Seroxat
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9

Thread: Seroxat

  1. #1

    Seroxat

    Το κοιτάω με κοιτάει φοβάμαι έχω τρόμο με τον εμετό φοβάμαι ακριβώς αυτήν την παρενέργεια καμία άλλη έχω υποφέρει πολύ στην ζωή μου από σωματικούς πόνους της ψυχής αλλά ο εμετός είναι αυτό που θα με φτάσει στην τρέλα .ο ψυχίατρος μου λέει ότι δεν υπάρχει περίπτωση για εμετό αλλά παλι φοβάμαι .Αύριο ξεκινάω μου είπε μισό χάπι μετά το φαγητό πρωί αλλά εγώ ρε παιδιά τρώω μετά τις 10 και έχω άστατες ώρες πανεπιστημίου πρωί θεωρείτε μετα τις 10?
    Last edited by Aeon; 15-12-2020 at 02:26.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    40
    Pes mou ligo akrivws ta simptwmata sou prin pareis to Seroxat

    Pws ksekinisan?

    Spoudazeis makria apo goneis?

  3. #3
    Δεν έχω πάρει ξανά αγωγή αύριο θα την ξεκινήσω έχω άρρωστοφοβεια 3 χρόνια συμπτώματα πολλά κάποια έφυγαν κάποια έμειναν έχω δει όλους τους γιατρούς από 2 φορές και ο νευρολόγος που είπε ψυχίατρο ο οποίος μου είπε χρειάζεται αγωγή
    Last edited by Aeon; 15-12-2020 at 02:26.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    40
    poia einai ta vasika sou siptwmata?Pes mou ligo akrivws


    An eisai arrwstofovikos tha ta kaneis xeirotera me to farmako...An sou kanei kamia parenergeia esi tha tin pollaplasiaseis sto mialo sou epi 100

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    23
    Έπαιρνα το seroxat 2 χρόνια για άλλους λόγους και με πήγε τέλεια !

    Είναι βέβαια και στον κάθε οργανισμό αν θα έχει κάποια παρενέργεια !
    Δες το πιο θετικά αν όντως πρέπει να το πάρεις σκέψου ότι όλα τα φάρμακα έχουν παρενεργειες ακόμα και τα πιο Συνηθισμένα!




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6
    Καλησπέρα!Μετά απο 1 μιση μηνα σεροξατ και τελευταια 15 mg remeron το βραδυ νιωθω βαρύ το κεφάλι μου και έχω πονοκεφάλους.Λετε να ναι απο το σεροξατ?Η διάθεση μου είχε φτιάξει αλλα τώρα αχγώνομαι πάλι.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    17
    Το seroxat μου κατέστρεψε την ζωή...

  8. #8
    Tι εννοείς willy?Εμένα πλέον πέρασαν σχεδόν 2 χρόνια που παίρνω seroxat.Μετα από 3-4 μήνες άρχισα να νιώθω μια χαρά και μέχρι τώρα έχω μια πολύ καλή σταθερή πορεία.Αποφασισα να το κόψω σιγά σιγα.Εχει κάνεις εμπειρία από διακοπή σεροξατ σταδιακή πάντα

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    13
    Βοήθεια βοήθεια βγήκα με το ζόρι μετά από 10 μέρες σπίτι ΓΑΔ κ κρίσεις...Τι το ήθελα καθόμουν έπινα τον καφέ μου κ οταν σηκώνομαι όρθια μετά από 1 λεπτό μια φοβερή πίεση στο κεφάλι στο πρόσωπο παει λέω εγκεφαλικό μετά έρχεται κ ζάλη τρικλυσα φοβήθηκαν ρεζίλι εγινα με βάλανε κάθισα τσουπ ήμουν καλά το χέρι στο κινητό την ψυχίατρο δεν ξέρει λέει ίσως ορθόστατικη εγώ τι να κάνω φοβάμαι παιδιά να σηκωθώ απο οποιοδήποτε κάθισμα πλέον το περιμένω βοήθεια

Similar Threads

  1. Seroxat
    By MikeStam 3 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 7
    Last Post: 31-07-2018, 19:20
  2. seroxat
    By pokemongo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 20
    Last Post: 20-08-2016, 15:59
  3. Seroxat- ναι ή οχι???
    By impossible in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 17
    Last Post: 08-12-2011, 04:50
  4. SEROXAT
    By zhto_o_madragoras in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 14-05-2010, 18:56
  5. SEROXAT
    By maria... in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 01-12-2008, 12:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •