Καλησπερα,λοιπόν ψάχνω μια κατάλληλη διατροφή την οποία θα μπορούσα να ακολουθήσω ώστε να χάσω κιλά και λοιπός .Είμαι αρκετά παχύς έτρωγα ανθυγιεινές τροφές 4-5 φορές την εβδομάδα με αποτέλεσμα να έχω πάρει πολλά κιλα σε λίγο χρονικό διάστημα περίπου ένας χρόνος έχω πάρει 10-15 κιλα,είναι αρκετά πιστεύω.Απο θέμα εξαιτασεων είμαι μια χαρά σε όλα φυσικά αυτό δεν λέει κάτι πρέπει να αδυνατίσω όπωσδηποτε (το μόνο που έχω που μου είπαν είναι λίπος στο συκώτι λόγω του πάχους μ.Επισης σκέφτομαι να ξεκινήσω γυμναστική από το σπίτι διότι μένω σε χωριό που δεν έχουμε γυμναστήριο και ένα που υπάρχει είναι αρκετά μακριά από εδώ δεν με συμφέρει να το ρισκάρω κάθε φορά οπότε αποφάσισα να κάνω από το σπίτι.Δεν γνωρίζω κάτι από όλα αυτά είμαι αρχάριος δεν έχω γυμναστει ποτέ Μ σχεδόν πέρα από το σχολείο κάτι ζεσταματακια και τέτοια μόνο όποτε οποίος μπορεί να με βοηθήσει σε όλο αυτό.Η διατροφή που κάνω μέχρι στιγμής εδώ και μια εβδομαδα ειναι-:το πρωί ένα σάντουιτς μικρο ψωμάκι έτοιμο με 2 φέτες γαλοπούλα το μεσημέρι όσπρια και ψάρια τα οποία ψάρια νομίζω ότι βοηθούν το συκώτι και το καθαρίζει λόγω των ω-3 λυπαρων,και το βράδυ ενα γιαούρτι στραγγυστο κεσεδάκι με φρυγανιές 5-6 αναλόγως πάντα αυτά.Επισης είναι λίγο ιδιωτροπος με τα λαχανικά δεν Μ αρέσουν πολλά από αυτά τα οποία ναι μεν κάνουν καλό γενικά αλλά λόγω και τις ανθυγιεινης Μ ζωής πριν με δυσκολεύουν αρκετά.