Bespar - Page 21
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 21 of 22 FirstFirst ... 1119202122 LastLast
Results 301 to 315 of 319

Thread: Bespar

  1. #301
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Λοιπόν να ξεκαθαρίσω κάποια πραγματάκια που μάλλον δεν έχουν καταστεί σαφή: 1ον Όποιος δεν γουστάρει να μιλάει μαζί μου όμορφα και να με βοηθήσει ουσιαστικά, όποιος νιώθει ότι εν τέλει δεν μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, αντίο του, ας μας κουνήσει το μαντήλι από αυτήν τη συζήτηση που εγώ άνοιξα. Δεν έχω σκοπό να τρελάνω κανέναν, εγώ τη βοήθειά σας ζήτησα πάνω στο πρόβλημά μου. Δεν σημαίνει πως θα ακολουθήσω όλα όσα μου λέτε αν δεν πάρω πρώτα ιατρική συμβουλή, εντάξει;
    2ον Τα παυσίπονα έχω ξεκαθαρίσει πολλάκις ότι τα παίρνω για τους πονοκεφάλους που με βασανίζουν και όχι για να αντιμετωπίσω το άγχος και την κατάθλιψη.
    3ον Ευχαριστώ για τα μηνύματα και τη βοήθειά σας αλλά ξαναλέω: Δεν παίρνω τίποτα που δεν κάνει για την περίπτωσή μου! Ούτε σχιζοφρένεια έχω ούτε ψύχωση!
    Και 4ον Μερικοί ας καταλάβουν επιτέλους ότι μιλάνε με μια 18χρονη κοπέλα. Δεν χρειάζεστε να είστε τόσοι αυστηροί μαζί μου αν δεν είμαι πλήρως ενημερωμένη σε θέματα φαρμάκων, συμπληρωμάτων κλπ. Δηλαδή εσείς όταν ήσασταν στην ηλικία μου τα ξέρατε όλα;?; Τώρα αρχίζω κι εγώ να κάνω πιο ουσιαστική έρευνα σε θέματα ψυχικής υγείας.
    ΑΥΤΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ.

  2. #302
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Και εμεισ σε αγαπαμε γι αυτο στα λεμε αλλιωσ θα χαιρομασταν που υποφερεισ αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #303
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Και εμεισ σε αγαπαμε γι αυτο στα λεμε αλλιωσ θα χαιρομασταν που υποφερεισ αυτα
    Δεν έχω πρόβλημα που με συμβουλεύετε κύριε και ούτε ισχυρίστηκα ότι με μισείτε αλλιώς δεν θα έμπαινα στο φόρουμ. Αλλά έχει διαφορά η συμβουλή από την ειρωνεία.

  4. #304
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Ετσι μιλαμε σε ολουσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #305
    Τι έγινε χρυσα μου ποιος σε ειρωνεύτηκε μην τρελενεσαι για το καλό σου τα λέμε !

    Εστάλη από Redmi Note 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #306
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by giannos98 View Post
    Τι έγινε χρυσα μου ποιος σε ειρωνεύτηκε μην τρελενεσαι για το καλό σου τα λέμε !

    Εστάλη από Redmi Note 5 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Πρώτον δεν τρελαίνομαι, ήρεμη είμαι. Δεύτερον ξέρω πως θέλετε να με βοηθήσετε αλλά δεν μπορώ να ανεχτώ από κάποιους να λένε λόγια του τύπου 《θες να μας τρελάνεις》,《άντε ενημερώσου》κλπ. Έλεος 18 είμαι λίγη παραπάνω επιείκια δεν βλάπτει!!!

  7. #307
    Quote Originally Posted by ΧΡΥΣΑ View Post
    Πρώτον δεν τρελαίνομαι, ήρεμη είμαι. Δεύτερον ξέρω πως θέλετε να με βοηθήσετε αλλά δεν μπορώ να ανεχτώ από κάποιους να λένε λόγια του τύπου 《θες να μας τρελάνεις》,《άντε ενημερώσου》κλπ. Έλεος 18 είμαι λίγη παραπάνω επιείκια δεν βλάπτει!!!
    Εχεις και εσυ τα δικιά σου ,να σου πω εχεις ενημερωθεί καθόλου για το cbd ?

    Εστάλη από Redmi Note 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #308
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by giannos98 View Post
    Εχεις και εσυ τα δικιά σου ,να σου πω εχεις ενημερωθεί καθόλου για το cbd ?

    Εστάλη από Redmi Note 5 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ναι το χρησιμοποιεί η μητέρα μου και σκοπεύω να το ξεκινήσω κι εγώ.

  9. #309
    Πήγε σε καποιο γιατρό και την συμβούλεψε και τι παιρνει λάδι η χαπι ?

    Εστάλη από Redmi Note 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  10. #310
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by giannos98 View Post
    Πήγε σε καποιο γιατρό και την συμβούλεψε και τι παιρνει λάδι η χαπι ?

    Εστάλη από Redmi Note 5 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Παίρνει το λάδι με συμβουλή φαρμακοποιού.

  11. #311
    Μάλιστα θα ξεκινησω με ηλεκτρονικό και μετα βλέπουμε σε ευχαριστώ πολύ

    Εστάλη από Redmi Note 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  12. #312
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by giannos98 View Post
    Μάλιστα θα ξεκινησω με ηλεκτρονικό και μετα βλέπουμε σε ευχαριστώ πολύ

    Εστάλη από Redmi Note 5 στο E-Psychology.gr Mobile App
    καλησπερα... ξερεις πιο υγρο για ηλεκτρονικο να παρεις? τα καλητερα ειναι της enecta..

    αλλα πιο αποτελεσματικα ειναι αλλα ειναι συγκεκριμενες πικιλιες με CBDa+THC ομως Η thc δεν ειναι νομιμη.. αν και μπορεις να βρεις thc oil σε φαρμακειο και να το φτιαξεις με βαση VG-PG αλλα δεν το προτεινο... γιατι θα σου φερει τρομερο ανχος με λαθος χρηση...

  13. #313
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Χρυσα η επιεικια σκοτωσε τη γατα σορρυ εχεισ θεμα οσο πιο σοβαρη κι αληθινη εισαι με το θεμα σου απεναντι δηλαδη στον εαυτο σου τοσο καλυτερα θα περασεισ στη ζωη σου αυτα κι η ζωη ειναι να περνασ καλα οχι ποσο θα ζησεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #314
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    καλησπερα... ξερεις πιο υγρο για ηλεκτρονικο να παρεις? τα καλητερα ειναι της enecta..

    αλλα πιο αποτελεσματικα ειναι αλλα ειναι συγκεκριμενες πικιλιες με CBDa+THC ομως Η thc δεν ειναι νομιμη.. αν και μπορεις να βρεις thc oil σε φαρμακειο και να το φτιαξεις με βαση VG-PG αλλα δεν το προτεινο... γιατι θα σου φερει τρομερο ανχος με λαθος χρηση...
    Πήρα απο πιστοποιημενο μαγαζί που εδωσε παρόν και στην cannavis expo και ως τώρα μπορώ να πω οτι νιώθω μια χαλάρωση

    Εστάλη από Redmi Note 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  15. #315
    Quote Originally Posted by detetedmember27082018 View Post
    Θα την δοκιμάσω τη φαρμακευτική κάνναβη, όπως προείπα τη χρησιμοποιεί και η μητέρα μου. Απλώς λόγω της έντασης των συμπτωμάτων μου δεν πολυεμπιστεύομαι τα φυτικά σκευάσματα. Αν δεν δοκιμάσεις όμως δε θα μάθεις οπότε πρίν το απορρίψω θα το χρησιμοποιήσω για λίγο.
    Χρύσα η φαρμακευτική κανναβη που θα χρησιμοποιήσεις ειναι λάδι για ηλεκτρονικό τσιγάρο?το ξεκίνησες?

Page 21 of 22 FirstFirst ... 1119202122 LastLast

Similar Threads

  1. bespar..
    By Johnc in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 9
    Last Post: 26-10-2016, 18:03
  2. Bespar
    By engliscp in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 5
    Last Post: 05-01-2016, 16:54
  3. bespar
    By MARO_86 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 24
    Last Post: 04-01-2016, 22:49
  4. bespar
    By pythagoras23 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 12-08-2011, 04:08
  5. bespar
    By coyotaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 30-09-2009, 16:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •