Διακοπη αγωγης..
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184

    Διακοπη αγωγης..

    Σημερα ειχα συνεδρια με τν ψυχολογο μου και με ειπε να κοψω τα χαπια αφου δεν με βοηθαν..και να το παλεψω μονος..με λεει ετσι πως πας θα τα δοκιμασεις ολα στο τελος..δν ειναι λυση αυτο...και οταν με πιανει τ ανχος να κανω υπομονη και θα φυγει καποια στιγμη..

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Πειτε γνωμες

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Αδελφε τι ειπαμε πος εχεις?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Απο οτι με λενε γαδ με μετρια καταθλιψη αποπροσποιηση και εμμονες ιδδες του τυπου δν ειμαι καλα και εχει κολησει το μυαλο στα ψυχολογικα και σκεφτομαι ολο αυτα..

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Κοιτα δεν ειμε ειδηκος ι οτι δηποτε τετιο σπουδαζο ψηχολογια σε αμμερικανικο πανεπηστημιο και παρολα αυτα εχο ιψδ τωρα αυτο.με της εμμονες που ειπες πιο πολλη για εκει σε κοβω ιψδ η γνωμη μου πηγενε και σε εναν αλλον ειδηκο για δεφτερη γνωμη

  6. #6
    Εγω ΔΕΝ ειμαι ειδικος αλλα συμφωνω με την ψυχολογο σου. Αφου εχεις δοκιμασει τοσα και δεν δε βοηθανε τι νοημα εχει; Επειδη ομως απο οτι ειδα παιρνεις σεροκουελ, δεν ξερω ποσο καιρο το παιρνεις αλλα αν το παιρνεις καιρο πρεπει να το κοψεις πολυ σταδιακα. Και να ξερεις οτι στην αρχη ισως αισθανεσαι χειροτερα (μπορει π.χ. να εχεις εντονη αυπνια) αλλα αυτο θα οφειλεται στη διακοπη του χαπιου οχι στο οτι χειροτερεψες. Επεισης καλο θα ηταν μονο στις πολυ δυσκολες στιγμες να παιρνεις καποιο xanax ή lexotanil.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    To μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση του Φόρουμ
    Last edited by mchat; 22-08-2018 at 11:40.

  8. #8
    To μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση του Φόρουμ
    Last edited by mchat; 22-08-2018 at 11:42.
    γιάννης

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    φιλε μου πριν σβήσει η διαχείριση αυτά που θα σου πω κανε ότι σου πω...!!!!!! θα πίνεις κάθε μέρα χαμομήλι και τίλιο... και θα πάρεις CBD και θα κανεις ψυχοθεραπεία...! θα γίνεις άμεσα καλά.. δεν θα χρειαστείς ούτε φάρμακα ξανά...!!!!! άκουσε με εγώ έγινα τελείως καλά ταυτόχρονα με το ladose περνώ και cbd κάθε μέρα... αλλα για να με πιάνει άμεσος το ατμίζω σε ηλεκτρονικό τσιγάρο..

    έχουμε τα ίδια χαλια... έλεγα δεν θα βγω ποτε από αυτή την κατάσταση... και ναι με τα φάρμακα μπορεί να ανέβηκα λίγο επειδή το πίστεψα αλλα είναι αναποτελεσματικά...!!!!!!


    έχουμε τα ίδια χαλια... έλεγα δεν θα βγω ποτε από αυτή την κατάσταση... και ναι με τα φάρμακα μπορεί να ανέβηκα λίγο επειδή το πίστεψα αλλα είναι αναποτελεσματικά...!!!!!!


    θα ξαναπώ την αλήθεια στον κόσμο... κάποιοι μπορεί να βρήκανε την υγεία τους με τα φάρμακα...! αλλα ξέρετε γιατί??? γιατί το πιστέψανε... γιατί είπανε a περνώ αυτό θα κάνει κάτι...! γενικά τα φάρμακα είναι αναποτελεσματικά... αν δεν τα πιστέψεις δεν θα σου κάνουνε τίποτα...! βοηθάνε το 30% μετά πρέπει να βρείς εσύ δύναμη...! και άσε που υπάρχουνε και άτομα όπως στην δίκια σου περίπτωση που δεν κάνουνε τίποτα...!

    https://www.youtube.com/watch?v=M-DwN2Y5yoI

Similar Threads

  1. Διακοπή και ξεκίνημα φαρμακευτικής αγωγής
    By Aris1987 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 16-10-2014, 15:53
  2. Replies: 102
    Last Post: 05-08-2014, 00:39
  3. ΛΗΞΗ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΩΝ
    By Gypsy Cello in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 11
    Last Post: 20-11-2011, 20:35
  4. Διακοπή Αγωγής - Παρακαλώ βοηθήστε με!
    By ngourgou in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 16
    Last Post: 21-01-2008, 09:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •