Στυτική δυσλειτουργία ή όχι; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 93
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    841
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Το έχουμε συζητήσει αρκετές.φορές
    Όσες φορές έχω προσπαθήσει να κάνω κίνηση, μου το κοβει. Πλέον.κ.εγώ είμαι σε φάση που φοβάμαι κάθε φορά την απόρριψη και το σκέφτομαι πριν κάνω οτιδήποτε....
    Ρε φιλενάδα εσύ είσαι πρόθυμη να συνεχίσεις αυτό το τροπάρι; Να προχωρήσετε παρακάτω χωρίς σεξ; Νέα γυναίκα είσαι λογικό να θέλεις το σεξ και να είναι σημαντικό στη σχέση σας...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Mονο ο γιατρος θα πει τι συμβαινει , ολα ταλλα ειναι εικασιες , ....

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Η επιμήκυνση τη σχέση έχει βρε φιλενια???ξεκινήσαμε να μιλάμε για στυτική δυσλειτουργία....άλλο η στυτική δυσλειτουργία και άλλο η επιμήκυνση...η ερώτηση περί αυνανισμού ηταν...αν έχεις δει τους τελευταίους 5 μήνες δηλαδή το διάστημα που δεν κάνετε σεξ αν έχεις προσέξει να έχει στύση..είτε κατά τη διάρκεια της ημέρας είτε τη νύχτα όταν κοιμάται.η αν την ώρα που αυνανίζεται τον έχεις πετύχει...
    Αυτό είναι που με υποπτεύει... δεν κολλάει το ένα με το άλλο. Μου λέει ότι το πρόβλημα είναι από την πρώτη του σχέση που τον γείωσε λεγοντάς του για το μέγεθος και τώρα του ξαναβγήκε στην επιφάνεια αυτο το ψυχολογικό γιαυτό δεν έχει στύση.κ το πρόβλημα θα λυθεί αν κάνει επιμύκηνση. ένα αλλαλούμ....

    την ώρα που αυνανίζεται δν τον έχω δεί γιατί το κάνει όταν λείπω. Όμως δεν έχω παρατηρήσει αν έχει στύση ή όχι.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Αλλά απτην άλλη εμείς που είμαστε απτην απέξω δεν μπορούμε με τίποτα να πούμε κάτι με βεβαιότητα..πρέπει εσύ να το σιγουρέψεις...
    Η αυτό είναι...η σου πουλάει παραμύθια για να τον χωρίσεις..
    Πιστεύω ότι ήσουν στο μυαλό μ κ κατάλαβες ακριβώς την απορία μου. Θα κάνω το τεστ να δω και θα πράξω αναλόγως.Ευχαριστώ πολύ!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by geodim View Post
    Ρε φιλενάδα εσύ είσαι πρόθυμη να συνεχίσεις αυτό το τροπάρι; Να προχωρήσετε παρακάτω χωρίς σεξ; Νέα γυναίκα είσαι λογικό να θέλεις το σεξ και να είναι σημαντικό στη σχέση σας...
    Εννοείται δεν θέλω!! Αλλά προσπαθώ να βγάλω μία άκρη, να δω, είναι όντως έτσι τα πράγματα; ύπάρχει όντως πρόβλημα ή παίζει κάτι άλλο; Μπορεί να φτιάξει η κατάσταση; Γιατί θεωρητικά είναι σοβαρή κ "επίσημη" σχέση, έχουν ανακατευτεί οικογένειες δεν είναι μια απλή σχέση.Και υπάρχει κ η αγάπη...οπότε προσπαθώ να εξαντλήσω κάθε περιθώριο πριν καταλήξω στην έσχατη λύση..
    Last edited by fanh; 04-11-2018 at 14:50.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    841
    Οι οικογένειες δεν έχουν να κάνουν με το τι συμβαίνει στο κρεβάτι σας. Ίσως χρειάζεται να τον ταρακουνήσεις λίγο να του πεις πως δεν θέλεις να συνεχίσεις έτσι. Στις νεαρές ηλικίες το σεξ είναι και έκφραση έρωτα και αγάπης. Αν λοιπόν ο σύντροφός σου δεν έχει κάποιο θέμα παθολογικό, μάλλον πρέπει να συζητήσετε τα μεταξύ σας συναισθηματικά που βρίσκονται.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Εννοείται δεν θέλω!! Αλλά προσπαθώ να βγάλω μία άκρη, να δω, είναι όντως έτσι τα πράγματα; ύπάρχει όντως πρόβλημα ή παίζει κάτι άλλο; Μπορεί να φτιάξει η κατάσταση; Γιατί θεωρητικά είναι σοβαρή κ "επίσημη" σχέση, έχουν ανακατευτεί οικογένειες δεν είναι μια απλή σχέση.Και υπάρχει κ η αγάπη...οπότε προσπαθώ να εξαντλήσω κάθε περιθώριο πριν καταλήξω στην έσχατη λύση..
    Εδώ θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Αυτό είναι που με υποπτεύει... δεν κολλάει το ένα με το άλλο. Μου λέει ότι το πρόβλημα είναι από την πρώτη του σχέση που τον γείωσε λεγοντάς του για το μέγεθος και τώρα του ξαναβγήκε στην επιφάνεια αυτο το ψυχολογικό γιαυτό δεν έχει στύση.κ το πρόβλημα θα λυθεί αν κάνει επιμύκηνση. ένα αλλαλούμ....

    την ώρα που αυνανίζεται δν τον έχω δεί γιατί το κάνει όταν λείπω. Όμως δεν έχω παρατηρήσει αν έχει στύση ή όχι.
    Καταλαβαίνω τη προσπάθη να πει....αλλά αντιφάσκει...
    Ειστε μαζί 3 χρόνια αν δεν κάνω λάθος τους τελευταίους 5 μήνες αραβωνιαστηκατε.στα τρία ολόκληρα χρόνια πως ήταν η στύση του???δηλαδή η στύση του χάλασε μετά τον αρραβώνα και όταν αποφασίσατε να συγκατοικησετε??και τόσα χρόνια γιατί δεν πίστευε ότι την έχει μικρή και τώρα το πιστεύει???πολλά Κούλα λέει ο δικός σου...και άμα κάνει την επιμήκυνση θα πάρει την επιβεβαίωση που θέλει δηλαδή???καταρχήν πόσο χρονών είναι??ερωτηση κρίσεως..

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by geodim View Post
    Οι οικογένειες δεν έχουν να κάνουν με το τι συμβαίνει στο κρεβάτι σας. Ίσως χρειάζεται να τον ταρακουνήσεις λίγο να του πεις πως δεν θέλεις να συνεχίσεις έτσι. Στις νεαρές ηλικίες το σεξ είναι και έκφραση έρωτα και αγάπης. Αν λοιπόν ο σύντροφός σου δεν έχει κάποιο θέμα παθολογικό, μάλλον πρέπει να συζητήσετε τα μεταξύ σας συναισθηματικά που βρίσκονται.
    Φυσικά και δεν έχουν να κάνουν οι οικογένειες με το κρεβάτι τους..αλλά άλλο θέλει να πει η θεματοθετρια..
    Θέλει να πει με πόση σοβαρότητα βλέπει αυτή τη σχέση που φτάσαν να γνωριστούν η οικογένειές και να κάνουν αραβωνα....και προσπαθεί πολύ σωστά να σωσει τη σχέση...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Αυτό είναι που με υποπτεύει... δεν κολλάει το ένα με το άλλο. Μου λέει ότι το πρόβλημα είναι από την πρώτη του σχέση που τον γείωσε λεγοντάς του για το μέγεθος και τώρα του ξαναβγήκε στην επιφάνεια αυτο το ψυχολογικό γιαυτό δεν έχει στύση.κ το πρόβλημα θα λυθεί αν κάνει επιμύκηνση. ένα αλλαλούμ....

    την ώρα που αυνανίζεται δν τον έχω δεί γιατί το κάνει όταν λείπω. Όμως δεν έχω παρατηρήσει αν έχει στύση ή όχι.
    Το βράδυ που θα κοιμάται πιαστον απτή μανιβέλα.χουφτωστον χουφτωστον....έτσι θα δεις αν έχει στύση η όχι...εκείνη τη στιγμή μπορεί να μην έχει μπορεί όμως πιο μετά να έχει...οπότε μπορείς άπλωνε τα χεράκια σου...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Καταλαβαίνω τη προσπάθη να πει....αλλά αντιφάσκει...
    Ειστε μαζί 3 χρόνια αν δεν κάνω λάθος τους τελευταίους 5 μήνες αραβωνιαστηκατε.στα τρία ολόκληρα χρόνια πως ήταν η στύση του???δηλαδή η στύση του χάλασε μετά τον αρραβώνα και όταν αποφασίσατε να συγκατοικησετε??και τόσα χρόνια γιατί δεν πίστευε ότι την έχει μικρή και τώρα το πιστεύει???πολλά Κούλα λέει ο δικός σου...και άμα κάνει την επιμήκυνση θα πάρει την επιβεβαίωση που θέλει δηλαδή???καταρχήν πόσο χρονών είναι??ερωτηση κρίσεως..
    όντως κάτι δεν κολλάει... τα 2,5 χρόνια γενικά ήταν καλά.όχι ότι το χαμε και κάθε μέρα.αλλα πες και οι συγκυρίες....28 χρονών....!!!!
    Last edited by fanh; 04-11-2018 at 23:32.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Το βράδυ που θα κοιμάται πιαστον απτή μανιβέλα.χουφτωστον χουφτωστον....
    Να σαι καλά με έκανες και γέλασα!!!!!!
    χαχαχαχαχ

  13. #43
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Να σαι καλά με έκανες και γέλασα!!!!!!
    χαχαχαχαχ
    Πλακα πλάκα είναι μια λύση
    χχαχαχαχαχα

  14. #44
    Που το ξέρεις ότι αυνανίζεται? Έχεις βρει υπολείμματα σπέρματος (πχ στο μπάνιο, σε χαρτιά τουλέτας)?
    Του έχεις πει κάτι για το μέγεθος του? Αυτό πιθανόν να του ριξε την ψυχολογία.
    Κατά τα λοιπά υπάρχουν χάδια, αγκαλιές και φιλιά και αυθόρμητες κινήσεις αγάπης? Αυτό είναι απόδειξη ότι σε θέλει ασχέτως τι τρέχει σεξουαλικά.
    Μήπως η δουλειά του τον εξαντλεί ή έχει θέματα με τη δουλειά και η σκέψη του είναι επικεντρωμένη εκεί?
    Μήπως το παίζει σκάρτος για να τον χωρίσεις?
    γιάννης

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Που το ξέρεις ότι αυνανίζεται? Έχεις βρει υπολείμματα σπέρματος (πχ στο μπάνιο, σε χαρτιά τουλέτας)?
    Του έχεις πει κάτι για το μέγεθος του
    Ναι βρίσκω τα χαρτιά τουαλέτας στα σκουπίδια. Εγώ δεν έχω πει ποτέ τίποτα ίσα ίσα που όταν μου αποκάλυψε το πρόβλημα του, τσακωθήκαμε επιπλέον γιατί δεν του είπα κ δεν του έδειξα ποτέ τίποτα κ δεν έχει λόγο να το σκέφτεται

    Επίσης γενικά οι κινήσεις του ναι πράξης αγάπης και τρυφερότητας υπάρχουν όμως είμαστε σαν αδερφάκια μέσα στο σπίτι. αν δεν τον φιλήσω εγώ σπάνια το κάνει εκείνος.

    Τέλος του είπα ξεκάθαρα να βρει άλλη γυναίκα να τον κα... περισότερο αν έχει θέμα με μένα και δεν τον βοηθάω και μου απάντησε ότι δεν θέλει κ θέλει εμένα....
    Βγάλτε άκρη!!!

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια
    By Izanami in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 19-03-2019, 00:08
  2. Στυτική δυσλειτουργία
    By Star in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-08-2018, 04:37
  3. Στυτικη δυσλειτουργια 20 χρονων??
    By obsessed2s in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 22-03-2016, 14:05
  4. ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια?
    By dimitris21 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 27-05-2015, 16:04
  5. Στυτικη δυσλειτουργια
    By spyr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 30-12-2013, 12:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •