προς dolphin για τον διατροφολογο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    19

    προς dolphin για τον διατροφολογο

    καλημέρα!dolphin, διαβασα το παλαιοτερο θεμα σου για την εμπειρια σου με τον διατροφολογο που ειναι ειδικευμενος στις διταραχες διατροφης.Με τρομαξαν οσα διαβασα και επειδη ειμαι απελπισμενη και ψαχνω απο καπου να πιαστω, εκλεισα ραντεβου σ εναν πολυ γνωστο απο καναλια κτλ για την εξειδικευση του.Φοβαμαι μην ειναι αυτος απο την περιγραφη που έκανες, και δεν αντεχω άλλη διαψευση.Μπορεις να με βοηθησεις;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Reaki,


    Θα σου στείλω με U2U το ονοματεπώνυμο αυτού τον οποίο είχα επισκεφθεί. Εσένα μπορεί να σου φερθεί καλύτερα πάντως, αν μιλάμε για τον ίδιο. Οι απόψεις που εξέφρασα ήταν απόλυτα προσωπικές και υποκειμενικές. Εσύ κρίνεις από 'κει και πέρα ποιός σου εμπνέει εμπιστοσύνη και ποιός σε απωθεί.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    19
    Σ΄ ευχαριστω για την υποστηριξη και το ενδιαφερον.Αλλον ειχα υποψην μου, αλλα πια δε ξερω και αυτος τι μπορει να κάνει, εχω χάσει την εμπιστοσυνη, κυρίως στις δυνάμεις μου..Παντως παιρνω πολυ κουραγιο απο την επικοινωνία και νοιώθω λιγοτερο μόνη..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    519
    Δεν είσαι μόνη reaki μου. Περνάμε πολλοί το ίδιο λούκι. Ό,τι χρειαστείς είμαστε εδώ. Για τα καλά και τα άσχημα. Τουλάχιστον καταλαβαίνουμε ο ένας τον άλλον.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •