Δεν υπαρχει ασθενεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1

    Δεν υπαρχει ασθενεια

    η υποτιθεμενη διαγνωση μ ειναι σχοιζοσυναισθηματικη διαταραχη τυπου φ25 μανια
    τα τελευταια 6 χρονια οι γιατροι δεν λενε να καταλαβουν τπτ βγαζουν λεφτα απο την υποθεση μ και με λενε ανικανο βγαζοντας μ κ χαρτια με67 τοις εκατο αναπηρια τελος παντων εγω αισθανομαι εντελως αχρηστος στην ζωη δεν μ φτανει το επιδομα δουλευω κιολας σε μια του κωλου δουλεια ενω οι δυνατοτητες δεν φτανουν σε μια γραμμη να τις περιγραψω παντως εγω δεν φταιω σε αυτο π συμβαινει εξω μεσα και παντου το μυαλο μ δεν φταιει σε τπτ τα ερεθισματα τα παιρνω απο την συμπεριφορα των αλλων σε οτι βλεπω και σε οτι ακουω το μυαλο μ ειναι ξεκαθαρω παντα ηταν απο μικρη ηλικια λοιπον π να απεφθυνθω για να βγαλω ιαση καποιος ας με βοηθησει σε ενα μηνα παντως παω για λεγεωνα των ξενων ευχαριστω
    Last edited by makis_dr; 15-06-2018 at 05:37.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    296
    Για να μπεις στη Λεγεώνα των ξένων, χρειάζεται να έχεις τρία πράγματα, πολύ καλή φυσική κατάσταση, καλή ψυχική υγεία, και γνώση της γαλλικής γλώσσας. Τους λεγεωνάριους δεν τους ενδιαφέρει εάν τα έχεις, αυτά αφορούν εσένα, είναι δηλαδή τα εφόδια που χρειάζεσαι για να επιβιώσεις μέσα στο στρατόπεδο. Εκεί μέσα λοιπόν αναλαμβάνουν κάποιοι τύποι να σου δώσουν την φυσική κατάσταση που θέλουν εκείνοι, την ψυχική υγεία και φυσικά, μαθήματα για τη γλώσσα. Αν καταφέρεις να περάσεις απ' όλες τις δοκιμασίες χωρίς καμιά απολύτως εξαίρεση, με γεια σου με χαρά σου, κι όλα καλά θα σου πάνε. Εάν όμως αποτύχεις... την έβαψες! Και για να στο πω πιο απλά... μπορείς εύκολα να μπεις, αλλά αν αποτύχεις... δεν θα βγεις.

    ....


    Πάμε τώρα να προσγειωθούμε στην παρούσα κατάσταση. Κάνε την υπομονή σου, κι ακολούθα τις οδηγίες των ιατρών που σε παρακολουθούν. Βάλε μουσικούλα, χαλάρωσε, και βρες ένα χόμπι να περνάς ευχάριστα την ώρα σου.

  3. #3
    Εχω πολλα χομπυ φιλε ειμαι εργασιομανης τους δουλευω και παιρνω το επιδομα παιζω μπασκετ γυμναστηριο κολυμβυση τεννις ποδοσφαιρο παιρνω 40 ελξης στο μονοζυγο 50 βυθισης τρικεφαλου στο διζυγο διαβαζω πολυ επιστημονικα βιβλια οσον αφορα την μηχανικη και τα μαθηματικα σηκωνω 100 κιλα παγκο 5 επαναληψεις και ειμαι μολις76 κιλα 1 86 υψος ειμαι ελκυστικος και με φλερταρουν οι γυναικες ανεξαρτητος ηλικιας τωρα με ξερεις οσο για τους γιατρους τι να μ πουν εμενα και τι συμβουλες να ακολουθησω αυτοι ειναι μονο για να με σκεπαζουν οταν κοιμαμαι δεμενος στο κρεβατι σαφως και δεν εχω δειρει κανεναν δεν εχω ενοχλησει κανεναν και ομως ειμαι κινδυνος για το κρατος τα συμπερασματα δικα δεν με γουσταρουν πολυ ανωτερα προσωπα οταν φερωμαι ετσι και κατι ακομα 100 χιλιομετρα πορια σε 12 ωρες μεσα στην θεσσαλονικη και μην ξεχασω και εναμιση μηνα χωρις δευτερολεπτο υπνου
    Last edited by makis_dr; 10-07-2018 at 09:06.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    296
    Η εργασιομανία μάγκα μου, είναι το πιο γαμάτο επάγγελμα. Τους δουλεύεις όλους κι έχεις φουλ έξτρα εισόδημα και κρατική ασφάλιση.

  5. #5
    κοιταξε να δεις η δουλεια δεν ειναι καλη που ειδες δουλεια και καλο εδω και πεντε μηνες που δουλευω σερρυ εχω γαμηθει παιρνω και το επιδομα απο την προνοια οποτε ας πουμε ειμαι καλα η δουλεια μου ειναι κουραστικη δουλευω ντελιβερυ και καθαριοτητα οι γιατροι το παιζουν ιστορια μονο τις 3 μηνες συνταγες γραφουν και φευγω δεν εχω τιποτα ρε παιδια ειμαι πεντακαθαρος στην σκεψη πως να το πω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    296
    Quote Originally Posted by makis_dr View Post
    κοιταξε να δεις η δουλεια δεν ειναι καλη που ειδες δουλεια και καλο εδω και πεντε μηνες που δουλευω σερρυ εχω γαμηθει παιρνω και το επιδομα απο την προνοια οποτε ας πουμε ειμαι καλα η δουλεια μου ειναι κουραστικη δουλευω ντελιβερυ και καθαριοτητα οι γιατροι το παιζουν ιστορια μονο τις 3 μηνες συνταγες γραφουν και φευγω δεν εχω τιποτα ρε παιδια ειμαι πεντακαθαρος στην σκεψη πως να το πω
    Μας ζηλεύουνε επειδή είμαστε καθαροί στην ψυχή, γι αυτό μας δίνουνε φάρμακα.

  7. #7
    TONY Εχεις νοσυλευτει ποτε σ και θα σ πω στα μετα γτ ρωταω

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    296
    Quote Originally Posted by makis_dr View Post
    TONY Εχεις νοσυλευτει ποτε σ και θα σ πω στα μετα γτ ρωταω
    Πολλές φορές, έχω τραύματα σ' όλο το κορμί απ' τους πολέμους.

  9. #9
    Απο που εισαι εγω εχω νοσυλευτει θεσσαλονικη αχεπα σταυριυπολη παπανικολαου απο εδω ειμαι

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Φίλε οι ψυχίατροι είναι αδίστακτοι κοίτα αφού έχεις λεφτά να βρεις ένα ψυχίατρο να καθαρίζει για σένα να σε αναλάβει και να είσαι υπό τη προστασία του. Βρες και ένα δικηγόρο να σε κατατοπίσει να ξέρεις τα δικαιώματα σου. Για παράδειγμα τους ψυχιάτρους τον φυλακών φοβούνται να κάνουν συνδιαλαγή μαζί τους και οι δικηγόροι μέχρι, είναι εξουσία που μέχρι και οι δικαστικοί λειτουργεί σωπαίνουν άμα μιλήσουν αυτοί. Γι αυτό βρες έναν να καθαρίζει για σένα, σκάστου τα κιόλας αν χρειαστεί.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by makis_dr View Post
    Απο που εισαι εγω εχω νοσυλευτει θεσσαλονικη αχεπα σταυριυπολη παπανικολαου απο εδω ειμαι
    Πότε είχες νοσηλευτει εκεί στη Σταυρούπολη? Είχες πετύχει έναν μακρυμάλλη ροκά?

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    παιδια δν ειστε καλα ο αλλος λεει εχει τραυματα απο τους πολεμους καλοπροαιρετα το λεω οι γιατροι μπορει μερικοι να ναι γτπ αλλοι ομως ειναι καλοι κ γενικα δν μπορουν να κλεινουν ανθρωπους μεσα αν ειναι καλα. γι αυτο σοβαρευτειτε ακολουθειστε τιε οδηγιες αν κ με φαρμακα δν ειναι σιγουρο οτι θα γινεις καλα θελει πολλες δοκιμες να βρεις αυτο που σ ταιριαζει. καλμαρετε λιγο κ αν θελετε κατι μιληστε μου.

Similar Threads

  1. ασθενεια...
    By αλεξανδρος_77 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 2
    Last Post: 25-04-2017, 02:07
  2. Ζώντας με την ασθένεια
    By Deleted240217a in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 15-11-2014, 21:25
  3. Ασθενεια vs προβληματα
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 10-02-2011, 22:55
  4. ανιατη ασθενεια
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 20-05-2009, 22:40
  5. χειροτερη ασθενεια
    By gamder11 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 30-11-2008, 01:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •