Bespar - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 22 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 319

Thread: Bespar

  1. #151
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    κανονικά η διαχείριση του forum που απουσιάζει αυτή την στιγμή.... θα έπρεπε να ελέγξει τι γίνετε εδώ....
    ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ??? ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.

  2. #152
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Aliki909 View Post
    ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ??? ΤΡΕΜΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.
    ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΗ ΜΗΝΥΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΧΡΥΣΑ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΣΥΓΓΝΩΜΗ

  3. #153
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by Aliki909 View Post
    ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ. ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟΧΩΡΩ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
    Εδώ δεν ήμαστε για να γελάσουμε με την ασθένεια του αλου όμως είναι πολύ άσχημο αυτό..
    Δεν υπάρχει νομίζω κάτι χειρότερο απτό να σε κοροϊδεύουν με τα ψυχικά σου πρόβληματα...
    Σου εύχομαι περαστικά ότι κιαν έχεις αλλά πηστευω δεν είσαι σε θέση να δίνεις συμβουλες σε τέτοιες καταστάσεις....
    Θεωρώ για το καλό ολονμας θα ήταν να αποχωρήσεις από το φόρουμ ...εγώ δεν θα σου πω να το κάνεις γιατί αντιμετωπίζειςκ εσύ κάποιο πρόβλημα κ ψάχνεις να παρηγορηθεις...
    Αυτά από εμένα ελπίζω να λήξει εδώ το θέμα αυτό....

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #154
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by VarethikaNaVariemai View Post
    Εδώ δεν ήμαστε για να γελάσουμε με την ασθένεια του αλου όμως είναι πολύ άσχημο αυτό..
    Δεν υπάρχει νομίζω κάτι χειρότερο απτό να σε κοροϊδεύουν με τα ψυχικά σου πρόβληματα...
    Σου εύχομαι περαστικά ότι κιαν έχεις αλλά πηστευω δεν είσαι σε θέση να δίνεις συμβουλες σε τέτοιες καταστάσεις....
    Θεωρώ για το καλό ολονμας θα ήταν να αποχωρήσεις από το φόρουμ ...εγώ δεν θα σου πω να το κάνεις γιατί αντιμετωπίζειςκ εσύ κάποιο πρόβλημα κ ψάχνεις να παρηγορηθεις...
    Αυτά από εμένα ελπίζω να λήξει εδώ το θέμα αυτό....

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΠΛΕΞΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ. ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΗΜΟΥΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΝΑΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΕΡΘΩ ΑΚΑΡΔΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ

  5. #155
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by Aliki909 View Post
    ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΜΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΠΛΕΞΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ. ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΗΜΟΥΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΝΑΤΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΕΡΘΩ ΑΚΑΡΔΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ. ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ
    Μην ζητάς συγνώμη δεν κερδίζεις καμια εκτίμηση. είσαι μεγάλη γυναίκα δεν είσαι μικρό παιδί..
    Με έχεις φέρει σε άσχημη ψυχολογική θέση ..




    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #156
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Κάποιος που μπαίνει από pc ας κάνει παρακαλώ μια αναφορά εδώ να το κρίνει η διαχείριση...



    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #157
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by VarethikaNaVariemai View Post
    Μην ζητάς συγνώμη δεν κερδίζεις καμια εκτίμηση. είσαι μεγάλη γυναίκα δεν είσαι μικρό παιδί..
    Με έχεις φέρει σε άσχημη ψυχολογική θέση ..




    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΠΗΔΗΞΩ ΑΠ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΖΗΣΩ ΣΚΗΝΙΚΑ ΜΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ.... ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΟΣΥΡΕΤΕ ΤΙΣ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ

  8. #158
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by Aliki909 View Post
    ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΕΤΟΙΜΗ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΠΗΔΗΞΩ ΑΠ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΖΗΣΩ ΣΚΗΝΙΚΑ ΜΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ.... ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΟΣΥΡΕΤΕ ΤΙΣ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ
    Δεν έχω κάνει καμία μήνυση ακόμα ..

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #159
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Λοιπόν παιδιά συγγνώμη που έφυγα απότομα αλλά με έπιασε έντονη δυσφορία. Αλίκη εγώ σε συγχωρώ για ό,τι έκανες όσο σοβαρό κι αν ήταν γιατί από ότι αντιλαμβάνομαι έχεις προσωπικά προβλήματα να λύσεις. Αγάπα τον εαυτό σου κορίτσι μου και βοήθησέ τον να ξεφύγει από τον βούρκο.... Από μενα μήνυση δεν πρόκειται να δεις αφού δεν σε ξέρω προσωπικά, έχεις παιδιά και παρακαλώ και τους υπόλοιπους χρήστες να μην προβούν σε κάτι τέτοιο. Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε οι διαφορές μας λύνονται με διάλογο. Ας αποφασίσει η διαχείρηση για τον λογαριασμό της Αλίκης, αφού επιθυμεί να τον κλείσει και ας μην το τραβήξουμε στα άκρα.

  10. #160
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by ΧΡΥΣΑ View Post
    Λοιπόν παιδιά συγγνώμη που έφυγα απότομα αλλά με έπιασε έντονη δυσφορία. Αλίκη εγώ σε συγχωρώ για ό,τι έκανες όσο σοβαρό κι αν ήταν γιατί από ότι αντιλαμβάνομαι έχεις προσωπικά προβλήματα να λύσεις. Αγάπα τον εαυτό σου κορίτσι μου και βοήθησέ τον να ξεφύγει από τον βούρκο.... Από μενα μήνυση δεν πρόκειται να δεις αφού δεν σε ξέρω προσωπικά, έχεις παιδιά και παρακαλώ και τους υπόλοιπους χρήστες να μην προβούν σε κάτι τέτοιο. Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε οι διαφορές μας λύνονται με διάλογο. Ας αποφασίσει η διαχείρηση για τον λογαριασμό της Αλίκης, αφού επιθυμεί να τον κλείσει και ας μην το τραβήξουμε στα άκρα.
    Οκ εγω αποσύρομαι από την μήνυση με την συναίνεση ότι δεν θα ξανά επαναλήφθει...

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Είδα το θέμα της κοπέλας χθες και μπήκα να απαντήσω και βλέπω να έχει γίνει χαμός, πολύ κρίμα... Σε φόρουμ ψυχικής υγείας βρήκες να μπεις να τρολλάρεις Αλίκη; Που ξέρεις σε τι φάση βρίσκεται ο άλλος και πως θα πάρει τα σχόλιά σου;

    Έχω διαβάσει περίπτωση κοπέλας με ψυχώσεις και παράνοια που εδώ το φόρουμ την στήριζε και πήγε σε ένα πάρτυ και της λέγανε βλακείες για πλάκα και αυτή αυτοκτόνησε. Αυτοί στο χαβαλέ το πήρανε, αλλά μετά που χάθηκε η κοπέλα και κατάλαβαν το μέγεθος της μλακίας τους την κοπέλα θα την φέρουν πίσω; Όχι.
    Για συμμάζεψε τα μυαλά σου λίγο!


    Quote Originally Posted by VarethikaNaVariemai View Post
    Κάποιος που μπαίνει από pc ας κάνει παρακαλώ μια αναφορά εδώ να το κρίνει η διαχείριση...



    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Έστειλα link μέσω της φόρμας "Επικοινωνία", νομίζω έτσι γίνεται;

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αυτοι οι καινουριοι δεν ειναι καλα παιδια καθολου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 20-08-2018 at 13:22.
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #164
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Είδα το θέμα της κοπέλας χθες και μπήκα να απαντήσω και βλέπω να έχει γίνει χαμός, πολύ κρίμα... Σε φόρουμ ψυχικής υγείας βρήκες να μπεις να τρολλάρεις Αλίκη; Που ξέρεις σε τι φάση βρίσκεται ο άλλος και πως θα πάρει τα σχόλιά σου;

    Έχω διαβάσει περίπτωση κοπέλας με ψυχώσεις και παράνοια που εδώ το φόρουμ την στήριζε και πήγε σε ένα πάρτυ και της λέγανε βλακείες για πλάκα και αυτή αυτοκτόνησε. Αυτοί στο χαβαλέ το πήρανε, αλλά μετά που χάθηκε η κοπέλα και κατάλαβαν το μέγεθος της μλακίας τους την κοπέλα θα την φέρουν πίσω; Όχι.
    Για συμμάζεψε τα μυαλά σου λίγο!




    Έστειλα link μέσω της φόρμας "Επικοινωνία", νομίζω έτσι γίνεται;
    Καλημέρα σας. Θα ήθελα να ακούσω και τη δική σας γνώμη για το αρχικό μου μήνυμα. Ό,τι έγινε, έγινε με την κυρία Αλίκη.

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Χρυσα οποιοσ εχει σχιζο καταθλιψη προβλημα αληθινο οχι ιμιτασιον σε δυο τρια χρονια αυτοκτονει εγω εζησα εντεκα χρονια με αυτο γτ επρεπε να φροντισω την κορη μου και τισ φιλεσ τησ απο λεφτα κ χαρακτηρα και τωρα παιζω παραταση απλα οι γιατροι οταν πασ σε χαπακωνουν για να μη χειροτερεψεισ εγω στο τσακ τη γλυτωσα οταν εμφανιστηκε η κορη μου κ ζητουσε ευθυνεσ αν εχεισ προβλημα εστω κ μικρο να πασ γιατρο γτ ειναι ζορικα τα πραγματα εγω δεν ξερω να σου πω πωσ την γλυτωσα κ ζω ακομα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 11 of 22 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Similar Threads

  1. bespar..
    By Johnc in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 9
    Last Post: 26-10-2016, 19:03
  2. Bespar
    By engliscp in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 5
    Last Post: 05-01-2016, 17:54
  3. bespar
    By MARO_86 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 24
    Last Post: 04-01-2016, 23:49
  4. bespar
    By pythagoras23 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 12-08-2011, 05:08
  5. bespar
    By coyotaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 30-09-2009, 17:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •