ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ....... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    ΕΣΥ μπορεί να μην έκανες τόσο πολλές όμως .. και επίσης δεν μπορώ να καταλάβω αν έχω ι αν είχα άγχος όταν με πιάνουν ...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    ολη μερα ειχα......πιστεψε με ειχα τρομαξει πολυ......

  3. #33
    Ti na pw den kserw...kathe mera exw kai me tromazei poly prospathw na min to skeftome kai einai kolimeno mazi mou.. fetos tha paw diakopes me ti parea mou kai skeftome an prepei na piw poto I oxi mipos pathw kati... pff

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    311
    καλε πιες ποτο τπτ δεν θα παθεις........ξεκινα να παιρνεις ω3 κανουν παρα πολυ καλο στην καρδια........και θα νιωθεις μεσα σου πιο ασφαλης.......
    να σου πω τι μου εχουν διδαξει ολα αυτα?
    οταν πολεμας κατι αυτο δυναμωνει, οταν το αποδεχεσαι οχι με την εννοια οτι το θελεις αλλα οτι δεν πειραζει που ειναι εκει, τοτε αυτο εξασθενει.......
    αυτο εφαρμοσα με την καρδια και με πολλα αλλα οπως ενα πολυ ενοχλητικο συμπτωμα το βουιτο στα αυτια.......και λεω η θα αποφασισω οτι θα βασανιζομαι απο αυτο (καποιοι εχουν πεσει σε βαρια καταθλιψη λογω και μονο ενος βουητου), η θα το αποδεχτω και θα επικεντρωνομαι αλλου, προσπαθωντας να μου αρεσει κιολας που το εχω......σε πληξροφορω το βουητο εφυγε......οχι αμεσως αλλα εφυγε
    αρα λοιπον εσυ τι αποφασιζεις? να ζεις με φοβο η με αγαπη και αποδοχη?να ζεις μια ζω οπου θα σε κανει αυτο το συμπτωμα οτι θελει η μια ζωη οπως την θες εσυ με βολτες παρεες ανεμελες στιγμες αλλα αυτο απλα εκει να υπαρχει.......εσυ αποφασιζεις

  5. #35
    Kala ta les kai twra pou tha paw athina ksana tha kanw eksetasis.. alla pragmatika otan m kanei einaj toso tromaktiko pou pleon skeftome oti tosa xronia p m to kanei alla ta teleftea poly edona mipos svisw etsi sto akuro kai afto me anxonei perisotero.. skeftome gia vimatodotes skeftome gia farmaka kai den mporw na me fadastw na zw etsi... San mwro paidi kanw kai den fadazomoun pote oti tha bw se tetion kiklo.. pistevw pws den Exeis perasei opws egw marouli kai genika na eixes tis ektaktes p exw egw p einai polles... gia Afton kai to ksepereases pio efkola

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Αρρυθμίες
    By pepe in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 26-11-2018, 14:58
  2. Αρρυθμίες
    By Panteloss in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 12-08-2017, 22:11
  3. Αρρυθμίες
    By katpir in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 26-06-2013, 17:57
  4. αρρυθμιες
    By redwood in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-10-2011, 13:23
  5. ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ
    By mairh in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 14-05-2009, 10:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •