Αιτημα προς διαχειριστες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 121
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204

    Αιτημα προς διαχειριστες

    Παρακαλω τη διαχειρηση να απαιτησει απο το menis_64 να μην ασχολειται μαζι μου κ με ενοχλει με σκοπο να με πλησιασει αλλιως θα ζητησω διαγραφη λογαριασμου
    Last edited by iwannaaa; 05-12-2018 at 00:18.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Να μην ασχολείται μάλλον θα εννοείς.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Όχι ρε καλά το είπε, αφού θέλει να ασχολούμαι μαζί της... Νιώθει πιο καλά έτσι

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    Όχι ρε καλά το είπε, αφού θέλει να ασχολούμαι μαζί της... Νιώθει πιο καλά έτσι
    Όταν βλέπεις ότι δεν ταιριάζεις με έναν άνθρωπο, το σταματάς. Δεν χρειάζεται να γίνεσαι φορτικός και να φτάνουν τα πράγματα στα άκρα.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Εγώ πότε αποφάνθηκα κάτι τέτοιο ότι δεν ταιριάζουμε;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Όταν βλέπεις ότι δεν ταιριάζεις με έναν άνθρωπο, το σταματάς. Δεν χρειάζεται να γίνεσαι φορτικός και να φτάνουν τα πράγματα στα άκρα.
    Αυτο λεω κ γω .πολυ απλα
    Αλλα δεν το καταλαβαινει ρε κωστα .δεν εχω κατι κακο μαζι του αλλα δε θελω να ασχολειται μαζι μ κ δικαιωμα μ
    Εχει καταντησει κουραστικο πια .γτ ομως να φυγω εδω απο δω μεσα που θελω να χω καπου να εκφραζομαι ; ειναι δικαιο;ας διωξουν αυτον αν δεν μπορει να καταλαβει βσκ πραγματα.εγω δε του μιλαω καν κι αυτος παρεμβαινει συνεχεια σε αυτα που ανεβαζω με σκοπο να με τσιγκλισει η να με πλησιασει.διαβαστε ρε παιδια τα θεματα μ κ θα το δειτε αυτο.διαχειρηση να κανετε κατι τωρα γτ πραγματικα το εχω αναγκη το φορουμ.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    Η διαχείριση όμως πρέπει να ξέρει ότι με εκμετάλλευτηκε η συγκεκριμένη κοπέλα.. Ότι μιλούσε μαζί μου για να μου λέει τα προβλήματα της και μετά με πέταξε σαν σκουπίδι μέσα σε κουβά. Αυτό είναι εκμετάλλευση

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Δεν μπορω να βλεπω τι μου γραφει κ να μενω απραγη .προσπαθησα τοσο καιρο να ειμαι ευγενικη μεχρι κ προτεινος στο τελευταια θεμα αλλα ολα εχουν κ τα ορια τους .

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    Εγώ πότε αποφάνθηκα κάτι τέτοιο ότι δεν ταιριάζουμε;
    Το αν ταιριάζεις ή όχι με έναν άνθρωπο, φαίνεται από την κύρια συμπεριφορά και των δυο. Όταν σου λέει ο/η άλλος/η με ενοχλείς, κάντην. Ε, δεν νομίζω να υπάρχει ταίριασμα. Το αντρίκιο είναι φίλε μου, να πεις με συγχωρείς για την πιεστική συμπεριφορά μου, δεν θα σε ξανά ενοχλήσω. Το έχω κάνει και εγώ, όταν έπρεπε και το θεώρησα χρέος μου, απέναντι στον εαυτό μου πρώτα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    Η διαχείριση όμως πρέπει να ξέρει ότι με εκμετάλλευτηκε η συγκεκριμένη κοπέλα.. Ότι μιλούσε μαζί μου για να μου λέει τα προβλήματα της και μετά με πέταξε σαν σκουπίδι μέσα σε κουβά. Αυτό είναι εκμετάλλευση
    Γτ πενταχρονο εισαι; εσυ εκατσες.κ τι περιμενες δλδ κ ανταποδωση.αυτο το κανεις επειδη σαρεσει ανιδιοτελως να βοηθας , οχι περιμενοντας ανταλλαγμα η κπ αλλο οφελος.κ γω βοηθαω πολλους ανθρωπους χωρις να περιμενω τπτ η να κολλαω πανω τους μετα.βοηθας γτ σαρεσει οχι για να γινει αυτο μεσο να βρεις φιλο εραστη η δε ξερω κ γω τι
    Τι μπελα βρηκα..Αδικο εχω παιδια;
    Θα με βγαλλεις κι εκμεταλευτρια κι ολας ..ημαρτον.εγω ξερεις σε ποσα ατομα εχω προσφερει βοηθεια; δε εκανα σε κανεναν τετοιο πραγμα.αν ειναι ετσι φιλε μ η ανιδιοτελης βοηθεια σε τι κοσμο ζουμε..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by menis_64 View Post
    Η διαχείριση όμως πρέπει να ξέρει ότι με εκμετάλλευτηκε η συγκεκριμένη κοπέλα.. Ότι μιλούσε μαζί μου για να μου λέει τα προβλήματα της και μετά με πέταξε σαν σκουπίδι μέσα σε κουβά. Αυτό είναι εκμετάλλευση
    Ρε συ, ξέρεις με πόσα άτομα μιλάω στο fb και μετά δεν ξανά μιλάμε; Αρκετά στον αριθμό. Αυτό τι σημαίνει, ότι θα τους κράζω; Δεν υπάρχει κάτι δεσμευτικό στα μηνύματα. Τώρα μιλάς με κάποιον και αύριο δεν ξανά μιλάτε και μπορεί να ξανά μιλήσετε σε έναν χρόνο. Έτσι πάει η επικοινωνία. Εδώ με φίλο που τον ξέρω 10 χρόνια, κάνουμε να μιλήσουμε μήνες. Όμως είναι φίλος μου, δεν κρατάμε συχνή επικοινωνία, αλλά σε ένα θέμα του, θα έρθει να μιλήσουμε κλπ.

    Δεν μπορείς να απαιτείς από τον/την άλλον/η, μια συχνή επικοινωνία, αν δεν το θέλει ούτε ο/η ίδιος/α. Γι'αυτό coolαρε.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Το αν ταιριάζεις ή όχι με έναν άνθρωπο, φαίνεται από την κύρια συμπεριφορά και των δυο. Όταν σου λέει ο/η άλλος/η με ενοχλείς, κάντην. Ε, δεν νομίζω να υπάρχει ταίριασμα. Το αντρίκιο είναι φίλε μου, να πεις με συγχωρείς για την πιεστική συμπεριφορά μου, δεν θα σε ξανά ενοχλήσω. Το έχω κάνει και εγώ, όταν έπρεπε και το θεώρησα χρέος μου, απέναντι στον εαυτό μου πρώτα.
    Οριστε ενας ενσεινηδητος ανθρωπος ..Και αν θες μενης πες παλι : α γραψτε στην ιωαννα να ακουει αυτα που θελει..
    Κι αν αυτα που θελω να ακουω ειναι η αληθεια κ η δικαιοσυνη τοτε τι θα πεις φιλε;
    Δε θες τον ευγενικο εαυτο ..θαδεις τον αλλο που πλεον σου λεει οτι ξεφτυλιζεσαι ..σεβασμος στον εαυτο σ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by iwannaaa View Post
    Αυτο λεω κ γω .πολυ απλα
    Αλλα δεν το καταλαβαινει ρε κωστα .δεν εχω κατι κακο μαζι του αλλα δε θελω να ασχολειται μαζι μ κ δικαιωμα μ
    Εχει καταντησει κουραστικο πια .γτ ομως να φυγω εδω απο δω μεσα που θελω να χω καπου να εκφραζομαι ; ειναι δικαιο;ας διωξουν αυτον αν δεν μπορει να καταλαβει βσκ πραγματα.εγω δε του μιλαω καν κι αυτος παρεμβαινει συνεχεια σε αυτα που ανεβαζω με σκοπο να με τσιγκλισει η να με πλησιασει.διαβαστε ρε παιδια τα θεματα μ κ θα το δειτε αυτο.διαχειρηση να κανετε κατι τωρα γτ πραγματικα το εχω αναγκη το φορουμ.
    Δεν χρειάζεται να ασχολείσαι. Εδώ είμαστε σε έναν ηλεκτρονικό ανώνυμο κόσμο, γιατί να ασχολείσαι με το τι λέει ο καθένας; Κάνε διάκριση και κράτα αυτά που σε ωφελούν...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ο μονος τροπος να μη γελοιοποιηθεις οταν κατι σ αρεσει ειναι να το παραδεχτεις οταν σ αρεσεις και το αποδοκιμαζεις γινεσε ....
    Η διαχείριση όμως πρέπει να ξέρει ότι με εκμετάλλευτηκε η συγκεκριμένη κοπέλα.. Ότι μιλούσε μαζί μου για να μου λέει τα προβλήματα της και μετά με πέταξε σαν σκουπίδι μέσα σε κουβά. Αυτό είναι εκμετάλλευση
    αφου τις λες να αλαξει μυαλα τι θα σε κανει

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,204
    Δικιο εχεις ρε συ αλλα μου χαλαει ολα τα θεματα .εκει που θελω να αντικειμενικα κ επισημα γραφει απο προσωπικη κοντρα.μπαινω εδω μεσα για να ηρεμησω οχι να με εκνευριζει καποιος με το ετσι θελω κ θελοντας να μου επιβαλλει την παρουσια κ σπιλωνοντασ την εικονα μ

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 29-06-2018, 16:59
  2. που είναι το Thread μου;;; ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ
    By Fleur in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 167
    Last Post: 04-02-2017, 10:42
  3. πρόταση προς τους διαχειριστές
    By giang in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 21-03-2016, 22:08
  4. ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΈΣ
    By arntaben in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 93
    Last Post: 21-03-2016, 09:35
  5. ΑΠΟΡΙΑ προς διαχειριστες
    By Remedy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 50
    Last Post: 18-03-2016, 12:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •