αίμα στα ούλα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μηπως τρως σοκολατες με τη σεσουλα

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Σταματά να ψάχουλεβεις το google εφόσον σου είπε ξεκάθαρα τι έχεις αν ήταν καρκίνος λες να μην ήξερε η θα στο κράταγε μυστικό?? ...το google να ξέρεις μας καρκινασε όλους..αν ψάξεις πχ εβηξα Θάσου πει καλό ψοφω καρκιναρι..

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    296
    Quote Originally Posted by Sofaki View Post
    καλησπέρα! εχει μείνει κανείς εδω; ή ειστε όλοι σε παραλίες; εγω εχω εδω και δυο βδομάδες περίπου αίμα στα ούλα κυρίως όταν τα βουρτσίζω. Δεν ειναι πάρα πολύ, τις περισσότερες φορές το βλέπω στον αφρό που κάνει η οδοντόκρεμα. Μια με δυο φορές όταν πιέζω τα μπροστινά μου δόντια με τη γλώσσα βλέπω να ματώνουν τα ούλα. Καθαρισμό εκανα πριν 1 μήνα. Πόνεσα παρα πολύ και έβγαλα πολύ αίμα. Ο οδοντίατρος μου είπε οτι εχω ουλίτιδα. Αλλα θεωρω οτι επρεπε να είχε φτιαχτεί τώρα το πρόβλημα και να μην είχα αλλο αίμα. ΔΙαβαζω στο ιντερνετ οτι μπορει να συνδέετε με καρκίνους. Μου εχει γίνει εμμονη ιδέα..... και ολο κοιτάω τα δόντια μου. Επίσης σήμερα εχω πονόλαιμο... Μηπως και αυτό συνδεεται;
    Όλα συνδέονται με όλα...
    Θέλω πολύ να σε βοηθήσω αλλά δεν μου βγαίνει... Θα σου έδινα μια παραδοσιακή συνταγή, αλλά ξέρεις πως είναι τώρα στο φόρουμ «προτροπή για παραδοσιακά φάρμακα + απλή λογική», αυτά τα δύο μαζί τιμωρούνται με αποκλεισμό. Άσε που καμιά κότα δεν μιλάει εδώ μέσα... οπότε τι μένει?? ... Σσσ... σιγά, η πατρίδα κοιμάται.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    254
    Quote Originally Posted by tony_c2018 View Post
    Όλα συνδέονται με όλα...
    Θέλω πολύ να σε βοηθήσω αλλά δεν μου βγαίνει... Θα σου έδινα μια παραδοσιακή συνταγή, αλλά ξέρεις πως είναι τώρα στο φόρουμ «προτροπή για παραδοσιακά φάρμακα + απλή λογική», αυτά τα δύο μαζί τιμωρούνται με αποκλεισμό. Άσε που καμιά κότα δεν μιλάει εδώ μέσα... οπότε τι μένει?? ... Σσσ... σιγά, η πατρίδα κοιμάται.
    Πάρε κάτι να ηρεμήσεις ρε σε όλα τα ποστ ασυναρτησίες γράφεις


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    296
    Quote Originally Posted by tselpemts View Post
    Πάρε κάτι να ηρεμήσεις ρε σε όλα τα ποστ ασυναρτησίες γράφεις


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Αυτό το «κάτι», να το πάρεις εσύ που διαβάζεις ασυναρτησίες.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by VarethikaNaVariemai View Post
    Σταματά να ψάχουλεβεις το google εφόσον σου είπε ξεκάθαρα τι έχεις αν ήταν καρκίνος λες να μην ήξερε η θα στο κράταγε μυστικό?? ...το google να ξέρεις μας καρκινασε όλους..αν ψάξεις πχ εβηξα Θάσου πει καλό ψοφω καρκιναρι..
    p[/URL]
    Σε αυτο θα συμφωνησω , μην διαβαζετε η παιρνετε σοβαρα το γκουγκλ για ιατρικα θεματα , παντα θα σε βγαλει αρρωστο ....

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    102
    καλα ειναι δυνατον???? ολοι νομιζετε οτι εχετε καρκινο απο ενα σπυρι η επειδη οταν βουρτσιζεστε τρεχει αιμα?
    ειναι το τελευταιο ποστ που κανω εδω, διοτι ως ατομο με χρονιο καρκινο, εκνευριζομαι με αυτα που διαβαζω. και μεις δλδ που εχουμε καρκινο..ε και τι τρεχει δλδ?
    ελεος

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    337
    ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις απαντήσεις. Βρίσκεστε σε ενα φορουμ ψυχολογικής υποστήριξης με άτομα που πάσχουν απο διάφορες ψυχολογικές ή ακόμα και ψυχιατρικές νοσους. Αν σας φαίνεται ανούσιο και κουραστικό να απαντάτε μην το κάνετε. Περαστικά στα ουσιαστικά προβλήματα υγείας που κάποιοι έχετε, όμως και οι ψυχολογικές ψυχιατρικές ασθένειες ειναι υπαρκτές και βασανίζουν πολλές ψυχές. Καλό θα ήταν να είμαστε αν μη τι άλλο ευγενικοί. Καλό 15 Αυγουστο με την βοήθεια της Παναγίας.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Σοφάκι ελπίζω να το ξεπεράσεις δεν είναι τίποτα το τραγικό αυτό το παθαίνω κ εγώ.. προχωρά την ζωή σου κ προσπάθησε να έχεις σε απόσταση το ανχος σου.. καλο δεκαπενταύγουστο και την βοήθεια της Παναγίας μας που ποτέ δεν μας εγκατέλειψε...

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    100
    Και εμενα μου ματωνουν και το αισθανομαι οτι εχω ευαισθητα ουλα... Επισης, οταν τα σπρωχνω με τη γλωσσα τα μπροστινα δοντια νομιζω οτι κουνιεται το ενα, αλλα μπορει να ειναι και ιδεα μου. Εχω διαβασει οτι απο στρες μπορει να σου πεσουν κιολας. Μια γυναικα της ειχαν πεσει απο το εντονο στρες που ειχε. Οποτε, παιζει και αυτο το ρολο του. Απο κει και περα παιζουν και αλλοι παραγοντες ρολο....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,614
    Quote Originally Posted by Leonardo View Post
    Και εμενα μου ματωνουν και το αισθανομαι οτι εχω ευαισθητα ουλα... Επισης, οταν τα σπρωχνω με τη γλωσσα τα μπροστινα δοντια νομιζω οτι κουνιεται το ενα, αλλα μπορει να ειναι και ιδεα μου. Εχω διαβασει οτι απο στρες μπορει να σου πεσουν κιολας. Μια γυναικα της ειχαν πεσει απο το εντονο στρες που ειχε. Οποτε, παιζει και αυτο το ρολο του. Απο κει και περα παιζουν και αλλοι παραγοντες ρολο....
    σε οδοντιατρο, εχεις παει;
    εκτος απο τις ψευδαισθησεις, υπαρχει και η ουλιτιδα....

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,614
    Quote Originally Posted by freskonero View Post
    καλα ειναι δυνατον???? ολοι νομιζετε οτι εχετε καρκινο απο ενα σπυρι η επειδη οταν βουρτσιζεστε τρεχει αιμα?
    ειναι το τελευταιο ποστ που κανω εδω, διοτι ως ατομο με χρονιο καρκινο, εκνευριζομαι με αυτα που διαβαζω. και μεις δλδ που εχουμε καρκινο..ε και τι τρεχει δλδ?
    ελεος
    μα τι ειναι αυτα που λες;
    φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης ειναι.
    οποιος εχει κατι διαφορετικο απο οτι εχεις εσυ, δεν πρεπει να μιλαει, επειδη θεωρεις την δικη σου παθηση την μοναδικη για την οποια πρεπει να μιλαει κανεις;
    οι ψυχικες παθησεις ειναι υπαρκτες,δεν ειναια στικος μυθος, και την απαντηση "πως κανεις ετσι, ολα στο μυαλο σου ειναι, τα παιδακια στην αφρικη πεθαινουν", απλα την δινει μονο παντελως ασχετος.
    το οτι εχεις καποιο προβλημα υγειας, δεν λυνει κανενα θεμα στον αλλο που υποφερει απο κατι αλλο, κι ας το θεωρεις ΕΣΥ, ασημαντο..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. φοβίες και αίμα
    By lepetit in forum Άλλες Ειδικές Φοβίες
    Replies: 8
    Last Post: 16-07-2016, 20:31
  2. εβγαλα αιμα
    By μαρακι_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 6
    Last Post: 05-01-2011, 06:24
  3. Aναγκη για αιμα
    By Sofia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 02-04-2010, 13:26
  4. Νεο αιμα
    By Anaorexia in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 3
    Last Post: 13-02-2010, 13:09
  5. Ανάγκη για αίμα
    By anitak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 22-05-2007, 01:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •