δεν αντεχω σ.ο.ς!ΔΥΣΜΟΡΦΟΒΙΑ συνεχεια...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    δεν αντεχω σ.ο.ς!ΔΥΣΜΟΡΦΟΒΙΑ συνεχεια...

    τι κανετε ελπιζω να ειστε ολοι καλα και ειδικα τα πιο παλια μελη.Φιλακια σε ολους.Τελειωσα τη σχολη αισθητικης και ειμαι ανεργη τωρα.Πως να δουλεψω ρε παιδια τη στιγμη που θελω να μην υπαρχω???Παλι τα ιδια.Σκεφτομουν γιατι με ειχαν πει ασπρη 2 μερες και επεσα παλι μεσα στην τρελλα κυριολεκτικα.Δε βγαινω εξω 2 μερες τωρα.Μηπως και με βλεπουν ολοι ασπρη.Λευκο δερμα εχω ανοιχτοχρωμο αλλα γιατι το θεωρω κακο???Βοηθηστε με και μπορει να το θεωρησετε ανοητο αλλα ειναι η αληθεια.Μου ειπαν ας πουμε ασπρισες εισαι κατασπρη .ε και αφου εχω λευκο δερμα τι εννοουσαν?Γιατι το λενε σαν να ειναι πολυ κακο και πρεπει να κρυφτεις?Δε ξερω τι να κανω...ΟΙ γονεις μου θελουν να με βαλουν στο Αιγηνητειο κλειστη.Μηπως να παω και να ξεχασω τη ζωη???Ετσι κι αλλιως δε ζω...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    μαρεσει να ειμαι ασπρη και ειδικα κατασπρη οταν δεν ειμαι καλα.Και δεν ειμαι και ασπρη πολυ, υπαρχουν πιο λευκες.Αλλωστε δεν υπαρχει ασπρος ανθρωπος λεω και ησυχαζω σαν το τοιχο σαν τον ασβεστη σαν το βαμβακι.Ετσι δεν ειναι?Αλλα ετσι οπως κανουν οι χαμενοι με βαζουν στη διαδικασια οτι εχω ενα χρωμα αφυσικο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    καλημερα αφρούλα,
    δε θυμάμαι το θέμα σου γιαυτο σε ρωτώ. Ακολουθείς κάποια αγωγή φαρμακευτική? Ψυχοθεραπεία κάνεις?
    Τα δοκίμασες όλα και δεν απέδωσαν, γιαυτο σκέφτεσαι τον εγκλεισμό???

  4. #4
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    61
    δεν έχω καταλάβει καλά το πρόβλημά σου. είναι σίγουρα πρόβλημα; το λευκό δέρμα θεωρείται από πολλούς αριστοκρατικό

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Γω κατάλαβα πως το πρόβλημα είναι το κόλλημα/ η εμμονή με οποιοδήποτε σχόλιο ακουστεί για την εμφάνισή της.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Για να καταλαβω και εγω...υπαρχει καποιο προβλημα με το λευκο δερμα?

    Για ποιο λογο να παραμεινεις εγκλειστη σε νοσοκομειο?

  7. #7
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    ας καταλαβουμε ολοι μας,πως δεν πρεπει να επικεντρωθουμε στο περιεχομενο,αλλα στην εμμονη γενικοτερα. μην κολλατε στο οτι εχει εμμονη με το χρωμα και μην αρχιζετε να το αναλυετε. θα μπορουσε να εχει εμμονη με την καθαριοτητα,το σεξ,την βια,οτιδηποτε αλλο. γιαυτο ας προσπαθησουμε να δουμε το θεμα σαν μια εμμονη που πρεπει να φυγει και οχι ως το περιεχομενο,διοτι και να το διωξουμε,θα ερθει αλλη εμμονη.
    φιλικα AWE

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    441
    Προσωπικα αν δεν καταλαβω τι ακριβως συμβαινει δεν μπορω να καταθεσω αποψη

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Αφρουλα εγω εχω καταμαυα μαλια και ματοκλαδα και κατασπρο δερμα και ειμαι περιφανη γιαυτο.Εσυ δεν καταλαβενω που κολας?Θα θελες να μιαζεις με γυφτακι?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    μαρεσει το λευκο μου δερμα μαρεσει και να ειμαι κατασπρη!!!το θεμα ειναι ετσι οπως μου λενε ΑΣΠΡΙΣΕΣ νομιζω οτι ειναι κατι πολυ κακο .

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    δεν ειμαι και λευκη ανοιχτοχρωμη ειμαι νο2.Αφου λευκη ειμαι τι εννοουν ασπρισες?Θα με τρελλανουν?Πιο πολυ.Παιδια θελω να ζησω τοσο κακο ειναι?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Σου αρεσει κάτι όταν παυει να αρεσει στους άλλους?
    Φοβασαι ,μηπως κατι που εσενα σου αρεσει, δεν αρεσει γενικώς?
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Mπορει να εισαι νομιζουν οτι χλωμιασες.Κια μενα η επιδερμιδα μου ειναι χλωμη αλλα δεν σημαινει οτι ειμαι αρρωστη και οτι θα πεθανω.

  14. #14
    Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    73
    ρε παιδια,μην το αναλυετε. δεν βγαινει πουθενα να αναλυεις τις εμμονες. ας μπει ενα ειδικος να σας το πει

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ξερω τι επιδερμιδα εχω ανοιχτοχρωμη ξερω ποια ειμαι παιδια.Το θεμα ειναι πως με βλεπουν οι αλλοι.Αν ερθει καποιος και μου πει εισαι λιγο ασπρη η εισαι κατασπρη τι εννοει?Αφου ασπρη ειμαι.Τι να του πω εγω???Και πως μετα θα ξαναβαφτω αμα σκεφτομαι με βλεπουν ολοι ασπροι και πως να βγω και πως να ζησω?

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •