καλησπέρα παιδιά... περνώ 10mg ladose δεν ξέρω και εγώ πόσες μέρες σίγουρα είναι 2 μήνες και κάτι... έχω ένα μόνιμο φτιάξιμο όλη μέρα.... μια υπνηλία ταυτόχρονα με έντονη κούραση.. βασικά για να σηκωθώ από το pc βαριέμαι τρελα... ότι και να κάνω βαριέμαι.... όλοι με ρωτάνε τι περνώ.... δηλαδή φαίνεται και στους άλλους ότι έχω χαζέψει λίγο... το μυαλό μου το έχω χάσει εντελώς.... ξεχνάω τι έκανα χτες... ζω κάθε μέρα για το τώρα... σα να μην ύπαρξη αύριο... η ώρες περνάνε χωρίς να το καταλάβω... και γενικά είναι λες και λειτουργό μηχανικά δεν ξέρω τι φάση... βαριέμαι αλλα ταυτόχρονα είμαι και καλά με της ωρες μου..... τι φάση περνάω...?

εντωμεταξύ όταν σηκωθώ και αρχίζω να κάνω μια δουλειά.. η κίνησης μου είναι απίστευτα γρήγορες.. πολλές φορες έλεγα μήπως έπαθα σύνδρομο σεροτονίνης? μετά λέω τι μαλακίες λέω... θα είχα σοβαρά συμτώματα εκεί.. έχω και κάτι τινάγματα στα χερια από τότε που άρχισα να κόβω σιγά σιγά το cipralex αυτό μου έμεινε μέχρι και σήμερα... εδώ και 6 μήνες κάποιες στιγμές έχω μυοκλονικούς σπασμούς σε σημείο που αν δεν πάρω xanax απλά δεν σταματάει με τίποτα...

εντωμεταξύ έχω και την κακή συνήθεια να καπνίζω κάνα lucky strike.. από τα αγαπημένα μου τσιγάρα.. και ρε γαμώτο νιώθω μετά τόσο σκατά... μια απάθεια μια βαρεμάρα μια υπνηλία... δεν παλεύετε.. δεν καπνίζω πολύ πάντως... 3-4 τσιγάρα την ημερα άντε με παρέα να κάνω 9 το πολύ...