ειμαι νεος κ ωραιος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106

    ειμαι νεος κ ωραιος

    21 ετων κ θελω να δω πως μπορω να βγαλω κανα φραγκο

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Βασικά σπούδασε κάτι, αν δεν σπουδάζεις ήδη. Το "νέος και ωραίος" να ξέρεις από μόνο του δεν βοηθάει, χρειάζεται και το μυαλό. Γι'αυτό η άποψή μου είναι, μιας και είμαστε στην ίδια ηλικία, να μάθεις γλώσσες και αν μπορείς να εμβαθύνεις στις σπουδές σου. Αυτά χρειάζεται σήμερα ο κόσμος, η εξωτερική εμφάνιση έχει να κάνει και με το life style, που είναι κάτι που δεν το κατέχω, άρα δεν μπορώ να εκφέρω και γνώμη γι'αυτό.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    θενξ αδερφε... σπουδαζω νοσυλευτικη απο ιεκ αλλα μετα θελω να παω εκαβιτης... οκ μαυτο... ασχετος μαυτο εγω ενοω γενικα οπως οι φοιτιτες.... π.χ. καποιος ψαχνει κανα μικρο μεροκαματο διπλα σε καποιον που εχει μαγαζι η καποιος που δεν κανει κτ που περνεικαποιο φραγκο απο ταμειο ανεργιας η απο διαφορους αλλους κρατικους πορους αν του κατσει καμια καλη ξερω γω...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    21 ετων κ θελω να δω πως μπορω να βγαλω κανα φραγκο
    Καλημέρα φίλε Γιάννη έτσι όπως το λες είμαι νέος ωραίος και θέλω να βγάλω κάνα φράγκο...σαν να θέλεις να πεις θέλω να γίνω ζιγκολό...χαχα..με συγχωρείς αλλά το μυαλό που πήγε εκεί..και μου φάνηκε λίγο αστείο

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Καλημέρα φίλε Γιάννη έτσι όπως το λες είμαι νέος ωραίος και θέλω να βγάλω κάνα φράγκο...σαν να θέλεις να πεις θέλω να γίνω ζιγκολό...χαχα..με συγχωρείς αλλά το μυαλό που πήγε εκεί..και μου φάνηκε λίγο αστείο
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ ΡΕ ΤΡΕΛΕΕΕΕ πριν που τογραψα ακομα καφε δν ειχα πιειιιι

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #6
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    θενξ αδερφε... σπουδαζω νοσυλευτικη απο ιεκ αλλα μετα θελω να παω εκαβιτης... οκ μαυτο... ασχετος μαυτο εγω ενοω γενικα οπως οι φοιτιτες.... π.χ. καποιος ψαχνει κανα μικρο μεροκαματο διπλα σε καποιον που εχει μαγαζι η καποιος που δεν κανει κτ που περνεικαποιο φραγκο απο ταμειο ανεργιας η απο διαφορους αλλους κρατικους πορους αν του κατσει καμια καλη ξερω γω...
    Από κρατικούς πορους;; Τι εννοείς επιδόματα;;;.....Για να δικαιουσε κάποιο επίδομα πρέπει να πλήρεις και κάποιες προυποθεσεις ανάλογα με τους λόγους που σου δίνεται επίδομα...
    Άμα ρωτήσεις σε κάποια κοινωνική υπηρεσία;;;;; ίσως να σου πουν τι δικαιουσε και αν δικαιουσε κάτι...αλλα πιστεύω πως θα περάσεις και υπό κάποιο έλεγχο αν έχεις ανάγκη λεφτά ...τις συνθήκες διαβίωσης κτλ κτλ

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Από κρατικούς πορους;; Τι εννοείς επιδόματα;;;.....Για να δικαιουσε κάποιο επίδομα πρέπει να πλήρεις και κάποιες προυποθεσεις ανάλογα με τους λόγους που σου δίνεται επίδομα...
    Άμα ρωτήσεις σε κάποια κοινωνική υπηρεσία;;;;; ίσως να σου πουν τι δικαιουσε και αν δικαιουσε κάτι...αλλα πιστεύω πως θα περάσεις και υπό κάποιο έλεγχο αν έχεις ανάγκη λεφτά ...τις συνθήκες διαβίωσης κτλ κτλ
    εχω μια ιδεα... μιας κ εχω διασπαση προσοχης διεγνωσμενα... παω να μου γραψουν κανα κονσερτα η κανα στρατερα (μιας κ μιυ εχουν γραψει κ στο παρελθον) κ μετα παω σε φοιτιτες που θελουν κτ να τους δυναμωσει στο διαβασμα κ τους τα πουλαω... θα τους λεω <<5 ευρω το χαπι στην πιατσα εγω στο δηνω 4...>> κ αμα ειναι κ κανας ζορικος max 3...

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    κ μετα εξαφνου το κελι 33 εμπρος μου χαχαχαχχαχαχ

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  9. #9
    Miliva21
    Guest
    Πήγαινε να πιάσεις γκόμενά καμια ματσό γιαγιά με εξοχικό στα τελευταία της..κτ θα γίνει....χεχε
    Last edited by Miliva21; 23-11-2018 at 00:17.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2018
    Posts
    183
    Είμαι 6 χρόνια μεγαλύτερος σου, αλλά δε διαφέρω και πολύ. Ωραίος είμαι, διατηρούμε σε φόρμα γιατί κάνω πεζοπορία σε καθημερινή βάση...αλλά στο οικονομικό δεν είμαι ευχαριστημένος. Όχι ότι είμαι στην ψάθα...τις βασικές ανάγκες τις καλύπτω, αλλά θα ήθελα να βγαίνω με τις Jaguar και τις BMW και να τρώνε τη σκόνη μου, και όχι με το Πεζό δύο σαν ηλίθιος μια ζωή. Και αυτό το θέμα με εμποδίζει στο να βρω γκόμενες, γιατί η άλλη δε θα πάει με μένα , αλλά με το φραγκάτο. Και ας είναι και 75 χρονών, και ας είναι και 120 κιλά, θα τον προτιμήσει από εμάς. Αυτή είναι η αλήθεια.

    Πάντως στις μέρες μας μπορείς να γίνεις διάσημος μέσω των Social Media...και από κει που δε σε ξέρει ούτε η μάνα σου, να ξυπνήσεις την επόμενη μέρα, και ξαφνικά να έχεις 500, 600, 700 καινούριους followers στο instagram άμα ανεβάσεις κάτι που θα γίνει viral, και μέρα με τη μέρα να βλέπεις τους followers σου να πολλαπλασιάζονται. Φυσικά αυτό θα σου λύσει και το οικονομικό, αλλά και το γκομενικό...αφού τότε θα σε κυνηγάνε οι γκόμενες, γιατί θα έχεις όνομα, δε θα είσαι ένας μέσα στο πλήθος.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    758
    Ρε παιδιά, να ψάξετε καμιά δουλειά δεν παίζει;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by Έρις View Post
    Ρε παιδιά, να ψάξετε καμιά δουλειά δεν παίζει;
    χαχαχαχαχαχ το ξερω μαν... ολλοι το ξερουμε...

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    καταρχην να πω πψς δεν μηλαω για την μελοντικη μου επαγγελματική αποκατασταση... μηλαω για τωρα να βρω κανα μεροκαματο.... ειχα στο νου μου ο ς θαταν καλα να παω να σουλεψω διπλα σε καποιον μεγαλοεπειχηριματια η καπιον γενικα που εχει φραγκα

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧ ΡΕ ΤΡΕΛΕΕΕΕ πριν που τογραψα ακομα καφε δν ειχα πιειιιι

    Εστάλη από Mi A1 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Οπότε δικαιολόγησε χαχαχαχχαχα...
    Πάντως πλάκα πλάκα το επάγγελμα ζιγκολό είναι μια λύση σε περίοδο κρίσεις....που για να βρεις δουλειά τον 500€ το μήνα πρέπει να έχεις γνωστό υπουργό...
    Πλάκα κάνω για το ζιγκολό... Αλλά για τη δουλειά μιλάω σοβαρά..ειδικά εδώ στη Θεσσαλονίκη δεν βρίσκεις δουλειά με καμία Παναγία...εγώ πάω να αφήσω κάνα βιογραφικό σε κάνα εργοστάσιο σε καμία αποθήκη και το πρώτο πράγμα που με ρωτάνε εάν έχω κάποιον γνωστό ήδη μέσα να δουλεύει και μόλις τους λέω ότι δεν έχω κανέναν γνωστό μεσα.καλα μου λένε πάνε σπίτι και περίμενε τηλ...ε περιτο να σου πω ότι ακόμα περνούν τηλ...

  15. #15
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    21 ετων κ θελω να δω πως μπορω να βγαλω κανα φραγκο
    Γίνε ζιγκολό η σε κάνα φανάρι...

    Εστάλη από Redmi 5 στο E-Psychology.gr Mobile App

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι ακόμα νέος? Ή το παίζω?
    By tzimani in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 31
    Last Post: 28-11-2015, 15:29
  2. "Ο νέος είναι ωραίος, αλλά ο παλιός είναι αλλιώς"
    By that_girl in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 26
    Last Post: 21-10-2015, 22:26
  3. ενας ωραιος συντροφος για ολους μοναχικους τυπους
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 7
    Last Post: 02-04-2011, 23:05
  4. Νέος και εγώ... υπέρβαρος
    By S11 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 6
    Last Post: 29-07-2010, 19:59
  5. o νέος μου έρωτας
    By liberchild in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 30-09-2007, 04:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •