Καταθλιψη - Page 25
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425
Results 361 to 364 of 364
  1. #361
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Σημερα ηταν μια κακη μερα
    ..μια μερα που γυρισαν τα κλαματα,μετα απο 1 μηνα,,οι ενοχες,ακομα και η σκεψη "καλυτερα να μην υπηρχα!" ξετρυπωσε για 1η φορα μεσα μου..
    Το χαπι με κανει να νιωθω αντισεξουαλ, ασεξουαλ και να θεωρω εμενα ντεκαβλα.αυτο με κανει να αυτομαστιγωνομαι κ να ταπεινωνω τον ιδιο μ τον εαυτο,δεδομενου οτι εχω 2μιση χρονια σχεση και η σεξουαλικη επαφη με το συντροφο μου ηταν παντα ηφαιστειο!
    ..δε μ αρεσει αυτο π γινεται..τι συμβαινει κ νιωθω ετσι;τις προηγουμενες ημερες ειχα φυγει χιλιομετρα μακρια απ τη μαυριλα...

  2. #362
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Myra View Post
    Σημερα ηταν μια κακη μερα
    ..μια μερα που γυρισαν τα κλαματα,μετα απο 1 μηνα,,οι ενοχες,ακομα και η σκεψη "καλυτερα να μην υπηρχα!" ξετρυπωσε για 1η φορα μεσα μου..
    Το χαπι με κανει να νιωθω αντισεξουαλ, ασεξουαλ και να θεωρω εμενα ντεκαβλα.αυτο με κανει να αυτομαστιγωνομαι κ να ταπεινωνω τον ιδιο μ τον εαυτο,δεδομενου οτι εχω 2μιση χρονια σχεση και η σεξουαλικη επαφη με το συντροφο μου ηταν παντα ηφαιστειο!
    ..δε μ αρεσει αυτο π γινεται..τι συμβαινει κ νιωθω ετσι;τις προηγουμενες ημερες ειχα φυγει χιλιομετρα μακρια απ τη μαυριλα...
    Xάπι?
    Εντάξει,δεν γίνεται να είσαι καλά κάθε μέρα.

  3. #363
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Χαπι το ζολοφτ.
    Ναι..σιγουρα.αλλα φοβηθηκα οτι γυρισα μηνες πισω

  4. #364
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Καλησπερα.

    Δεν καταλαβαινω τι μου συμβαινει.Τι γινεται.Τι εχω τοσο καιρο..
    Υπαρχουν στιγμες μεσα στη μερα οπου ειναι η ζωη που κυλαει οπωσ πριν,και χαιρομαι γι αυτο.Και αλλες που νιωθω για λιγα λεπτα μια ανοικειωση,μια ..αποξενωση.Παρα πολυ εντονη!!
    Σα να βγαινει το μυαλο και να ρωτα το σωμα "τι γινεται;;ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ;;;"

    Κραταει λιγο..αυτη η ανοικειωση..το ξενο προσ τον ιδιο σ τον εαυτο...Αλλα ειναι τοσο τρομαχτικο γαμωτο!!Κι εκεινη την ωρα θελω να το μοιραστω κ ρωταω τη μανα μου τι συμβαινει..

Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425

Similar Threads

  1. Η καταθλιψη φερνει καταθλιψη
    By howtodream8 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 21-12-2012, 08:21
  2. Replies: 16
    Last Post: 22-12-2009, 23:38
  3. Replies: 5
    Last Post: 20-12-2009, 03:57
  4. Replies: 7
    Last Post: 19-03-2006, 14:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •