Νεα αγωγη...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 74
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184

    Νεα αγωγη...

    Γεια σας ειμαι στν καινουρια αγωγη κοντα ενα μηνα valdoxan 25 mg kai seroguel 200 mg αλλα δεν κανει τπτ.δν αντεχω αλλο..εχει παρει κανεις αυτην τν αγωγη με αποτελεσμα..? εχω απογοητευτει απο τα χαπια...σκεφτομαι να τα κοψω ολα και να μην χαναπαρω ποτε ξανα ψυχοφαρμακα δεν με πιανει τπτ...εχω ανχωδη διαταραχη και μετρια καταθλιψη συμφωνα με τν διαγνωση του γιατρου...καποια βοηθεια ρε παιδια δεν αντεχω αλλο αυτη τν κατασταση...δεν ξερω τι αλλο να κανω...εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα χαπια χωρις αποτελεσμα...

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #2
    Το valdoxan ηπιο μου φαίνεται, δεν είναι τόσο αποτελεσματικό σε σοβαρό άγχος.Τι έχεις δοκιμάσει σε χαπια;

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Εχω δοκιμασει entact enlift brintelix cybalta.wellbutrin.seroxat apo antikatathliptika..παιδια δεν αντεχω αλλο νοιωθω οτι θα τρελαθω μου ρχεται να τα παρω ολα μαζι να τελειωνει...πηρα τωρα ενα xanax 0.5 αλλα τπτ δεν με εκανε...

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  4. #4
    Το cybalta δε σου έκανε τπτ; Πόση δόση επαιρνες;

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  5. #5
    Μόνο άγχος έχεις; εμμονες σκέψεις τυπου ιδεοληψιες έχεις;εδω δεν μπορούμενα προτείνουμε κάτι κιολας.
    Είχα ένα γνωστό μου που δεν τον επιανε τπτ απο τα καινούργια κ δοκίμασε τρικυκλικα anafranil κ έχει ισιωσει.Τετοια κατηγορία έχεις δοκιμάσει; αν της καινούριας γενιας δε σε πιανουν,ισως να στραφείς στα πιο παλιά.
    Οι γιατροι δεν τα γράφουν πλεον γτ δεν τους συμφερει ισως είναι κ φτηνά χαπια.
    Παντως είναι δύσκολο να βρεις χαπι να σε πιασει εύκολα κ σε λίγο χρόνο, θέλει υπομονή.

    Η αγωγή που παίρνεις τώρα μου φαίνεται πολύ ηπια.εμενα δε θα μου έκανε τπτ.έχω πάρει παλια και τα δύο.

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Εχω εμμονες ιδεες οτι δν ειμαι καλα και δν μπορω να βγαλω απο τ μυαλο μ ολα αυτα..οχι δεν εχω δοκιμασει..τ cybalata δεν εκανε και πολλα..εχεις δοκιμασει σεροκουελ στα 200 mg .εμενα μ φενεται βαρυ

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  7. #7
    Βαρυ σε παρενέργειες Ναι.σε αποτελεσματικότητα δεν είδα κάτι,απλα φέρνει μια καταστολη κ υπνο. Σκεψου το κ για αυτό που σου είπα.

    Εστάλη από SM-G930F στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Αυτο ακριβως μου κανει με κανει σαν ζομπι και κοιμαμαι...

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by xristoforos28 View Post
    Γεια σας ειμαι στν καινουρια αγωγη κοντα ενα μηνα valdoxan 25 mg kai seroguel 200 mg αλλα δεν κανει τπτ.δν αντεχω αλλο..εχει παρει κανεις αυτην τν αγωγη με αποτελεσμα..? εχω απογοητευτει απο τα χαπια...σκεφτομαι να τα κοψω ολα και να μην χαναπαρω ποτε ξανα ψυχοφαρμακα δεν με πιανει τπτ...εχω ανχωδη διαταραχη και μετρια καταθλιψη συμφωνα με τν διαγνωση του γιατρου...καποια βοηθεια ρε παιδια δεν αντεχω αλλο αυτη τν κατασταση...δεν ξερω τι αλλο να κανω...εχω δοκιμασει σχεδον ολα τα χαπια χωρις αποτελεσμα...

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Φυσικά, αυτήν η αγωγή που παίρνεις εσύ είναι η καλύτερη, και έχω δει τρομερά θετικά και βελτιωτικά αποτελέσματα. Είσαι σίγουρος ότι δεν τρολαρεις;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Ωχ καλα menis δν τρολαρω σοβαρα μιλαω..

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Αφού μιλάς σοβαρά τότε, σου απάντησαν κάποιοι ότι το βαλτοξαν είναι πολύ ελαφρύ για κατάθλιψη...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    μιλα με τον γιατρό σου και πες του να σου γράψει ladose... θυμάμαι μου είχες πει δεν στο γραφει γιατί θα σου φέρει άγχος κλπ.. χαζομάρες το ίδιο μου λέγανε και εμενα... και επέμενα να το πάρω και έφυγε το άγχος... κόντευα να τρελαθώ πριν... αν βρείς το αντικαταθλιπτικό που σου ταιριάζει δεν θα χρειάζεσαι ούτε αντιψυχωσικά μετά...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    617
    Ρε παιδια μια απορια εχω με τα χαπια θεραπευονται αυτα? Η απλα σταματανε για λιγο

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    μιλα με τον γιατρό σου και πες του να σου γράψει ladose... θυμάμαι μου είχες πει δεν στο γραφει γιατί θα σου φέρει άγχος κλπ.. χαζομάρες το ίδιο μου λέγανε και εμενα... και επέμενα να το πάρω και έφυγε το άγχος... κόντευα να τρελαθώ πριν... αν βρείς το αντικαταθλιπτικό που σου ταιριάζει δεν θα χρειάζεσαι ούτε αντιψυχωσικά μετά...
    Ρε εγώ του τα είπα, δεν έχεις δοκιμάσει ενα, το Λαντος, δεν με ακούει εμένα ακούει τον γιατρό του που του γράφει αντιψυχωτικα, ζυπρεξα, αμπιλιφαι, σεροκουελ καο τα σχετικά!!! Το τόνισα, εάν είναι κάτι που δεν δοκιμασες, πάρε λαντος

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,184
    Θα τν πω οταν θα ξαναπαω..αλλα και για το εφεξορ εχω ακουσει καλα λογια και για το αναφραμιλ...

    Εστάλη από SM-G900F στο E-Psychology.gr Mobile App

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νεα αγωγη..
    By xristoforos28 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 03-08-2018, 21:23
  2. Αγωγή
    By Delmem210118a in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 19-12-2017, 08:27
  3. Νοσοφοβία pt 2 & αγωγή
    By The_Mechanic in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 17
    Last Post: 25-05-2016, 19:10
  4. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
    By mary115 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 2
    Last Post: 03-11-2014, 02:23
  5. Αγωγη με Zoloft...
    By Nocash in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 09-05-2013, 10:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •