Πρώτη φορά Xanax
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2

    Πρώτη φορά Xanax

    Γεια σε όλους
    Λοιπόν είμαι σε μια περίεργη φάση ...Σε μερικές μέρες θα γίνω 18 και μιας και θα πάω διακοπές με την παρέα μου σκέφτομαι σοβαρά να δοκιμάσω το χάπι για πρώτη φορά .Δεν αντιμετωπίζω καποια ταραχή ή τίποτα τέτοιο απλά θέλω να πάρω κάτι για μια από τις μέρες που θα είμαι εκεί για να ηρεμήσω .Σκοπεύω να πάρω ένα χάπι το πολύ απλά φοβάμαι αρκετά μήπως πάθω τίποτα .Διατρέχει κινδύνους το χάπι και δεν θα πρέπει να κάνω χρήση ή δεν έχω τίποτα να φοβάμαι ;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Να εθιστεις σε αυτο , ειναι υπουλο φαρμακο .......

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Να πας μια βόλτα στην παραλία το ηλιοβασίλεμα για να ηρεμήσεις, τι πάει να πει θες να πάρεις κάτι για μια από τις μέρες που θα είσαι εκεί να ηρεμήσεις; Δεν σε πιάνω.

  4. #4
    Δεν στο συνιστω κι εγω. αυτη τη στιγμη παιρνω 0,25 την ελαχιστη δόση και μέχρι πρότεινος με επιανε τωρα οχι . Δεν σκοπευω να αυξήσω θα απευθυνθω σε ειδικο να δουμε τι φταιει και δεν μπορω να κοιμηθω. μπορεις να παρεις εναλλακτικα μαγνησιο, βαλεριανα κλπ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Βασίκα στην Ελλάδα το έχουμε παραξεφτυλίσει με το να παίρνουμε φάρμακα από μόνοι μας. Μην μπεις σε αυτό το τρυπάκι. Διάβασε κι εδώ μια συνέντευξη ψυχιάτρου σχετικά: https://tinyurl.com/y8en8df2

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    279
    Quote Originally Posted by Agent0 View Post
    Γεια σε όλους
    Λοιπόν είμαι σε μια περίεργη φάση ...Σε μερικές μέρες θα γίνω 18 και μιας και θα πάω διακοπές με την παρέα μου σκέφτομαι σοβαρά να δοκιμάσω το χάπι για πρώτη φορά .Δεν αντιμετωπίζω καποια ταραχή ή τίποτα τέτοιο απλά θέλω να πάρω κάτι για μια από τις μέρες που θα είμαι εκεί για να ηρεμήσω .Σκοπεύω να πάρω ένα χάπι το πολύ απλά φοβάμαι αρκετά μήπως πάθω τίποτα .Διατρέχει κινδύνους το χάπι και δεν θα πρέπει να κάνω χρήση ή δεν έχω τίποτα να φοβάμαι ;
    Πλάκα κάνεις? Τι λογική ειναι αυτή? Αν είσαι σε περίεργη φάση, θα βρεις κάποιο ειδικό έστω και απο το ικα ή το δήμο σου να του μιλήσεις....ή να μιλήσεις σε κάποιον μεγάλο που τον εμπιστεύεσαι...δεν είναι μαγκιά ξερεις να παίρνουμε φάρμακα χωρις σοβαρό λόγο για να πάμε διακοπες. Εγώ σου εύχομαι να πας να περάσεις ωραία κ θα ηρεμίσεις σίγουρα στη θάλασσα με την παρέα σου. Για να ηρεμίσεις πηγαίνιες άλλωστε διακοπές! Οσο για το ένα χάπι δεν διατρέχεις κίνδυνο βέβαια...είναι σα να πινεις 2 ποτηρια κρασί. Οπότε λιγο κρασάκι καλύτερα θα έλεγα... Με την κατάχρηση σε όλα υπάρχει ο κίνδυνος...

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by Anna137 View Post
    Πλάκα κάνεις? Τι λογική ειναι αυτή? Αν είσαι σε περίεργη φάση, θα βρεις κάποιο ειδικό έστω και απο το ικα ή το δήμο σου να του μιλήσεις....ή να μιλήσεις σε κάποιον μεγάλο που τον εμπιστεύεσαι...δεν είναι μαγκιά ξερεις να παίρνουμε φάρμακα χωρις σοβαρό λόγο για να πάμε διακοπες. Εγώ σου εύχομαι να πας να περάσεις ωραία κ θα ηρεμίσεις σίγουρα στη θάλασσα με την παρέα σου. Για να ηρεμίσεις πηγαίνιες άλλωστε διακοπές! Οσο για το ένα χάπι δεν διατρέχεις κίνδυνο βέβαια...είναι σα να πινεις 2 ποτηρια κρασί. Οπότε λιγο κρασάκι καλύτερα θα έλεγα... Με την κατάχρηση σε όλα υπάρχει ο κίνδυνος...
    Οπότε μπορεί και να μην πηγαίνει για να ηρεμήσει αλλά να κάνει αγγαρεία. Από φόβο πως αν δεν πάει θα τον κάνουν πέρα παρακάτω.

Similar Threads

  1. Πρωτη σας φορα!!!
    By archangel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-04-2018, 15:49
  2. Η πρωτη μου φορα..
    By Ο εαυτος μου και εγω in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 04-11-2017, 05:58
  3. Η πρωτη μου φορα
    By makedreams in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 29-04-2013, 15:51
  4. η πρώτη φορά
    By geiasas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-08-2008, 12:50
  5. Πρώτη μου φορά
    By siga_siga in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 214
    Last Post: 31-03-2008, 11:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •