Αιτημα προς διαχειριστες - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 121
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    .................................................. ....

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εκτος αυτου αυτο που λεω θα περασει γιατι οσοι διαβαζουν δεν ειναι στραβοι σχετικα με αυτο που ελεγα με τη παιδικοτητα ειναι εμφανεστατο

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω στο ειχα πει οτι αυτο το θεμα θα προκαλεσει εντασεις γιατι υπαρχουν καπιοι με φανατικες αποψεις σε αυτο το θεμα τοσο απο τη μια πλευρα οσο και απο την αλλη
    Δεν φταιει το θεμα κ πιο πριν ειχε αρχισει να κανεη ετσι.δες τα προηγουμενα.ο, τι θεμα θελω να ανεβαζω.ελευθερια λογου

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ζοριζεσε χωρις λογο θα μπορουσαμε να πουμε οτι σχεδον ολες οι γυναικες εχουν μια παιδικοτητα στη φωνη τους

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    η ευχαριστηση ειναι αποτελεσμα τις επιπονης υποστηριξης των αλλων πχ εγω ειμαι μπαι εως στρειτ βρηκα επιχειρηματα στις λεσβιες για να βρουν το δικιο τους και μετα τις βλεπω δυο δυο αρα δε μου χαριστηκε κατι

    δε περιμενεις ανταλαγμα ΚΑΝΕΝΑ στο επιστρεφει η ζωη απο μονη της (η σωστη φιλοσοφια)

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οταν περιμενεις ανταλαγμα δε παιρνεις τιποτε...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Παρακαλω τη διαχειρηση να απαιτησει απο το menis_64 να μην ασχολειται μαζι μου κ με ενοχλει με σκοπο να με πλησιασει αλλιως θα ζητησω διαγραφη λογαριασμου
    δεν μπορει κανεις να σε πλησιασει απο τον δημοσιο διαλογο. μονο με πριβε μηνυματα.
    αν δεν θελεις πριβε μηνυματα απο καποιον, μπορεις να τον κανεις ignore και δεν μπορει να σου στελνει πριβε μηνυματα, ουτε βλεπεις τι γραφει εδω μεσα.

    φυσικα και δεν εχει κανενα δικαιωμα να σε πιεζει να κανετε παρεα, επειδη συνομιλησατε, αλλα κι εσυ για ποιον λογο τον διαβαζεις και δεν τον βαζεις στην λιστα αγνοησης;

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν μπορει κανεις να σε πλησιασει απο τον δημοσιο διαλογο. μονο με πριβε μηνυματα.
    αν δεν θελεις πριβε μηνυματα απο καποιον, μπορεις να τον κανεις ignore και δεν μπορει να σου στελνει πριβε μηνυματα, ουτε βλεπεις τι γραφει εδω μεσα.

    φυσικα και δεν εχει κανενα δικαιωμα να σε πιεζει να κανετε παρεα, επειδη συνομιλησατε, αλλα κι εσυ για ποιον λογο τον διαβαζεις και δεν τον βαζεις στην λιστα αγνοησης;
    Συμφωνω! επισης θα πρεπει να γνωριζει η συμφορμητησα πως το φορουμ δεν της ανικει! ,ουτε τα θεματα οπου αναιβαζει! ο καθε ενας μας οταν γραφει καποιο μηνυμα θα πρεπει να γνοριζει οτι τυθετε προς κριση! αυτος ειναι ο ρολος εξαλου του φορουμ ,βεβαια θα πρεπει κι τα μηνυματα να ειναι σε αξιοπρεπες γραφη!
    Δυστυχως μερικα ατομα δειχνουν οτι εχουν μια νοοτροπεια ιδιοκτησιας κι κακομαθειας! Θα πρεπει ολοι μας να καταλαβουμε πως στην ζωη μας, οταν επικοινωνουμε με αλλους ανθρωπους δεν θα μας γεφουν η δεν θα μας λενε παντα αυτα που θελουμε να διαβασουμε η να ακουσουμε!

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    Exclamation

    .............................................
    Last edited by αλεξανδρος_77; 06-12-2018 at 00:37.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Άρθρο 333 - Ποινικός Κώδικας - Απειλή

    1. Όποιος προκαλεί σε άλλον τρόμο ή ανησυχία απειλώντας τον με βία ή άλλη παράνομη πράξη ή παράλειψη τιμωρείται με φυλάκιση μέχρι ενός έτους ή με χρηματική ποινή.

    2. Για την ποινική δίωξη απαιτείται έγκληση.

    Στις 5 Απριλίου 2018 προστέθηκε η ποινικοποίηση του stalking στο συγκεκριμένο άρθρο.

    Άρθρο 2 - Νόμος 4531/2018 - Τροποποιήσεις διατάξεων του Ποινικού Κώδικα
    4. Στο τέλος της παρ. 1 του άρθρου 333 του Ποινικού Κώδικα προστίθεται εδάφιο ως εξής:

    «Με την ποινή του προηγούμενου εδαφίου τιμωρείται και όποιος, χωρίς απειλή βίας ή άλλης παράνομης πράξης ή παράλειψης, προκαλεί σε άλλον τρόμο ή ανησυχία, με την επίμονη καταδίωξη ή παρακολούθησή του, όπως ιδίως με την επιδίωξη διαρκούς επαφής μέσω τηλεπικοινωνιακού ή ηλεκτρονικού μέσου ή με επανειλημμένες επισκέψεις στο οικογενειακό, κοινωνικό ή εργασιακό περιβάλλον αυτού, παρά την εκπεφρασμένη αντίθετη βούλησή του.»

    Η Ιωάννα έχει το δίκιο με το μέρος της, καλώς ή κακώς για κάποιους. Χρειάζεται σύνεση από όλους και πρέπει να μάθουμε να σεβόμαστε το ΟΧΙ.

    Εκείνη η κοπελιά στη Ρόδο επειδή είπε όχι σε δυο αλητάμπουρες, έφαγε σίδερο στο κεφάλι και την πέταξαν στα βράχια, επειδή δεν έμαθαν να σέβονται το ΟΧΙ.
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Μενη εγω να κρινω σαν παιδι του δρομου να σου πω δυο πραγματα για τισ γυναικεσ η ιωαννα σαν γυναικαρα που ειναι εβαλε τη φωτια εσυ που εισαι ο καταλληλοσ τσιμπισεσ δυστυχωσ ομωσ θα καταληξει με καποιον αλλο τωρα αυτο γινεται γτ γυναικεσ ειναι ψαχνουν τον καταλληλο κι ετσι τον βρισκουν υστερα απο μαχεσ αυτο ειναι οι γυναικεσ κι αν θεσ διαλεξε αν θα ασχοληθεισ παντωσ σου λεω επειδη σε συμπαθησα οτι ησουν ο καταλληλοσ αφου εσυ τσιμπησεσ ειμαι φιλοσ με ολουσ και σασ λεω την αληθεια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Αγαπητε μου ελις δεν εχεις δικαιοδοσια να ασχολεισαι με τα προσωπικα μας.κατσε στα αυγα σου.
    Φιλικα
    Παιδια αυτο το νημα δεν απυθυνεται σε εσας αλλα στους διαχειριστες.προσπαθω να απανταω ευγενικα αλλα δεν ειναι νημα για συζητηση κ αν καποιος μου πει οτι στα νηματα μ κανω ο, τι θελω ναι εδω σαυτο αυτο πρεπει να γινει.ευχαριστω αλλα μην ξαναγραψετε εδω.δεν αφορα κανεναν.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ρε ιωαννα μια χαρα ειναι το παλικαρακι στο λεω εγω κι εσυ γυναικαρα πλακωσαν ολοι οι αντρεσ να σε υπερασπιστουν να γαμησουν θελουν κι αυτοι ολοι ιδιοι ειμαστε παρε το χαμπαρι κι εσεισ ολεσ ιδιεσ βρεστα με καποιον επιτελουσ τοσο μελι εχεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ρε ιωαννα μια χαρα ειναι το παλικαρακι στο λεω εγω κι εσυ γυναικαρα πλακωσαν ολοι οι αντρεσ να σε υπερασπιστουν να γαμησουν θελουν κι αυτοι ολοι ιδιοι ειμαστε παρε το χαμπαρι κι εσεισ ολεσ ιδιεσ βρεστα με καποιον επιτελουσ τοσο μελι εχεισ
    Πας καλα αγορι μου; διαχειριστες τι κανετε εδω περα.; τον εχω βαλλει στην αγνοηση αλλα δε σταματαει οπως ειπε να κανω καποια συμφορουμιτισσα.ενα εχω να πω στη διαχειριση.ντροπη σας που αφηνετε να ειπωνονται τετοια λογια.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Παιδι του δρομου ειμαι ιωαννα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 29-06-2018, 15:59
  2. που είναι το Thread μου;;; ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ
    By Fleur in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 167
    Last Post: 04-02-2017, 09:42
  3. πρόταση προς τους διαχειριστές
    By giang in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 21-03-2016, 21:08
  4. ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΈΣ
    By arntaben in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 93
    Last Post: 21-03-2016, 08:35
  5. ΑΠΟΡΙΑ προς διαχειριστες
    By Remedy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 50
    Last Post: 18-03-2016, 11:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •