Δεν νιώθω καλά νιώθω πως καίγεται το στήθος μου και πονάει το κεφάλι μου παιδια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715

    Δεν νιώθω καλά νιώθω πως καίγεται το στήθος μου και πονάει το κεφάλι μου παιδια

    Γειά σας .Δεν αισθάνομαι καθόλου καλά σήμερα..περνω αγωγή με ladose από ότι μου έχει γράψει ο γιατρός. Δεν κανω κανονικά την θεραπεία μου.χθες ήπια και κρασί και μπύρες και κάνα μπαφο εν το μεταξύ. Δεν ξέρω από ότι έχει δημιουργηθεί όλο αυτό παιδιά.σκευτομαι όλο ένα συγκεκριμένο άτομο και λέω το όνομα του από μέσα μου έναν άντρα χωρισμό λόγο.το μέσα μου που δεν είμαι εγώ ποια λει και τι θέλεις να κάνει με αυτόν sex ?ενώ είμαι άντρας και έχω πάει με πάνω από 10 γυναίκες. Έχω χάσει τελείως τον εαυτο μου θέλω να είμαι στο κρεβατι συνεχώς με κλειστά τα μάτια και να μην κάνω τίποτα. Έχω κανέι καταχρήσεις παλιότερα με ουσίες. Δεν ξέρω αν χτυπάνε όλα αυτά τώρα η το μαύρο που και που πίνω ενώ δεν πρέπει. Έχω καταστρέψει την ζωή μου δεν ξέρω τι να κάνω. Δεν μπορώ να δουλέψω και οπουδήποτε γιατί δεν νιώθω καλά με τον εαυτο μου και συνεπώς τι να τα κάνω τα λεφτά εφόσον δεν έχω εμένα.Δεν έχω τόσο υποστηρικτο περιβάλλον μόνο τους γονείς μου.στους υπόλοιπους δεν αναφέρομαι γιατί μπορεί να τους χάσω από κοντά μου.τρέχω δύο χρόνια στους γιατρούς μια νόμιζα ότι να ναι πως ειμαι πιθικος την επόμενη νόμιζα πως θελω να κάναμε κακό στους γονείς μου και έπειτα μπήκαν και τα υπόλοιπα στην ζωή μου σχετικά με το αν είμαι gay η όχι. Σας τα γράφω κάπως μπερδεμένο γιατί βρίσκομαι σε συνγχηση. Βλέπω ότι προχωράνέ και οι υπόλοιποι στην ζωή τους ωντας εγώ 28 χρονών και δεν έχω κάνει τπτ ώστε να εξασφαλίσει το μέλλον μου.όλοι κάτι έχουν κάνει ταξίδια δουλειές και πολλά άλλα .και εγω όλο και πιο πολύ χανόμαι σκέφτοντας όλα αυτά τα πραγματα που χαραμιστικα και χαραμιζομαι και πιστευω θα χαραμιστω.Δεν μπορώ να τα πω αυτά στους φίλους που μου έχουν μείνει γιατί θα τους χάσω και αυτούς και θα παιθανω θα είναι το αποτελείοτικο. Σας παρακαλώ πείτε μου κατι..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    .................

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    715
    Κάποια γνώμη πάνω σε αυτό όλο..

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    4
    Υπήρχε λόγος που ήπιες χθες ; αν ναι λογικά ήπιες για να χαλαρώσεις/ξεδώσεις σωστά; εδώ θα σου πρότεινα να ρωτήσεις γιατρό για κανένα χαλαρωτικό ή κάτι σαν το ladose σαν "υποκατάστατο" εξάλλου είναι καλό το να ξεχνάς τα προβλήματα σου και να ξέρεις ότι δεν θα σε βλάψει όπως το ποτό.

    Όσο για την ηλικία μην σε ανησυχεί και τόσο, ξέρω πόλους που είναι και μεγαλύτεροι ή επιτυχία τους είναι λίγο εικονική (Υπάρχει μεν, δεν πρέπει να ανησυχεί δε).Άπλα όταν κάποιος βλέπει τον εαυτό του με το Χ πρόβλημα και μετά βλεπει τους άλλους να έχουν "προχωρήσει" σε κάτι δεν συνειδητοποιεί ότι σε κάτι θα έχουν μείνει "Πίσω".

Similar Threads

  1. δεν νιώθω καθόλου καλά..
    By akis1 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 48
    Last Post: 07-10-2016, 20:49
  2. δεν νιωθω καλα...
    By P73 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 45
    Last Post: 26-03-2015, 16:20
  3. Νιώθω καλά με τον ευατό μου γιατί.........
    By justme in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 22-06-2013, 10:50
  4. Δεν νιωθω καλα βοηθειστε με
    By ΣΟΝΙΑ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 41
    Last Post: 11-07-2011, 23:22
  5. Δεν νιωθω καλα
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 15-08-2008, 23:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •