Πρωί μεσημέρι βράδυ άγχος... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Εγω μιλαω σε ολουσ οπωσ μιλαω σε σενα εσυ λεσ οτι βριζω δε σε βριζω απλα σε υποτιμω οπωσ ολουσ εκτοσ απο εξαιρεσεισ τωρα γτ σε υποτιμω θα σου πω γτ διαφωνω πρωτον και δευτερον οι περισσοτεροι δεν αγωνιζεστε για τιποτα οποτε μιλαω ετσι μεχρι να μου αποδειξεισ οτι πρεπει να μιλαω αλλιωσ κανονασ πιατσασ νουμερο 1
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εγω μιλαω σε ολουσ οπωσ μιλαω σε σενα εσυ λεσ οτι βριζω δε σε βριζω απλα σε υποτιμω οπωσ ολουσ εκτοσ απο εξαιρεσεισ τωρα γτ σε υποτιμω θα σου πω γτ διαφωνω πρωτον και δευτερον οι περισσοτεροι δεν αγωνιζεστε για τιποτα οποτε μιλαω ετσι μεχρι να μου αποδειξεισ οτι πρεπει να μιλαω αλλιωσ κανονασ πιατσασ νουμερο 1
    Πρωτον! δεν εχω αναγκη να σου αποδηξω τυποτα! διοτις δεν με ενδιαφερει το τι νομιζεις εσυ η οι αλλοι! Δεν ζω πλεον για να αρεσω σε εσενα η σε οποιον νανε, ζω για να αρεσω σε εμενα και σε πολυ λιγους ανθρωπους που αγαπω κι με αγαπαν! οι υπολοιποι μπορειτε,,,,,,,
    Τελος , επειδη η ζωη δεν ειναι εδω μεσα, δεν ξερεις το ποσο δυσκολα περναει ο καθε ενας μας εδω μεσα! ουτε τα προβληματα που παλευει ο καθε ενας μας στην ζωη του! οπως εχεις κι εσυ προβληματα ,ετσι εχουμε ολοι μας! και στην Μακεδωνια και στον Πειραια που ειμαι εγω.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Θυμαμαι παλια ρε ΕΛΙΣ, πριν αρκετα χρονια, εγραφες σοβαρα θεματα και ενδιαφερον μηνυματα εδω μεσα! τι εχεις παθει τα τελευταια ενα-δυο χρονια κι γραφεις οτι νανε, κι βριζεις, και μας προσβαλεις δεν μπορω να σε καταλλαβω. γιατι ?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Γτ πρεπει να βρεισ την αξια σου που την ξερεισ εσυ και δεν εξαρταται απο το τι λεω εγω οπωσ το εκανε η ναταλια που ειναι η πιο εξυπνη γι αυτο την λεω κορη μου γι αυτο γτ αν θεσ να γινεισ καλα πρεπει να το βαλεισ να δουλεψει το μυαλο σου αυτο κανουν οι εξαιρεσεισ γτ γινεται να γινεισ καλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Σονια τα καταγρφεις αρκετα ομορφα κι σε πολλα συμφωνω μαζι σου. Οταν ομως μια γυναικα αποφασησει να κανει δικη της οικογενεια θα πρεπει να καταλαβει οτι απο κοπελα γινετε γυναικα κι πρωτα απο ολα ΜΑΝΑ! διοτις στα χρονια που ζουμε εχει ξεχαστει λιγο ο ρολος της, μπορει να μην ηταν τοσο καλο το παρελθον οπου ηταν η υπερβολη του αντιθετου αλλα πλεον φτανουμε στο αλλο ακρο! οπου θελει να ειναι πρωτα "κοπελιτσα" κι μετα , εαν προλαβαινει να ειναι και "μανα" ετσι, εχουμε τα αποτελεσματα που βλεπουμε με οικογενειες να ειναι σε ασχημη κατασταση.
    Δεν μπορουμε ν τα εχουμε ολα σε αυτην την ζωη! η θα εισαι σοβαρη και σωστη " ΜΗΤΕΡΑ", η θα κοιταξεις να καμεις την καριερα σου !
    Αντιθετος ο ανδρας μπορει ,αλλα και του δινει το δικαιωμα η παραδωση του τοπου μας να μπορει να εχει και καριερα κι να ειναι σωστος πατερας!
    Συγνωμη αλλα νομιζω πως θα συμφωνησεις , κι αν θες μπορεις να κοιταξεις γυρο σου, στους δικους σου, στους συγγενεις κι φιλους σου . Αυτο συμβαινει στην ελληνικη κοινωνια δεν το κρινω θετικα η αρνιτηκα, απλα αναφερω τα γεγονωτα.
    Μα η συγκεκριμένη γυναίκα δεν δουλεύει και φυσικά και είναι ΜΑΝΑ πρώτα απ΄ολα. Απλά όταν αφιερώνεις χρόνια σε αυτό και μέσα στο σπίτι την σήμερον ημέρα, στο τέλος χάνεις επαφή με την κοινωνία και δεν μπορείς ούτε το ίδιο σου το παιδί να καταλάβεις και να συμβουλεύσεις. Επίσης αν δεν αισθάνεσαι ο ίδιος καλά, πως θα βοηθήσεις και τον
    άλλο;

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. άσχημο πρωι
    By Fleur in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 325
    Last Post: 01-11-2015, 20:23
  2. seropram ληψη πρωι η βραδυ;;;
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 10-06-2013, 13:36
  3. καταθλιψη το πρωι !
    By gatakionline in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 07-10-2011, 14:08
  4. Σφίξιμο στο στήθος κάθε βράδυ μέχρι το πρωι
    By ioannaa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 26-09-2011, 17:43
  5. Replies: 47
    Last Post: 03-10-2006, 23:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •