Διαγραφη λογαριασμου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    165

    Διαγραφη λογαριασμου

    Παρακαλω να διαγραφει ο λογαριασμος μου και αν γινετε και το ονομα black angel από όλα τα ποστς που αναφερετε.

    Δεν θελω να εχω καμια σχεση με αυτό το μαγαζακι που στησατε εις βαρος ψυχικα ασθενων.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by black angel View Post
    Παρακαλω να διαγραφει ο λογαριασμος μου και αν γινετε και το ονομα black angel από όλα τα ποστς που αναφερετε.

    Δεν θελω να εχω καμια σχεση με αυτό το μαγαζακι που στησατε εις βαρος ψυχικα ασθενων.
    Ρε φίλε από ένα καυγά και μόνο θέλεις να φύγεις???
    Αυτά γίνονται σε φόρουμ που είναι πολλά άτομα...
    Κατά καιρούς όλοι μαλώνουμε αλλά μετά δεν τρέχει τίποτα πάλι..το φόρουμ είναι πολύ καλό και κυρίως φιλοξενεί πολύ καλά παιδιά...κάτσε να βοηθηθείς και να βοηθήσεις...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ρε φίλε από ένα καυγά και μόνο θέλεις να φύγεις???
    Αυτά γίνονται σε φόρουμ που είναι πολλά άτομα...
    Κατά καιρούς όλοι μαλώνουμε αλλά μετά δεν τρέχει τίποτα πάλι..το φόρουμ είναι πολύ καλό και κυρίως φιλοξενεί πολύ καλά παιδιά...κάτσε να βοηθηθείς και να βοηθήσεις...
    George , σωστος και καλοπροαιρετος , μπραβο σου ......πρωτη φορα συμφωνω σε ολα με καποιον .....οσο για τους καυγαδες , ισως εχω κανει τους μεγαλυτερους στο παρελθον , αλλα τοτε δεν ημουν τοσο καλα και ειχα irritability , και σιγουρα δεν ειμαι ο μονος .....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    George , σωστος και καλοπροαιρετος , μπραβο σου ......πρωτη φορα συμφωνω σε ολα με καποιον .....οσο για τους καυγαδες , ισως εχω κανει τους μεγαλυτερους στο παρελθον , αλλα τοτε δεν ημουν τοσο καλα και ειχα irritability , και σιγουρα δεν ειμαι ο μονος .....
    Όλοι έχουμε κάνει καυγάδες ρε φίλε...αλλά όχι καλοπροαίρετα..δηλαδή όχι σε προσωπικό επίπεδο..
    Έντονες αντιπαράθεσης κτλ κτλ..δεν είναι λόγος να ζητάμε διαγραφή...
    Έτσι είχε ζητήσει να διαγράφη και ο ουδέν είδα..πολύ καλό παιδί και καλοπροαίρετο...όσο και αν του έλεγα κάτσε δεν με άκουσε...δεν έχει κανένα απολύτως νόημα να ζητάμε διεγράφη απτό φόρουμ μόνο και μόνο επειδή διαφωνήσαμε με κάποιον η γιατί μαλώσαμε με κάποιον..
    Έτσι δεν βοηθάμε κανέναν και ούτε τους εαυτούς μας.
    Υ.γ
    Σε ευχαριστώ για τα πολύ καλά σου λόγια...όλα τα παιδιά του φόρουμ είναι πολύ καλά..και εσύ επεισης

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Όλοι έχουμε κάνει καυγάδες ρε φίλε
    Υ.γ
    Σε ευχαριστώ για τα πολύ καλά σου λόγια...όλα τα παιδιά του φόρουμ είναι πολύ καλά..και εσύ επεισης
    George , exv kanei καυγαδες , που εχουν πρασινισει σελιδες και σελιδες , και τι εγινε , δεν ημουν καλα .......κι αλλα παιδια του φορουμ ειναι καλοπροαιρετα και εξυπνα , καιζητανε απλως βοηθεια , αλλα δεν μπορεις απο ενα πληκτρολογιο να βοηθησεις αποτελεσματικα καποιον ....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    George , exv kanei καυγαδες , που εχουν πρασινισει σελιδες και σελιδες , και τι εγινε , δεν ημουν καλα .......κι αλλα παιδια του φορουμ ειναι καλοπροαιρετα και εξυπνα , καιζητανε απλως βοηθεια , αλλα δεν μπορεις απο ενα πληκτρολογιο να βοηθησεις αποτελεσματικα καποιον ....
    Αυτό είναι το μόνο σίγουρο ότι πίσω από ένα πλήκτρο λόγιο δεν μπορείς να βοηθήσεις αποτελεσματικά αλλά όσο να με πάλι βοηθάει όμως ετσι δεν είναι??έστω λέγοντας απλά μια γνώμη...ποτέ δεν ξερεις...εντάξει γιατροί δεν είμαστε αν μιλάς για τέτοιου είδους βοήθεια σίγουρα...αλλά έστω όμως με γνώμη λέγοντας για το πώς μπορεί να βοηθηθεί κάποιος κτλ ...πάλι μια είδος βοήθειας είναι..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Eγω , george , βοηθηθηκα γιατι εκανα φιλιες απο δω μεσα ( μεχρι και δεσμο ) , και απο κει που ημουν απομωνομενος λογω κτθλψης , επανακοινωνικοποιηθηκα ......αλλα ειναι ωραιο να βοηθας τους αλλους , αμα δεν σε πρηζουν στα πμ .......

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Τον ειπα κι εγω παιδια hello again
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Παντωσ τα βασανιστηρια ειναι καλυτερα απο την παιδικη μου ηλικια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Μου κανατε κι επεικηδειο μπραβο παιδια ειστε πολυ καλοι ζωη σε λογου μασ να ζησουμε να τον θυμομαστε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Aeon για να καταλαβεισ η ναταλια πρεπει να ειναι κορη μου που τωρα τη βρηκα εχει πεντε χρονια ειναι γυρω στα εικοσι και σπουδαζει εγω πληρωνω τωρα πωσ μεγαλη ιστορια κι ο εν ειδα ειναι ο γαμπροσ μου καλο παιδι αλλα δεν ειχε δει λεφτα τωρα που ειδε ηρεμησε ειμαι περηφανοσ για την κορακλα μου για το μυαλο τησ και ολα τησ δεν ειναι το προβλημα μου εκει το προβλημα μου ειναι οτι δουλευω απο τα 17 μισο κι ειμαι 37 και κουραστηκα το παιδι μεγαλωσε αρα εγω δε χρειαζομαι το προβλημα οτι δεν δινουν συνταξη στα 40 εξηντα εφτα μου ειπαν κι αμα θελω αρα τι κανουμε μπροσ γκρεμοσ και πισω ρεμα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Γειά σου elis! Καλωσήρθες πάλι! Είδες πόσο έλειψες σε όλα τα μέλη του φόρουμ; Δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο. Όλοι ζητούσαμε να επιστρέψεις

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλως ξαναρθες ελις.
    εγινε διαδηλωση για την απουσια σου.
    εσυ πως την εζησες την αποχη σου;
    σου ελειψε το ψυ-;

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Εμενα ρε παιδια μ αρεσει να συζηταω καλωσ η κακωσ εχω μια παρεα καλωσ η κακωσ μπορω να πω πεντε κουβεντεσ το φορουμ το θελω γτ καλωσ η κακωσ ξεθυμαινω καπωσ και μαθαινω τωρα τα βιντεο ειναι συμπληρωματικα αμα δεν τα θελετε δεν τα βαζω τοσο απλα κατα τα αλλα δουλευω εχω ζωη απλα ειναι συμπληρωματικο και δειχνει οτι ενασ σχιζοφρενησ μπορει να ζησει κανονικα αμα προσπαθησει πολυ και κανονικα επρεπε να μη με πειραζουν γτ στην αμερικη τωρα αρχισαν να δουλευουν 4ωρα 6 ωρα κι εγω εχω δουλεια εδω και δεκα χρονια αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εμενα ρε παιδια μ αρεσει να συζηταω καλωσ η κακωσ εχω μια παρεα καλωσ η κακωσ μπορω να πω πεντε κουβεντεσ το φορουμ το θελω γτ καλωσ η κακωσ ξεθυμαινω καπωσ και μαθαινω τωρα τα βιντεο ειναι συμπληρωματικα αμα δεν τα θελετε δεν τα βαζω τοσο απλα κατα τα αλλα δουλευω εχω ζωη απλα ειναι συμπληρωματικο και δειχνει οτι ενασ σχιζοφρενησ μπορει να ζησει κανονικα αμα προσπαθησει πολυ και κανονικα επρεπε να μη με πειραζουν γτ στην αμερικη τωρα αρχισαν να δουλευουν 4ωρα 6 ωρα κι εγω εχω δουλεια εδω και δεκα χρονια αυτα
    Χερομε πάρα πολύ που επέστρεψες ρε φίλε Έλις...μας ελειψες παρά πολύ. ...εγώ προσωπικά σου δίνω το ελεύθερο στα θέματα μου να βάζεις όσα βίντεο θέλεις και να σχολιάζεις όσο και ότι θέλεις....
    Όλοι μας ενδιαφερόμαστε άμφια εσένα πράγματικα..αυτό να το ξέρεις. .
    Δεν κάναμε κανένα επικοιδιο πως το λες. ...ξέρουμε πόσο ΠΑΛΙΚΑΡΙ είσαι...απλά από ενδιαφέρον αγχώθηκα με λίγο... Και πάλι καλώς ηρθες

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Διαγραφή του λογαριασμού μου.
    By Delmem210118a in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 105
    Last Post: 24-01-2018, 22:59
  2. Διαγραφή του λογαριασμού μου.
    By DL010117a in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 04-11-2017, 06:02
  3. διαγραφη λογαριασμου...
    By den_katalavenw... in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 31-08-2016, 22:16
  4. Διαγραφή λογαριασμού
    By deleted-member1511161 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 22
    Last Post: 26-06-2015, 13:30
  5. Διαγραφή Λογαριασμού
    By zafeiris-deleted in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 11-09-2012, 00:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •