Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 48
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε το πετυχαινεις ακριβως το θεμα επειδη δε την αφηνες να κοιτα αλλους αντρες το κανει αλλες φορες την αντιμετωπιζες σαν προβληματικη και γινοταν εξαλη χωρις να το καταλαβαινες η οτι και να ελεγε μπορει να καταλαβαινε οτι δε σε ενιαζε καν θα μου πεις πως με αυτο αναμεσα απ τα ματια

    οταν καπια την καταπιεζεις συνεχως πετυχαινεις συνηθως το αντιθετο αποτελεσμα απο αυτο που θες

    μπορει να το εκανε και αυτη αυτο δε λεω..

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26
    Το θέμα είναι ότι δεν την καταπίεσα εγώ σε τίποτα εγώ αντίθετα και να βγαίνει και να κάνει παρέες τις έλεγα αυτή δεν ήθελε και με έκανε να την φοβάμαι να της πω ότι δεν θέλω να πάω η να βγούμε

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μπορει να μη τη καταπιεσες οπως λες δεν εχω λογο να μη το πιστεψω αλλα αυτη απλα εκανε οτι συμφωνουσε μαζι σου και περιμενε απο σενα να μαντεψεις τι θελει αυτη να κανει

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,672
    Ειδε πωσ τι βλεπει ο τυποσ που ειναι αντρασ και την βλεπει ομορφη τα αγορια επειδη ειναι μικρα την βλεπουν ασχημη το ιδιο ειχε κι η κορη μου και ειδαν την αληθεια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εσυ περιμενες να ηρεμισει πριν σηκωσεις το τηλεφωνο γι αυτο δεν απανταγες ομως αυτη μετα απο τοσα τηλεφωνα που ειχε κανει χωρις να απαντα κανενας μετα θα σε κοιταγε σαν αγριεμενος τιγρης αν σε συναντουσε και θα σου ελεγε πραγματα που μαλον δε θα ηθελες να ακουσεις

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26
    Δεν ξέρω τι να πω παιδιά ήτανε 2.5 Χρόνια και περάσαμε πολλές δύσκολες στιγμές που ήμουνα εκει σαν πατέρας για αυτήν και μέσα σε 20 μέρες τώρα άλλαξε παντελώς και η αδιαφορία είναι Που πονάει πιο πολύ ένα άτομο που έχετε κάνει τα περισσότερα πράγματα μαζί πρώτη φορά να μην το νοιάζει καν για σένα και να έχει βρει υποτίθεται τον έρωτα της ζωής της ενώ διανυεται την 3 εβδομάδα που έχετε χωρίσει

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν θυμασαι ειχε πει πολες φορες παλιοτερα οτι τα ακρα ειναι πολυ κοντα και αμφισβιτηθηκα και αρκετα γι αυτο και θυμαμαι που μου ελεγε καπιος οτι τη θεωρεια των δυο ακρων την εφτιαξα εγω

    οκ μπορει να μην το γνωριζες αυτο που λεω αλλα εφοσον εβλεπες οτι δε μπορουσες να τη ψυχολογισεις ακριβως οπως αυτο ειναι και το συνηθισμενο αφου συνηθως ζευγαρια γινονται αυτοι που ταιριαζουν ετσι και ετσι αν υπηρχε αυτος ο αλλος ενω εισασταν μαζι και τον ακουγες τωρα δε θα ειχατε χωρισει

  8. #38
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26
    Είναι δύσκολο να συνειδητοποιήσεις ότι σε 10 μέρες από το άκρο της ζηλιας και της πίεσης να βρίσκεστε συνέχεια και να μιλάτε ότι βρίσκεσαι στο άκρο που δεν την νοιαζει καν για σένα και σε έχει μειώσει και σου έχει πει 100 βλακειες

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26
    Και αναρωτιεσαι Αφού της έχεις φερθεί άψογα της έχεις συμπαρασταθεί άλλο τόσο πως γίνεται να σου λέει ότι με αυτόν νιώθει καλύτερα και πιο άνετη να βγαίνει και με εμένα να είχε τόσα θέματα και να ειναι τόσο κομπλεξικια όταν είναι έξω και τι κοινό μπορεί να έχεις ένας 25 χρόνων Με μια κοπέλα 19 με μυαλό 12

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καποια πραγματα τα καταλαβαινεις μονο οταν κατι σου μιαζει δε γινεται να τα βρεις με αλλο τροπο εκτος αν εισαι ειδικος

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω που εχω μυαλο σα να μαι 16 ενω περασα τα 30 καταλαβαινω τι λεει βλεπεις λοιπον οτι δεν εφταιγε ο τυπος που ειχε αντιστοιχο μυαλο εφτεγε οτι εχεις μυαλο 25αρη ενω αυτη παιδου

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26
    Δεν λέω ότι εγώ είμαι πιο ώριμος από αυτήν αλλά αυτή η κοπέλα ζει στον δικό της κόσμο που δεν υπάρχει λογική και πάντα έχει δίκιο αυτή και όλοι την ζηλεύουν

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26
    Βγαίναμε και συζητάγαμε και μου ελεγε συνέχεια ότι όλοι της λένε ότι είναι σπίρτο και όλοι όταν πάει στο χωριό λένε για αυτήν ενώ για την ξαδέρφη της δεν λέει κανένας και όλο κάτι τέτοια όλο παινευοτανε και έκραζε τους αλλους

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26
    Και άμα δεν συμφωνούσα τσακονομασταν κιόλας

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εκει την πατησες το οτι δεν εχει λογικη δε σημανει οτι δε μπορει να βρεθει ενας αλλος που να μην εχει λογικη ουτε αυτος και να συνενοηθουν στα κορακιστικα τα θαυματα και η τρελα ειναι πολυ κοντα

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Χωρισμός μετα απο 5 χρονια
    By Fall 7 times, stand up 8 in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 10
    Last Post: 20-04-2017, 09:27
  2. ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΧΡΟΝΙΑ
    By JULYSUPERSTAR in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 51
    Last Post: 14-02-2017, 16:03
  3. Χωρισμος μετα απο 10 χρονια
    By iliaxtida in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 27-01-2016, 18:58
  4. Χωρισμος μετα απο 5 χρονια
    By piccolo7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 23-03-2009, 21:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •