Bespar - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 22 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 319

Thread: Bespar

  1. #61
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Aliki909 Ευχαριστώ για την προθυμία σας να βοηθήσετε αλλά μάλλον-και σας το λεω πολύ ευγενικά- έχετε χάσει τα αυγά και τα πασχάλια από τη στιγμή που με παροτρύνετε να αγοράσω επικίνδυνες ουσίες χωρίς ιατρική συμβουλή. Τέτοιες οδηγίες λοιπόν κρατείστε τες καλύτερα για τον εαυτό σας.

  2. #62
    Τι να πω είστε τουλάχιστον τραγικοί που απαντάτε έτσι στην κοπελα, κάθεται και σας εκμυστηρεύεται το πρόβλημα της και της απαντάτε μπαρμ******λα.
    Λυπαμαι ειλικρινά γι' αυτό το φόρουμ ,καποιος αντμιν θα επρεπε να παρεμβαίνει όταν λέγονται αλλοπρόσαλλα πράγματα.
    Κοριτσι μου χρυσα,δε θα βρεις εδω νορμαλ συμβουλές,καθε τρελος κ ασχετος μπαίνει..
    Ακου το ένστικτο σου κ ψαξε το μόνη σου πιο πολύ ακολουθωντας έναν ειδικο που πιστεύεις σου ταιριάζει βασει της ιδιοσυγκρασίας σου.
    Μην ασχολείσαι,εδω μέσα λέγονται διαφορα τρελα.

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #63
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by Nikselfie View Post
    Τι να πω είστε τουλάχιστον τραγικοί που απαντάτε έτσι στην κοπελα, κάθεται και σας εκμυστηρεύεται το πρόβλημα της και της απαντάτε μπαρμ******λα.
    Λυπαμαι ειλικρινά γι' αυτό το φόρουμ ,καποιος αντμιν θα επρεπε να παρεμβαίνει όταν λέγονται αλλοπρόσαλλα πράγματα.
    Κοριτσι μου χρυσα,δε θα βρεις εδω νορμαλ συμβουλές,καθε τρελος κ ασχετος μπαίνει..
    Ακου το ένστικτο σου κ ψαξε το μόνη σου πιο πολύ ακολουθωντας έναν ειδικο που πιστεύεις σου ταιριάζει βασει της ιδιοσυγκρασίας σου.
    Μην ασχολείσαι,εδω μέσα λέγονται διαφορα τρελα.

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Σας ευχαριστώ πολύ και εγώ έπαθα ένα σοκ με την προηγούμενη κυρία. Σίγουρα πρέπει να υπάρχει έλεγχος των μηνυμάτων γιατί δυστυχώς μπαίνουν ανειδίκευτοι άνθρωποι και δίνουν συμβουλές επικίνδυνες. Ξέρω μια περίπτωση ανθρώπου γνωστού της οικογένειάς μου που πήρε το ladose χωρίς ιατρική συνταγή το οποιο μου συνέστησε η κα Αλίκη και λόγω αυτού αυτοκτόνησε!!! Τώρα όσα για το ψυχιατρείο, δεν ξέρω, εσείς από τη συζήτησή μας τι καταλάβατε ότι τα έχω τελείως χαμένα;?;?
    Τέλος πάντων. Εύχομαι και σε σας ό,τι καλύτερο!

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Nikselfie View Post
    Τι να πω είστε τουλάχιστον τραγικοί που απαντάτε έτσι στην κοπελα, κάθεται και σας εκμυστηρεύεται το πρόβλημα της και της απαντάτε μπαρμ******λα.
    Λυπαμαι ειλικρινά γι' αυτό το φόρουμ ,καποιος αντμιν θα επρεπε να παρεμβαίνει όταν λέγονται αλλοπρόσαλλα πράγματα.
    Κοριτσι μου χρυσα,δε θα βρεις εδω νορμαλ συμβουλές,καθε τρελος κ ασχετος μπαίνει..
    Ακου το ένστικτο σου κ ψαξε το μόνη σου πιο πολύ ακολουθωντας έναν ειδικο που πιστεύεις σου ταιριάζει βασει της ιδιοσυγκρασίας σου.
    Μην ασχολείσαι,εδω μέσα λέγονται διαφορα τρελα.

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Απαγορεύονται οι προτροπές για λήψη ή διακοπή φαρμακευτικής αγωγής.
    Last edited by Aeon; 20-08-2018 at 11:48.

  5. #65
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by Aliki909 View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης..
    Δεν μπορώ να σχολιάσω κάτι περισσότερο όταν μεταξύ μας δεν υπάρχει συνεννόηση! Δεν είστε γιατρός για να βγάλετε διάγνωση για τα χάπια που χρειάζομαι και για το αν πρέπει να πάρω... Τώρα όσο για αυτά που λέτε περί γκόμενου απλά να ενημερώσω ότι δεν ζούμε στον Μεσαίωνα, προφυλάξεις υπάρχουν δόξα τω θεώ και τα ήθη της εποχής καλώς ή κακώς έχουν αλλάξει! Δεν έχω να πω κάτι άλλο, αν με ακούσατε έχει καλώς αν όχι δεν πειράζει εγώ είπα ό,τι έκρινα σωστό. Απο κει και πέρα αν και νεότερή σας ένα πραγμα θα σας συμβούλευα: Βρείτε τα με τον εαυτό! σας γιατί αυτά που γράφετε δεν στέκουν και για να είστε σε αυτό το φόρουμ κάποιο πρόβλημα έχετε. Καθένας κουβαλά τον σταυρό του...
    Last edited by Aeon; 20-08-2018 at 11:48.

  6. #66
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    277
    Χρύσα συμβουλεψου καλύτερα κάποιον ειδικό με τα forums κανένας δεν έγινε καλά..πιο πολύ μπαίνουν να τούς περάσει η ώρα κ κάποιοι να μοιραστούν το πρόβλημα τούς..σε καμία περίπτωση μην δεχτείς από κάποιον άγνωστο οποιαδήποτε διαγνωστικά.. συμβουλεψου κάποιο δικό σου άνθρωπο η κάποιον ειδικό..εδώ μέσα θα βρεις πόλους που το παίζουν επιστήμονες και θα σε διαγνώσουν...

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #67
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by VarethikaNaVariemai View Post
    Χρύσα συμβουλεψου καλύτερα κάποιον ειδικό με τα forums κανένας δεν έγινε καλά..πιο πολύ μπαίνουν να τούς περάσει η ώρα κ κάποιοι να μοιραστούν το πρόβλημα τούς..σε καμία περίπτωση μην δεχτείς από κάποιον άγνωστο οποιαδήποτε διαγνωστικά.. συμβουλεψου κάποιο δικό σου άνθρωπο η κάποιον ειδικό..εδώ μέσα θα βρεις πόλους που το παίζουν επιστήμονες και θα σε διαγνώσουν...

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Ο λόγος που μπήκα στο φόρουμ είναι όπως έχω ξαναπεί για να ακούσω τις εμπειρίες κάποιων μεγαλύτερων που έχουν περάσει ή βιώνουν παρόμοια με τη δική μου. Σίγουρα θα μιλήσω σε κάποιον ειδικό, δεν περιμένω να βρω τη θεραπεία εδώ μέσα γιατί όπως διαπίστωσα προ ολίγου υπάρχουν και αλλοπρόσαλοι χρήστες...
    Ευχαριστώ για το μήνυμα.

  8. #68
    Quote Originally Posted by ΧΡΥΣΑ View Post
    Σας ευχαριστώ πολύ και εγώ έπαθα ένα σοκ με την προηγούμενη κυρία. Σίγουρα πρέπει να υπάρχει έλεγχος των μηνυμάτων γιατί δυστυχώς μπαίνουν ανειδίκευτοι άνθρωποι και δίνουν συμβουλές επικίνδυνες. Ξέρω μια περίπτωση ανθρώπου γνωστού της οικογένειάς μου που πήρε το ladose χωρίς ιατρική συνταγή το οποιο μου συνέστησε η κα Αλίκη και λόγω αυτού αυτοκτόνησε!!! Τώρα όσα για το ψυχιατρείο, δεν ξέρω, εσείς από τη συζήτησή μας τι καταλάβατε ότι τα έχω τελείως χαμένα;?;?
    Τέλος πάντων. Εύχομαι και σε σας ό,τι καλύτερο!
    Χαμένα δεν τα έχεις κορίτσι μου ισα ισα έχεις πιο πολυ ενσυναισθηση κ ευσυνειδησία από τους άλλους άνθρωπους κι αυτό φαίνεται από την παιδεία σου και τον τροπο που μιλάς.
    Δεν έχεις κατι,απλα είσαι πιο ευαίσθητη από το μέσο άνθρωπο αλλα αυτη τη ευαισθησια πρέπει να τη φέρεις προς όφελος σου κ προς όφελος της κοινωνίας και να αποφύγεις να την κάνεις αυτοκαταστροφική.Ισα ισα χρειαζομαστε άνθρωπους σαν κ σένα σε αυτόν τον κόσμο γι' αυτό να μην το βάλεις κάτι κ να αρχίσεις να βλέπεις με άλλο μάτι τον εαυτό σου γιατι αξίζεις πολλά.
    Αυτό που έχεις βελτιωνεται , θέλει θέληση κ προσπάθεια για να γιανεις και τις πληγες του παρελθόντος που σε βασανιζουν.

    Εννοείται, σε καμία περίπτωση μην πάρεις κάτι μόνη σου.Βλέπω ότι έχεις τη κριτική ωριμότητα να φιλτράρεις οσα λέγονται εδω. Πιστεύω ξέρεις τι πρέπει να κάνεις στο εξης.Να το παλεύεις και όλα θα βελτιωθουν βημα βημα.

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #69
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by Nikselfie View Post
    Χαμένα δεν τα έχεις κορίτσι μου ισα ισα έχεις πιο πολυ ενσυναισθηση κ ευσυνειδησία από τους άλλους άνθρωπους κι αυτό φαίνεται από την παιδεία σου και τον τροπο που μιλάς.
    Δεν έχεις κατι,απλα είσαι πιο ευαίσθητη από το μέσο άνθρωπο αλλα αυτη τη ευαισθησια πρέπει να τη φέρεις προς όφελος σου κ προς όφελος της κοινωνίας και να αποφύγεις να την κάνεις αυτοκαταστροφική.Ισα ισα χρειαζομαστε άνθρωπους σαν κ σένα σε αυτόν τον κόσμο γι' αυτό να μην το βάλεις κάτι κ να αρχίσεις να βλέπεις με άλλο μάτι τον εαυτό σου γιατι αξίζεις πολλά.
    Αυτό που έχεις βελτιωνεται , θέλει θέληση κ προσπάθεια για να γιανεις και τις πληγες του παρελθόντος που σε βασανιζουν.

    Εννοείται, σε καμία περίπτωση μην πάρεις κάτι μόνη σου.Βλέπω ότι έχεις τη κριτική ωριμότητα να φιλτράρεις οσα λέγονται εδω. Πιστεύω ξέρεις τι πρέπει να κάνεις στο εξης.Να το παλεύεις και όλα θα βελτιωθουν βημα βημα.

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Να στε καλά ευχαριστώ για τα ωραία λόγια και μακάρι να βρω και εγώ τον δρόμο μου γιατί έχω περάσει πολλά.

  10. #70
    Quote Originally Posted by ΧΡΥΣΑ View Post
    Να στε καλά ευχαριστώ για τα ωραία λόγια και μακάρι να βρω και εγώ τον δρόμο μου γιατί έχω περάσει πολλά.
    Θα τον βρεις χρυσα μου και πρεπει γιατι άτομα σαν εσενα σπανιζουν ειδικα στη νεα γενια και το λεω εγω που είμαι 27 ακόμα.

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,820
    Χρυσα τωρα που γνωριστηκαμε υπαρχουν ανθρωποι που πιστευουν στα λογια και υπαρχουν ανθρωποι που δεν πιστευουν εγω ειμαι στουσ δευτερουσ εχεισ μια ευγενεια ανατροφη κλπ αλλα αυτο εμενα δε μου λεει τιποτα αν κανεισ βλακειεσ πρεπει να ταιριαζουν αυτα που κανεισ με αυτο που εισαι αν δεν ταιριαζουν εχουμε προβλημα κ παμε γιατρο και πληρωνουμε οσο οσο γτ καιγομαστε δεν μπαινουμε στο φορουμ να μιλησουμε παμε πρωτα γαμιωντασ στον γιατρο κ μετα μπαινουμε εδω καταλαβεσ που ειναι η βλακεια τωρα κι η ευγενεια εδω δε χρειαζεται ειναι αχρειαστη αν την εχεισ κακο του κεφαλιου σου δε βοηθαει σε τιποτα αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #72
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Χρυσα τωρα που γνωριστηκαμε υπαρχουν ανθρωποι που πιστευουν στα λογια και υπαρχουν ανθρωποι που δεν πιστευουν εγω ειμαι στουσ δευτερουσ εχεισ μια ευγενεια ανατροφη κλπ αλλα αυτο εμενα δε μου λεει τιποτα αν κανεισ βλακειεσ πρεπει να ταιριαζουν αυτα που κανεισ με αυτο που εισαι αν δεν ταιριαζουν εχουμε προβλημα κ παμε γιατρο και πληρωνουμε οσο οσο γτ καιγομαστε δεν μπαινουμε στο φορουμ να μιλησουμε παμε πρωτα γαμιωντασ στον γιατρο κ μετα μπαινουμε εδω καταλαβεσ που ειναι η βλακεια τωρα κι η ευγενεια εδω δε χρειαζεται ειναι αχρειαστη αν την εχεισ κακο του κεφαλιου σου δε βοηθαει σε τιποτα αυτα
    Δεκτή η γνώμη σας κύριε. Όμως το αν κάνω βλακείες ή όχι αφήστε να το ξέρω εγώ και το οικείο περιβάλλον μου. Ήρθα στο φόρουμ και μίλησα για πράγματα που με απασχολούν προκειμένου να πάρω γνώμες από ανθρώπους της διπλανής πόρτας -και όχι επιστήμονες- που έχουν βιώσει παρόμοια κατάσταση με τη δική μου. Από κει και πέρα ο καθένας εκφράζει τη γνώμη του και αν πιστεύετε ότι κάνω βλακείες, δικαίωμά σας. ΑΛΛΑ η ευγένεια και οι καλοί τρόποι είναι σημαντικοί για μενα, καθώς έχω μάθει να αντιμετωπίζω τους άλλους όπως θα ήθελα να με αντιμετωπίζουν κι εκείνοι. Είναι προσόν να σέβεται κανείς τον συνάνθρωπό του και ό,τι και αν πείτε εγώ θα συνεχίσω να σας μιλάω στον πληθυντικό 1ον γιατί είστε 40 ετών όπως είπατε ενώ εγώ είμαι 18 και 2ον γιατί δεν σας ξέρω και από χτες. Ούτε κι εσείς με ξέρετε από χτες για να με κρίνετε λέγοντας πως άλλο δείχνω και άλλο είμαι. Δεν με έχετε γνωρίσει από κοντά, τα μόνα συμπεράσματα που μπορείτε να βγάλετε για μενα είναι μέσα από μηνύματα, οπότε θεωρώ άδικο να με κατηγορείτε και να με βρίζετε. ΑΥΤΑ...

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,820
    Μπραβο σου τωρα μιλασ ανθρωπινα κι οχι σαν ταπεινο χαμομηλακι ετσι θα μιλασ σαν ισοσ προσ ισο αν θεσ να τα παμε καλα θεσ να εισαι ευγενικη σκληρη κακια καλη οτι θεσ αλλα θα μιλασ σαν ισοσ προσ ισο και ολα θα πανε τελεια κατσε κ διαβαζε κ γραφε με τισ ωρεσ αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #74
    Banned
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    146
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μπραβο σου τωρα μιλασ ανθρωπινα κι οχι σαν ταπεινο χαμομηλακι ετσι θα μιλασ σαν ισοσ προσ ισο αν θεσ να τα παμε καλα θεσ να εισαι ευγενικη σκληρη κακια καλη οτι θεσ αλλα θα μιλασ σαν ισοσ προσ ισο και ολα θα πανε τελεια κατσε κ διαβαζε κ γραφε με τισ ωρεσ αυτα
    Ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω. Ποτέ δεν μίλησα σαν ταπεινό χαμομηλάκι και το μήνυμα που σας έστειλα πριν σε τίποτα δεν διέφερε από τα προηγούμενα στον τρόπο γραφής. Και πριν σαν ίσο σας αντιμετώπιζα αλλά σεβόμενη τη διαφορά ηλικίας μας. Δεν καταλαβαίνω γιατί ενώ σε προηγούμενα μηνύματα μιλούσαμε μια χαρά ξαφνικά αλλάξατε στάση και αρχίσατε την επίθεση και την επίκριση...

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,820
    Ρε κουκλα το ξαναπαμε απο την αρχη μιλασ πολυ επισημα για εδω μεσα ξεχνα οτι ξερεισ εδω μπορει να μιλησεισ με χρηστη ουσιων με αγροτη δηλαδη τσομπανο τα αλλα τα παιδια ειναι φοιτητεσ δηλαδη να στο πω απλα σαν να πασ σε ενα καφενειο και να τουσ αρχισεισ τουσ πλυθηντικουσ ε θα σε παρουν με τισ πετρεσ τοσο απλο ειναι χαλαρωσε κ μιλα σαν ανθρωποσ ετσι ειναι σαν να λεσ εγω μεγαλωσα σε σπιτι κι εσεισ σε σταβλο που δε σεβεστε εκτοσ κι αν προσεχεισ τοσο την εικονα που δινεισ που κι αυτο δε χρειαζεται κοινωσ κατι κανεισ λαθοσ αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 5 of 22 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Similar Threads

  1. bespar..
    By Johnc in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 9
    Last Post: 26-10-2016, 18:03
  2. Bespar
    By engliscp in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 5
    Last Post: 05-01-2016, 16:54
  3. bespar
    By MARO_86 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 24
    Last Post: 04-01-2016, 22:49
  4. bespar
    By pythagoras23 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 12-08-2011, 04:08
  5. bespar
    By coyotaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 30-09-2009, 16:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •