Έχω μπερδευτεί.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 50
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Μπορεις να φτιαξεις και πινακα με υπερ και κατα συμφωνα με σενα για την καθε σ επιλογη πχ αλλαγη φυλου

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Η αγαπη δεν εχει φυλο!!

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Μου φαινεται αισχρο οτι αντι να κολλανε στο μυαλο κ την προσωπικοτητα καποιου κολλανε στα γεννητικα του οργανα.εμενα παντως μπορει καμια φορα να μου βγει η διαθεση να ειμαι αντρας αλλα αυτο προερχεται οταν θελω να επιβληθω σε καποιον δλδ να μην ειμαι παθητικη .αλλα και οτι ο αντρας ειναι ο ενεργητικος ειναι κι αυτο ενα δημιουργημα της κοινωνιας ετσι δεν ειναι;

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Δλδ δε θα μου αρεσε να εχω αντρικη εμφανιση αλλα " αντρικο κυρος " και μυαλο σε σωμα γυναικας και να ειμαι με γυναικες .δλδ δυναμικη λεσβια

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ιωαννα πρεπει να γνωρισεισ την κορη μου και τισ φιλεσ τησ δουλευουν απο μικρεσ ξερουν τα παντα απο ολο τον κοσμο πηγαν ταξιδια και τουσ εξηγησα τα παντα για τουσ αντρεσ μπορουν να μου που οτι θελουν απο μπινελικια μεχρι να σκασω τα παντα κ ειναι ομορφεσ τισ εξηγησα τα παντα για τη ζωη και τισ αφησα να κανουν οτι θελουν δουλεια εχουν αντρεσ εχουν οτι θελουν και ειναι γυναικεσ οπωσ το περιγραφεισ δυναμικεσ κ δουλευουν στην πιατσα πεντε εξι χρονια και ξερουν τα παντα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Ενδιαφερον .

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ειναι φοβερεσ εγω τισ λατρευω καμια σχεση με οτι νομιζεισ για τισ γυναικεσ η κορη μου ειναι σαν τη ναταλια βγαζει νοκ αουτ τουσ αντρεσ κ μενα οποτε δεν εχει κεφια οποτε εχει μ αφηνει να τισ μιλησω οδηγηση πιλοτοσ δουλεια δε φανταζεσαι ειναι σερβιτορεσ η αλλη κουβαλαει ενα ποτηρι νερο ενα μπουκαλι τον καφε κι ενα τασακι με δυο χερια οχι με τον δισκο πωσ το κανει αυτο ακομα απορω μονο εγω τα εκανα αυτα οταν ημουν μικροσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Εχει γεμισει ο τοπος; ακουγεται σαν να μας λες ανεπιθυμητους.η ελευθερια αμφισβητησης ειναι η αρχη της δημοκρατιας

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ανεπιθυμητοι δεν είστε, μόνοι σας μυγιαζεστε επειδή ξέρετε ότι είστε ανάποδα στην φύση... Και επειδή το ξέρετε αυτό ότι δεν είναι φυσιολογικό, κατακεισεστε να βρείτε όμοιους σας!!!! Δεν τα λέω σωστά;

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Μην την εκφοβιζετε την κοπελα βρε .δικη της ζωη ειναι.η δικη μ γνωμη ειναι κανε ερωτα με οποιον θες και αν θες να παρεις καμια φορα τη θεση του αντρα υπαρχουν τοσα εξαρτηματα .η αλλαγη φυλου ειναι οριστικη και μπορει να προκαλεσει αντιδρασεις στον περιγυρο που να σε κανουν να νιωσεις ασχημα και δεν θα τη διαλεγα απτη στιγμη που η επιθυμια σ δεν ειναι τοσο τοσο εντονη.φιλικα.αο δικη μ εμπειρια βρες καλους φιλους , μην μπλεκεις με ψυχολογους και ψυχιατρους γτ δε θα σε μαθουν να ζεις χωρις τους ιδιους και δεν ξερουν καλυτερα απο σενα τι θες .πιστευω οτι η πορεια προς την αυτογνωσια ειναι μοναχικη και οι φιλοι μας απλα μας συντροφευουν και ανοιγουν νεους οριζοντες

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου! Η αλήθεια είναι ότι έχω συνηθίσει με το γυναικείο σώμα, αλλά δεν ξέρω γιατί το είπα όταν ήμουν μικρή. Δεν μπορώ να το πω σε κανέναν τι νιώθω, γιατί φοβάμαι τι θα πουν. Δυστυχώς, πολλοί δεν είναι ανοικτόμυαλοι και με έχει φοβίσει η αδερφή μου σε αυτό το θέμα, καθώς μου είπε ότι δεν μπορείς να το λες στον καθένα. Το πρόβλημα είναι ότι εγώ θέλω να το πω, γιατί κουραστηκα να καταπιέζω τον εαυτό μου απέναντι στους φίλους μου, αλλά και στους γονείς μου, οι οποίοι λένε αισχρά πράγματα για τους ομοφυλόφιλους.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Quote Originally Posted by elenistam24 View Post
    Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου! Η αλήθεια είναι ότι έχω συνηθίσει με το γυναικείο σώμα, αλλά δεν ξέρω γιατί το είπα όταν ήμουν μικρή. Δεν μπορώ να το πω σε κανέναν τι νιώθω, γιατί φοβάμαι τι θα πουν. Δυστυχώς, πολλοί δεν είναι ανοικτόμυαλοι και με έχει φοβίσει η αδερφή μου σε αυτό το θέμα, καθώς μου είπε ότι δεν μπορείς να το λες στον καθένα. Το πρόβλημα είναι ότι εγώ θέλω να το πω, γιατί κουραστηκα να καταπιέζω τον εαυτό μου απέναντι στους φίλους μου, αλλά και στους γονείς μου, οι οποίοι λένε αισχρά πράγματα για τους ομοφυλόφιλους.
    Εδω μπορεις να μας μιλησεις

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    Ανεπιθυμητοι δεν είστε, μόνοι σας μυγιαζεστε επειδή ξέρετε ότι είστε ανάποδα στην φύση... Και επειδή το ξέρετε αυτό ότι δεν είναι φυσιολογικό, κατακεισεστε να βρείτε όμοιους σας!!!! Δεν τα λέω σωστά;

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App
    Οχι δεν ειναι σωστα.Που ξερεις εσυ τι ειναι αναποδο και τι οχι; Ησουν παρων στη δημιουργια του κοσμου; αυτο που θα πω τωρα ειναι αρκετα ριζοσπαστικο αλλα δεν ξερουμε καν αν ο θεος ειναι αντρας η γυναικα η αν μετραει τπτ απο ολα αυτα παρα μονο η ψυχη.ανα τους αιωνες και ανα τις θρησκειες οι θεοτητες εχουν παρει διαφορες μορφες ασχετα που γινονται δογματικοι οι ανθρωποι λογω συμφεροντων κοκ.

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Οχι δεν ειναι σωστα.Που ξερεις εσυ τι ειναι αναποδο και τι οχι; Ησουν παρων στη δημιουργια του κοσμου; αυτο που θα πω τωρα ειναι αρκετα ριζοσπαστικο αλλα δεν ξερουμε καν αν ο θεος ειναι αντρας η γυναικα η αν μετραει τπτ απο ολα αυτα παρα μονο η ψυχη.ανα τους αιωνες και ανα τις θρησκειες οι θεοτητες εχουν παρει διαφορες μορφες ασχετα που γινονται δογματικοι οι ανθρωποι λογω συμφεροντων κοκ.

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App
    Τι μας λες τώρα ρε Ιωάννα; εγώ μίλησα για φυσιολογία, ποιο είναι εκ φύσεως σωστό και ομαλό.!! δεν μίλησα αν ήμουν παρών στην δημιουργία του κόσμου! και που εμπλέκεται ο Θεός; και τι σημασία έχει αν ο Θεός έχει φύλο ή όχι; και πως ξέρεις αν έχει υπόσταση ώστε να μπορούμε να πούμε ότι ο Θεός είναι άντρας.. Και όχι πνεύμα..!!! Μαλλιά κουβάρια, σου το είπα έχεις την μύγα για αυτό μυγιάζεσαι, ξέρεις ότι το λογικό δεν είναι αυτό που σε συμβαίνει και σου το έλεγα και τότε...!! Μόνο που εμείς είμαστε αδιάφοροι σε τέτοια θέματα εφόσον δεν μας εμπλέκεται... Αν ήσουν η αδερφή μου και μου το έλεγες αυτό, θα σε είχα συνετησει να είσαι σίγουρη...

    Εστάλη από Redmi 4X στο E-Psychology.gr Mobile App

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Οπωσ θες

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Κι απο βιολογικη αποψη οπως το θετεις δεν υπαρχει φυσιολογικο και αδυσικο.ΟΤΙ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙΤΑΙ ΣΤΗ ΦΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ.εχεις πληροφορηθει για την ομοφιλοφιλια στο ζωικο βασιλειο ; οπως επισης για τα τρανς ψαρια ; τα πραγματα εχουν προχωρησει απο τοτε που ΓΝΩΡΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΜΩΡΟ.ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΠΟΛΗ .

    Εστάλη από SM-J510FN στο E-Psychology.gr Mobile App

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. εχω μπερδευτει! δεν ξερω ποιανου γιατρου-ψυχολογου προτροπη να ακολουθησω!!!
    By giorgos panou in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 28-09-2012, 16:52
  2. Εχω μπερδευτει...
    By fofy in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 15-03-2012, 22:39
  3. εχω μπερδευτει
    By barbara_s in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 6
    Last Post: 14-12-2011, 11:28
  4. Ποιόν απο τους δύο...έχω μπερδευτεί..
    By Δοδις in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 173
    Last Post: 11-04-2009, 20:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •