Προσπαθεια να με κανουν να χασω το μυαλο μου?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 62
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Προσπαθεια να με κανουν να χασω το μυαλο μου?

    Λοιπον η τοπικη κοινωνια με γαμοσταυριζει οπου βρεθω και οπου σταθω και δεν μου δινει την παραμικρη εξηγηση ουτε με ενα απλο ανωνυμο mail , εντελως μονος.

    Οι επαφες μου που εχω εκτος πολης , αρνουνται πεισματικα να μου μιλησουν ... οποτε αυτο συμβαινει οτι οι καποιος χακαρε το λογαριασμο μου ή ειναι εξαιρετικα xtreme τα πραγματα.

    Τι ψυχωση και μαλακιες , εχω σωας τας φρενας μου 100% ... αλλα δεν θα τα εχω για πολυ. Αν δωσω ενα mail σε αυτο το φορουμ , θα τολμησει να μου στειλει κανεις ανωνυμο mail ή θα με γραψει στα @@ του?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μαλιστα ο ενας μου παντησε μια και μονο φορα και μου ειπε οτι θες να το γραφεις εδω και μην γραφεις στον τοιχο μου!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ανθρωποι που ειχα επικοινωνια και δεν μενουν καν Τριπολη
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα εχουν το πτωμα μου πριν χασω το μυαλο μου , ακομα και χωρις να παρω ποτε ουτε mail.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    τη επαθες βρε keep , μπωρεις να μας εξηγησεις καλυτερα τη σου συμβαινει

  6. #6
    Καλημέρα και καλή Κυριακή, keep!. Άστους αυτούς, τί να τους κάνεις; Σιγά μην τους κάνεις την χάρη να πεθάνεις! Κάνε άλλες επαφές και φιλίες.
    Και να ξέρεις, είμαστε κι εμείς εδώ.
    Εγώ θα σου έλεγα να επισκευθείς έναν ειδικό καταρχάς, να σε βοηθήσει να ηρεμήσεις και να πάρεις δυνάμεις.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλημερα κιπ.
    συμφωνω απολυτα με την κασσανδρα. μην ασχολεισαι μαζι τους. αν δεν εχουν τπτ καλυτερο να κανουν αστους να ασχολουνται εκεινοι μαζι σου.
    αλλα ξεχνα εντελως το θεμα του ι μειλ.
    ειναι μια τελειως αγονη σκεψη. αν καποιος σκεφτεται αρνητικα για σενα, δεν θα σου στειλει εξηγησεις ουτε επωνυμα, ουτε ανωνυμα, επειδη ετσι το σκεφτηκες εσυ και το ζητησες. που το ειδες αυτο;
    συνεχως επαναλαμβανεις το θεμα της ψυχωσης και ποσο υγιης εισαι.
    ενας ανθρωπος σε τετοιο τεραστιο στρεςς που σκεφτεται τον θανατο (!!), εχει ηδη ενα σοβαρο προβλημα υγειας, ασχετως αν το δημιουργησαν αλλοι η ειναι δικο του. δεν ειναι μονο για τις ψυχωσεις οι ειδικοι.
    εφοσον εχεις πιεστει τοσο πολυ, πρεπει να πας σε εναν ειδικο να σε βοηθησει να ηρεμησεις, πριν βλαψεις τον εαυτο σου.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ξερω καν τι μου λετε .... εδω εχω μια τοπικη κοινωνια που γινετει της τρελλης, τελεια απομονωση .... και δεν μου μιλανε καν οι επαφες μου εκτοε τοπικης κοινωνιας ηλεκτρονικα που οποτε τους μιλαγα απανταγαν αμεσως ... δεν αρθρωνουν λεξη .....
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Γιατί δεν φεύγεις;; Δεν ξέρω αν είναι εφικτό αλλά προκειμένου να χάσεις την ψυχική υγεία σου δεν είναι προτιμότερο να απέχεις από τέτοιες καταστάσεις από τη στιγμή που σε επηρεάζουν τόσο..; Στο κάτω κάτω εσύ προσπάθησες να τους προσεγγίσεις.. Μια σκέψη κάνω απλά..

    Εγώ είμαι πάλι...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αυτο θα κανω , πηγα να φυγω και επεσαν ολοι πανω μου .... με λιγα λογια μαλακιες , μαλακιες , μαλακιες .... παω να φυγω προετοιμαζομαι και εχω συρραξη κανονικη
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το θεμα ειναι τα πραγματα ειναι πολυ πιο σοβαρα μαλλον και εγω δεν εχω την παραμικρη επικοινωνια... δεν μου μιλαει κανεις ουτε ηλεκτρονικα συμπεριλαμβανομενου επαφων εκτος τοπικης κοινωνιας , δεν με πλησιαζει κανεις περα απο το να μου πεταξει καμμια μαλακια κλπ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    keep θες να μου πεις με ποιο τρόπο θα μπορούσα να σε βοηθήσω;
    Σε βοηθά η κουβέντα εδώ πχ ή θες κάτι πιο πρακτικό; Θα μπορούσαμε να ελέγξουμε αν λειτουργεί το μειλ σου πχ ή μήπως έχει κάποιο πρόβλημα και γιαυτό δεν λαμβάνεις κανένα μειλ... γενικά τι πιστεύεις οτι θα σε βοηθούσε σε αυτή τη φάση;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν ειμαι σιγουρος Ελισαβετ. Τα πραγματα ειναι πραγματικα xtreme και δεν ειναι αποροια ενος παρανοικου νου , ειναι αποροια ενος εντελως απομονωμενου ανθρωπου που αντιμετωπιζει απιστευτες συνθηκες. Αυτα που περιγραφω ειναι πραγματικοτητα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Δεν ειμαι σιγουρος Ελισαβετ. Τα πραγματα ειναι πραγματικα xtreme και δεν ειναι αποροια ενος παρανοικου νου , ειναι αποροια ενος εντελως απομονωμενου ανθρωπου που αντιμετωπιζει απιστευτες συνθηκες. Αυτα που περιγραφω ειναι πραγματικοτητα.
    Σε πιστεύω. Είναι πολύ σκληρό να βρίσκεσαι απομονωμένος.
    Γιαυτό κάτι πρέπει να κάνεις γιαυτό ξεκινώντας απτα απλά και πρακτικά όπως πχ το να ελέγξεις αν λειτουργεί κανονικά το μειλ σου.
    Το επόμενο βήμα, αν αποκλειστεί το πρώτο σενάριο, θα ήταν να σκεφτείς μήπως αν μπορεί να έγινε κάτι που τρόμαξε τους αλλους και απομακρύνθηκαν. Συνήθως οι άνθρωποι απομακρύνονται όταν φοβούνται. Πιστεύεις οτι μπορεί να υπήρξε κάτι στην συμπεριφορά σου ή γενικότερα που να τους τρόμαξε τόσο ώστε να απομακρυνθούν έτσι ξαφνικά;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οχι η συμπεριφορα μου ειναι αψογη. Ειχα μια μικρη επικοινωνια μεσω mail και μαλιστα φοβοταν αυτος που μου το εστειλε εαν ειναι ασφαλης η συνδεση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. κοντεψα να χασω το μυαλο μου
    By aifel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 86
    Last Post: 13-05-2015, 01:28
  2. Αν φύγω τι θα μου κάνουν?
    By Gothly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 10-02-2010, 15:18
  3. λογοι που με κανουν να τρωω!
    By maroulaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 52
    Last Post: 19-01-2010, 12:10
  4. προς τα παιδιά που κάνουν WW
    By gita in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-2009, 19:47
  5. Replies: 8
    Last Post: 09-10-2007, 22:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •