ΕΧΩ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ/? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 63
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Άν καταλαβαίνω καλά, όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο θάνατο. Είσαι σίγουρος οτι πεθαίνεις και σαν να θέλεις να πεθάνεις με τον τρόπο που εσύ γουστάρεις. Θα θελες να διάλεγες εσύ το πώς θα πεθάνεις, έτσι? Να μην το αφήσεις σε μια μοίρα έξω απο τα δικά σου χέρια. Αυτή την εντύπωση έχω αλλά ίσως να κάνω λάθος.
    Ό, τι και να ναι όλος αυτός ο αγώνας σου έχει στερήσει την ψυχή σου.
    Μάκια...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    αγαπημενη μου Φοιβη,

    επιτρεψε μου τωρα να μην συμφωνησω μαζι σου, μαλλον κανεις λαθος ναι!
    Ενταξει, δεν ειπαμε κιολας οτι ειμαι σιγουρρος οτι πεθαινω... Φοβαμαι οτι θα παθω καρκινο και θα πεθανω.... ακου ομως τι σου ειναι το μυαλο!!!

    Παλευω λοιπον (και καλα..) να βρω εαν εχω καρκινο, και αν (λεω αν) ειναι απο τις ιασιμες μορφες , χμμμμ.,....... τοτε εχει καλως!!!
    Εαν δεν...τοτε μην τον ειδατε τον παναη....

    Αλλα απο την αλλη πλευρα, θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου σε αυτο το τελευταιο: \" Ό, τι και να ναι όλος αυτός ο αγώνας σου έχει στερήσει την ψυχή σου.\" ΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧ ναι ρε γμτ μου,ναι.... δυστυχως

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Βεβαίως και σου επιτρέπω να διαφωνήσεις μαζί μου! Εσύ μόνο ξέρεις τι σου συμβαίνει, εγώ απλά προσπαθώ να καταλάβω.
    Είναι δηλαδή ένας πολύ μεγάλος φόβος που έχεις και παλεύεις να βρεις μια άκρη, αν είναι αλήθεια ή όχι. Αλλά φαίνεται πώς όλη η ζωή σου και η ψυχή σου αυτά τα χρόνια περιστρέφεται γύρω απο αυτόν τον φόβο. Γι\' αυτό λες οτι έχεις χάσει την ψυχή σου. Ή το λες για άλλο λόγο?
    Μάκια...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    Σιγουρα και γι\'αυτον τον λογο (οπως περιγραφεις εσυ...) αλλα και για το γεγονος οτι η γυναικα που αγαπησα, μου φερθηκε πολυ σκαρτα (οχι... δεν με κερατωσε αλλα μου εκανε ενα σωρο αλλα...) και τωρα εγω παλευω μεσα μου, για να βρω την δικαιωση μου!!!
    Χωρις εννοειται να εχω την παραμικρη επαφη μαζι της!!! Μονος μου παλευω και σε αυτο..... και ισως και μεσα απο τα λογια των φιλων , που μου λενε οτι σιγουρα εγω δεν εφταιξα σε τιποτα σε ολη αυτην την \"ιστορια\"....

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Παλεύεις για δυο πράγματα δηλαδή. Και για να βρεις αν πεθαίνεις και για να βρεις τη δικαιωσή σου. Οι φίλοι σου σου επιβεβαιώνουν οτι εσύ δεν έφταιξες σε τίποτα αλλά εσύ όμως λες οτι εξακολουθείς να παλεύεις για να δώσεις στον εαυτό σου δίκια. Κατά βάθος δεν τους πιστεύεις ε?
    Μάκια...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    με μεταχειριστικες αυτη με τετοιο τροπο φοιβη, που ναι μου δημιουργησε αμφιβολιες...... ΕΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ επεσα και σε αυτη της την \"λουμπα\" ...
    οπως και σε πολλες αλλες κατα καιρους... αστα να πανε...τί να λεμε τωρα???

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Μιλάς για μια γυναίκα που κατάφερε να σε κάνει να αμφισβητείς τον ίδιο σου τον εαυτό κι, ενώ ξέρεις οτι δεν θα έπρεπε, σαν να είναι πάνω απο τις δυνάμεις σου αυτό.
    Έχεις δίκιο, είναι ένα δύσκολο θέμα και φαντάζομαι οτι θα ήθελες να το ξεχάσεις και να πάψεις να το συζητάς, πόσο μάλλον με αγνώστους.
    Μάκια...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    οχι οχι οχι αγαπητη μου, γουσταρω να το συζηταω γιατι μεσα απο δω, ολοι μας προσπαθουμε να βρουμε καποια \"παρηγορια\"...
    και πιστεψε με, οι παρατηρησεις που κανεις ειναι πολυ \"ευστοχες\"....
    Σε ευχαριστω και εσενα οπως και ολα τα παιδια...
    Ειδες τελικα τί μπορει να σου κανει μια γυναικα???......
    χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι..... ετσι για να ευφυμησουμε και λιγο....

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Α, σε ευχαριστώ πολύ!
    Όσο για τη γυναίκα αυτή, πω πω βρε παιδί μου, πρέπει να ήταν πολύ ζόρικη έτσι? Έχω την αίσθηση οτι είχε όλη τη δύναμη στα χέρια της κι εσύ δίπλα της έμοιαζες σαν τον σούπερμαν υπό την επίρρεια κρυπτονίτη!
    Μάκια...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    Ναι φοιβη καπως ετσι ειναι τα πραγματα.....

    βεβαια και εγω τι θα μπορουσα να περιμενω απο μια γυναικα που μεγαλωσε μονη της, εγινε σκληρη μεσα απο τις τοσες ασχημες εμπειριες που ειχε στην ζωη της... και μετα βρηκε σε εμενα την \"διοδο\" για να διοχετευσει ολα της τα κομπλεξ.....
    αλλα αρκετα φοιβη μου, δεν αξιζει ειλικρινα να την \"θυμαμαι\" παλι, ουτε και να της δινω \"αξια\" μιλωντας για αυτη... Αστη να παει εκεινη, να ειναι καλα οπου κι αν ειναι, και θα κοιταξω να ειμαι κι εγω καλα , γιατι πρεπει.... πρεπει...πρεπει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Πολλά \"πρέπει\" βρε πουλάκι μου. ΘΑ ΠΡΕΠΕ να μην περιμένεις πολλά απο κείνη, ΠΡΕΠΕΙ και ΠΡΕΠΕΙ και ΠΡΕΠΕΙ να γίνεις καλά.
    Όσο για τον αν αξίζει να τη θυμάσαι, ίσως να αξίζει μόνο στο βαθμό που βοηθάει εσένα να καταλάβεις τι συνέβη τότε και δεν σε αφήνει να είσαι καλά τώρα.
    Μάκια...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    εξακολουθω να λεω οτι οι παρατηρησεις σου ειναι πολυ \"ευστοχες\"......

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Για κρισεις πανικου και διαταραχη πανικου σε κοβω αναστασια.Α!και γω περνω ζαναξ αλλα αυτο δεν συμενει οτι ειμαι τρελη.ετσι νομιζα και γω στην αρχη,αν προσεξετε σε εκπομπες λενε οτι η διαταραχη πανικου ειναι η αρρωστια του μελλοντος.στους 10 οι 7 πασχουμε απο αυτο και οι ψυχιατροι μας γραφουνε τοσο ευκολα τα χαπια λες και ειναι καραμελες.Εγω καθε βραδι αν δεν παρω το μισο ζαναξ εχω ριγη....

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    939
    Ευχαριστώ. Δε θα ήταν τόσο εύστοχες χωρίς τη δική σου βοήθεια, πάντως.
    Μάκια...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    καλημερα λοιπον Φοιβη μου,

    Οπως λεει και η θεματοθετρια , το θεμα ειναι οτι τις τελευταιες μερες αισθανομαι οτι βυθιζομαι ολοενα και πιο πολυ στον \"βουρκο\"....και τρελαινομαι!!!!
    Βαρεθηκα να αισθανομαι ετσι.... αυτο ειναι το μονο σιγουρο...

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •