Προσπαθεια να με κανουν να χασω το μυαλο μου? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 62
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ειμαι για τιποτα σιγουρος , ακομα και αυτα που εγραφα Facebook δεν ειμαι σιγουρος αν τα διαβαζαν, δεν ειμαι σιγουρος αν ειχε και καποιος αλλος ελεγχο του λογαριαμσου μου , τιποτα καμμια απολυτως επικοινωνια.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Άρα σκέφτεσαι ότι μπορεί και κάποιος να σου χει χακαρει τον λογαριασμό σου πχ.
    Εδώ όμως μπορείς και επικοινωνείς, δεν είσαι στο απόλυτο σκοτάδι εντελώς.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εδω επικοινωνω , αλλα αν οι προσωπικες μου επαφες εκτος τοπικης κοινωνιας δεν απαντουν ουτε στο μηνυμα αν με λαμβανουν αρχιζω να ανησυχω πολυ .... και οταν για ενα πρακτικο θεμα αναφερει ο αλλος αν ειναι ασφαλη η συνδεση .... δεν ειμαι σιγουρος για τιποτα και δικαιολογημενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παω να ξαπλωσω λιγο, ετσι κι αλλιως το χειροτερο που μπορει να συμβει ειναι ο θανατος ... δεν φοβαμαι και πολυ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Εδω επικοινωνω , αλλα αν οι προσωπικες μου επαφες εκτος τοπικης κοινωνιας δεν απαντουν ουτε στο μηνυμα αν με λαμβανουν αρχιζω να ανησυχω πολυ .... και οταν για ενα πρακτικο θεμα αναφερει ο αλλος αν ειναι ασφαλη η συνδεση .... δεν ειμαι σιγουρος για τιποτα και δικαιολογημενα.
    Εχεις δικιο, ειναι σιγουρα δικαιολογημενο να νιωθεις ετσι εφοσον συμβαινουν ολα αυτα και ο καθενας στην θεση σου θα ειχε φρικαρει.
    Προσπαθησε να κρατησεις την ψυχραιμία σου όμως μέχρι να δεις τι συμβαινει. Μπορει η εξηγηση να ειναι πιο απλη απ οσο φανταζομαστε.

    Καλη ξεκουραση, αν θες μπορουμε να συνεχισουμε την κουβεντα μας καποια αλλη στιγμη μηπως και βγάλουμε άκρη.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ευχαριστω για την επικοινωνια Ελισσαβετ και συγγνωμη για την ψυχροτητα. Συνηθως δεν ειμαι ετσι , αλλα ειναι οι περιστασεις. Δεν προκειται να βγαλουμε ακρη, η μονη ακρη που μπορει να βγει ειναι να φυγω οσο πιο μακρια μπορω και να καταφερω να επιζησω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,504
    κεεπ εμαθαν για τη ψυχωση και απομακρυνθηκαν ολλοι, εγω πια το κρυβω, στη δουλεια που δουλευω τωρα το ξερει μονο η διευθυνση κανεις αλλος, δεν λεω σε κανεναν οτι πασχω απο ψυχωση-σχιζοφρενεια

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ποια ψυχωση , δεν εχω καν ψυχωση τελικα .... μιλαμε για εγκληματα τωρα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ισως και να χω κατι ή να χα καποια στιγμη
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τελος παντων απομακρυνση απο αυτο το περιβαλλον ειναι η μονη λυση, ηδη κοντευω να τα τιναξω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θελετε να σας περιγραψω την κατασταση? Ολοκληρη τοπικη κοινωνια πανω μου, να μη βρισκω στασιο πουθενα ... απιστευτες καταστασεις που αν τις πω θα με πειτε σιγουρα τρελλο , να ουρλιαζω στο facebook και να μην απαντα ουτε ψυχη απο ολοκληρη την τοπικη κοινωνια, να μην στελνουν ουτε ενα mail και τωρα να μην εχω καμμια επικοινωνια ηλεκτρονικη ουτε καν με ατομα εκτος τοπικης κοινωνιας.

    Δεν χρειαζομαι τιποτα αλλο, εαν επιζησω το ονειρο μου ειναι να παω εξωτερικο και να περασω τις υπολοιπες ημερες που μου απομενουν οπως μπορεσω και δεν με ενδιαφερουν ιδιαιτερα οι συνθηκες διαβιωσης.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Ευχαριστω για την επικοινωνια Ελισσαβετ και συγγνωμη για την ψυχροτητα. Συνηθως δεν ειμαι ετσι , αλλα ειναι οι περιστασεις. Δεν προκειται να βγαλουμε ακρη, η μονη ακρη που μπορει να βγει ειναι να φυγω οσο πιο μακρια μπορω και να καταφερω να επιζησω.
    Δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγγνώμη, είσαι φορτισμένος και καταλαβαίνω.
    Κιπ δεν μπαινω πολύ συχνά πια λόγω χρόνου αλλά όποτε μπορώ και μπορείς και συ, μπορούμε να τα λέμε αν θες.
    Και μπορούμε να βρουμε μια άκρη. Ϊσως όχι να βρουμε την εξήγηση για το γιατι σου φέρθηκαν οι άλλοι κατ αυτόν τον τρόπο, αλλά τουλάχιστον πως θα ξεφύγεις από αυτό και θα μπορείς να είσαι καλά και ήρεμος.
    Αν μπορεις να αλλάξεις περιβάλλον και να απομακρυνθείς ίσως αυτό θα βοηθούσε όντως.
    Με αυτή την πίεση που σου ασκείται στις δεδομένες συνθήκες δεν θα σε βοηθούσε κάποιος ειδικός νομίζεις; Ώστε να μην ριψοκινδυνέυεις την ψυχική σου υγεία εννοώ. Όταν πιεζόμαστε είναι καλό να ζητάμε βοήθεια, είναι ένδειξη ωριμότητας και αγάπης προς τον εαυτό μας.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ξερω οτι πραγματικα δεν εχω κανενα προβλημα και δεν θελω να αφιερωσω περιττη ενεργεια απο τον εαυτο μου για κατι που ξεκαθαρα δεν ειναι προβλημα δικο μου αλλα κοινωνικο. Δεν χρειαζομαι και πολλες ημερες να αναρωσω πληρως απο οιεσδηποτε συνθηκες, ενα μικρο ταξιδακι οταν εχω την οικονομικη ανεση ειναι αρκετο. Πιστευω οτι πρεπει να επικεντρωθω σε αυτο που θελω και πρεπει να γινει. Ειχα παει ενα ταξιδακι 4 ημερες .... γυρισα, αρχισα να μαθαινω σουηδικα και να πηγαινω γυμναστηριο και ημου ετοιμος για Αγγλια και επεσαν ολοι πανω μου ... πραγματικα απιστευτες καταστασεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν εχω κανενα προβλημα εντος εισαγωγικων , κανεις δεν ειναι τελειος.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τωρα τα σουηδικα πηγαν περιπατο, ενα προγραμμα για android που εφτιαχνα εντελως μονος μου για καποια οικονομικη ενισχυση, πηγε στο βροντο και αυτο γιατι χρειαζεται απολυτη ηρεμια ο προγραμματισμος και πολλα αλλα. Τι αλλο μπορω να κανω για τον εαυτο μου περα απο το να απομακρυνθω?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. κοντεψα να χασω το μυαλο μου
    By aifel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 86
    Last Post: 13-05-2015, 00:28
  2. Αν φύγω τι θα μου κάνουν?
    By Gothly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 10-02-2010, 14:18
  3. λογοι που με κανουν να τρωω!
    By maroulaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 52
    Last Post: 19-01-2010, 11:10
  4. προς τα παιδιά που κάνουν WW
    By gita in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-2009, 18:47
  5. Replies: 8
    Last Post: 09-10-2007, 21:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •