Αξονικη στεφανιογραφια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    Αξονικη στεφανιογραφια

    Γεια σας,

    Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει καποιος κανει ποτε την συγκεκριμενη εξεταση στα πλαισια εξετασεων λογω αγχους και ψυχοσωματικων συμπτωματων?

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    2
    την εχω κανει εγώ μετά από κρίση πανικού.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    546
    Quote Originally Posted by volkar View Post
    Γεια σας,

    Θα ηθελα να ρωτησω αν εχει καποιος κανει ποτε την συγκεκριμενη εξεταση στα πλαισια εξετασεων λογω αγχους και ψυχοσωματικων συμπτωματων?
    Νομίζω ότι αν κάποιος στην Ευρώπη την συνιστούσαι στα πλαίσια διερεύνησης συμπτωμάτων άγχους, μάλλον θα πήγαινε κατηγορουμενος για κατασπαταληση δημοσίου χρήματος!!

  4. #4
    Linex την εκανες σε νοσοκομειο ή διαγνωστικο κεντρο?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    228
    Quote Originally Posted by kostas62 View Post
    Νομίζω ότι αν κάποιος στην Ευρώπη την συνιστούσαι στα πλαίσια διερεύνησης συμπτωμάτων άγχους, μάλλον θα πήγαινε κατηγορουμενος για κατασπαταληση δημοσίου χρήματος!!
    Πόσο δίκιο έχεις.. Εμενα με έστειλαν για μαγνητική κιόλας κ μπηκα σε χειρότερους μπελαδες διότι είναι αυτονόητο πως κάνεις δεν θα ναι όπως στα 5 του.. Μαύρα χάλια.. Πρώτα χαλαρώστε κ όταν κάτι πια είναι ανεξέλεγκτο με σύνεση πάντα διερεύνηστε το!!,

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by volkar View Post
    Linex την εκανες σε νοσοκομειο ή διαγνωστικο κεντρο?
    Σε νοσοκομείο.

  7. #7
    Σε ποιό νοσοκομείο την εκανες αν επιτρέπεται?πόσο διήρκησε η εξέταση?έμεινες ικανοποιημένος?Έχει να προτείνει κάποιος κάποιο διαγνωστικό κέντρο που να έμεινε ικανοποιημένος με την εν λογω εξέταση?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    109
    Πραγματικα μενω αναυδος... Αξονικη στεφανιογραφια???? Για κριση πανικου??? Φιλε μου ποσο χρονων εισαι? Εχεις παραγοντες κινδυνου? Χοληστερινες πιεση ζαχαρο βαρυς καπνιστης??

  9. #9
    Quote Originally Posted by kostas62 View Post
    Νομίζω ότι αν κάποιος στην Ευρώπη την συνιστούσαι στα πλαίσια διερεύνησης συμπτωμάτων άγχους, μάλλον θα πήγαινε κατηγορουμενος για κατασπαταληση δημοσίου χρήματος!!
    Αυτό ακριβώς φίλε ισχύει απόλυτα αυτό που λες .. στην Ελλάδα οι γιατροί του δημοσίου βαριουντε τόσο που σε εξετάζουν πλέον με το μάτι...
    Άσε που οι τομογράφοι είναι πανάκριβοι και βρικαν τρόπους να βγάλουν το χρήμα και λένε αξονικές για όλους....
    Υπάρχει μεγάλος κυνδινος καρκινογένεσης με την ιονίζουσα ακτινοβολία που εκπέμπει οστωσο δεν τους ενδιαφέρει ούτε η υγεία σου φάε ακτινοβολία αβερτα κ χωρίς να ενημερώνουν τον κόσμο για την επικυνδινοτιτα που κρύβει η αξονική τομογραφία...

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

Similar Threads

  1. ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΚΡΙΣΕΙΣ
    By adonistsav in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 09-11-2008, 21:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •