Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26

    Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς

    Καλησπέρα σας είχα σχέση με μια κοπέλα 2.5 Χρόνια εγώ είμαι 21 αυτή 19 τώρα την ήξερα από παιδάκι και υπήρχε έλξη από τότε με ηθελε άλλα ήτανε ανώριμη και δεν έκανα κάτι τελικά από πολλά πράγματα που είχαμε συμβεί τα φτιάξαμε πριν 2.5 χρόνια σοβαρά προχωρήσαμε για πρώτη φορά μαζί αυτή είχα και άλλη σχέση πριν όμως αυτή μένει στην τριπολη και ήμαστε από το ίδιο χωριό εγώ εμένα στην Αθήνα είχαμε σχέση από απόσταση είχε μεγάλο θέμα με τους γονείς δεν την άφηναν να έχει σχέση και να βγαίνει πολύ εμ τις φίλες και ήτανε πολύ αδύναμος χαρακτήρας εγώ της στάθηκα σαν φίλος αγόρι πατέρας μάνα όλα για να βρισκόμαστε περνάγαμε πολλά το πρώτο καλοκαίρι είχαμε πάει στο χωριό και βρισκόμασταν κρυφά πήγαινα σπίτι της Όταν κοιμόντουσαν οι παππούδες και έφευγα πριν ξυπνήσουν ετσι βρισκόμασταν στα κρυφά ετσι συνέχισε η σχέση μετά αυτή άρχισε σχολείο εγώ ανεβοκταεβαινα στην τριπολη και είχα και ένα φίλο και με φιλοξενουσε αυτή έκανε κοπάνα από το σχολείον για να βρισκόμαστε κρυφά γιατί δεν μπορούσε αλλιώς τακαβνομασταν συχνά ήτανε πολύ ανώριμη είχαμε δώσει κωδικός για όλα και άμα έβλεπε ότι είδα κάποια άλλη η έκανα λικ ε έκανε μεγάλη φασαρία και κάθε φορά μου ελεγε τέλος και εγώ την παρακαλαγα να τα βρίσκουμε ακόμα και φορές που είχα δίκιο ετισ συνέχισε πέρασε η χρονιά εκείνη που πήγαινε Τρίτη λυκειου έδωσε οαννεληνιες και πέρασε Αθήνα στο διάστημα αυτό ήμουνα ο άνθρωπος της μιλάγαμε όλη μέρα κάθε μέρα με μηνύματα μου ελεγε τα πάντα και με ρώταγε για τα πάντα άμα ειχεκατι η οτιδήποτε ετσι έδωσε πανελλήνιες ήρθε Αθήνα και επιτέλους μπορούσαμε να ήμαστε μαζί εδώ που ήρθε βρισκόμασταν συχνά αλλά παλι τακαβνομασταν αυτή με το παρ.μικρό βγαίναμε έξω και έλεγα ότι κοίταξα άλλη μου ελεγε ότι δεν της κάνω κομπλεντα και συνέχεια κάτι έβρισκε βγαίναμε έξω και την παρατηρούσα να ζηλεύει πολύ τις άλλες άμα της έλεγα κάτι παραπάνω επειδή ξέφευγε με τα λεφτα και αυτά θύμωνε πολύ αλλά αυτή μου είχε δώσει το δικαίωμα γαιτι με ρώταγε έλεγε μεγάλα λόγια όλη την διάρκεια ότι θα με παντρευτεί ότι είναι σίγουρη για με α ότι δεν θα με αφησε ι ποτέ Έτσι συνέχισε τακαβνομασταν συχνά για διαφορά μου ελεγε δεν είναι ερωτευμένη εγώ την παρακαλαγα τα ξαναβρικαμε μετά μου ελεγε ότι δεν τα εννοούσε αλλά την παρακαλαγα πάρα πάρα πολύ και της έκανα πάρα πολλά πράγματα σε όλους τους τομείς σε λεφτά σε πράγματα σε όλα να μιλάω ώρες μαζί της για ένα πρόβλημα αυτή δεν έκανε παρέες στο Πανεπιστήμιο της με την δικαιολογία ότι δεν θέλει και μόνο με εμένα περνάει καλα τον Φεβρουάριο που μας πέρασε έπαθε ένα πρόβλημα με την ακμη και το είχε πάρει πολύ στραβά ενώ δεν ήτανε σοβαρό νομίζει ότι όλη την κοιτανε και την σχολιάζουν γι αυτό δεν ήθελε να βγαίνουμε άμα πήγαινα και της μίλαγα με έβριζε και με βαράγε μετά τον Μάρτιο βρήκε δουλειά σε ένα μαγαζί 8 ώρες κάθε μέρα από κει παράτησε την σχολή της τελιως δεν πήγαινε και πήγαινε μου στην δουλειά συνέχισε το πρόβλημα με την ακμη και συνέχεια υπήρχαν τσακωμοί συνέχεια βγαίναμε έξω και μου ελεγε ότι κοιτάω άλλες τώρα που έχει ακμη και θα το μετανιώσω τακαβνομασταν συνέχεια για τέτοια πράγματα ότι την έγραφα δεν μπορούσα να της πω ότι μια μερα δεν θα βρεθούμε γιατί το έκανε ολόκληρο θέμα άμα έβγαινα με φίλους και δεν έβγαινα μαζί της πάλι το ίδιο τον Μάιο και μετά άλλαξε πολύ μου ελεγε συνέχεια ότι της λένε όλη ότι είναι πολύ όμορφη ότι στην δουλειά λένε από τα δίπλα μαγαζιά ότι είναι πάρα πολύ όμορφη και πολύ γλυκιά και συνέχεια μου ελεγε αυτά τα πράγματα έδειχνε ότι με ζήλευε και με ήθελε αλλά έλεγε και συνέχεια αυτά ετσι καταλήξαμε τον Ιούνιο να μου πει δε ειανι ερωτευμένη και ήθελε να χωρίσουμε την είχα καραψωνισει τοτε βγαίναμε έξω και νόμιζε ότι όλη την κοιτανε είχανε περάσει και τα σπυριά εκείνο το διάστημα χωρίσαμε μου συμπεριφέρθηκε πολύ ασχημα πήγαινα σπίτι της και με έδιωχνε και μου μίλαγε πολύ ασχημα στα μέσα Ιουλίου της ξαναεστειλα μήνυμα και μου είπε ότι δεν θέλει να έχουμε κάτι ότι έχει προχωρήσει την ζωή της και ότι έπρεπε να έχω φάει πόδι από καιρό και ότι το παίζω σε όλους και νομίζουν όλοι ότι είναι καλός αλλά δεν είμαι καταβάθος μετά από αυτό την παρακαλεσα να παω πάω σπίτι της το βράδυ να μιλήσουμε πήγα με χίλια ζόρια όταν πήγα εκει από κοντά ήτανε τέλειως διαφορετική μου είπε ότι είχε βγει με ένα άλλο παιδί και ότι την φίλησε τσακώθηκαμε Οτα Ν μου το είπε γιατί μου ελεγε Οτα Ν χωρίσαμε ότι δεν υπάρχει κάτι αλλο την έβρισα αυτή έκλαιγε και με χιμιππαρακαλαγε μετά από αυτό όλο τον Αύγουστο με έκανε τηλέφωνο και με παρακαλαγε να τα βρούμε ότι μετάνιωσε μια μερα με πήρε 53 φορές σε 10 λεπτα μου ελεγε ότι θα πεθάνει άμα δεν τα βρούμε και με έπαιρνε κάθε μέρα της έλεγα να τα βρούμε τα βρίσκαμε και μετά από λίγο με έκανε μπλοκ επειδή εγώ μπορεί να είχα βγει η να μην την έπαιρνα τηλέφωνο αυτή ήτανε Αθήνα και δουλεύε και εγώ στο χωριό ετσι πήγε όλος ο Αύγουστος οταμ Σεπτέμβριο ήρθα Αθήνα τα βρήκαμε και φαινότανε πολύ κομπλέ.απεναντι μου αυτό έδειχνε κιόλας σε αυτό το διάστημα συνέχισε να έχει θέμα με τα σπυριά τα βρήκαμε και όλο δημιουργούσε πρόβληματσ έλεγε ότι την γράφω μου επερνε το κινητό με το ζορι να βλέπει τι λέω και άμα δεν της το έδινα μου ελεγε ότι θα χωρίσουμε τελειως θυμάμαι ένα περιστατικό που είχαμε βγει πσκ και και την Δευτέρα την είπα δεν μπορώ να πάω σπίτι της γιατί είχα σχολή την αλλη μερα και θα καθόμουν μέσα τελικά εγώ βγήκα με ένα φίλο μου και μου έστειλε κάποια στιγμή και της το είπα και με έκανε μπλοκ μου είπε ότι την γράφω μετά δεν μου μίλαγε για 5 μερες της έστελνα πήγαινα σπίτι τωετιποτα μετά από μια εβδομάδα τα βρήκαμε πάλι μου ελεγε ότι είναι κομπλέ και είναι πολύ ερωτευμένη αλλά παλι τακαβνομασταν βγαίναμε έξω και μπορεί να είχε 2 ρ σπυριά και τα έβαζε μαζί μου με έβριζε και μου ελεγε ότι εγώ φτιαω και της προκαλώ άγχος όταν βγαίνουμε χωρίς όμως εγώ να της κάνω κάτι καπως ετσι πέρασε και ο Οκτώβριος μου ελεγε όλα τα και έδειχνε ότι ειανι κομπλέ ως που από μια μερα και μετά ητσνε περίεργη μου ελεγε ότι μου είχε πει να αλλάξω να είμαι πι ερωτικός και άλλαξα μετά από 5 μέρες που μου ελεγε τα άκρως αντίθετα μέχρι και ότι θα οαντευεουμε και ετσι καταλήξαμε να μου πει τέλος των προηγούμενη η εβοαμδα και να μιλάει πολύ ασχημα μου είπε ότι δεν είναι ερωτευμένη και ότιδεν έχουμε περαςσει και τίποτα μαζί και της φερομουν μόνο σαν πατερας ότι δεν με ήθελε πια ότι δεν με ήθελε ερωτικά ξαφνικά ενώ πριν μια εβδομάδα κάναμε κάτι ερωτικά και ήτανε και φαινότανε ότι ητσνε εκεί ετσι χωρίσαμε πήγαινα σπίτι μέχρι προχθές και την παρακαλαγα αυτή μου είπε ότι είναι ένα παιδι που συναντούσε στο λεοφορειο 25 χρόνων και ένιωθε έλξη για αυτόν και τέτοια αυτό μου το είπε Αφού χωρίσαμε ότι απλά υπάρχει και χωρίσαμε πριν 2 εβδοαμδες εγώ υποψιαζόμουν ότι κάτι γίνεται πήγα την βρήκα την επριξα και ου είπε χθες ότι βγήκε με αυτό το παιδί 3 φορές ότι ειανι πολύ ερωτευμένη μαζί του ότι είναι αυτό που ακριβώς έψαχνε ότι ειανι ώριμος πολύ ότι το πάνε πολύ σοβαρά και ότι δεν με.σκεφτεται καθόλου και δεν θα είναι ποτέ πάλι ερωτευμένη μαζί μου ότι αυτός της έδωσε μια λακτα στο.ελοφορειο και αυτή νιώθει ότι τους ενώνει το κάρμα και είναι έρωτας από την πρώτη ματιά εχουνε βγει 3 φορές και έχουμε χωρίσει μόλις σχεδόν 2 εβδοαμδες μου μίλησε άσχημα μου είπε να μην την ξανανενοζλησω ότι δεν θα με.κανει.μπκοκ και ότι να προχωρήσω την ζωή μου ήτανε πολύ άνετη και δήθεν αυτό το παιδί είχε σχέση 5 χρόνια και χώρισε τώρα και μου είπε ότι ειανι την ίδια φάση ότι είναι πολύ άνετη μαζί του και ότι αυτός της είπα μέχρι και να βγει χωρίς μεικ απ επειδή έχει θέμα με τα σπυράκια την ρώτησα γαιτι μου ελεγε αλλά πριν 20 μερες και μου ελεγε ότι προσππιοτανε την ρώτησα γιατί Αφού δεν με ήθελε γύρισε τον Αύγουστο ένα ολόκληρο μήνα και με χιλοπαρκαλαγε και μου ότι ο Αύγουστος ήταν Αύγουστος ετσι τελείωσε και ξέρω τώρα ότι βγαίνει Με αυτόν και λέει ότι ειανι πούμε ερωτευμένη αυτή είναι 19 αυτός 25 και είχε 5 χρόνια σχέση με μια κοπέλα στην ηλικία του τώρα νη θω πολύ ασχημα και δεν ξέρω τι να κάνω με πέταξε στα σκουπίδια ενώ της έχω συμεπειφερθει άψογα τι να κάνω γιατί δεν εκτίμησε τίποτα Και πως γίνετε να ζηλεύει μέχρι και πριν 2 εβδοαμδες και τώρα ξαφνικά να μην την νοιαζει να έχει βρει άλλον και να ειναι τόσο ευτυχισμένη με ένα τύπο τόσο μεγάλο

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26
    Συγγνώμη για το μεγάλο κατεβατό έγραψα σε αυτό το θέμα γιατί διάβασα για την οριακή διαταραχή και νομίζω ότι η συγκεκριμένη κοπέλα έχει αυτή την διαταραχή και έγραψα να μου πείτε και εσείς την γνώμη σας είχε φτάσει αυτοκαστροφης και τάσεις να κάνει κακο στον εαυτό της και από την Μια στιγμή στην άλλη μπορει να ήσουν τα πάντα της και το τίποτα Και άλλαξε σε 20 μέρες τελειως

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απο τη πολη ερχομαι και στη κορυφη γυριζει η μανιβελα αντι να σκεφτεις πως θα συνενοηθεις μαζι της ψαχνεις για ασθενειες

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    26
    Εσύ Αλέξανδρε κόλλησες εκεί ότι εγώ δεν μπορώ να συνεννοηθώ μαζί της Αυτή η συμπεριφορά που έχει δεν δειχνει ότι έχει πρόβλημα η κοπέλα ψυχολογικό

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ε στην αρχη ηταν φρονιμη και μετα πηρες χαμπαρι οτι το ματι γυαλιζε ελαφρως

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ταιριαξες στις αποψεις μαζι της αλλα δε ταιριαζε η τρελα και με τον αλλο που ταιριαζε η τρελα δε ταιριαζαν οι αποψεις

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Καλησπερα. Λοιπον. Ησασταν και οι δυο ανωριμοι δεν της φερθηκες αψογα προφανως οταν την εγραφες για να βγαινεις με τους φιλους σου η δεν της απαντουσες αμεσως, υποθετω οτι αυτα ειναι της ηλικιας αλλα μπορει να φταιει και το οτι εισαι αγορι και τα αγορια αργουν να ωριμασουν. Εγω την καταλαβαινω, επισης κοιταγες αλλες οπως ειπες αυτα ειναι πραγματα ανωριμα και σιγουρα πληγωνουν τον αλλο, ομως σιγουρα η κοπελα εχει καποιο προβλημα ψυχολογικο αφου τη μια ηταν ετσι την αλλη γιουβετσι. Το θεμα ειναι ετσι οπως τα κανες λουσου τα τωρα γιατι αντι να την βοηθησεις εσυ την εκανες χειροτερα οποτε αφου βρηκε την ευτυχια αλλου καλυτερα να την αφησεις στην ησυχια της σορρυ αλλα μονο πληγωνοταν μαζι σου και ας λες οτι της φεροσουν σαν πατερας.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by λουλούδι View Post
    Καλησπερα. Λοιπον. Ησασταν και οι δυο ανωριμοι δεν της φερθηκες αψογα προφανως οταν την εγραφες για να βγαινεις με τους φιλους σου η δεν της απαντουσες αμεσως, υποθετω οτι αυτα ειναι της ηλικιας αλλα μπορει να φταιει και το οτι εισαι αγορι και τα αγορια αργουν να ωριμασουν. Εγω την καταλαβαινω, επισης κοιταγες αλλες οπως ειπες αυτα ειναι πραγματα ανωριμα και σιγουρα πληγωνουν τον αλλο, ομως σιγουρα η κοπελα εχει καποιο προβλημα ψυχολογικο αφου τη μια ηταν ετσι την αλλη γιουβετσι. Το θεμα ειναι ετσι οπως τα κανες λουσου τα τωρα γιατι αντι να την βοηθησεις εσυ την εκανες χειροτερα οποτε αφου βρηκε την ευτυχια αλλου καλυτερα να την αφησεις στην ησυχια της σορρυ αλλα μονο πληγωνοταν μαζι σου και ας λες οτι της φεροσουν σαν πατερας.
    μαλιστα δλδ δν επρεπε να βγει με φιλους να ειναι ολη μερα μαζι δλδ?χαχαχαχαχα...

    καλα εκανε και βγηκε με τους φιλους του...και να το ξανακανει..καμια γυναικα δν πρεπει να σε παιζει...καλυτερα π χωρισατε κρις θα βρεις καλυτερη..

Similar Threads

  1. χωρισμος(?) μετα απο 3,5 χρονια
    By mar95 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 48
    Last Post: 27-11-2018, 18:17
  2. Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς
    By kingchris1234 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 47
    Last Post: 26-11-2018, 22:28
  3. ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΧΡΟΝΙΑ
    By JULYSUPERSTAR in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 51
    Last Post: 14-02-2017, 17:03
  4. Χωρισμος μετα απο 10 χρονια
    By iliaxtida in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 27-01-2016, 19:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •