Η δική μου ιστορία - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by VarethikaNaVariemai View Post
    Σορρι τρώω φυστίκια κ δεν πρόλαβα να ολοκληρώσω κ πάτησα καταλάθος αποστολή..

    Θέλω να πω πως η ζωή σου είναι ένα θαύμα κ η ύπαρξη σου ...ο λόγος που υπάρχεις είναι 1 στης 100.000.000 πιθανότητες..αυτή την στιγμή που ζεις είναι ένα θαύμα....δεν αξίζει να χαραμίσεις την ζωουλα σού ...η ζωή σου ανήκει σε εσένα..

    Εστάλη από Samsung S9
    Σε ευχαριστώ πολύ.. Όμως ειλικρινά έχω μετανιώσει πολλές φορές που είμαι αυτή η μια στις 100.000.000 ..


    Επίσης ξέχασα να σας ευχαριστήσω που διαβάσατε το κατεβατό μου.... Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να απαντήσει κάποιος.. Ευχαριστώ πολύ

  2. #32
    Quote Originally Posted by Living_dead View Post
    Αγαπητή /αγαπητέ σε ευχαριστώ πολύ αλλά απλά θα σου πω αυτό..
    Λένε η ελπίδα πεθαίνει τελευταία..
    Όμως αν το καλοσκεφτεις.. ΠΆΝΤΑ πεθαίνει.. Οπότε μην προσπαθείς σε έναν άνθρωπο που δεν έχει ελπίδα, όνειρα, θέληση για ζωή, να δημιουργήσεις..
    Δεν συμφωνώ.. Λένε ότι δίνεις παίρνεις.. Για να παίρνεις πόνο αυτό θα αξίζεις μάλλον.. Σωστά?
    Εγώ πάλι δεν συμφωνώ καθόλου! Τι θα μπορούσες να έχεις κάνει για να σου συμβεί κάτι τέτοιο? Με τη φράση σαν φράση συμφωνώ, Όταν όμως έχουμε να κάνουμε με φυσιολογικούς ανθρώπους. δηλαδή θέλω να πω η αδερφή σου και αυτή που σου έκαναν bullying δεν μπορείς να πεις ότι ήταν και τόσο καλά ψυχολογικά για να πεις ότι ήταν συζητήσιμη και σου ανταπέδωσαν ότι τους έδωσες. Εξάλλου, όταν οι άνθρωποι είναι συζητήσιμη, διαλλακτική και γενικά προσπαθούν να κάνουν το καλύτερο για τους άλλους, εκείνη η άλλη άμα δεν έχουν και εκείνοι τις ίδιες αρχές μπορεί να το εκμεταλλευτούν αυτό και εκείνοι που προσέφεραν να βγουν Οι Χαμένοι. Οπότε πες μου τώρα, εκείνοι που σκέφτονται τους άλλους και δεν κάνουν κακό σε κανέναν παίρνουν συνήθως ότι τους αξίζει?

    Εστάλη από SM-J530F στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2018
    Location
    This fish has left the forum. 08/2019
    Posts
    350
    ενας χρονος εμεινε για να τελειωσεις το σχολειο? δλδ σε ενα χρονο μπορει να βρισκεσαι σε αλλη πολη μακρυα τους?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. H δική μου ιστορία
    By mariafc in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 85
    Last Post: 23-01-2012, 13:27
  2. H δική μου ιστορία
    By panoslnk in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 12-08-2011, 16:31
  3. Η δικη μου ιστορια......!!!
    By svanaki in forum Παχυσαρκία
    Replies: 11
    Last Post: 11-01-2010, 16:16
  4. η δικη μου ιστορια
    By DEPON in forum Παχυσαρκία
    Replies: 25
    Last Post: 06-07-2009, 00:20
  5. ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ
    By Ζουζουνάκι in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 16-01-2009, 13:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •