Bespar - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 22 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 181 to 195 of 319

Thread: Bespar

  1. #181
    Quote Originally Posted by VarethikaNaVariemai View Post
    Όλα αυτά που έχεις λέγοντε κ ψυχοσωματικά...έχω περάσει κ εγώ την κατάσταση σου και το ξεπέρασα πριν 15 χρόνια τότε ήμουν κ πολύ μικρός..

    Τώρα στα 26 μου το ξανά έπαθα μετά από ένα έντονο ανχος. Είχα τα ίδια συμπτώματα με την καρδιά όπως κ εσύ κ και το ξεπέρασα σε μεγάλο βαθμό μόνος μου χωρίς καμία συμβουλή κ θεραπεία...

    Εφόσον έφτασες μέχρι εδώ κ βλέπεις τα συμπτώματα υποχωρούν βλέπεις τον αγώνα που κάνεις ότι δεν πάει χαμένος...

    Συνέχισε το μέχρι το τέλος το κατάφερα εγώ. Θα το καταφέρεις κ εσύ χωρίς φάρμακα....

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ξέρω.... Είναι ξεκάθαρα άγχος... Γιατί ας πούμε τώρα που έφυγε ο αδερφός μου από το σπίτι που μασταν διακοπές και δεν έχω ποιον να με πειράζει και να με βρίζει και να ξεχνιόμαστε οι πονοι γίνονται πιο συχνοι εδώ και δύο μέρες... Παλμοι μια από τα ίδια λίγο πιο αυξημενοι λόγω άγχους

  2. #182
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by Tomtim98 View Post
    4 μήνες έχει που με ταλαιπωρεί όλο αυτό... Όχι δεν έχω βάλει φάρμακο στο στόμα μου... Και οι γιατροί μου παν... Τι φάρμακα νέο παιδί... Και έχουν δίκιο δεν είναι να αρχίζεις από τώρα τα ψυχοφαρμακα.... Θέλει μάχη.... Δεν φεύγει από τη μια στιγμή στην άλλη.... Πάλεψε το... Και γω αυτό κάνω... Πίστεψε με μόνο εύκολο δεν είναι... Αλλά πρέπει να βγούμε από αυτή τη κατάσταση
    Θα προσπαθήσω αλλά παθαίνω συνέχεια κρίσεις πανικού.... Αυτό είναι το πρόβλημα.

  3. #183
    Quote Originally Posted by ΧΡΥΣΑ View Post
    Θα προσπαθήσω αλλά παθαίνω συνέχεια κρίσεις πανικού.... Αυτό είναι το πρόβλημα.
    Ξέρω.... Και γω στην αρχή έτσι ήμουν.... Δεν ήθελα να σηκωθω από το κρεβάτι.... Το παλεύω όμως... Αφού έκανες τις εξετάσεις σου είναι όλα Οκ... Δεν αξίζει 18 χρόνων να χαραμισεις τη ζωή σου... Και γω με τον πόνο όταν τον νιώθω με πιάνει πανικός... Και ξαναποναω αμέσως... Άμα πόνεσω και δεν δώσω σημασία τότε περνάει

  4. #184
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by Tomtim98 View Post
    Ξέρω.... Και γω στην αρχή έτσι ήμουν.... Δεν ήθελα να σηκωθω από το κρεβάτι.... Το παλεύω όμως... Αφού έκανες τις εξετάσεις σου είναι όλα Οκ... Δεν αξίζει 18 χρόνων να χαραμισεις τη ζωή σου... Και γω με τον πόνο όταν τον νιώθω με πιάνει πανικός... Και ξαναποναω αμέσως... Άμα πόνεσω και δεν δώσω σημασία τότε περνάει
    Εγώ παίρνω ένα σωρό παυσίπονα γιατί έχω έντονες κεφαλαλγίες και νευρόπονους καθημερινά. Κάποια στιγμή το ξέρω ότι θα καταστραφούν στομάχι και ήπαρ μαζί αλλά τι να κάνω;

  5. #185
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δεν πειραζει εγω στα ειπα
    Έλις [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #186
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by ΧΡΥΣΑ View Post
    Συγγνώμη αλλά δεν καταλάβα λέξη.
    Το περίεργο θα ήταν αν καταλάβαινες...[emoji24] [emoji24]

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Ρε φιλε η αλλη παιρνει παυσιπονα εγω παιρνω φαρμακα κ καπνιζω ολη μερα εσυ εχεισ τα δικα σου εγω τι να σασ πω ειμαστε για να μασ κλαινε οι ρεγγεσ τι να πουμε λεμε καμια βλακεια μπασ κ σωθει κανεισ ολοι για φουντο ειμαστε το ιδιο εκανα στισ ομαδεσ που πηγαινα οταν νομιζα οτι γινεται να σωθεισ ε δεν γινεται στο λεω εγω εκανα τα παντα ενασ στουσ εκατο γλυτωνει οτι προβλημα εχετε το ξεπερασα εγω οταν ημουν γυρω στα εικοσιπεντε γι αυτο ζω ακομα αλλιωσ δε θα επιβιωνα μεχρι τωρα τι να σου πω εγω ελυσα ολα τα προβληματα μου κι η μανα μου με βριζει ολη μερα απο το πρωι ωσ το βραδυ αρα δεν σωνομαι ουτε εγω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #188
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    παρακαλώ πολύ την διαχείριση του forum να κάνει άμεσα έναν έλεγχο στον παρακάτω λογαριασμό..

    https://www.psychology.gr/forum/members/34408-Aliki909

    το psychology.gr είναι μια κοινότητα που μπορεί να έχει πρόσβαση ο καθένας και θα μπορούσε άνετα να μπει κάποιο ανήλικο παιδί να δει το forum.. και δεν είναι μονο αυτό το πρόβλημα με τον συγκεκριμένο χρηστη αλλα υπάρχουνε και αλλα προβλήματα στο συγκεκριμένο forum... που νομίζω πρέπει η διαχειριστές και η συντονιστές του forum να βάλετε μια τάξη... δεν λύνεται το πρόβλημα με ένα ban από το forum... τέτοιες κατάστασης πρέπει να τιμωρούνται και με τον νομο....!!!!! δεν μπορεί κανένας να κάνει διάγνωσης και το πρόβλημα δεν είναι μονο αυτό... αλλα ποσο μάλλον να λέει μετά ότι τρολλαρεκαι ότι το έκανε για πλακα... όχιιι λοιπόν τέτοιες περίπτωσης δεν θα περνάνε έτσι.... καταλαβαίνω απόλυτα ότι κανένας δεν θέλει να έχει μπλεξίματα με αστυνομίες αλλα να προσέχει τι λέει δημοσια....!!!

    αυτά είχα να σας πω...
    Aki σύμφωνο απόλυτα μαζί σου φίλε .. εχθές με έφερε στα όρια μου και έκανα ώρες να συνέλθω..τετια τοξικά άτομα θα πρέπει να τιμωρούνται δεν μπορούν να δρουν ανεξέλεγκτη είναι επυκινδινοι..

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Αν ειναι η μανα μου αυτη πολυ αμφιβαλω οτι ειναι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #190
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Αν ειναι η μανα μου αυτη πολυ αμφιβαλω οτι ειναι
    Σε καταλαβαίνω έχεις κ εσύ να δικά σου μην ανχωνεσε όμως τα πρώτα 60-70-90 χρόνια είναι τα δύσκολα...

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Εγω το μονο που εμεινε ειναι ιλιγκοσ απο τα μπινελικια τι να καταλαβεισ εσυ νομιζεισ οτι πληρωσα τα ειχα ξεπερασει πριν παω στο γιατρο οταν πηγα ηταν οταν ξεκινησαν να με βριζουν ολοι μαζι κ τα παιξα εχει εντεκα χρονια που γινεται αυτο κι απεκτησα ιλιγγουσ ο γιατροσ ειπε σχιζο βλαβη στον εγκεφαλο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Η πρωτη μου κοπελα με βοηθησε ηταν αθλητρια σε ομαδα κι ασχολουνταν με ψυχολογια για να παιξει καλυτερα αυτη μου ειπε τα βασικα μετα ειχα φιλουσ που ωσ φοιτητεσ καναμε ωραιεσ συζητησεισ κι ετσι σωθηκα τοτε τωρα δε βλεπω να σωνομαι γτ σασ βγαλανε ολα αχρηστα αυτο λεμε τοτε ειχεσ φιλουσ ειχεσ τα παντα κι η κοπελα που σ λεω για καφε πηγαιναμε κ τα λεγαμε εφηβεια ψαχνομασταν να βρουμε ακρη τι θα κανουμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Εσυ νομιζεισ μονο εσεισ γενηθηκατε δηλαδη εμεισ ουρανοκατεβατα μασ ηρθαν δεν καναμε τιποτα πωσ ειναι η ναταλια εδω που ξερει τα παντα για σχεσεισ και πολλα απο ψυχολογια ετσι ηταν κι εκεινο το κοριτσι 17 χρονων και μιλουσαμε στην καφετερια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Να μη στα πολυλογω εχω γνωρισει εγω γυναικεσ που εσυ ουτε στον υπνο σου δε θα τισ δεισ γτ πολυ απλα τοτε μετρουσε ο ανθρωποσ ειχα πλακα κ ημουν εξυπνοσ τωρα εχω γινει σαν αναποδο γαμωτο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #195
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Να μη στα πολυλογω εχω γνωρισει εγω γυναικεσ που εσυ ουτε στον υπνο σου δε θα τισ δεισ γτ πολυ απλα τοτε μετρουσε ο ανθρωποσ ειχα πλακα κ ημουν εξυπνοσ τωρα εχω γινει σαν αναποδο γαμωτο
    Οκ επιδει Ίδη πολληλογισες μπορείς να σταματήσεις να spamareis ???? .είναι πολύ κουραστικό αυτό που κάνεις....

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

Page 13 of 22 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Similar Threads

  1. bespar..
    By Johnc in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 9
    Last Post: 26-10-2016, 18:03
  2. Bespar
    By engliscp in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 5
    Last Post: 05-01-2016, 16:54
  3. bespar
    By MARO_86 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 24
    Last Post: 04-01-2016, 22:49
  4. bespar
    By pythagoras23 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 12-08-2011, 04:08
  5. bespar
    By coyotaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 30-09-2009, 16:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •