Ρωσικη Ρουλετα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Πρεπει να παρεισ αποφαση οτι οι ανθρωποι κουβαλανε σκατα στο κεφαλι τουσ κι αυτοι δε φταινε η τηλεοραση φταιει που διαμορφωνει προσωπικοτητεσ ετσι κυβερνιεται ο κοσμοσ το εψαξα πολυ πριν βγαλω ετυμηγορια γτ ολοι ειναι σκατομυαλοι κι οσο παει γινεται χειροτερο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Με νοιαζει που δεν κατανοουν λιγο να νιωθανε

    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εγω για να καταλαβεισ εχω τοσο μυαλο που μπορεισ να με πεισ κι εξωγηινο τα δεδομενα που παιρνω απο τηλεοραση κ ιντερνετ μου κανουν το μυαλο πουρε και σιγουρα δε γινεται κατα λαθοσ αυτο το πραγμα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Δεν μπορουν να νιωσουν γτ ετσι ειναι το συστημα μοναδεσ κι ο καθενασ οτι μπορει με την βοηθεια τησ τεχνολογιασ μπορουν να το κανουν αλλα πχ βλεπω εγω στο ιντερνετ που ειμαι σχιζοφρενησ αλλα ο αδερφοσ μου που ειναι καλα νομιζουμε οτι επιλεγουμε αλλα στην ουσια μασ τα δειχνουν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Επισησ αμα εισαι μικροσ σε ηλικια δεν ξερω αυτα που περασεσ πανω κατω τα περασαμε κι εμεισ δηλαδη τοτε ειχε τσαμπουκαδεσ απο μεγαλυτερουσ και ξυλο με συνομιλικουσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τωρα σασ τα κανουν απο το ιντερνετ δειχνοντασ σασ ολεσ τισ βλακειεσ συν τη διατροφη που πηγε κατα διαολου παει το μυαλο πουρεσ δε φταιτε εσεισ δηλαδη απλα ετσι σασ θελουν οπωσ τοτε εμεισ παιζαμε ξυλο σε καθε γενια γινεται αυτο υποτιθεται λεγεται εξελιξη εγω πιστευω οτι ειναι ανακυκλωση ανα εκατο χρονια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τα μακαρονια σε πλαστικο τα εχεισ δει κυκλοφορουν τωρα κυκλοφορουσαν και το 1920 για να καταλαβεισ την εξελιξη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τα ρουχα ολα οτι φορασ ειναι απο το 1920 μεχρι το 1940
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Το 1950 βγηκαν τα ναρκωτικα το 1960 τα φαρμακα τα μονα που εξελισσονται ειναι τα αυτοκινητα ετσι νομιζω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Απο το 1980 εποχη πασοκ δεν βρεθηκε ενασ ανθρωποσ να παραγει ολουσ αχρηστουσ τουσ βγαλανε εγω που σ μιλαω εκανα κατι σχεδια για αυτοκινητα υποτιθεται διαστημικη τεχνολογια κλαιν μαιν μυαλο θελανε ετσι εμαθα τα παντα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Για να καταλαβεισ πωσ δουλευουν αυτοι παιρνουν τισ ιδιοφυειεσ τουσ ταιζουν τουσ ποτιζουν και αυτοι παραγουν δηλαδη ενασ στουσ χιλιουσ κι αμα ειναι καλοσ αυτοι μονο παραγουν οι υπολοιποι ειμαστε αναλωσιμοι και γινετε τησ *******σ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Οταν ημουν εγω στην ηλικια σου δεν μπορουσαμε να συνενοηθουμε με τουσ μεγαλυτερουσ επεφτε ξυλο τοτε το λεγανε χασμα γενεων μουφεσ ετσι κυβερνανε να μην μπορει να συνενοειθει πλεον κανενασ με κανεναν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Μαριονετα View Post
    Προσπαθω να με θυμηθω αλλα δυστυχως μονο ασχημες εικονες με κατακλυζουν. Για να εχετε μια εικονα ειμαι μια ψυχη εγκλωβισμενη μεσα σε ενα σωμα που πλεον δεν μου ανηκει. Θελω να τελειωσει εδω το μαρτυριο που βιωνω εδω και 3 χρονια μετα απο επισκεψεισ σε ψυχιατρουσ ψυχολογους φαρμακευτικη αγωγη αποπειρες αυτοκτονιας. Ζω επειδη πρεπει γιατι καποιοι αλλοι το αποφασισαν δεν ειναι ομως επιλογη μου. Δεν γραφω για να νιωσω συμπονοια ουτε για να χτυπησω καμπανακια απλα εχω αναγκη απο επικοινωνια μεθοδευω καιρο την πραξη μου δεν θελω να φυγω χωρις εξηγησεις ουτε ερωτηματικα θελω να γινει γνωστο στους δικους μου ποιο τελικα ειναι το προβλημα. Ο εγωισμος δεν αφηνει να δουμε καθαρα τα λαθη μας που ομως ειναι συνοδοιποροι μας και εχουν αποτελεσματα σαν πραξεις.
    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ποιο ειναι τελικα το προβλημα, λοιπον;
    πες το και σε μας, αν θελεις.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Κουκλα αμα αυτοκτονουσαμε καθε φορα που εχουμε προβλημα εγω θα επρεπε να εχω πεθανει απο την πρωτη μερα τησ πρωτησ δημοτικου ετσι για να ξερεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Κουκλα αμα αυτοκτονουσαμε καθε φορα που εχουμε προβλημα εγω θα επρεπε να εχω πεθανει απο την πρωτη μερα τησ πρωτησ δημοτικου ετσι για να ξερεισ
    Καλημερα καταρχην.. Και αν δεν ειχα μπει στον φαυλο κυκλο των χαπιων πιστευω πως τα εγκεφαλικα μου κυτταρα θα λειτουργουσαν οπως πριν χωρις τετοιες σκεψεις.. τα προβλγματα για τον καθενα ειναι διαφορετικης αξιας κ σημασιας.. το δικο μου βουνο λοιπον ειναι γεματο πονο ισως να το νομιζω να το φανταζομαι ομως δεν παυρι η ψυχη μου να λιωνει Τεσπα σημερα εινςι μια καινουρια μερα χωρις σκεψεις χωρις τιποτα συνηθεια ανα δυο μερες να θελω το τελος

    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ Η ΡΟΥΛΕΤΑ
    By maraki19 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 07-10-2016, 12:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •