Σεξουαλικη ταυτότητα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    1

    Σεξουαλικη ταυτότητα

    Καλησπέρα σας. Ονομάζομαι Νίκος και είμαι 19 χρόνων. Από τα 14 μου έχω ακμή και αυτό έχει συμβάλει στο να μειωθεί η αυτοπεποίθηση μου. Θεωρώ ότι είμαι άσχημος και ότι καμία κοπέλα δεν θα ήθελε να κάνει σχέση μαζί μου. Η τελευταία μου σχέση ήταν στην 1η γυμνασίου με κοπέλα. Ντρέπομαι πολύ να πάω να μιλήσω σε μια κοπέλα που δεν ξέρω λόγο της χαμηλής αυτοπεποίθησης μου. Από τα 13 μου βλέπω πορνό για straight και πάντα μου άρεσαν οι γυναίκες και ακόμα εννοείται μου αρέσουν. Όταν δω στο δρόμο μια γυναίκα θα γυρίσω να την κοιτάξω. Στα 17 μου είχα την πρώτη μου σεξουαλικη επαφή σε οικο ανοχής και από τότε έχω πάει περίπου άλλες 6 φορές με την τελευταία να ήταν πριν 2 εβδομάδες. Η πράξη διήρκησε πολύ λίγο καθώς τελείωσα σε δευτερόλεπτα όπως και τις άλλες φορές. Ακόμα και τώρα που βλέπω πορνό βλέπω ετεροφυλοφιλοκο. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι έχω στύση και με το στρειτ πορνό αλλά και με το γκει ( έχω δει ένα βιντεάκι γκει πορνό για να δω πως είναι) είναι φυσιολογικό αυτό; Όταν είμαι έξω στο δρόμο η στο γυμναστήριο δεν δίνω σημασία στους άντρες ενώ στις γυναίκες ναι ειδικά αν είναι όμορφες η αν έχουν ωραίο σώμα. Αυτό που με προβληματίζει είναι μήπως είμαι γκει η bi? Θα εκτιμούσα πολύ τις απαντήσεις σας γιατί είναι πολύ σημαντικό θέμα για μένα και με βασανίζει πολύ καιρο

  2. #2
    Member
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    89
    Γκει δεν εισαι. Θα σου προτεινα να δοκιμασεις να κανεις κατι με αντρα ωστε να δεις αν σου αρεσει κι αυτο. Αν θα σου αρεσει εισαι μπαι τοτε!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Nick polic View Post
    Καλησπέρα σας. Ονομάζομαι Νίκος και είμαι 19 χρόνων. Από τα 14 μου έχω ακμή και αυτό έχει συμβάλει στο να μειωθεί η αυτοπεποίθηση μου. Θεωρώ ότι είμαι άσχημος και ότι καμία κοπέλα δεν θα ήθελε να κάνει σχέση μαζί μου. Η τελευταία μου σχέση ήταν στην 1η γυμνασίου με κοπέλα. Ντρέπομαι πολύ να πάω να μιλήσω σε μια κοπέλα που δεν ξέρω λόγο της χαμηλής αυτοπεποίθησης μου. Από τα 13 μου βλέπω πορνό για straight και πάντα μου άρεσαν οι γυναίκες και ακόμα εννοείται μου αρέσουν. Όταν δω στο δρόμο μια γυναίκα θα γυρίσω να την κοιτάξω. Στα 17 μου είχα την πρώτη μου σεξουαλικη επαφή σε οικο ανοχής και από τότε έχω πάει περίπου άλλες 6 φορές με την τελευταία να ήταν πριν 2 εβδομάδες. Η πράξη διήρκησε πολύ λίγο καθώς τελείωσα σε δευτερόλεπτα όπως και τις άλλες φορές. Ακόμα και τώρα που βλέπω πορνό βλέπω ετεροφυλοφιλοκο. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι έχω στύση και με το στρειτ πορνό αλλά και με το γκει ( έχω δει ένα βιντεάκι γκει πορνό για να δω πως είναι) είναι φυσιολογικό αυτό; Όταν είμαι έξω στο δρόμο η στο γυμναστήριο δεν δίνω σημασία στους άντρες ενώ στις γυναίκες ναι ειδικά αν είναι όμορφες η αν έχουν ωραίο σώμα. Αυτό που με προβληματίζει είναι μήπως είμαι γκει η bi? Θα εκτιμούσα πολύ τις απαντήσεις σας γιατί είναι πολύ σημαντικό θέμα για μένα και με βασανίζει πολύ καιρο
    Γκέι δεν είσαι με τίποτα....έχεις αποδείξει τόσες φορές στον εαυτό σου ότι σου αρέσουν οι γυναίκες...τα υπόλοιπα μην σε μπερδεύουν....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    170
    Γεια σου Nick.
    Καταλαβαίνω το άγχος σου και την ανασφάλεια που αισθάνεσαι.
    Πιστεύω πως το να σε διεγείρει μια ερωτική σκηνή μεταξύ ανδρών δε σε κάνει ομοφυλόφιλο.Μπορει απλώς να σε διεγείρει η έννοια της σεξουαλικής πράξης από μόνη της καθώς και το σεξουαλικό στοιχείο που πλανάται στην ατμόσφαιρα.Αλλωστε, έχω διαβάσει σε μια έρευνα ότι σε τεράστιο ποσοστό straight γυναικών αρέσουν οι ερωτικές ταινίες λεσβιακου περιεχομένου.Εν ολίγοις πιστεύω ότι αυτό που μπορεί να σου αρέσει και να σε κάνει να ανάψεις δεν είναι απαραίτητα κι αυτό που σου αρέσει να κάνεις στο κρεβάτι σου.
    Αν και δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας, μπορείς κάποια στιγμή στη ζωή σου να πειραματιστείς μ' έναν άντρα έτσι για να σου φύγει η περιέργεια.Αλλωστε και μια ομοφυλοφιλική εμπειρία να έχεις δε σε κάνει bi πόσο μάλλον gay.
    Φιλικά..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Gay δεν σε κάνει αυτό σιγουρα φιλε μου.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Similar Threads

  1. Σεξουαλικη ταυτοτητα
    By fot235 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-08-2018, 22:55
  2. Σεξουαλικη ταυτοτητα
    By Morf3eas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 26-07-2018, 21:54
  3. Σεξουαλική ταυτότητα
    By Paylos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 01-05-2018, 17:15
  4. Δεν ξερω την σεξουαλικη μου ταυτοτητα!
    By grigoriskal in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 171
    Last Post: 18-05-2015, 20:49
  5. Διαταραγμένη σεξουαλική ταυτότητα!
    By Eva1995 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 15-04-2012, 01:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •