Ερωτας ......ο καθηγητης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 35
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    6

    Unhappy Ερωτας ......ο καθηγητης

    Καλησπερα,ειμαι καινουργια εδω.. καπου επρεπε να μιλησω. Ειμαι γ'λυκειου, και στο φροντηστηριο υπαρχει ενας καθηγητης που ομολογω πως μου εχει τραβηξει το ενδιαφερον. Φετος ξεκινησε ολο αυτο,με πειραγματα και τα κλασσικα,στην αρχη νομιζα οτι ετσι ηταν ο χαρακτηρας του και του αρεσε να πειραζει τις μαθητριες του.. Εμεις τσιμπουσαμε μαζι με τα υπολοιπα κοριτσια και ανταποδιδαμε τα πειραγματα .. Μεχρι που ετυχε και μιλησαμε σε μηνυματα και αισθανθηκα πως με φλερταρε ,εμμεσα, αλλα ταυτοχρονως φανερα, διακοψαμε την κουβεντα και τον καληνυχτησα. Σκεφτηκα παλι ισως να ειναι ιδεα μου... Ελα ομως που ξαναμιλησαμε και αυτη τη φορα εξελιχθηκε η συζητηση. Ομολογω πως και εγω προκαλεσα την κατασταση αλλα δεν υπηρχε ποτε περιπτωση να το επιδιωκα αν δεν ειχα παρει το θαρρος απο κεινον και δεν ηξερα οτι θα εχει ανταποδωση.. Ετσι λοιπον κουβεντα την κουβεντα ειπαμε αρκετα πραγκατα και φανερωθηκαν οι βλεψεις και τωνν δυο μας.. Ωστοσο μετα απο λιγες μερες επικοινωνησαμε ξανα αλλα καταλαβα οτι φοβαται για την δουλεια του γιατι σιγουρα θα εχει επιπτωσεις αν κατι παει στραβα και αποκοπηκαμε.. Ξερω οτι θελει κατι απο μενα οπως και εγω,αλλα υπαρχδι αυτο το εμποδιο.. (Επισης υπαρχει μια τυπου αμηχανια οτανν βλεπομαστε στο μαθημα και διαφορα βλεμματα) ..Πως να το χειριστω;;;

    Συγγνωμη που σαε κουραζω αλλα ειμαι τελειως προβληματισμενη.. please helpp

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Να κάτσεις στα αβγα σου.. Θα βρει μεγάλο μπελά! Η αδερφή φίλης μου τα είχε μπλέξει με καθηγητή της.. όταν το πήραν χαμπάρι έγινε χαμός.. δικαστήρια.. τον έστειλαν και στου διαόλου το κέρατο (αν τελικά δεν πήγε σπίτι του) ... Ούτε που μάθαμε τι έγινε τελικά.. και όλο αυτό τράβηξε χρόνια.. μην το σκέφτεσαι καν.. το ξέρω ότι κολακευτηκες λογο του ότι είναι οριμος και είσαι σε μια ηλικία που ψάχνεις επιβεβαιωση από άντρες.. Αλλά όχι αυτόν.. βρες κάποιον στα κυβικά σου... μακριααααα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Επίσης να πω ότι και εμένα μ'άρεσε ένας καθηγητής μου όταν πήγαινα Λύκειο.. νομίζω σε όλα τα παιδιά άρεσε κάποιος καθηγητής η κάποια καθηγήτρια.. Αλλά μέχρι εκεί..

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    6
    Εχεις δικιο.. Αλλα δεν εχω σκοπο να μιλησω σε κανεναν γιαυτο το θεμα γιαυτο και επελεξα να μιλησω εδω ανωνυμα.. φερομαι εγωισικα νομιζω τωρα.. Αλλα αν το συνεχισει;;;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Elenaki View Post
    Εχεις δικιο.. Αλλα δεν εχω σκοπο να μιλησω σε κανεναν γιαυτο το θεμα γιαυτο και επελεξα να μιλησω εδω ανωνυμα.. φερομαι εγωισικα νομιζω τωρα.. Αλλα αν το συνεχισει;;;
    Αν είναι έξυπνος δεν θα το συνεχίσει... και αν είσαι αρκετά έξυπνη και εσύ θα κάνεις σαν να μην έγινε ποτέ τπτ.. Θα βρεις τον μπελά σου από το πουθενά για κάποιον που σε 1 χρόνο απο τώρα που θα είσαι φοιτήτρια δεν θα θυμάσαι Ούτε το όνομα του.. Θα γνωρίσεις πάρα πολύ κόσμο!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    6
    Το ξερω.. αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειναι τοσο μεγαλος οσο φαμταζεσαι γιαυτο και φοβαμαι οτι θα το συνεχισει γτ ειναι 25 στα 26

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Elenaki View Post
    Το ξερω.. αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ειναι τοσο μεγαλος οσο φαμταζεσαι γιαυτο και φοβαμαι οτι θα το συνεχισει γτ ειναι 25 στα 26
    Πολύ μικρός για καθηγητής... παρόλα αυτά εσύ από μακριά.. και αν τον θες ακόμα όταν τελειώνεις το σχολείο ορμα.. χαχαχαχ

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    6
    Χαχααχχαχ βλεπεις τι μας κανουν οι διευθυντες που τους προσλαμβανουν...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Έχει μέσον το πουλάκι μας... άλλοι μέχρι να διοριστούν έχουν γεράσει.. χαχαχαχ δεν τους βάζουν οι διευθυντές.. πάντως μια χαρά σας έκατσε.. περνάτε και μάτι! Και ένας τότε μας είχαν φέρει ένα πολύ όμορφο δάσκαλο και μικρό.. Αλλά δεν ήξερε την τύφλα του.. δεν είχε πείρα.. έκανε και τον έξυπνο.. πέρασε πολύ άσχημα ο κςκομοιρης με ένας που είχε μπλεξει

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    279
    Οταν πανε καθηγητες/τριες και δινουν κινητα και fb στους μαθητες ειναι σιγουρο οτι θα προχωρησει το πραγμα ειδικα σε εποχες σαν τις σημερινες.Η πλακα ειναι οτι πολλοι το επιβραβευουν ειδικα οταν ''28χρονη καθηγητρια εκανε σεξ με 16χρονο''

    Δες εδω τωρα το Ελενακι σε λιγους μηνες δινει πανελληνιες και ο αλλος φλερταρει τη μαθητρια του.Περα απο την ηλικια ειναι εγκλημα ηθικα(σχεση καθηγητη/μαθητη=σεβασμος) και επαγγελματικα(για αλλο σε πληρωνουν οι γονεις της μαλακα)

    Παμε κατα διαολου

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Elenaki View Post
    Καλησπερα,ειμαι καινουργια εδω.. καπου επρεπε να μιλησω. Ειμαι γ'λυκειου, και στο φροντηστηριο υπαρχει ενας καθηγητης που ομολογω πως μου εχει τραβηξει το ενδιαφερον. Φετος ξεκινησε ολο αυτο,με πειραγματα και τα κλασσικα,στην αρχη νομιζα οτι ετσι ηταν ο χαρακτηρας του και του αρεσε να πειραζει τις μαθητριες του.. Εμεις τσιμπουσαμε μαζι με τα υπολοιπα κοριτσια και ανταποδιδαμε τα πειραγματα .. Μεχρι που ετυχε και μιλησαμε σε μηνυματα και αισθανθηκα πως με φλερταρε ,εμμεσα, αλλα ταυτοχρονως φανερα, διακοψαμε την κουβεντα και τον καληνυχτησα. Σκεφτηκα παλι ισως να ειναι ιδεα μου... Ελα ομως που ξαναμιλησαμε και αυτη τη φορα εξελιχθηκε η συζητηση. Ομολογω πως και εγω προκαλεσα την κατασταση αλλα δεν υπηρχε ποτε περιπτωση να το επιδιωκα αν δεν ειχα παρει το θαρρος απο κεινον και δεν ηξερα οτι θα εχει ανταποδωση.. Ετσι λοιπον κουβεντα την κουβεντα ειπαμε αρκετα πραγκατα και φανερωθηκαν οι βλεψεις και τωνν δυο μας.. Ωστοσο μετα απο λιγες μερες επικοινωνησαμε ξανα αλλα καταλαβα οτι φοβαται για την δουλεια του γιατι σιγουρα θα εχει επιπτωσεις αν κατι παει στραβα και αποκοπηκαμε.. Ξερω οτι θελει κατι απο μενα οπως και εγω,αλλα υπαρχδι αυτο το εμποδιο.. (Επισης υπαρχει μια τυπου αμηχανια οτανν βλεπομαστε στο μαθημα και διαφορα βλεμματα) ..Πως να το χειριστω;;;

    Συγγνωμη που σαε κουραζω αλλα ειμαι τελειως προβληματισμενη.. please helpp
    Μανία να ερωτεύεστε καθηγητές..το κοκαλακι της νυχτερίδας έχουν??γ'λυκειου τη ηλικία έχεις δηλαδή??είσαι 18??
    Θα συμφωνησο με το οeo.τη στιγμή που έδωσε κινητο και η φεισμοουκ σε μαθήτρια ο τύπος έχει σκοπό να πρωχωρισει..απλός μάλλον θέλει να σιγουρευτη ότι το θήραμα δεν θα μιλήσει σε κανέναν..ακούς Ελενάκι θήραμα είσαι τίποτα άλλο..και είπες ότι σας πείραζε που σημενη ότι πείραζε και άλλα κορίτσια της τάξης όχι μόνο εσένα..ε σου λέει κάποια θα τσιμπήσει..και να που τσίμπησε...
    Λοιπόν κάτσε στα αυγά σου και μακριά..θα βρείτε μεγάλο μπελά όπως λέει και το κουνελάκι..συμμαθητές δεν έχεις??ασχολησε με εκεινους..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Καλημέρα
    Καθηγητής στο φροντιστήριο να καταλάβω; Όπως και να χει, σου τα είπαν και οι υπόλοιποι, μείνε μακριά! Ξέρω πως κολακεύτηκες πολύ, σχεδόν όλες περάσαμε από φάση που μας άρεσε κάποιος καθηγητής, από την πλευρά σου είναι απόλυτα φυσιολογικό να φέρεσαι έτσι και λόγω της ηλικίας του και λόγω της θέσης του. Αλλά να σου πω κάτι; Νομίζεις πως είναι μεγάλος και ώριμος και καταπληκτικός αλλά για σκέψου πόσο ώριμος είναι ένας καθηγητής που πιάνει κουβέντα μέσω μνμ με μια μαθήτρια του δίνοντας της ελπίδες; Η στάση του βασικά είναι απαράδεκτη, δεν θα έπρεπε καν να πιάσει κουβέντα μαζί σου!

    Να σου πω τι σκέφτεται αυτός τώρα; Νιώθει και πολύ μάγκας που τον θέλετε όλα τα κοριτσάκια στην τάξη, σκέφτεται " κοίτα πόσο με θέλουν!" και το ακόμα χειρότερο είναι πως εφόσον είναι στο φροντιστήριο και έχει ανάγκη την δουλειά πρέπει να σε ενημερώσω ότι υπάρχουν κάμποσοι που κάνουν τα γλυκά μάτια στις μαθήτριες για να έχουν πελάτες. Ο διευθυντής του φροντιστηρίου, ειδικά αν πρόκειται για κάποιο μεγάλο, κρίνει για τον ποιον καθηγητή θα κρατήσει πέρα από την απόδοση των μαθητών και από τα σχόλια τους. Έτσι πολλοί κάνουν ακριβώς αυτό που λες, προσπαθούν να γίνουν πολύ φιλικοί με τα παιδιά, παραπάνω από όσο πρέπει και με πειράγματα και με προσωπικά μηνύματα κτλ.....απλά για να κρατήσουν την θέση τους! Μην αφήνεις να σε πιάνει κορόιδο ο κάθε κακομοίρης.

    Εξάλλου σκέψου το κι αλλιώς : είσαι ήδη τρίτη λυκείου, σε λίγο η χρονιά τελειώνει, σε μερικούς μήνες αν σε γουστάρει και τον γουστάρεις δεν θα έχετε κανένα απολύτως εμπόδιο. Μην κάνεις τίποτα τώρα, αφοσιώσου στα μαθήματα σου και στις εξετάσεις σου κι όταν με το καλό τελειώσεις και τον θες ακόμα, τότε κάνεις κίνηση. Αλλά κάτι μου λέει πως ούτε εσύ ούτε εκείνος θα ενδιαφέρεστε σε μερικούς μήνες από τώρα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by Elenaki View Post
    Πως να το χειριστω;;;
    Μα είναι απλούστατο. Πόσος χρόνος έμεινε μέχρι να τελειώσει η σχολική χρονιά; 2-3 μήνες δεν είναι; Δεν μπορείς να περιμένεις λίγο; Είναι σαν να λέμε αύριο.

    Συγκεντρώσου τώρα στην προετοιμασία σου για τις εξετάσεις και κάπου εκεί στην αρχή του καλοκαιριού, που δε θα είσαι πια μαθήτρια, το εξετάζετε πάλι.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ειχα τσιμπησει κι εγω με τον χημικο που μου εκανε μαθημα 3η λυκειου..
    το αποτελεσμα ηταν να εχω λιωσει στο διαβασμα στο μαθημα του και ανταμοιφθηκα γι αυτο με ενα ωραιο 20αρι.. ηθελα να τον εντυπωσιασω αλλα ως εκει.
    δε θα εκανα ποτε τιποτε παραπερα.
    ακου τα παιδια παραπανω.ο τυπος σας εκμεταλευεται.
    ντροπη του πραγματικα.εχουμε χασει τα ορια μου φαινεται.
    ψαξε κανεναν στην ηλικια σου να βρεις.κανεναν συμμαθητη, αργοτερα κανεναν συμφοιτητη.
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    αχ να ηξερες ποσο θα ηθελα και εγω να με ερωτευτει μια πιτσιρικα... ! γενικα, οταν υπαρχει μια σημαντικη διαφορα ηλικιας ο ερωτας μοιαζει σαν απογορευμενος, οποτε και εσυ στην δικη σου περιπτωση νιωθεις ομοια... οσο για τις συμβουλες που ζητας, εγω δεν μπορω να βοηθησω... να εισαι ετοιμη να λαβεις ομως την υπαιτιοτητα των πραξεων σου, οτι στον καθηγητη ας πουμε συνεχισες να του απαντας, οποτε και εδωσες συνεχεια σε ολο αυτο... μπορει σιγα σιγα να αποχτησει θαρρος και να σου ξαναστειλει, ας πουμε για να δει αν χρειαζεσαι βοηθεια σε καποιο μαθημα.. ή ειναι κατι που δεν καταλαβαινεις!

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. καθηγητης αυτος φοιτητρια εγω NEW STORY
    By athanasoudaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 21-06-2021, 00:05
  2. καθηγητής Ποινικού Δικαίου πιάστηκε να κλέβει βιβλία!
    By ευφυέστατος αυτιστικός in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 6
    Last Post: 26-09-2014, 02:12
  3. ερωτας με την πρώτη ματια? ερωτας εξ αποστάσεως? υπάρχουν? αντέχουν?
    By Angel_Love in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 20-05-2014, 13:52
  4. Εγώ φοιτήτρια, αυτός καθηγητής 5 χρόνια ιστορία
    By sofiasofaci in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 02-05-2014, 15:05
  5. Καθηγητής αυτός, φοιτήτρια εγώ
    By Isavella in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 27-06-2011, 15:28

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •