Δεν λέω να το πάρω απόφαση!! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 60 of 60
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by airetikos View Post
    δεν ειμαι απο εφαρμογη
    Τωρα το ειδα, δεν γινεται μαλλον αν δεν εισαι απο εφαρμογη, θα σου στειλω εγω μηνυμα πρωτη να μου απαντησεις.

  2. #47
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Ειμαι με κινητο και στο ιστο οχι απο εφαρμογη αλλα δς μπορω να σου στειλω δε γραφει πουθενα και δε μπορώ αν πατήσω το όνομα σου αμα το πατησω μπαινει στο λογαριασμο σου μετα. Να μιλησουμε για το φαει απο εδω; και το μαγαζι στο στελνω μετα μη φανταστεις οτι ειναι τιποτα φοβερο απλα εχει στα απλα απο συναιτερισμο.

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    [QUOTE=λουλούδι;1035184]
    σου ρχεται;

  4. #49
    Banned
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    645
    Στειλε μου ξανα μυνημα γιατι δε μου το ανοιγει τωρα ουτε τα μυνηματα στειλε να μου ερθει ειδοποιση να το ανοιξω

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Ωραια, ναι, να μιλησουμε απο εδω τοτε για τη διατροφη για να τα βλεπουν ολοι γιατι μπορει να θελουν να διαβασουν και αλλοι πανω σε αυτο και μου στελνεις σε μηνυμα μονο το μαγαζι.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Αιρετικε μου εχεις στειλει 5 μηνυματα, σου 'χω απαντησει στα 4 και δεν σου 'ρχονται τι να κανω;;;;;; Κατεβασε την εφαρμογη αν ειναι!!!!!!

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    182
    Παιδιά συγνωμη που επεμβαίνω αλλά ούτε εμένα μου βγάζει την επιλογή προσωπικό μήνυμα... πως το κάνετε να εμφανιστεί;
    Ποια είναι η εφαρμογή;

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    πρεπει να συμπληρωσεις 50 μηνυματα για να μπορεις να στειλεις προσωπικο μηνυμα.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by babis257 View Post
    Παιδιά συγνωμη που επεμβαίνω αλλά ούτε εμένα μου βγάζει την επιλογή προσωπικό μήνυμα... πως το κάνετε να εμφανιστεί;
    Ποια είναι η εφαρμογή;
    Για την εφαρμογη πατας στο Play Store η στο αντιστοιχο στο Iphone epsychology forum και θα στη βγαλει πρωτη πρωτη.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Τα γραφω εδω γιατι νιωθω να πνιγομαι............σημερα ειπα να ξεκινησω παλι διατροφη και ενω τα πηγα καλα μεχρι τις 7 το απογευμα, με πιανει ξαφνικα μια πεινα και μετα καταβροχθησα οτι βρηκα μπροστα μου.......ενω ειχα φαει διαιτητικα και υποτιθεται οτι οταν εκανα τη διαιτα αυτη απο διαιτολογο δεν πεινουσα......κι ομως σημερα και αλλη μια φορα δεν αντεξα..........δεν ξερω τι να κανω καθε μερα φρικαρω με το ποσο πειναω και με την εμφανιση μου, δεν βλεπει κανεις ποσο ξεχωριστος ανθρωπος ειμαι, ολοι τα κιλα μου κοιτανε.............αφου και μια γνωστη μου μου λεει βλεπεις αυτην; Ειναι παχια και ειναι ανετη βλεπεις την αλλη το ιδιο.......κανεις ομως δεν μου ειπε για μια αδυνατη οτι δεν ειναι καλυτερη μου.....λες και ειμαστε τα κιλα μας...........δεν αντεχω αλλο με αυτο το ρατσισμο πραγματικα!!!!!!!! Νιωθω να πνιγομαι!!!!!!!! Ειναι αδικο αυτο που συμβαινει να μας κρινουν για την εμφανιση μας και να μην βλεπουν την ψυχη μας!!!!!!!!!! Οσες διαιτες και να κανω θα κρατανε για 2 μερες και μετα τα παιρνω παλι!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!!!!!!!!!

  11. #56
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Τα γραφω εδω γιατι νιωθω να πνιγομαι............σημερα ειπα να ξεκινησω παλι διατροφη και ενω τα πηγα καλα μεχρι τις 7 το απογευμα, με πιανει ξαφνικα μια πεινα και μετα καταβροχθησα οτι βρηκα μπροστα μου.......ενω ειχα φαει διαιτητικα και υποτιθεται οτι οταν εκανα τη διαιτα αυτη απο διαιτολογο δεν πεινουσα......κι ομως σημερα και αλλη μια φορα δεν αντεξα..........δεν ξερω τι να κανω καθε μερα φρικαρω με το ποσο πειναω και με την εμφανιση μου, δεν βλεπει κανεις ποσο ξεχωριστος ανθρωπος ειμαι, ολοι τα κιλα μου κοιτανε.............αφου και μια γνωστη μου μου λεει βλεπεις αυτην; Ειναι παχια και ειναι ανετη βλεπεις την αλλη το ιδιο.......κανεις ομως δεν μου ειπε για μια αδυνατη οτι δεν ειναι καλυτερη μου.....λες και ειμαστε τα κιλα μας...........δεν αντεχω αλλο με αυτο το ρατσισμο πραγματικα!!!!!!!! Νιωθω να πνιγομαι!!!!!!!! Ειναι αδικο αυτο που συμβαινει να μας κρινουν για την εμφανιση μας και να μην βλεπουν την ψυχη μας!!!!!!!!!! Οσες διαιτες και να κανω θα κρατανε για 2 μερες και μετα τα παιρνω παλι!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ!!!!!!!!!!
    Λουλούδι μου, κατα πρώτον μήν σε πιάνει απελπισία. Νιώσε οτι το βιώνουμε και αλλες αυτο το πρόβλημα. Πίστεψε το δεν εισαι μόνη σου.
    Δευτερον, αυτο που δεν κάνεις, δηλαδή αυτο που δε λες στον αλλον ποσο σε ενοχλεί το οτι σε βλέπει με μάτια ζυγαριάς αυτο ειναι χειρότερο και απο τον ρατσισμο τον ίδιο.
    Δηλαδη οκ ο αλλος απέναντί σου ειναι βλάξ, αμόρφωτος τοξικός και κομπλεξικός που θα σε κάνει να νιώσεις εσυ άσχημα. Εσυ γιατί πρέπει να το υφίστασαι σιωπηρά ? Γιατί δεν του λές άντε μου στο καλό κοιτα τα χάλια σου.
    Αντε και δέχομαι οτι θες να είσαι ευγενής και δεν θες να πέσεις στο επίπεδό τους.. Μήν τους δίνεις καμία σημασία. ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ.
    Πως να μήν νιώσεις ασχημα? Πως να μην ξεσπάσεις στο φαί? Πως να μην φάς το βαρύ σου συναισθημα σε θερμιδες? Βλέπεις τον εαυτό σου οπως σε καθρεπτίζουν οι αλλοι. Δεν τον βλεπεις με τα δικά σου μάτια. Καθε προσπάθεια για διαιτα θα είναι μια μικρή αποτυχία οσο πέφτεις σε αυτο το τρυπάκι.
    Ρατσισμός εξωτερικής εμφάνισης υπηρχε και θα υπάρχει για πάντα. Δεν ειμαστε εδω για να λύσουμε τα κομπλεξικά του καθενός ουτε και να κανουμε body positivity promotion. Είμαστε εδω, για να κοιτάξουμε την παρτη μας. Τον εαυτούλη μας. Τιποτε αλλο.
    Το ξέρεις οτι πρεπει να αδειάσεις απο αυτον τον αρνητισμό της κρίσης των άλλων? Στο λεώ πολυ σοβαρα και το ξέρω οτι ειναι απειρα δυσκολο, αλλα αμα δεν θυμωσεις λιγουλάκι με την καθε πα@@@ια που θα ακους δεν προκειται να θωρακιστείς. Το φαί ειναι αγχολυτικό, ειναι μεγάλη αγαπη και καταστροφή ταυτοχρονα, μας βοηθα μονο προσωρινά, μονο την ώρα που το μασάμε και το καταπίνουμε. Καμια αλλη ωρα. Την υπόλοιπη ώρα ειναι εχθρός μας και αυτο.
    Λουλουδι μου θωρακίσου. Ειμαι εδω και συμπασχω νοητα παντως για οτι χρειαστείς.

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Πως να θυμωσω ειναι τοσοι πολλοι απλα δεν το δειχνουνε ολοι!!!!!!!!! Δεν θα στο πουν στα μουτρα ολοι ομως ξερω οτι το πιστευουνε!!!!!!!! Ειναι η ταση της εποχης να ειμαστε ολοι αδυνατοι!!!!!!!! Και δεν ξερω ποτε θα φυγει!!!!!!!!!!

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Λουλουδακι , για να σενθαρρυνω το γραφω , σε 3 εβδομαδες , με καλη και σωστη διατροφη , εχασα 5.5 κιλα , τα οποια δεν ειναι υγρα , επινα πολυ νερο , και αν εξαιρεσουμε τα 20 λεπτα 5 φορες / βδομαδα που εκανα μεγαλουτσικα βαρη ( ευτυχως εχω τα χρειαζουμενα για γυμναστικη σπιτι μου , θα βαριομουν να τρεχω σε γυμναστηριο ) , ημουν μη κινητικος , ουτε περπατημα , ουτε τιποτε αλλο ..... μολις χασεις τα πρωτα κιλα , θα ενθαρρυνθεις , και θα παρεις τα πανω σου .....

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Λουλουδακι , για να σενθαρρυνω το γραφω , σε 3 εβδομαδες , με καλη και σωστη διατροφη , εχασα 5.5 κιλα , τα οποια δεν ειναι υγρα , επινα πολυ νερο , και αν εξαιρεσουμε τα 20 λεπτα 5 φορες / βδομαδα που εκανα μεγαλουτσικα βαρη ( ευτυχως εχω τα χρειαζουμενα για γυμναστικη σπιτι μου , θα βαριομουν να τρεχω σε γυμναστηριο ) , ημουν μη κινητικος , ουτε περπατημα , ουτε τιποτε αλλο ..... μολις χασεις τα πρωτα κιλα , θα ενθαρρυνθεις , και θα παρεις τα πανω σου .....
    Σ'ευχαριστω Μαγκαιβερ!!

  15. #60
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Location
    Athens
    Posts
    3
    Θέλει μεγάλη προσπάθεια από μέρους σου αν όντως εσύ το θέλεις θα το καταφέρεις. Τα πισωγυρίσματα σημαίνουν, πως δεν έχεις κατασταλάξει ότι όντως το θέλεις. Το φαγητό είναι μεγάλη παγίδα και όσο περισσότερο τρως τόσο περισσότερο ανοίγει η όρεξη

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Πώς να το πάρω απόφαση;
    By hws_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 4
    Last Post: 01-08-2014, 18:08
  2. Απόφαση που πρεπει να παρω
    By Touch_The_Sky in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 09-07-2014, 08:23
  3. πως να παρω μια αποφαση
    By αγγελακι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 05-06-2012, 12:21
  4. Θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με μια σημαντική απόφαση που προσπαθώ να πάρω...
    By Κύκνος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 20-01-2012, 18:42
  5. Επειγον! για σημερα να παρω μια αποφαση
    By runner in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 24-09-2010, 00:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •