ΕΝΑΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95

    ΕΝΑΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ?

    ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟ-ΑΓΧΟΛΙΤΙΚΟ ΧΑΠΙ, Η ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΔΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΝΕΣΗΜΟ.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    61
    μόνο ένας ειδικός μπορεί να στο πεί και μόνο ένας ειδικός μπορεί να το συνταγογραφήσει

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    189
    Χαβιαρόπουλε, ποιός ο λόγος να ανοίγεις τόσα ίδια θέματα το ένα μετά το άλλο, και μάλιστα δίνοντας την εντύπωση του εξαιρετικά επείγοντος;
    Αν νοιώθεις ότι χρειάζεσαι φαρμακευτική αγωγή για κάποιον λόγο, συμβουλεύσου έναν ψυχολόγο ή έναν ψυχίατρο

    Επίσης, αν διάβασες τα σχετικά με το φόρουμ όταν έκανες την εγγραφή , θα είδες ότι εδώ είναι φόρουμ (αλληλο)υποστήριξης και όχι φόρουμ επαγγελματιών ψυχικής υγείας.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
    ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΟ-ΑΓΧΟΛΙΤΙΚΟ ΧΑΠΙ, Η ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΔΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΝΕΣΗΜΟ.

    Οποιο και να ναι για να το παρεις θα θελει ΣΙΓΟΥΡΑ συνταγη ειδικού. Οπότε πηγαινε σε καποιον ψυχιατρο και εκεινος θα σου γραψει. Εγω παντως με τα ζαναξ των 0,5 ειμαι μια χαρα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    194
    Καθε ποτε τα παιρνεις ?
    Εγω παιρνω απο μονος μου μισο xanax των 0,5mg οποτε νοιωθω ασχημα (ζαλαδα,πονακια στην πλατη) και μεχρι στιγμης ειναι αρκετο .

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95
    ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ 2 ΝΤΟΡΜ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΑΤΑΡΒΙΤΟΡ ΤΩΝ 10

  7. #7
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95
    ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΕ σου προτεινω τον ιατρο μου που ειναι στο Κολωνακι Αθηνα.Θα ρθεις μια φορα να σε δει και μετα πιστευω οτι θα μπορεις να ερχεσαι μια φορα τον μηνα ειναι μια θεση πιο κατω και απο τον Στεφανη .Ειναι αναπληρωτης καθηγητης και ο καλυτερος και αφησε τα γιατρουδακια τα αχρηστα .Συγγνωμη παιδια αλλα αυτη ειναι η αληθεια.Θα σου στειλω u2u με το ονομα και τη διευθυνση.Ειναι τσιμπημενη η τιμη του 70 ευρω η 100 αλλα για την υγεια σου δε το συζηταμε.Σωστα?

  9. #9
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95
    ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΕΙΛ [email protected]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    δε ξερω τωρα απο αλλα θα σου στειλω u2u

  11. #11
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    ΚΑΒΑΛΑ
    Posts
    95
    AS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •