τρανς-σχεσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40

    τρανς-σχεσεις

    μιλαω με εναν αντρα και τα πηγαιναμε ακρετα καλα ,μεχρι που μου ειπε οτι γουσταρει τρανς και παει με τρανς( πραγματικα δεν εχω κανενα προβλημα με τ@ς ιδι@ς τ@ς τρανς ),αλλα ασυναισθητα χαλαστηκα,παιζει και το κομματι της υγιεινης πολυ στο μυαλο μου και δε ξερω τι να κανω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Να ακολουθήσεις το ένστικτό σου και μακρυά από ανώμαλους, όπως λες και συ είναι και θέμα υγιεινής.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Λες "μιλάω" άρα είναι τίποτα "γνωριμία" μέσω τσατ, ίντερνετ κτλ; Σε αυτή την περίπτωση δεν ξέρεις καν αν τα πηγαίνατε αρκετά καλά, διότι δεν είναι πραγματική γνωριμία. Το ότι πάει με τρανς σημαίνει ότι δεν πολυτρελαίνεται ούτε για άντρες ούτε για γυναίκες και συνήθως αυτοί οι άνθρωποι που πάνε με τρανς είναι πολύ παρτάκηδες κι εγωιστές στο σεξ, να ξέρεις. Δεν νομίζω ότι θα μπορούσε εύκολα να λειτουργήσει σωστά σε μία σχέση με γυναίκα.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    το θεμα υγιεινης κ ασφαλειας ειναι το πιο σημαντικο.
    η ξαδεεφψη μου γνωρισε εναν μεσο τσατ πριν πολλα φεγγαρια. αυτος αποδειχτηκε ανωμαλος για να μη στα πολυλογω...αλλος γνωστος μου μεσω τιντερ παντρευτηκε. εγω προσψπικα δεν θα πηγαινα με ερωτικο σκοπο να γνωρισω εναν που δεν ξερει ακομα το θελει

  5. #5
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    τον ξερω και απο κοντα απο κοινους γνωστους αλλα επειδη μετακομισε προσφατα πλεον μιλαμε μονο απο ιντερνετ ναι

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    για φιλος μπορει ναναι τελειος. εσυ τιψαχνεις?γιατι ενας αντρας που παει με τρανς η που ειναι τρανς ειναι λιγο δυσκολο να αφοσιωθει σε μια κλασικη σχεση αντρα γυναικας.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    δεν ειμαι σιγουρη να σου πω την αληθεια το σιγουρο ειναι οτι υπαρχει σεξουαλικη ελξη αλλα δεν ξερω αν πρεπει να ενδωσω :/
    εντωμεταξυ ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας
    θα θελα πολυ να ακουσω μια αποψη απο καποιον αντρα που τους αρεσουν οι τρανς γυναικες

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by Marvel View Post
    θα θελα πολυ να ακουσω μια αποψη απο καποιον αντρα που τους αρεσουν οι τρανς γυναικες
    Εξαρτάται απ'το σε τι είδους τρανς αναφέρεσαι...Pre-op ή post-op?...Σε προχωρημένο HRT,που έχει πλήρως εκθηλυνθεί ως προς τα δευτερεύοντα χαρακτηριστικά του φύλου ή κροσντρέσσερ?...Επίσης ο φίλος σου θέλει να έχει τον ενεργητικό ρόλο η του αρέσει να τον πηδάει η τρανς ή είναι και τοπ και μποτομ?...Εχει τεράστια διαφορά.
    Όλοι οι άντρες θα νοιώσουν έλξη από μια προχωρημένου τρανζίσιον όμορφη τρανς γιατί απλά είναι ο γυναικείος φαινότυπος αυτός που τους ελκύει...Είναι το φυσιολογικό...Θα σου που ψέμματα όσοι δεν το παραδέχονται...Τωρα το άν και ποιοί θα κάνανε κάτι είναι άλλη ιστορία.
    Τελοσπάντων...Συζήτηση για τον π**τσο πιάσαμε :-)
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  9. #9
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    λοοιπον ,αρχικα,pre-op και με post-op θα πηγαινε αλλα δεν εχει βρει :P
    του αρρεσουν και οι κροσντρεσσερ ναι αλλα δε ξερω αν εχει παει με κροςς οπως δε ξερω αν εχει και τον παθητικο ρολο γιατι ισως φοβαται να μου το πει για να μην το θεωρησω ξερεις...και τον απορριψω καθετως (πραγμα που δε θαμε πειραζε,ας πηγαινει με οτι θελει,απλα ανησυχω απο θεμαυγιεινης ...)

    τωρα οσον αναφορα τα τελευταια που μου λες συμφωνω εν μερη,υπαρχουν τρανς γυναικες και αντρες pre-op ή post-op που ειναι πανεμορφ@ δεν εχει να λεει.

  10. #10
    Quote Originally Posted by Marvel View Post
    λοοιπον ,αρχικα,pre-op και με post-op θα πηγαινε αλλα δεν εχει βρει :P
    του αρρεσουν και οι κροσντρεσσερ ναι αλλα δε ξερω αν εχει παει με κροςς οπως δε ξερω αν εχει και τον παθητικο ρολο γιατι ισως φοβαται να μου το πει για να μην το θεωρησω ξερεις...και τον απορριψω καθετως (πραγμα που δε θαμε πειραζε,ας πηγαινει με οτι θελει,απλα ανησυχω απο θεμαυγιεινης ...)

    τωρα οσον αναφορα τα τελευταια που μου λες συμφωνω εν μερη,υπαρχουν τρανς γυναικες και αντρες pre-op ή post-op που ειναι πανεμορφ@ δεν εχει να λεει.
    δεν θελω να στο χαλάσω αλλά και με τους στρειτ θα επρεπε να σε αγχωνει το θεμα υγιεινής. Υπάρχουν και τα προφυλακτικά, just saying

  11. #11
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    oh dont say ,προφανως απλως επι των πλειστων τρανς ατομα επειδη η κοινωνια συνηθως δυσκολα τα αποδεχεται δυσκολευονται να εργαστουν σε 'κανονικες' δουλειες σοου καταφευγουν ξερεις που,απλως οι πιθανοτητες ειναι πολλες παραπανω αυτο λεω

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    279
    Αν δε σου καθεται κανενας αλλος προχωρα.

  13. #13
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by oeo View Post
    Αν δε σου καθεται κανενας αλλος προχωρα.
    ελα μου ντε τι καθομαι και κολλαω με συγκεκριμενα ατομα αφου υπαρχει και προσφορα οεο

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Marvel View Post
    μιλαω με εναν αντρα και τα πηγαιναμε ακρετα καλα ,μεχρι που μου ειπε οτι γουσταρει τρανς και παει με τρανς( πραγματικα δεν εχω κανενα προβλημα με τ@ς ιδι@ς τ@ς τρανς ),αλλα ασυναισθητα χαλαστηκα,παιζει και το κομματι της υγιεινης πολυ στο μυαλο μου και δε ξερω τι να κανω
    αφου χαλαστηκες, γιατι το ψειριζεις τοσο;
    χαθηκαν οι ανδρες;
    εδω χαλιεται κανεις επειδη ο αλλος εχει ασχημη χωριστρα κι εσυ προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου να δεχτεις προτιμησεις που σε χαλανε;
    για ποιον λογο;;;;
    θα βρεις αλλους 1000 που δενε χετε τπτ μεταξυ σας (οπως και μαυτον) που να σου αρεσουν περισσοτερο οι σεξουαλικες επιθυμιες τους.
    ΜΗΝ ασχολεισαι με καποιον που απ την αρχη σου ξυνιζει.

  15. #15
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αφου χαλαστηκες, γιατι το ψειριζεις τοσο;
    χαθηκαν οι ανδρες;
    εδω χαλιεται κανεις επειδη ο αλλος εχει ασχημη χωριστρα κι εσυ προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου να δεχτεις προτιμησεις που σε χαλανε;
    για ποιον λογο;;;;
    θα βρεις αλλους 1000 που δενε χετε τπτ μεταξυ σας (οπως και μαυτον) που να σου αρεσουν περισσοτερο οι σεξουαλικες επιθυμιες τους.
    ΜΗΝ ασχολεισαι με καποιον που απ την αρχη σου ξυνιζει.
    <3 euxaristw

Similar Threads

  1. Τρανς και ορμονες
    By heartshapedgrave in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 04-09-2016, 14:21
  2. τρανς θεμα/η μητερα της θελει να μας χωρισει
    By stefan in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 10-07-2015, 23:29
  3. σχεσεις
    By hornet in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 11-02-2010, 12:19
  4. Σχέσεις
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 29-10-2009, 22:16
  5. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 18:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •