Νυχτερινο μοιρασμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 86
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204

    Νυχτερινο μοιρασμα

    Ανοιξα αυτο το θεμα για οσους δυσκολευονται να κοιμηθουν τις νυχτες κ θελουν παρεα .Μπορει να συμμετασχει οποιος θελει κ να γινεται εδω συζητηση τις νυχτες χωρις βλακειες βεβαια.Συζητησεις διαφορου ενδιαφεροντος με σεβασμο ο ενας στον αλλο.Δικο σας να το γεμισετε.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θυμαμαι που οταν ειμουν 10 χρονω φοβομουν να κοιταξω τον ουρανο τη νυχτα γιατι πιστευα οτι θα δω κανενα ουφο με αριανους τωρα το σκεφτομαι και γελαω...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Mαρεσει που ειπα οχι βλακειουλες

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αρχισε εσυ τη συζητηση γιατι εγω οταν δεν απαντω θα πω κανενα κουφο..ειμαι καλος σαν απαντησακιας αλλα οχι καλησπερακιας

  5. #5
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    37
    Τι σας αποσπά από το να κοιμηθείτε;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by amitas View Post
    Τι σας αποσπά από το να κοιμηθείτε;
    Η μοναξιά είναι ένας λόγος που μ' εμποδίζει μερικές φορές να κοιμηθώ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #7
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    37
    Μοναξιά ή ένα μεγάλο κενό; Γιατί και αυτό μερικές φορές υπάρχει αλλά δεν το καταλαβαίνουμε

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by amitas View Post
    Μοναξιά ή ένα μεγάλο κενό; Γιατί και αυτό μερικές φορές υπάρχει αλλά δεν το καταλαβαίνουμε
    Η μοναξιά που προκαλεί κενό όταν είναι άδεια η αγκαλιά σου... Μου λείπει αγάπη κι ασφάλεια...
    Ελπίζω να το καταλαβαίνεις έτσι όπως το έγραψα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #9
    Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Η μοναξιά που προκαλεί κενό όταν είναι άδεια η αγκαλιά σου... Μου λείπει αγάπη κι ασφάλεια...
    Ελπίζω να το καταλαβαίνεις έτσι όπως το έγραψα...
    Δυστυχώς... Κατάλαβα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Ναι αυτο το κενο κ ποιος δε το νοιωθει εστω παροδικα.τουλαχιστον γι αυτο ανοιξα το θεμα για να υπαρχη το αισθημα του συμπασχω

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Ιωαννα ξερεισ τι παιδι ημουν εγω οταν ημουν στην ηλικια πλακεσ χαβαλε μαλακιεσ ολη μερα γεματοσ συναισθηματα γι αυτο επινα και τισ μπυριτσεσ μου τωρα εχω γινει κενοσ παππουσ απο την πολλη δουλεια ειμαι ο αρχαιοτεροσ στην πολη ευτυχωσ ειναι η κορη μου γιατροσ και με φροντιζει ευτυχωσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ιωαννα ξερεισ τι παιδι ημουν εγω οταν ημουν στην ηλικια πλακεσ χαβαλε μαλακιεσ ολη μερα γεματοσ συναισθηματα γι αυτο επινα και τισ μπυριτσεσ μου τωρα εχω γινει κενοσ παππουσ απο την πολλη δουλεια ειμαι ο αρχαιοτεροσ στην πολη ευτυχωσ ειναι η κορη μου γιατροσ και με φροντιζει ευτυχωσ
    elis ευτυχώς που έχεις δικά σου άτομα δίπλα σου, είναι πολύ σημαντικό αυτό, γενικά για όλους μας, να έχουμε δίπλα μας δικά μας άτομα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Μωρε δικα μου ατομα δεν εχω εχω τα κοριτσια φοβερα με προσωπικοτητα υπεροχα αλλα μικρα εχω κατι αλλουσ φιλουσ με προβλημα δε δουλεψαν πολυ για να με καταλαβουν εχω κατι αλλουσ φιλουσ πατεραδεσ με μικρα παιδια ουτε αυτοι καταλαβαινουν κι ετσι πινω καφεδεσ και καπνιζω ολη μερα εγω περασα τη μιση ζωη μου στο χωριο για δουλεια ενω εχω πτυχιο εγινα αγροτησ γτ ηθελα λεφτα μη παραξενευτεισ τα εβγαλα και τωρα καθομαι και μονο μαζευω ελιεσ ενω οταν ημουν 20 δουλευα κανονικα μαζευα ελιεσ φοιτητησ και μπαλλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    ναι Ιωαννα ξερεις τι? ημουν μικρος με ενα ποδηλατο και εκανα βολτες... εκανα βολτες στον ηλιο, εκανα βολτες στο κρυο, εκανα βολτες στην βροχη, εκανα βολτες στο χιονι... μονο να εκανα βολτες με ενοιαζε.. τελικα, ξερεις τι καταλαβα? οτι ο ανθρωπος ζει για να κανει βολτες.........

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    θυμαμαι που οταν ειμουν 10 χρονω φοβομουν να κοιταξω τον ουρανο τη νυχτα γιατι πιστευα οτι θα δω κανενα ουφο με αριανους τωρα το σκεφτομαι και γελαω...
    Εγω κοιταζα συνεχεια τον ουρανο και ευχομουν να ερθουν οι εξωγηινοι και να με παρουν.

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μοίρασμα, σχετικό με αντικαταθλιπτικά
    By moustarda in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 28-09-2016, 10:59
  2. Νυχτερινό
    By vasilis_90 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 02-09-2013, 08:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •