Στυτική δυσλειτουργία ή όχι; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 93
  1. #46
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Ναι βρίσκω τα χαρτιά τουαλέτας στα σκουπίδια. Εγώ δεν έχω πει ποτέ τίποτα ίσα ίσα που όταν μου αποκάλυψε το πρόβλημα του, τσακωθήκαμε επιπλέον γιατί δεν του είπα κ δεν του έδειξα ποτέ τίποτα κ δεν έχει λόγο να το σκέφτεται

    Επίσης γενικά οι κινήσεις του ναι πράξης αγάπης και τρυφερότητας υπάρχουν όμως είμαστε σαν αδερφάκια μέσα στο σπίτι. αν δεν τον φιλήσω εγώ σπάνια το κάνει εκείνος.

    Τέλος του είπα ξεκάθαρα να βρει άλλη γυναίκα να τον κα... περισότερο αν έχει θέμα με μένα και δεν τον βοηθάω και μου απάντησε ότι δεν θέλει κ θέλει εμένα....
    Βγάλτε άκρη!!!
    Ψήσε τον να πάει σε κάποιον ειδικό,γιατί αλλιώς δεν βλέπω καλά τα πράγματα.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Ναι βρίσκω τα χαρτιά τουαλέτας στα σκουπίδια. Εγώ δεν έχω πει ποτέ τίποτα ίσα ίσα που όταν μου αποκάλυψε το πρόβλημα του, τσακωθήκαμε επιπλέον γιατί δεν του είπα κ δεν του έδειξα ποτέ τίποτα κ δεν έχει λόγο να το σκέφτεται

    Επίσης γενικά οι κινήσεις του ναι πράξης αγάπης και τρυφερότητας υπάρχουν όμως είμαστε σαν αδερφάκια μέσα στο σπίτι. αν δεν τον φιλήσω εγώ σπάνια το κάνει εκείνος.

    Τέλος του είπα ξεκάθαρα να βρει άλλη γυναίκα να τον κα... περισότερο αν έχει θέμα με μένα και δεν τον βοηθάω και μου απάντησε ότι δεν θέλει κ θέλει εμένα....
    Βγάλτε άκρη!!!
    28 χρόνων έχει πάρει ήδη τη βεβαιότητα που ζητάει..ξέρει πολυ καλά αν το έχει μικρό η όχι...εσύ πως το βλεπεις..?όντως το έχει μικρό???
    Όταν λες τσακώθηκατε γιατί ποτέ δεν τον είπες και δεν του έδειξα ποτέ τίποτα....τι ακριβώς εννοείς εδώ???
    Δηλαδή τι να του δείξεις???

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    28 χρόνων έχει πάρει ήδη τη βεβαιότητα που ζητάει..ξέρει πολυ καλά αν το έχει μικρό η όχι...εσύ πως το βλεπεις..?όντως το έχει μικρό???
    Όταν λες τσακώθηκατε γιατί ποτέ δεν τον είπες και δεν του έδειξα ποτέ τίποτα....τι ακριβώς εννοείς εδώ???
    Δηλαδή τι να του δείξεις???
    Όχι είναι μια χαρά.εννοώ ότι δεν του έκανα παράπονο ή.να δείξω δυσανασχέτηση. ώστε να σκέφτεται αυτό το πράγμα

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Όχι είναι μια χαρά.εννοώ ότι δεν του έκανα παράπονο ή.να δείξω δυσανασχέτηση. ώστε να σκέφτεται αυτό το πράγμα
    Αυτό που σου είπα το έκανες???τη νύχτα έβαλες το χέρι να δεις σε τι κατάσταση είναι???ένας τρόπος είναι αυτός.....
    Ένας άλλος τρόπος είναι να τον ψήσεις να το κάνετε...πως??πες τον να προσπαθήσουμε μήπως και σηκωθεί....αν οντως έχεις πρόβλημα θα το ξεπεράσεις έτσι...αν δεν προσπαθήσουμε δεν θα το λυσουμε...η αποφυγη δεν είναι λύση...βρες του και άλλα επιχειρήματα και ψηστον να το κάνετε..α επισεις πες του ότι το φυσιολογικό μέγεθος ενός πέος μέσω όρο κυμαίνεται από 12-13 εκατοστά...ε δεν πιστεύω να το έχει και μικρότερο έλεος...οπότε αυτό θα είναι μια απόδειξη ότι δεν το έχει μικρό..(ε και εγώ που το έχω μεγάλο τι κατάλαβα? Αν δεν δουλεύει σωστά είναι άχρηστο)
    Αν παρόλαυτα επόμενη να μην σε αγγίζει καν...τοτες λυπαμε μάλλον θα ισχύει το δεύτερο σενάριο που λέγαμε..

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Λες ότι του είπες να βρει άλλη μήπως και του κάνει κούκου με άλλη.. σε περίπτωση που ισχύει το δεύτερο σενάριο δηλαδή ότι λέει ψέματα..λογικό είναι που σε είπε όχι..διότι αν θέλει να σε χωρίσει προσπάθη να τον χωρίσεις εσύ..και όχι εκείνος εσένα..είναι μια τακτική που εμείς οι άνδρες το κάνουμε συχνά..επιδιώκουμε να μας χωρίζουν και όχι να χωρίζουμε...ΑΝ ΟΜΩΣ ΙΣΧΎΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΕΝΑΡΙΟ....ακόμα δεν επιβεβαιώσαμε ακόμα το πρώτο..

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Αυτό που σου είπα το έκανες???τη νύχτα έβαλες το χέρι να δεις σε τι κατάσταση είναι???ένας τρόπος είναι αυτός.....
    Όχι τον πήρε ο ύπνος στον καναπέ....κ το σαββατο κοιμήθηκα εγω εκεί. Τεσπα θα κάνω αυτή τη συζήτηση σήμερα αν κ πιθανότατα θα καταλήξουμε στο είμαι κουρασμένος και μου τη δίνει ο αέρας που αναπνέω. χαχα. Τέσπα θα δώσω λίγες μέρες περιθώριο ακόμα και αν δεν ....αν είναι να πάρει ο καθένας το δρόμο του....
    όπως και να έχει ευχαριστώ για το χρόνο και τις απαντήσεις από όλους!!!

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Όχι τον πήρε ο ύπνος στον καναπέ....κ το σαββατο κοιμήθηκα εγω εκεί. Τεσπα θα κάνω αυτή τη συζήτηση σήμερα αν κ πιθανότατα θα καταλήξουμε στο είμαι κουρασμένος και μου τη δίνει ο αέρας που αναπνέω. χαχα. Τέσπα θα δώσω λίγες μέρες περιθώριο ακόμα και αν δεν ....αν είναι να πάρει ο καθένας το δρόμο του....
    όπως και να έχει ευχαριστώ για το χρόνο και τις απαντήσεις από όλους!!!
    Ας είναι και στο καναπέ δεν πείραζει.. τελοσπαντων εσύ ξέρεις ....κάντε αυτή τη συζήτηση..και αν δεις ότι είναι τέλειος μα τελειος αρνητικός τοτες μάλλον ισχύει το δεύτερο σενάριο...καλή τύχη

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ας είναι και στο καναπέ δεν πείραζει..
    Εννούσα κοιμηθήκαμε χώρια..

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Εννούσα κοιμηθήκαμε χώρια..
    Αυτό το κατάλαβα.

  10. #55
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    .. αν δεν τον φιλήσω εγώ σπάνια το κάνει εκείνος.

    Τέλος του είπα ξεκάθαρα να βρει άλλη γυναίκα να τον κα... περισότερο αν έχει θέμα με μένα και δεν τον βοηθάω και μου απάντησε ότι δεν θέλει κ θέλει εμένα....
    Βγάλτε άκρη!!!
    Αυτό στο μπολτ δεν είναι καλό! Μήπως πήρες παραπάνω κιλάκια και δεν το πήρες είδηση?
    Πάντως ο άντρας που είναι ερωτευμένος με μια γυναίκα την τρελλαίνει στα χάδια και στα φιλιά και προφανώς δεν της αρνείται το σεξ.
    Λες να τον ικανοποιεί καλύτερα ο αυνανισμός αντί το σεξ αφού όπως λες δεν τρέχει κάποια σεξουαλική δυσλειτουργία?
    Μέσα του τον βασανίζει κάτι έντονα (πχ σοβαρό οικονομικό πρόβλημα ή με τη δουλειά ή με τους δικούς του ή κάποιοι του κάναν κακό)?
    Αλλιώς μπορεί να ναι ανασφάλεια...καλή του φαίνεσαι αλλά δύσκολα θα βρει καλύτερη σου... Πιθανόν να ναι κι αυτό που είπε πιο πάνω ο giorgos35, δλδ η τακτική που έχουμε οι άντρες να προτιμάμε την απόρριψη αντι να απορρίψουμε εμείς.
    γιάννης

  11. #56
    Να πω τώρα εγώ κάτι αλλά αν είναι βλακεία μην με αποπαρεται σας παρακαλώ.. Κατά πάσα πιθανότητα κάνω λάθος.. Αλλά μήπως είναι bi;; Μπορεί μέσα του να του περνούσε από το μυαλό του κ να το συνειδητοποίησε τώρα και να είναι στο σοκ..Η σχέση του μαζί σου ή οι προηγούμενες μπορεί να ήταν γιατί ήταν σε άρνηση.. Μπορεί κ για τα μάτια του κόσμου και της οικογένειας.. Έχεις δει να κοιτάει κάπως άλλους άντρες;; Βρίσκει σέξυ άλλες γυναίκες;; Διάσημες κτλ; Το να είστε σαν αδερφάκια ενώ είναι σε μια ηλικία που δεν το δικαιολογεί και ενώ και πριν δεν ήταν και τοοοσο συχνά όπως λες, είναι είτε οργανικό είτε δυστυχώς κάτι που δεν θέλει να παραδεχτεί.. Και επειδή πολλοί bi ή gay επιλέγουν αυτό για τον κόσμο ενώ θα προτιμούσαν κάτι άλλο..
    Δεν θέλω να με παρεξηγήσει κάποιος ή η θεματοθετρια.. Απλά λέω ότι αν μου συνέβαινε, εμένα αυτό θα μου περνούσε από το μυαλό σαν ενδεχόμενο..

    Εγώ είμαι πάλι...

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Dimikoko View Post
    Να πω τώρα εγώ κάτι αλλά αν είναι βλακεία μην με αποπαρεται σας παρακαλώ.. Κατά πάσα πιθανότητα κάνω λάθος.. Αλλά μήπως είναι bi;; Μπορεί μέσα του να του περνούσε από το μυαλό του κ να το συνειδητοποίησε τώρα και να είναι στο σοκ..Η σχέση του μαζί σου ή οι προηγούμενες μπορεί να ήταν γιατί ήταν σε άρνηση.. Μπορεί κ για τα μάτια του κόσμου και της οικογένειας.. Έχεις δει να κοιτάει κάπως άλλους άντρες;; Βρίσκει σέξυ άλλες γυναίκες;; Διάσημες κτλ; Το να είστε σαν αδερφάκια ενώ είναι σε μια ηλικία που δεν το δικαιολογεί και ενώ και πριν δεν ήταν και τοοοσο συχνά όπως λες, είναι είτε οργανικό είτε δυστυχώς κάτι που δεν θέλει να παραδεχτεί.. Και επειδή πολλοί bi ή gay επιλέγουν αυτό για τον κόσμο ενώ θα προτιμούσαν κάτι άλλο..
    Δεν θέλω να με παρεξηγήσει κάποιος ή η θεματοθετρια.. Απλά λέω ότι αν μου συνέβαινε, εμένα αυτό θα μου περνούσε από το μυαλό σαν ενδεχόμενο..

    Εγώ είμαι πάλι...
    Όχι dimikoko δεν σε αποπερνουμε γιατί να το κάνουμε αυτό?? εξάλλου όλη μας μια γνώμη λέμε...
    Κοίτα οι άνδρες που πάσχουμε από στυτική δυσλειτουργία πολλές φορές όταν κοιμόμαστε με την σύντροφό μας αισθανόμαστε λες και κοιμόμαστε με της αδερφές μας ο λόγος είναι επειδή δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα...το ίδιο εκλαμβάνουν και οι γυναίκες.οοως το είπε και η θεματοθετρια λες και είμαστε αδέρφια..τα γλυκολογα που δεν τα λέει ο σύντροφός της θεματοθετριας εμένα πρωσωπικα δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση...διότι η στυτική δυσλειτουργία προκαλεί αλλαγή συμπεριφοράς και κακής διάθεσης..κάτι ΣΑΝ ΚΑΤΆΘΛΙΨΗ...σαν μελαγχολία ένα πράγμα...και ούτε φυσικά τίθεται θέμα φύλου π.χ μήπως δεν του αρέσουν οι γυναίκες..άνδρες που τους αρέσουν ανδρες...δύσκολα θα πάθουν στυτική δυσλειτουργία......το ερώτημα είναι άλλο...
    Πάσχει όντως από στυτική δυσλειτουργία η λέει ψέματα γιατί βαρέθηκε η βρίκε άλλη και θέλει να κάνει ΤΗΝ ΘΕΜΑΤΟΘΕΤΡΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΗ???

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Και ούτε πιστεύω ότι ο συγκεκριμένος τύπος την έχει μικρή όπως προφασίζεται ο ίδιος...τόσα χρόνια με την θεματοθετρια τώρα βρήκε να το σκεφτεί και να το θυμηθη??άντε και την έχει μικρη λέμε τώρα...
    Στα 28 του άρχισε να τον προβληματίζει??με από κάποιες σχέσεις??και γιατί πιο πριν δεν είπε κάτι στη θεματοθετρια??δεν το έκανε θέμα??σε αυτό το σημείο και μόνο μου μπενουν οι υποψίες..όλο το υπόλοιπο δεν μου κινεί καμία υποψία..ακόμα και που αυνανίζεται...
    Δεν ξέρω αυτή η ιστορία από κάπου μπαζει....

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Καλησπέρα παιδιά,
    ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας.
    Με τον φίλο μου έχουμε να βρεθούμε ερωτικά 5 μήνες. Εκείνος όμως βλέπει τακτικά ταινίες ερωτικού περιεχομένου και αυνανίζεται.Μπόρει να ισχύει ότι έχει πρόβλημα στυτικής δεισλειτουργίας όπως ισχυρίζεται? Ή το λέει απλά σα δικαιολογία ;
    Σκέψου οτι αυτο που ρωτας στο λεει μια φιλη σου που θελεις το καλο της και την αγαπας, για τον αντρα της. Τι θα σκεφτοσουν οτι γινεται αναμεσα τους; Ε αυτη ειναι η πιο λογικη απαντηση και η λογικη δυσκολα πεφτει εξω

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by Dimikoko View Post
    Να πω τώρα εγώ κάτι αλλά αν είναι βλακεία 3μην με αποπαρεται σας παρακαλώ.. Κατά πάσα πιθανότητα κάνω λάθος.. Αλλά μήπως είναι bi..
    Αυτό μου.το είπε κ.άλλο ατομο. δεν το νομίζω να έχω πέσει τόσο έξω..

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια
    By Izanami in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 19-03-2019, 00:08
  2. Στυτική δυσλειτουργία
    By Star in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-08-2018, 04:37
  3. Στυτικη δυσλειτουργια 20 χρονων??
    By obsessed2s in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 22-03-2016, 14:05
  4. ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια?
    By dimitris21 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 27-05-2015, 16:04
  5. Στυτικη δυσλειτουργια
    By spyr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 30-12-2013, 12:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •