Σεξουαλικη ταυτοτητα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    3

    Σεξουαλικη ταυτοτητα

    Γεια στο forum ειμαι 27 χρονων και με απασχολει ενα θεμα πανω στην σεξουαλικη μου ταυτοτητα. Απο την εφηβεια με θυμαμαι κλειστο , ντροπαλο ατομο με συπτωματα κοινωνικης φοβιας..(εχω παει σε ψυχολογο για αυτο το θεμα)Λοιπον απο μικρος θυμαμαι να μ αρεσουν οι γυναικες , στον δρομο ακομα και τωρα θα κοιταξω γυναικες και θα με ελκυσουν γυναικες ξεκαθαρα , δν εχω κοιταξει ποτε μου αντρα και ουτε το αντρικο σωμα με αναβει.Γινετε ομως το εξης: το 2014 (θελω να αναφερω πως ακομα δεν ειχα ολοκληρωσει με κοπελα ουτε καν γλωσσοφιλο ειχα δωσει και εδω κολλαει η κοινωνικη φοβια που ανεφερα διοτι ηταν το προβλημα γτ να το κανω αυτο) , αρχισα να πειραματιζομαι.Εκανα πρωκτικο με καποιο βοηθημα μονος μου το οποιο μου αρεσε και μου αρεσει.Αρχισα να φοραω γυναικεια εσωρουχα κατα την διαρκεια που το εκανα.Βλεπω ταινιες πορνο πλεον σε μεγαλο ποσοστο με crossdressers(δηλαδη αντρες ντυμενους γυναικες) το οποιο με αναβει πολυ.Με αναβει η σκεψη να ημουν στην θεση τους και να κανω σεξ με καποιον αντρα (ειτε σαν crossdresser ειτε μη).Γουσταρω στην σκεψη να κανω σεξ με αντρα και να με κανει να νοιωσω γυναικα.Δεν το εκανα ποτε μου γιατι δυσταζα , το μονο που εκανα ειναι μεσω καμερας.Να υπενθυμισω πως στον δρομο δεν θα κοιταξω ποτε μου αντρα.Σαν ενεργητικος στο σεξ με μια γυναικα μαρεσει να εχω το πανω χερι ,αγριο σεξ αρκετα αγριο τα βρωμολογα κλπ.Το ιδιο πραγμα φαντασιωνομαι με εμενα στον ρολο της γυναικας αλλα δεν θεωρω τον ευατο μου ομοφυλοφιλο.Και η ερωτηση μου ειναι ποια εινα η γνωμη σας , αν καποιος ειχε παρομοια εμπειρια , μηπως ηταν μια αναγκαστικη λυση στην ανυπαρκτη σεξουαλικη μου ζωη ή μηπως ηταν η απογοητευση απο τις προσπαθειες μου να ξεπερασω την κοινωνικη φοβια οι οποιες κατεληγαν παντα μια τρυπα στο νεο που ειχαν ως συνεπεια να λεω στον ευατο μου δεν θα καταφερω να βρω ποτε κοπελα... ειμαι αρκετα μπερδεμενος τελευταια και νιωθω χαλια μπορω να πω για αυτο το θεμα, ακουω γνωμες , ευχαριστω πολυ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,345
    Νομίζω ότι ταυτίζεσαι με το αντικείμενο του πόθου. Ποθείς γυναίκες και επειδή δεν τις έχεις παίζεις εσύ το ρόλο της γυναίκας στον έρωτα που κάνεις μόνος σου.
    Νομίζω ότι υπερπληρείς την ανάγκη σου παίζοντας όλους τους ρόλους μόνος σου!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    Νομίζω ότι ταυτίζεσαι με το αντικείμενο του πόθου. Ποθείς γυναίκες και επειδή δεν τις έχεις παίζεις εσύ το ρόλο της γυναίκας στον έρωτα που κάνεις μόνος σου.
    Νομίζω ότι υπερπληρείς την ανάγκη σου παίζοντας όλους τους ρόλους μόνος σου!!
    εχω κανει σεξ με 4 κοπελες ,ειχα μια ακομα σχεση που δν ολοκληρωθηκε και γενικα εχω βγει και με αλλες κοπελες ολες απο site γνωριμιων παντα βεβαια με αρκετο αγχος ακομα και στις σχεσεις, ευχαριστω για την αποψη σου.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    4
    Δε χρειάζεται να βάζεις ταμπέλες στον εαυτό σου φίλε, ζήσε τη ζωή σου και ποιος χεστηκε το είσαι και τι δεν είσαι.. Μην έχεις την τάση να ταμπελωνεσαι διαρκώς. Σ αρέσει αυτό και εκείνο, καντο.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Skabbers View Post
    Δε χρειάζεται να βάζεις ταμπέλες στον εαυτό σου φίλε, ζήσε τη ζωή σου και ποιος χεστηκε το είσαι και τι δεν είσαι.. Μην έχεις την τάση να ταμπελωνεσαι διαρκώς. Σ αρέσει αυτό και εκείνο, καντο.
    ναι το σκεφτομαι πολλες φορες αυτο που ειπες φιλε μου αλλα ναι εχω την ταση λιγο να θελω να καταλαβω την σεξουαλικοτητα μου ακριβως ισως ναι τι ειμαι τι δν ειμαι δν νοιαζει και κανεναν .

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,068
    Αργία μήτηρ πάσης μαλακίας.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Χεσε ψηλα κι αγναντεβε
    Shit high and watch
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Σεξουαλική ταυτότητα
    By Paylos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 01-05-2018, 17:15
  2. Σεξουαλικη ταυτοτητα αποριες
    By somebody in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 4
    Last Post: 10-06-2012, 13:25
  3. Διαταραγμένη σεξουαλική ταυτότητα!
    By Eva1995 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 15-04-2012, 01:41
  4. Έχω πρόβλημα με την σεξουαλική μου ταυτότητα
    By dimitris_19 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 32
    Last Post: 30-09-2011, 12:20
  5. Σεξουαλική ταυτότητα/Έρωτας ...
    By lyd9 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 08-07-2011, 15:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •