Ρωσικη Ρουλετα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ποιο ειναι τελικα το προβλημα, λοιπον;
    πες το και σε μας, αν θελεις.
    Προβλημα για εμενα ειναι η καθημερινοτητα κλεισμενη στο σπιτι αποκομμενη απο ολους γιατι δεν θελω να ξαναπληγωθω δεν μπορω να εμπιστευτω να μιλησω καπου να πω ποσο μαυρα τα ξεσπασματα θυμου μου τρομαζουν κ εμενα οταν συνερχομαι κ ψιλοθυμαμαι ειναι ολα δεν θελω να ζω αυτα που βιωνω μετα τα χαπια ολα ειναι διαφορετικα και δεν μπορω να ζητησω βοηθεια δεν με αφηνουν ελπιζω να σου εξηγησα καπως δεν ξερω τι να πρωτοπω
    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κουκλα αμα κανεισ γυμναστικη και γιογκα λιγουλακι θα την παλεψεισ κι εγω ετσι ημουν μικροσ εσπαγα πραγματα μεγαλονωντασ μου φυγαν τα νευρα ειναι θεμα ηλικιασ βραζει το αιμα σου κ μπραβο ετσι πρεπει να εισαι οσον αφορα τα τραυματα ετσι ειναι η ζωη κ πρεπει να δυναμωσεισ ψυχικα εγω ασ πουμε εχω μια κεναρα τωρα δεν εχω ορεξη να μιλησω κι ομωσ λογω γυμναστικησ πηγα ηπια το καφεδακι μου ειπα δυο μαλακιεσ καποτε θα συνελθω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Σιγουρα με το να το πολεμησεις καποια στιγμη μπορεις κ λειτουργεις εστω κ ετσι μπραβο σου παντως εγω οποτε αποφασιζω για εξω με πιανει δυσπνοια νιωθω υπνηλια βαριεμαι κ τελικα ζοριζομαι

    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Μαριονετα View Post
    Προβλημα για εμενα ειναι η καθημερινοτητα κλεισμενη στο σπιτι αποκομμενη απο ολους γιατι δεν θελω να ξαναπληγωθω δεν μπορω να εμπιστευτω να μιλησω καπου να πω ποσο μαυρα τα ξεσπασματα θυμου μου τρομαζουν κ εμενα οταν συνερχομαι κ ψιλοθυμαμαι ειναι ολα δεν θελω να ζω αυτα που βιωνω μετα τα χαπια ολα ειναι διαφορετικα και δεν μπορω να ζητησω βοηθεια δεν με αφηνουν ελπιζω να σου εξηγησα καπως δεν ξερω τι να πρωτοπω
    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App
    μονο χαπια εχεις δοκιμασει;
    δοκιμασες ποτε να μιλησεις σε καποιον ειδικο ψυχοθεραπευτη , για οσα σε απασχολουν;

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Εκανα συνεδριες για ενα εξαμηνο πηγα και σε ομαδικο το οποιο με βοηθησε αλλα διακοπηκε λογο χρηματοδοτησης

    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κουκλα εγω δουλευω συμπληρωματα γτ ημουν αθλητησ για οσουσ αγχωνεστε κ πεφτει η αποδοση σασ στισ δουλειεσ q10 ειναι το καλυτερο για το αγχοσ μαζι με βιταμινεσ με ρωτησε μια φιλη μου κιου τεν λεγεται
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Μαριονετα View Post
    Εκανα συνεδριες για ενα εξαμηνο πηγα και σε ομαδικο το οποιο με βοηθησε αλλα διακοπηκε λογο χρηματοδοτησης

    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ψαξου να ξαναβρεις κατι αναλογο.
    αφου βοηθουσε, ενας λογος παραπανω!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ Η ΡΟΥΛΕΤΑ
    By maraki19 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 07-10-2016, 12:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •