δυσκολιες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 248
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Κανενασ δεν ξερει τι πιστευω αρα κανεισ δε με ξερει δουλευω απο εφτα χρονων και πλεον τα πλουσιοπαιδα μου τη σπανε το καλυτερο μου ειναι φτωχοπαιδο καλο παιδι αλλα ειναι σπανιο αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Το λεω σε ολουσ πωσ κρινουμε εναν ανθρωπο αναλογα το βαθοσ που εχουμε δηλαδη ενα γυφτακι με βλεπει γαματο ενασ με σχιζο το ιδιο ενασ επειχηρηματιασ κατι τ λεω κι ενασ γιατροσ δεν τ λεω τιποτα αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Αναλογα που ειναι ο καθενασ δηλαδη εγω βλεπω ωσ γαματεσ τα κοριτσια μου ξερουν αυτεσ τισ τα ειπα αρα κατι πιανουν εγω δεν περασα λιγα βλεπω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    δε με βοηθανε οι γιατροι..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  5. #35
    Mrgilleas
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    δε με βοηθανε οι γιατροι..
    Δεν ειναι ολοι οι γιατροι Ανθρωποι εννοω με την ανθρωπινη εννοια και συναισθημα για τους ασθενεις τους οι περισσοτεροι κοιτανε τον ασθενη τους ως χρημα ενα παραδειγμα απο αυτους που ειχα στο παρελθον ειναι ο ψυχιατρος θαναση δουζενης που μου επαιρνε 100 ευρω το 20λεπτο χωρις να κοβει ουτε αποδειξη και εγω ειπα στους γονεις μου δεν θελω να ξαναπαω σε αυτον και παω ως εξωτερικος ασθενης σε ψυχιατρικη κλινικη δημοσιου νοσοκομειου και δεν πληρωνω τιποτα εξαλλου φαρμακα γραφουν δεν κανουν καμια εγχειρηση για να τους πληρωνω και απο πανω.Και αν καποιοι γιατροι ενδιαφερονται για τον ασθενη τους δεν ειναι και Θεοι για να τον βγαλουν απο τη δυστυχια που εχει ή να βρουν αμεσως καταλληλη αγωγη για να βγει απο τη δινη των συμπτωματων δοκιμαστικα πανε και αν δεν πετυχει το πρωτο θεραπευτικο σχημα πανε σε αλλο.Θα σου ελεγα αν σταθεροποιηθεις με φαρμακα μην πηγαινεις και σκας 100 ευρω οπως εσκαγα και γω στον δουζενη για 20 λεπτα της ωρας που με εβλεπε και οτα του ειπα για να βγαλω επιδομα εκανε τον κινεζο τον παλιανθρωπο ημουν τοσο βαρια και ουτε σε αυτο δεν με βοηθησε

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    μην αναφερεισ ονοματα

  7. #37
    Mrgilleas
    Guest
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    μην αναφερεισ ονοματα
    Δεν με νοιαζει που ανεφερα το ονομα του μου ειχε γραψει φαρμακο και τα ηπατικα ενζυμα πηγαν στο Θεο και οταν τον ρωτησα αν μπορω να το κοψω για να μην εχει προβλημα το συκωτι μου μου μιλησε αποτομα και με απειλησε οτι θα κλειστω σε ψυχιατρικη κλινικη και αυτο το φαρμακο ηταν απλως ενα αντικαταθλιπτικο δεν ηταν για την ψυχωση αν εκοβα το φαρμακο για την ψυχωση ενταξει να ελεγα και του λεω τι θα γινει αν παθει ζημια το συκωτι μου και μου ειπε ξερα θα πεθανεις για να δεις οτι δεν νοιαζεται για την υγεια των ληπτων υπηρεσιων ψυχικης υγειας και οταν μου μειωσε τα φαρμακα μου επαθα υποτροπη και με ειδε σε δυο εβδομαδες δυο φορες και μου πηρε 200 ευρω σε λιγοτερο απο ενα μηνα και στα δυο αυτα ραντεβου με ειδε παλι 20 λεπτα εκαστος και ας ειχα υποτροπη.επισης δεν επιτρεποταν να εχει δικο του ιατρειο και με πηρε απο την ψυχιατρικη κλινικη που ηταν διευθυντης και μετα απο ενα χρονο που με κοιταγε εκει μου ειπε μυστικα που ειναι το ιατρειο του για να με αρμεγει οικονομικα αφου σκεψου μου εγραφε συνταγη και δεν ειχε δικη του σφραγιδα να την σφραγισει και πηγαινα αλλη μερα στο ιατρειο του να την παρω αφου την ειχε παει στο νοσοκομειο να την σφραγισει, ενας γιατρος που εχει νομιμο ιατρειο μπορει να την σφραγισει ο ιδιος.

  8. #38
    Mrgilleas
    Guest
    και επισης οταν τον ρωτησε η μανα μου για να βγαλω επιδομα ειπε ξερα οτι δεν το χρειαζομαι και δεν πρεπει να κανουμε τα χαρτια να το διεκδικησουμε.επισης μου ειπε να παω στρατο και να κρυψω το προβλημα μου υγειας δηλαδη την ψυχωση και αν παθαινα υποτροπη και επιανα οπλο και σκοτωνα κανεναν ή αυτοκτονουσα αυτος σιγουρα θα εβγαζε την ουρα του απεξω τελειως αντιδεοντολογικο για τη θεση που κρατα ως ψυχιατρος να λεει σε ψυχωτικο ασθενη με νοσηλεια και βαρβατο ψυχωτικο επεισοδιο να κρυψει την παθηση του απο τον στρατο και να υπηρετησει ως ι1.γι αυτο του εχω πολυ αχτι και εχω δει και αλλα σχολια αρνητικα γι αυτον στο ιντερνετ.και τι θα μου κανει που ανεφερα το ονομα του ειμαι σοβαρα πασχων και εχω ελαφρυτικα λογω της παθησης μου και αν παει να κανει οτιδηποτε θα τον εκθεσω ανεπανορθωτα για το παρανομο ιατρειο για την εκμεταλλευση ψυχικα ασθενων και συγγενων τους για να τους αρμεγει κανονικα κτλ

  9. #39
    Mrgilleas
    Guest
    εξαλλου εγω αμεα ειμαι δεν εχω ουτε δουλεια να χασω τη δουλεια μου. αν γινει κατι αυτος θα χασει τη δουλεια του και θα τον αποπεμψουν.κανε αναζητηση του ονοματος του ειχε εξετασει αριστειδη φλωρο και βικη σταματη και λεω κοιτα τι κρατος εχουμε και ποιους βαζουμε να εξετασει κρατουμενους

  10. #40
    Mrgilleas
    Guest
    τον χειροτερο ρατσισμο το εχω βιωσει απο ψυχιατρους γιατι στον εξω κοσμο περναει απαρατηρητο και ουτε φαινεται οτι πασχω απο ψυχωση γιατι λογω του Θεου και των φαρμακων ειμαι σε καλο και ανεκτο επιπεδο αλλα οι γιατροι που μαθαινουν το προβλημα υγειας μου οχι ολοι τονιζω φερονται αρκετα υποτιμητικα προς το ατομο μου.Εξαλλου Θεος υπαρχει και κολαση υπαρχει ειτε εδω ειτε στην αλλη ζωη θα πληρωσουν γι αυτη τους τη συμπεριφορα.εχω διαβασει ποσες μεταθανατιες εμπειριες και πιστευω στην Ορθοδοξια.στην κολαση,στον Ιησου Χριστο και η ζωη εδω ειναι προσκαιρη διψηφιο νουμερο σπανια τριψηφιο πολυ λιγοι φτανουν πανω απο 100 και μονοψηφιο κυριως σε φτωχες χωρες οπως που πεθαινουν παιδακια 1 μεχρι 9 ετων και διψηφιο ειναι το συνηθες δηλαδη απο 10 εως 99 ετων.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    καλησπερα παιδια μετα απο καιρο..
    μετα απο το τελευταιο μικροεπεισοδιο με εχει πιασει να μη μπορω να μιλησω.δε βρισκω λεξεις για να κανω ενα διαλογο.δε μπορω να συναναστραφω.δε φροντζω τον εαυτο μου.μου εχει κοπει η ορεξη γενικα αλλα και για φαγητο.εχω κλειστει μεσα και δε θελω να μιλαω με κανεναν.νοιωθω οτι δε κολαω πουθενα και σε κανενα.στεναχωριεμαι.δε ξερω τι να κανω για να βγω απο αυτη την παλιοκατασταση..
    καμια ιδεα κανεις?
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Ρε μπου ετσι ειμαστε εμεισ δεν κολαμε πουθενα αφου δε σκαμπαζει κανεισ να βρεισ δουλεια σκεφτηκεσ αυτο θα σου μαθει μερικα πραγματα για τη ζωη κι αν θεσ συνεχιζεισ τη δουλεια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    boo τη κανεις, τα ψυχωτικα επισοδεια μικρα μεγαλα ειναι τραυματικες εμπειριες, και καθε τραυματικη εμπειρια εχει το μετατραυματικο σοκ της, και θελει καιρο να τη ξεπερασεις

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Mrgilleas View Post
    τον χειροτερο ρατσισμο το εχω βιωσει απο ψυχιατρους γιατι στον εξω κοσμο περναει απαρατηρητο και ουτε φαινεται οτι πασχω απο ψυχωση γιατι λογω του Θεου και των φαρμακων ειμαι σε καλο και ανεκτο επιπεδο αλλα οι γιατροι που μαθαινουν το προβλημα υγειας μου οχι ολοι τονιζω φερονται αρκετα υποτιμητικα προς το ατομο μου.Εξαλλου Θεος υπαρχει και κολαση υπαρχει ειτε εδω ειτε στην αλλη ζωη θα πληρωσουν γι αυτη τους τη συμπεριφορα.εχω διαβασει ποσες μεταθανατιες εμπειριες και πιστευω στην Ορθοδοξια.στην κολαση,στον Ιησου Χριστο και η ζωη εδω ειναι προσκαιρη διψηφιο νουμερο σπανια τριψηφιο πολυ λιγοι φτανουν πανω απο 100 και μονοψηφιο κυριως σε φτωχες χωρες οπως που πεθαινουν παιδακια 1 μεχρι 9 ετων και διψηφιο ειναι το συνηθες δηλαδη απο 10 εως 99 ετων.
    Το πιστευω αυτο για το ρατσισμο των γιατρων.

  15. #45
    Mrgilleas
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Το πιστευω αυτο για το ρατσισμο των γιατρων.
    ναι δεν εχω λογο να πω ψεματα το εχω βιωσει και το λεω και βλεπω οτι και συ συμφωνεις.Μπορει να περασα βαρια ψυχωση στο παρελθον αλλα σε αυτη τη φαση ειμαι απολυτα λογικος και τα φαρμακα τα παιρνω καθε ημερα και δεν εχω ξαναπαθει μεχρι στιγμης μεγαλη υποτροπη ξανα.Γιατι το κακο ειναι οτι οταν καποιος παθει με τα νευρα του οπως και γω παυει οι αλλοι ανθρωποι να του εχουν εμπιστοσυνη οπως το παραδειγμα ενος νοσηλευτη σε ψυχιατρειο στο δαφνι ή στο δρομοκαιτειο δεν θυαμαμαι ακριβως που βιασε μια νοσηλευομενη και οταν αυτη το κατειγγειλε υποστηριξε οτι δεν εχει σωας τα φρενας και οτι το εβγαλε απο τη φαντασια της και οταν αυτη εφερε το ρουχο της με το γενετικο υλικο του κατηγουρουμενου νοσηλευτη αυτος μετα το παραδεχτηκε.Αυτο το περιστατικο ειχε γινει πριν λιγα χρονια νομιζω 2 ή 3 καπου

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δυσκολιες
    By alxpro in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 37
    Last Post: 03-10-2015, 14:29
  2. Δυσκολιες στη ζωη
    By Wonderboy in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 08-07-2014, 19:28
  3. δυσκολιες με την κορη μου
    By elenia in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 2
    Last Post: 25-01-2012, 22:09
  4. Αφροδισιακές... Δυσκολίες
    By Arbi_King in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 29-07-2006, 19:50
  5. Δακτύλιος και δυσκολίες.
    By Oriana35 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 53
    Last Post: 19-04-2006, 00:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •