Ρωσικη Ρουλετα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16

    Ρωσικη Ρουλετα

    Προσπαθω να με θυμηθω αλλα δυστυχως μονο ασχημες εικονες με κατακλυζουν. Για να εχετε μια εικονα ειμαι μια ψυχη εγκλωβισμενη μεσα σε ενα σωμα που πλεον δεν μου ανηκει. Θελω να τελειωσει εδω το μαρτυριο που βιωνω εδω και 3 χρονια μετα απο επισκεψεισ σε ψυχιατρουσ ψυχολογους φαρμακευτικη αγωγη αποπειρες αυτοκτονιας. Ζω επειδη πρεπει γιατι καποιοι αλλοι το αποφασισαν δεν ειναι ομως επιλογη μου. Δεν γραφω για να νιωσω συμπονοια ουτε για να χτυπησω καμπανακια απλα εχω αναγκη απο επικοινωνια μεθοδευω καιρο την πραξη μου δεν θελω να φυγω χωρις εξηγησεις ουτε ερωτηματικα θελω να γινει γνωστο στους δικους μου ποιο τελικα ειναι το προβλημα. Ο εγωισμος δεν αφηνει να δουμε καθαρα τα λαθη μας που ομως ειναι συνοδοιποροι μας και εχουν αποτελεσματα σαν πραξεις.
    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ακου λιγο εσυ ζεισ μια κατασταση που σε επιβαρυνει ειναι δυσκολη η αντιδραση σου πραγμα που δειχνει υγεια το οτι αντιδρασ ειναι να πεθανεισ εγω ασ πουμε εχω σχιζο κι εγω θελω να πεθανω εχει πεντε χρονια πινω καφε και καπνιζω ολη μερα η διαφορα στην αντιδραση μασ ειναι οτι εγω σκεφτομαι λεσ να γινει καμια μαλακια και να θεραπευτουμε κανω ονειρα δηλαδη ξυπνιοσ κι επισησ ενταξει ο χρονοσ ζωησ με αυτα τα προβληματα δεν ειναι μεγαλοσ αλλα σκεψου οτι πρεπει να δωσουμε μαχη ωστε στο μελλον να μην υπαρχουν αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ακου λιγο εσυ ζεισ μια κατασταση που σε επιβαρυνει ειναι δυσκολη η αντιδραση σου πραγμα που δειχνει υγεια το οτι αντιδρασ ειναι να πεθανεισ εγω ασ πουμε εχω σχιζο κι εγω θελω να πεθανω εχει πεντε χρονια πινω καφε και καπνιζω ολη μερα η διαφορα στην αντιδραση μασ ειναι οτι εγω σκεφτομαι λεσ να γινει καμια μαλακια και να θεραπευτουμε κανω ονειρα δηλαδη ξυπνιοσ κι επισησ ενταξει ο χρονοσ ζωησ με αυτα τα προβληματα δεν ειναι μεγαλοσ αλλα σκεψου οτι πρεπει να δωσουμε μαχη ωστε στο μελλον να μην υπαρχουν αυτα
    Σ ευχαριστω που απαντησες και επθσης για τα τραγουδια.. ειναι η μονη μου παρεα καποια νομιζω πως λενε αυτα που νιωθω.. δεν θελω να ειμαι αχαριστη γνωριζω πως καποιοι περνουν δυσκολα η ευκολα μα τον πονο που νιωθω δεν τον αντεχω αλλο.. καποιες φορες δε νιωθω τιποτα πληρες κενο ουτε να μιλησω δεν μπορω κ οι γυρω μου λενε μια χαρα εισαι.. δεν ξερω τελικα τι γινεται.. αυτο με τον καφε κ το τσιγαρο το εχω κ εγω [emoji4]

    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κι εγω ετσι ζω εχω ενα ραδιοφωνακι και ακουω μουσικη ολη μερα για να μην κανω καμια μαλακια ευελπιστω οτι θα περασει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Μακαρι σου το ευχομαι να περασει και να σου ερθουν οπως τα θελεις

    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Δεν περναει αυτο ειναι σχιζο μια ζωη θα το εχω αν εχεισ καταθλιψουλα παρε μαγνησιο βοηθαει σιγουρα μου το ειπε γιατροσ εγω πηρα δυο φορεσ θα καλυτερεψει η διαθεση σου θα τα βλεπεισ παλι ολα σκατα αλλα θα συνεχιζεισ μπασ κ αλλαξει κατι δεν ξερω αν εισαι στην πραγματικοτητα η στη φουσκα που πλασαρουν παντωσ εγω ζω πολλα χρονια στην πραγματικοτητα απο μικροσ θελει αρχιδια γι αυτο ολοι λενε παραμυθια γτ δεν παλευετε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κι αν θεσ να ζησεισ κι αλλο παραμυθιασε τον εαυτο σου δεν ειναι αναγκη να λεσ αληθεια στον εαυτο σου γραψτα ολα κ ζησε οσο γουσταρεισ τοσο απλο ειναι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ετσι παλευεται αυτο χωρισ φαρμακα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Μα αυτο κανω παραμυθιαζομαι για να κυλαει ο χρονος υπαρχουν υποχρεωσεις αναγκαστικα προσπαθω.. γνωριζω πως μπορω να ζησω οσο θελω
    δεν ξερω ομως ποσο.. οσο για τα φαρμακα μονη μου τα εκοψα το παλεψα μα βλεπω πως θελω να επανελθω τουλαχιστον για την αισθηση που ειχα που δεν σκεφτομουν με κουραζει το μυαλο μου οι σκεψεις μου
    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εγω δοξα το θεο εχω τισ εμπειριεσ μου αναμνησεισ κλπ αντεχω ακομα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Να εισαι παντα καλα και ειλικρινα σ ευχαριστω για τον χρονο σου ειναι πολυτιμο να εχεις καποιον να μπορει εστω κ καπως να σε καταλαβει

    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Κι εγω ετσι ζω με παραμυθια για ποσο δεν ξερω παρε ξανα τα φαρμακα εσυ εγω οτι ηταν να κανω το κανα δουλεψα εικοσι χρονια ειμαι σαραντα δεν εχει κατι αλλο για μενα εδω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    16
    Κι ομως καποια στιγμη μποτει ν αλλαξουν οπως προειπες δεν σε ξερω μα κρατησου απο την ελπιδα σου εγω ζω για τους αλλους οχι για πολυ

    Εστάλη από iQ9719 στο E-Psychology.gr Mobile App

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εγω ζω για μενα αλλα ειμαι περιεργοσ πωσ θα εξελιχθουν μερικα πραγματα αλλιωσ χεστηκα δυσκολο να ζεισ για τουσ αλλουσ δε φερονται καλα συνηθωσ δεν υπολογιζουν δεν εκτιμανε κλπ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ζουσα κι εγω καποτε για τουσ αλλουσ μεχρι που καταλαβα τι σκατα κουβαλανε στο κεφαλι τουσ εκανα ψυχοθεραπεια εγινα αναισθητοσ αλλα τα σκατα ιδια αρα δεν εφταιγα εγω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ Η ΡΟΥΛΕΤΑ
    By maraki19 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 07-10-2016, 12:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •