Τι θα σκεφτοσασταν για καποιον που ιδρωνει πολυ χωρις λόγο?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 48
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850

    Τι θα σκεφτοσασταν για καποιον που ιδρωνει πολυ χωρις λόγο?

    Θα ηθελα να μου απαντησετε ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. Θέλω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα στο μυαλό μου και η αποψη σας πανω σε αυτη την ερωτηση που κανω ειναι πολυ σημαντική για εμενα ασχετα αν σε καποιους ισως φαινεται ακομα και αστεια.

    Υποθεστε οτι ειστε καπου π.χ σε μια καφετερια ή στο κυλικειο της σχολης σας ή στο κινηματογραφο ή δεν ξερω που αλλου και βλέπετε καποιον φίλο σας ή αγνωστο, εναν ανθρωπο τελως παντων να ιδρωνει πολυ. Να εχει γινει ποταμι ο ιδρωτας στο μετωπο και να ειναι πολυ εμφανες. Τι θα σκεφτειτε για αυτο το ατομο?? Τι σκεψεις θα κανετε? Θα πρεπει να διευκρινησω οτι δεν κανει καθολου ζεστη, ούτε είναι βαρια ντυμενος η τιποτα τετοιο... Απαντηστε ειλικρινως. Ευχαριστω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Πιστευεις οτι υπαρχουν πολλοι που θα εδιναν σημασια;
    Οι πιο πολλοι δεν δινουν σημασια γυρω τους αλλα ακομα και αν δουν μια τετοια περιπτωση δεν θα νοιαστουν καθολου. Σιγα μην κατσει ο αλλος να σκεφτει για ποιο λογο ιδρωνεις εσυ.
    Εξω θα ειναι με την παρεα του ή με την σχεση του και θα θελει να περασει καλα και οχι να ασχολειται με τον καθε αγνωστο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    192
    εγω πιθανότατα να το πρόσεχα, αν ήταν φίλος μου σίγουρα...το μόνο που θα σκεφτόμουν, ειλικρινά, είναι ότι για κάποιο λόγο έχει πολύ άγχος...
    αλλά μην σε απασχολεί τόσο τί θα σκεφτεί ο ένας κι ο άλλος :)

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    οτι θελει ενα χαρτομαντηλο να σκουπιστει.
    Αν εχω το δινω κιολας.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    κρινο, καλημερα!!!

    δεν ειναι ομως ολοι οι ανθρωποι σαν και εσενα φιλε μου...δυστυχως...
    Μου εχει τυχει να παθω \"κρισουλα\" την στιγμη που ειμαι σε επαγγελματικη συναντηση και εχω γινει \"παπι\" απο τον ιδρωτα...
    Και πολυ χαλαρα... (και ενω ολοι με κοιτανε με απορια!) τους λεω: \"ρε παιδια...δεν ανοιγετε κανα παραθυρο...πολυ ζεστη εχετε εδω μεσα!!!!\"
    και εξω κρινο να εχει 5 με 6 βαθμους!!!
    Εχει να κανει λοιπον και με το πως το \"πλασαρεις\" το θεμα....

    ;)

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ε δυστυχως η ευτυχως θα υπαρχουν διαφορες αντιδρασεις.
    Τα εχουμε ξαναπει ομως αναλυτικα σε αλλο θεμα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    299
    ετσι παιδι μου...ετσι!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    Winston_man φαντάζομαι ότι για εκείνον που ιδρώνει είναι πρόβλημα, γιατί εγω παθαίνω ακριβώς τα αντίθετο, παγώνω, κρυώνω, τρέμω πολύ κ αισθάνομαι άσχημα, απαίσια, λες κ δεν κυκλοφορεί το αίμα μέσα μου. Κ πραγματικά, ήμουν σε διοικητικό συμβούλιο κ φοβόμουν να πιάσω το χαρτί, γιατί έτρεμα κ θα φαινόταν. Έχει τύχει να συναντήσω γνωστό που να είναι παπι, επανειλημμένα κ απλά μου κάνει εντύπωση, μα γιατί ιδρώνει τόσο πολύ, εγώ κ το καλοκαίρι κρυώνω.. δεν θα χαρακτήριζα κάποιον άσχημα σίγουρα, απλα ίσως να ήμουν λίγο περίεργη π.χ. με μένα σκέφτομαι το τρέμουλο, μην φανεί κ τι εντύπωση θα δώσω στους άλλους, άσε που είμαι σαν κρεμμυδάκι ντυμένη..

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    3
    Originally posted by lostsoul
    κρινο, καλημερα!!!

    δεν ειναι ομως ολοι οι ανθρωποι σαν και εσενα φιλε μου...δυστυχως...
    Μου εχει τυχει να παθω \"κρισουλα\" την στιγμη που ειμαι σε επαγγελματικη συναντηση και εχω γινει \"παπι\" απο τον ιδρωτα...
    Και πολυ χαλαρα... (και ενω ολοι με κοιτανε με απορια!) τους λεω: \"ρε παιδια...δεν ανοιγετε κανα παραθυρο...πολυ ζεστη εχετε εδω μεσα!!!!\"
    και εξω κρινο να εχει 5 με 6 βαθμους!!!
    Εχει να κανει λοιπον και με το πως το \"πλασαρεις\" το θεμα....

    ;)
    Ωραιος!!!
    Εγω μαλλον θα θεωρουσα οτι εχει πολυ αγχος (οπως και ο περισσοτερος κοσμος), αφου βεβαια απέκλεια τις περιπτωσεις εφιδρωσης λογω αθλητικης δραστηριοτητας ή τρεξιματος για να προλαβει κατι! Σιγουρα δε θα ενιωθα αηδια, αλλά θα σκεφτομουν οτι θελω να τον πλησιασω και να τον ρωτησω αν μπορω να κανω κατι για να χαλαρωσει!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    ολοι καλα τα λετε...Αν ηταν φιλος μου πιθανοτατα να του εδινα κατινα σκουπιστει ξανα κ ξανα αλλα αμα ηταν αγνωστος 2 πραγματα θα σκεφτομουν:πο πο αγχος που εχει κ καλως η κακως σιχαινομαι(βεβαια υπαρχουν κ αλλοι παραμετροι για να σιχαθω ε)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Θα σκεφτόμουν ότι είναι μάλλον αγχωμένος ή άρρωστος ( πχ υπερθυρεοειδισμος) ή κάτι τον πείραξε (πχ καυτερό φαγητό). Αν είναι φίλος, θα ανησυχούσα και θα τον ρωτούσα τι τρέχει. Αν είναι άγνωστος θα το ξεχνούσα σε 1 λεπτό.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by pennoula_v
    κ καλως η κακως σιχαινομαι(βεβαια υπαρχουν κ αλλοι παραμετροι για να σιχαθω ε)
    Τι θα σιχαινόσουν? Τον ιδρώτα ή το άτομο αυτό?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    γιατί να σιχαθείς κάποιον που είναι ιδρωμένος, υπάρχει ένα σχετικό άρθρο σχετικά με τον ιδρώτα των ανδρών http://www.medlook.net/article.asp?item_id=902
    εκτος κ αν δεν ξέρει τι είναι το rexonna.. χαχα

    Μην κολλάς βρε Winston_man
    εγω σιχαίνομαι τον βρωμιάρη, τον άπλητο, τον λιγδιασμένο κ όχι τον ιδρωμένο, είναι κάτι φυσιολογικό κ εκτος ορίων, δεν χρειάζεται να δίνεις κ εξηγήσεις γιατι ίδρωσες, ε μα.. πάρτο κ αλλιώς, είσαι θερμός άντρας

    καλές πληροφορίες περιλαμβάνει το παρακάτω άρθρο
    http://www.anew.gr/health/article.php?aid=60

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Ρε παιδια κανεις δεν θα νομιζε οτι το ατομο αυτο ειναι ΔΕΙΛΟΣ? ΧΕΣΤΗΣ?? ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΗΣ??

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Το πολυ πολυ να σκεφτομουν οτι θα μου λερωσει τα ρουχα. :)
    Γιατι εχεις αυτη την εμμονη οτι ο αλλος θα θελησει να αναλυσει το γιατι ιδρωνεις εσυ;

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •