ΕΧΩ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ/? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 63
  1. #16
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    50
    Originally posted by lostsoul
    μορε γμτ, ναι ενταξει συμφωνω και εγω μαζι σου...αλλα αυτη τη στιγμη αμα με δεις θα με λυπηθει η ψυχη σου!!! Ειμαι να με κλαινε οι ρεγγες!!!!...χιχιχιχιχιχιχι

    Κι οσον αφορα τα μπινελικια, οποτε γουσταρεις εδω ειμαι!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχιχιχιχιχιχχι (αστειευομαι αδερφουλα ετσι?????)
    Ρίξε και κανένα μπινελίκι στον καθρέπτη σου να δεις......

    Βρίσε το ρημάδι το μυαλό σου που έχει κολλήσει στο πόσο ph έχουν τα υγρά του στομάχου σου.

    Δε μπορεί εδώ τα βρήκες με μένα, με το ίδιο σου το στομάχι δε θα τα βρεις?

  2. #17
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    50
    Και επαναλαμβάνω, ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ U2U. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥΟΥΟΥΟΥ

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    ειμαι στη δουλεια μου ρε συ!!! πηγαινω μεσα στην τουαλετα και με αρχιζω στα γαμοσταυριδια και μου λεω ολα καλα βρε ηλιθιε με την ζωη σου, γιατι να την γα...ς ετσι?? αλλα τιποτα ρε παιδια...δεν βοηθα και πολυ!!! Νομιζω οτι το στομαχι μου θα βγει μεσα απο το στομα μου!!! ειναι απιστευτο σας λεω!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Είναι λες κι έχεις ένα μωρό που σκούζει και εσύ το βρίζεις και του λες να σκάσει. Κι εκείνο τσιρίζει πιο δυνατά! Σίγουρα σου χει σπάσει τα νεύρα αλλά πιθανώς να βοηθούσε καλύτερα να μάθεις τι ζητάει απο σένα. Μια σκέψη.
    Μάκια...

  5. #20
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    50
    ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.

    ΑΣΤΟ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠ\'ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ.

    ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ?

    ρε συ μήπως, λέω μήπως έχεις κρυώσει απλά και αντί να ψάχνεις τη λύση στα Ιμαλάια είναι καλύτερα να πας σπιτάκι σου να χαλαρώσεις?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    αγαπημενες φοιβη και βερονικα,

    Λες βερονικ μου μετα απο τοσα χρονια που με γα...ει αυτος ο διαολος, να μην μπορω να καταλαβω εαν ειναι \"κρυωμα\" ή οχι??? αχχχχχ.... μακαρι παντως να ηταν κρυωμα!!!

    οσο για εσενα καλη μου φοιβη, ειλικρινα πεφτεις μεσα λεγοντας: \" μια σκεψη\"...
    αλλα πιστεψε με εχω προσπαθησει τοσο πολυ με την ψυχοθεραπεια, τα εχω πει και τα εχω ξαναπει τοσες φορες που καποια στιγμη ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!! μπουχτισα που λενε ρε αδερφε... Νιωθω οτι δεν εχω κατι αλλο να πω πια.... γιατι ειναι σαν να \"κλαιγομαι\" σαν ενα μικρο παιδακι..... και δεν μπορω να το ανεχτω αλλο πια και αυτο... Αλλα απο την αλλη πλευρα, αυτο το \"πραγμα\" ακομα εδω ειναι!!!!

    ακομα εδω για να με τυρραναει και να.....!!! καταλαβαινετε ολοι πιστευω....

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Βαρέθηκες να ακούς τον ίδιο σου τον εαυτό να κλαίγεται και να παραπονιέται, πάλι και πάλι και πάλι. Δεν αντέχεις άλλο να βλέπεις τον εαυτό σου να ξεφτυλίζεται έτσι, ε? Και να κατάφερνες κάτι, πάει καλά. Αλλά μοιάζει σαν να κάνεις μια τρύπα στο νερό, έτσι δεν είναι?
    Μάκια...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    ΑΑΑΑ!!!! ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!!!! πεστα επιτελους ρε αδερφουλα... Αυτο ακριβως ηθελα να πω... μαλλον το λεω εδω και πολυ καιρο τωρα!!! Γι\' αυτο το αποφασισα αδερφια... θα παρω φαρμακακι και θα προσμενω να ερθουν οι \"καλυτερες μερες\"!!!

  9. #24
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    50
    Ναι όμως το φαρμακάκι δεν τ\'αρχίζουμε και το σταματάμε μόνοι μας......

    Γιατι τις καλύτερες μέρες με το κυάλι σε βλέπω να τις βλέπεις

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Λοιπόν, κοίτα να δεις φίλε μου τι εντύπωση παίρνω απο αυτά που γράφεις! Είναι σαν να χεις ανοίξει ανοιχτό πόλεμο με το στομάχι σου! \"Το @$%$^%^%, μου χει φάει τη ζωή, θα το φλομώσω στο φάρμακο μπας και δω μια άσπρη μέρα!\". Το περίεργο είναι οτι αυτό το στομάχι είναι δικό σου αλλά σου χει πάρει επικίνδυνα τον αέρα νομίζω και κάνει ό, τι γουστάρει!
    Μάκια...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Επίσης NASTAZIA σου ζητάω συγνώμη που απλώθηκα έτσι στο θέμα σου. Δεν ξέρω κατά πόσον ένιωσες οτι βοηθήθηκες τόσο απο τις απαντήσεις όσο και απο τον διάλογό σχετικά με το θέμα.
    Μάκια...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    και εγω να ζητησω συγνωμη απο την nastazia που της το \"πλατιασα\" με αυτο τον τροπο το θεμα της...
    Αλλα οπως καταλαβες καλη μας νασταζια, το καλυτερο ειναι να πας σε εναν γιατρουλη το συντομοτερο δυνατο , διοτι εαν το αφησεις αυτο το θεμα θα εξελιχτεις οπως εγω και πιστεψε με δεν το θελεις!!!!

    φοιβη μου, πασχω απο ΙΨΔ για να καταλαβεις και το βασικο προβλημα ειναι οτι νομιζω οτι εχω καρκινο και θα πεθανω λιαν συντομως (αντε μπας και ησυχασετε απο εμενα) - αστειο εεε?

    εχω κανει ολες τις εξετασεις και δεν μου βρισκουν τιποτα! τιποτα! απλα εγω ο παπαρας δεν λεω να πειστω ακομη!!!! που στο καλο ομως το παλευω και βλεπουμε!!!

    Επισης για να καταλαβεις περαιτερω..... Οταν με \"πιανει\" αυτο το θεμα, τοτε το στομαχι μου γινεται κομπος, μετα λοιπον δεν μπορω να φαω τπτ., μετα αρχιζω να χανω κιλα, εν συνεχεια λοιπον (να συνεχισω φανταζομαι...δεν βαρεθηκατε ετσι????), εν συνεχεια λοιπον αφου εχω χασει καποια κιλα ερχομαι να \"επιβεβαιωθω\" οτι εχω τελικα καρκινο, γιατι καποιος μαλακας γιατρος (τοτε που μου προτο-συνεβη αυτο), μου ειπε:\" ακου φιλε, οποιος εχει καρκινο χανει κιλα\" ... ΑΡΑ ΝΑΤΟ!!!!.... νατο νατο, νατο στην αμυγδαλια απο κατω....

    Καταλαβες τωρα φοιβη μου, για τοσο βλακας λεμε οτι ειμαι....
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΙΑ!!!!! ΟΥΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    φιλικα σε ολους και συγνωμη για την πολυλογια μου

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Λες οτι είσαι βλάκας αλλά απο όσα λες και περιγράφεις έχω την εντύπωση οτι είσαι απίστευτα έξυπνος! Και δεν μιλάω μόνο για το μυαλό σου αλλά και για ολόκληρο τον οργανισμό σου.
    Και εξηγούμαι : Για κάποιο λόγο, άγνωστο ποιό, πιστεύεις βαθιά μέσα σου οτι έχεις καρκίνο και θα πεθάνεις. Απευθύνθηκες στο γιατρό ο οποίος, για να σε πείσει και να σε διαψεύσει, σου είπε οτι αν είχες καρκίνο θα έχανες κιλά. Δεν σε πίστεψε οτι έχεις καρκίνο και δεν σε βοηθάει. Έτσι κι εσύ έχεις αρχίσει μια εκστρατεία να αποδείξεις οτι έχεις δίκιο. Πώς θα το αποδείξεις αυτό? Χάνοντας κιλά! Έτσι μπήκε στο κόλπο το στομάχι σου και ανέλαβε να κάνει τη βρωμοδουλειά...
    Πραγματικά είναι εντυπωσιακό πόσο συντονισμένα και έξυπνα δρα ολόκληρο το σώμα σου για να επιβεβαιώσει σε όλους αυτό που εσύ πιστεύεις ακράδαντα : οτι έχεις καρκίνο, οτι πεθαίνεις.
    Αλήθεια, αν όντως έχεις καρκίνο τι περιμένεις να συμβεί? Ποιό είναι το στόρυ που ακολουθεί αν σκάσει μύτη ο γιατρός και σου πει \"Ναι, έχεις δίκιο. Έχεις καρκίνο.Πεθαίνεις.\"?
    Μάκια...

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    5
    καλημερα! ευχαριστω για τησ απαντησεισ μακαρι ολοι που νιωθουν ετσι να γινουν καλα!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    σε αυτη λοιπον την περιπτωση καλη μου φοιβη, μην τον ειδατε τον lost soul,
    ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑΤΕ!!!!!! απλα σου λεω οτι θα φροντισω με καποιον τροπο, να τελειωσω πιο γρηγορα την ζωη μου και οχι να περιμενω να με \"τελειωσει\" αυτη η παλιοαρρωστια.... ετσι τουλαχιστον μου ερχεται σαν πρωτη απαντηση στο μυαλο!!! και ξερω θα μου πεις ισως τωρα εσυ: \"οπα ρε μεγαλε....μην μας φοβιζεις τωρα...και μας λες οτι εχεις αυτοκτονικες τασεις\"....
    σε καμια περιπτωση δεν θελω να σας προκαλεσω κατι τετοιο...

    Φιλικα και με υπομονη,

    lost soul...... αχχχχχχ ρε γμτ με εκανε να χασω την ψυχη μου......

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •