Καταθλιψη - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 25 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 364
  1. #61
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Myra View Post
    Χαχαχα ναι.Αλλα ηθελε να καταλαβει τι ειναι αυτο που κοιταω.Η γυναικα ή ο αντρας .Ααντησα κατι διπλωματικο : "το σημειο επαφησ"
    Χαχαχα.α στο καλο.μου φτιαξε η ορεξη
    Έξυπνη απάντηση.
    Σου έφτιαξε η όρεξη??????

  2. #62
    Member
    Join Date
    Jul 2018
    Location
    GREECE
    Posts
    62
    Στα πορνο δεν γινεται παντα και η πιο σωστη διαχειριση του οποιουδηποτε σωματος εκτος κι αν ειναι soft-αισθησιακο..... ΑΛΛΑ ... ο θαυμασμος του ωραιου δεν ειναι κακο!!!! Ποτε!!!! Κι ειμαι της αποψης πως αν δεν δοκιμασεις ποτε δεν ξερεις.... στο λεω εγω που οι προτιμησεις μου ειναι και των 2 φιλων.... MYRA το ξερεις καλα απο την αρχη της τοποθετησης μου εδω μεσα.... ξερεις οτι κι η κυρια αιτια ολου του κακου μου είναι η κοπελα.... το θεμα ειναι ως προς την σεξουαλικοτητα να κανεις οτι γουσταρεις κ σε κανει να αισθανεσαι ομορφα.... τωρα αν βλεπεις καποιες κ "ζηλευεις" ως προς την εξωτερικη τους εμφανιση, 1ον ή γουσταρεις τπν εαυτό σου οπως ειναι ή κανε κατι να τον βελτιωσεις.... γυμναστηριο .... διατροφη.... κατι.... δεν ξερω πως εισαι εμφανισιακα, αλλα οπως κ να εχει πρεπει να γουσταρεις εσενα πανω απο ολα κι οτι δεν σου αρεσει το διορθωνεις!

  3. #63
    Member
    Join Date
    Jul 2018
    Location
    GREECE
    Posts
    62
    Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!! Τωρα αμα θες παρε και καμια ιδεα design και διακοσμισης να αναιωσεις τον χωρο σου αμα θες.... κι ασε τα "μορια" πες του γιατρου!!!! Χαχαχαχαχα..... σε πειραζω να ελαφρυνω το κλιμα...... μιας κι ειναι λιγο στραβο .... μην το φαει ο γαιδαρος...που λεει κι η παροιμια!!!!!
    Και να σου πω και κατι αλλο???? Βγες εξω περισσοτερο..... εχω την αισθηση πως αλλαζει η ψυχολογια σου κι αυτο φαινεται απο αυτα που μας ειπες για την φιλη σου που πηγες για καφε.... δοκιμασε να βγαινεις περισσοτερο....

  4. #64
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by nadi View Post
    Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!! Τωρα αμα θες παρε και καμια ιδεα design και διακοσμισης να αναιωσεις τον χωρο σου αμα θες.... κι ασε τα "μορια" πες του γιατρου!!!! Χαχαχαχαχα..... σε πειραζω να ελαφρυνω το κλιμα...... μιας κι ειναι λιγο στραβο .... μην το φαει ο γαιδαρος...που λεει κι η παροιμια!!!!!
    Χαχαχαχαχαχαχαα
    Ωραία το έθεσες.

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Ναι πραγματι αλλα νομιζω οτι εχει να κανει και με το ποιον βγαινω.Π.χ. η φιλη μου αυτη ειναι ενας ανθρωπος που πραγματικα μου ειχε λειψει 1 χεονο τωρα που διακοψαμε λογω παρεξηγησησ.Και με ξαναδεχθηκε στη ζωη της και ξαφνικα μιλαγαμε σαν πριν.Και ειναι πολυ αστεια,και εχει ωραια κοσμοθεωρια για τη ζωη,παρολο που ειναι 22,σπουδαζει δουλευει κ ζει μονη της και συχνα δυσκολευεται οικονομικα.Μ αρεσουν αυτοι οι ανθρωποι!Εχω π.χ. μια αλλη φιλη πολυ καλη που με αγαπαει και το ξερω και εχουμε κοινα ενδιαφεροντα αλλα με εκνευριζει οτι κωλοβαραει στη ζωη της και ολο γκρινιαζει οτι πιεζεται

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Οσο για τον πειραματισμο δεν με ενδιαφερει.ξερω τι θελω.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Εφτιαξε η ορεξη μου με τα αστεια που λετε!!!!

  8. #68
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Myra View Post
    Εφτιαξε η ορεξη μου με τα αστεια που λετε!!!!
    Βλέπω να σου περνάει η κατάθλιψη.

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Ειναι νωρις ακομα.ο γιατρος μου ειπε οτι το ζολοφτ θα με κανει να τρεξω πιο γρηγορα.ομως ηδη εχω τη διαθεση μονη μου να ανεβω.μου ειπε οτι ειναι πολυ πιθανο τοσα χρονια να ειχα την ψευδαισθηση οτι ειμαι καλα ομως στην ουσια να ημουν σε ηπια καταθλιψη και απλως μια μερα εσκασε η κρισαρα και αρχισε ο γολγοθας της απολυτης πτωσης..που οδηγησε στην καταθλιψη.δε μου αρεσε το 2018.μακρια κι αγαπημενοι..θα μου πεις δεν εχει φυγει ακομα το 2018..
    Το καλο ειναι οτι στη δουλεια μου περναμε καλα και γελαω.δεν εχω σχεση με την εκφραση της απογνωσης που ειχα τις πρωτες μερες.. ασχετο,αλλα παιδες τι ζεστη ειναι αυτη στο λιοπυρι της αθηνας...

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Και φυσικα αυτο το οποιο συμπερανα ειναι οτι ολα ξεκινουν απο την οικογενεια...ξαφνικα βρεθηκα μπροστα στον ψυχιατρο να συζηταω τις ασχηνες οικογενειακες στιγμες..εχω δρομο μπροστα μου..

  11. #71
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Myra View Post
    Ειναι νωρις ακομα.ο γιατρος μου ειπε οτι το ζολοφτ θα με κανει να τρεξω πιο γρηγορα.ομως ηδη εχω τη διαθεση μονη μου να ανεβω.μου ειπε οτι ειναι πολυ πιθανο τοσα χρονια να ειχα την ψευδαισθηση οτι ειμαι καλα ομως στην ουσια να ημουν σε ηπια καταθλιψη και απλως μια μερα εσκασε η κρισαρα και αρχισε ο γολγοθας της απολυτης πτωσης..που οδηγησε στην καταθλιψη.δε μου αρεσε το 2018.μακρια κι αγαπημενοι..θα μου πεις δεν εχει φυγει ακομα το 2018..
    Το καλο ειναι οτι στη δουλεια μου περναμε καλα και γελαω.δεν εχω σχεση με την εκφραση της απογνωσης που ειχα τις πρωτες μερες.. ασχετο,αλλα παιδες τι ζεστη ειναι αυτη στο λιοπυρι της αθηνας...
    Να τον ακούς τον ψυχίατρο σε όσα σου λέει.
    Δεν είμαι από Αθήνα,αλλά κι εδώ που είμαι έχει ζέστη.

  12. #72
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Myra View Post
    Και φυσικα αυτο το οποιο συμπερανα ειναι οτι ολα ξεκινουν απο την οικογενεια...ξαφνικα βρεθηκα μπροστα στον ψυχιατρο να συζηταω τις ασχηνες οικογενειακες στιγμες..εχω δρομο μπροστα μου..
    Αμαρτίαι γονέων παιδεύουσι τέκνα.
    Εδώ ισχύει απόλυτα.

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Τον ακουω το γιατρο..Κι εκει που καταλαβα οτι οι οικογενειακες αναμνησεις και τραυματα υπεισρεουν παντου,ηταν οταν με επιασα να παιζω με το λαστιχακι απο τα μαλλια ,απο αμηχανια ,και να σφιγγομαι ,οσο του μιλουσα για μαυρες και σκοτεινες στιγμες στο σπιτι..Οπως και στις συνεδριες που ειχα κανει με την ψυχολογο.Αυτο που μου ανεβασε το ηθικο,οταν τον ρωτησα για το ζολοφτ και οταν του εξεφρασα την ανασφαλεια οτι ισως μετα απο μηνες επιστρεψω και πω"δεν ηταν αληθεια οσα καταφερα.ηταν το χαπι που τα καταφερε και οχι εγω",ηταν οτι εκεινος μου απαντησε οτι εγω ημουν αυτη που αντιληφθηκα το προβλημα.Εγω επελεξα να παω σε ψυχολογο και υστερα σε ψυχιατρο.Εγω.

  14. #74
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Myra View Post
    Τον ακουω το γιατρο..Κι εκει που καταλαβα οτι οι οικογενειακες αναμνησεις και τραυματα υπεισρεουν παντου,ηταν οταν με επιασα να παιζω με το λαστιχακι απο τα μαλλια ,απο αμηχανια ,και να σφιγγομαι ,οσο του μιλουσα για μαυρες και σκοτεινες στιγμες στο σπιτι..Οπως και στις συνεδριες που ειχα κανει με την ψυχολογο.Αυτο που μου ανεβασε το ηθικο,οταν τον ρωτησα για το ζολοφτ και οταν του εξεφρασα την ανασφαλεια οτι ισως μετα απο μηνες επιστρεψω και πω"δεν ηταν αληθεια οσα καταφερα.ηταν το χαπι που τα καταφερε και οχι εγω",ηταν οτι εκεινος μου απαντησε οτι εγω ημουν αυτη που αντιληφθηκα το προβλημα.Εγω επελεξα να παω σε ψυχολογο και υστερα σε ψυχιατρο.Εγω.
    Ε για καλό το είπα να τον ακούς.
    Σαν να εμφανιζονται μπροστά σου τα σκηνικά δηλαδή.

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    194
    Εννοειται.Και βλεπω και στον υπνο μου ιδια ή αντεστραμμεβα.Του ειπα οτι ειδα στον υπνο μου να βαραω τον πατερα μου ασταματητα με παντοφλα και μου ειπε "ενταξει ειναι ελαφρια η παντοφλα".χαχαχαχα
    Επισης,θα με ενδιεφερε να μαθω αν καποιος ειχε εντονες παρενεργειες απο το ζολοφτ.Εγω οταν βγηκα με τη φιλη μου της ειπα οτι φοβαμαι μηπως ειναι πλασματικα οσα κανω ,καθως παιρνω το χαπι.Μου απαντησε οτι δεν ειναι παραισθησιογονο.Εγω ειμαι αυτη που ζω,απλως μς βοηθαει στη διαθεση.

Page 5 of 25 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Similar Threads

  1. Η καταθλιψη φερνει καταθλιψη
    By howtodream8 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 21-12-2012, 08:21
  2. Replies: 16
    Last Post: 22-12-2009, 23:38
  3. Replies: 5
    Last Post: 20-12-2009, 03:57
  4. Replies: 7
    Last Post: 19-03-2006, 14:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •