Ζώδια - Page 14
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314
Results 196 to 208 of 208

Thread: Ζώδια

  1. #196
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Α μπα όχι δεν το έχω καθόλου στους άλλους να τους λέω τι θα κάνουν.....

    Δεν θα ήθελα να ειμαι σε καμία ηγετική θέση σε δουλειά γτ δν μ αρεσει να παίρνω ευθύνη να λέω στους άλλους τι να κάνουν .......

    Ούτε κ οι άλλοι θέλω να μου επιβάλουν τι ν κάνω και να μπλέκονται πολύ......Είμαι φιλελεύθερη σε αυτό κ δεν το διαπραγματευομαι...Θέλω την ησυχία μου γενικά ο καθένας να κάνει ότι θέλει και να με αφήνει κ μένα να κάνω αυτό π θέλω

    Δεν με έχεις ψυχολογησει καθόλου σωστά μέχρι τωρα
    Δεν εννοώ ακριβώς να τους λες τι να κάνουν, αλλά να λαμβάνεις ηγετικό ρόλο πχ. σε μια παρέα...

    Ε εντάξει και τι σε ενδιαφέρει η γνώμη ενός άγνωστου; Ας κάνει και λάθος δεν σε ενδιαφέρει. Πάντως αυτό που έχω καταλάβει, είναι ότι σε ενδιαφέρει πολύ την εικόνα που βγάζεις προς τα έξω. Μείνε ο εαυτός σου και ας λένε οι άλλοι ό,τι θέλουν, μαζί με εμένα κιόλας... Ναι μπορεί να μην σε έχω ψυχολογήσει σωστά, από αυτό το λίγο που συζητάμε λέω κάποια πράγματα, οκ ας είναι και λάθος.

  2. #197
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Δεν εννοώ ακριβώς να τους λες τι να κάνουν, αλλά να λαμβάνεις ηγετικό ρόλο πχ. σε μια παρέα...

    Ε εντάξει και τι σε ενδιαφέρει η γνώμη ενός άγνωστου; Ας κάνει και λάθος δεν σε ενδιαφέρει. Πάντως αυτό που έχω καταλάβει, είναι ότι σε ενδιαφέρει πολύ την εικόνα που βγάζεις προς τα έξω. Μείνε ο εαυτός σου και ας λένε οι άλλοι ό,τι θέλουν, μαζί με εμένα κιόλας... Ναι μπορεί να μην σε έχω ψυχολογήσει σωστά, από αυτό το λίγο που συζητάμε λέω κάποια πράγματα, οκ ας είναι και λάθος.
    Άλλο αυτό ...Στη παρέα μπορεί ......να θέλω να παίρνω αποφάσεις...όντως

    Στη δουλειά με τπτ......δν μ αρέσουν οι διοικητικές θέσεις ούτε νμζ ότι μ ταιριάζουν......

    Στο φόρουμ δεν με νοιάζει τόσο πολύ η εικόνα μου όσο στους έξω...Στους έξω Ναι...Θέλω να ειμαι το καλο κορίτσι ή πιο σωστά ...Η σωστή γυναίκα....κυρία με Κ κεφαλαιο.....

  3. #198
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Άλλο αυτό ...Στη παρέα μπορεί ......να θέλω να παίρνω αποφάσεις...όντως

    Στη δουλειά με τπτ......δν μ αρέσουν οι διοικητικές θέσεις ούτε νμζ ότι μ ταιριάζουν......

    Στο φόρουμ δεν με νοιάζει τόσο πολύ η εικόνα μου όσο στους έξω...Στους έξω Ναι...Θέλω να ειμαι το καλο κορίτσι ή πιο σωστά ...Η σωστή γυναίκα....κυρία με Κ κεφαλαιο.....
    Ναι το κατάλαβα αυτό, εντάξει και στο φορουμ σε νοιάζει μην νομίζεις. Στους έξω ας είσαι ο εαυτός σου, ο άλλος πάντα κάτι κακό θα βρει να σου πει. Δεν χρειάζεται να αποδεικνύεις συνέχεια στους άλλους, ότι είσαι εντάξει άτομο. Όποιος έχει τα κότσια ας το ανακαλύψει μόνος του. Γιατί θέλει όντως κότσια.

  4. #199
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Ναι το κατάλαβα αυτό, εντάξει και στο φορουμ σε νοιάζει μην νομίζεις. Στους έξω ας είσαι ο εαυτός σου, ο άλλος πάντα κάτι κακό θα βρει να σου πει. Δεν χρειάζεται να αποδεικνύεις συνέχεια στους άλλους, ότι είσαι εντάξει άτομο. Όποιος έχει τα κότσια ας το ανακαλύψει μόνος του. Γιατί θέλει όντως κότσια.
    Χαχα είπα ότι στο φορουμ δεν με νοιάζει τόσο πολύ.....οχι ότι δεν με νοιάζει ....χαχα
    Ναι έχεις δίκιο ο καθένας θα βρει να σου πει κάτι κακό....ισχύει..........
    Σε αυτό είσαι απόλυτα σωστός

  5. #200
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Χαχα είπα ότι στο φορουμ δεν με νοιάζει τόσο πολύ.....οχι ότι δεν με νοιάζει ....χαχα
    Ναι έχεις δίκιο ο καθένας θα βρει να σου πει κάτι κακό....ισχύει..........
    Σε αυτό είσαι απόλυτα σωστός
    Εμ άμα τα ήξερα αυτά που γράφω στα 17-18 μου, θα έκανα καλύτερες επιλογές.

  6. #201
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Ναι το κατάλαβα αυτό, εντάξει και στο φορουμ σε νοιάζει μην νομίζεις. Στους έξω ας είσαι ο εαυτός σου, ο άλλος πάντα κάτι κακό θα βρει να σου πει. Δεν χρειάζεται να αποδεικνύεις συνέχεια στους άλλους, ότι είσαι εντάξει άτομο. Όποιος έχει τα κότσια ας το ανακαλύψει μόνος του. Γιατί θέλει όντως κότσια.
    εγω παντως δε θα το ανακαλυψω ποτε

    Στη δουλειά με τπτ......δν μ αρέσουν οι διοικητικές θέσεις ούτε νμζ ότι μ ταιριάζουν
    στις διοικητικες θεσεις δε πηγαινουν αυτοι που τους ταιριαζει αυτο αλλα αυτοι που εχουν περισσοτερες ικανοτητες απ τους αλλους αρα ειναι σε ποιον θα πεσει ο κληρος

  7. #202
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καποιος με περισσοτερες ικανοτητες μπορει να ειναι οτιδηποτε οπουδηποτε πλουσιος φτωχος ελληνας ταιβανεζος τσιγγανος η οτιδηποτε αλλο και απο αυτον θα εξαρτηθει το μελλον του πλανητη και οταν ο τροχος σταματησει σε ενα ατομο αυτο δεν αλαζει με τιποτα.

  8. #203
    Miliva21
    Guest
    Καλα ναι αλλα πρεπει να το έχεις για ηγέτης και να σ αρεσει κιόλας
    Υπάρχουν άτομα που δεν τους αρέσει
    Εκαστος στο είδος του και ο λουμιδης στους καφέδες.....Που το θυμήθηκα αυτό τώρα

  9. #204
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Καλα ναι αλλα πρεπει να το έχεις για ηγέτης και να σ αρεσει κιόλας
    Υπάρχουν άτομα που δεν τους αρέσει
    Εκαστος στο είδος του και ο λουμιδης στους καφέδες.....Που το θυμήθηκα αυτό τώρα
    Πάρε για παράδειγμα τον Ανδρέα(ενας ήταν),το είχε για ηγέτης.
    Υ.Γ:Να πούμε και καμιά τρολιά,οκ?

  10. #205
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    για παραδειγμα εγω μιλησα πολυ γρηγοροτερα απο τα αλλα παιδια και οι αλλοι με ακουγαν και τα ειχαν παιξει εγω δηλ τι φταιω?

    αν σε καποιον πεσει ο κληρος και δε κανει γι αυτο απλα ειναι ατυχος

  11. #206
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Πάρε για παράδειγμα τον Ανδρέα(ενας ήταν),το είχε για ηγέτης.
    Υ.Γ:Να πούμε και καμιά τρολιά,οκ?
    ο Λεβεντης ειχα πει καπου οχι εγω ο λαος συμφωνα με τις δημοσκοπησεις αρα οι πολιτικοι ειναι εκφραστες του λαου σ αυτη τη φαση πχ ο λαος φρικαρισμενος απο τη προηγουμενη κυβερνηση ηθελε το πασοκ και εγενετο το θελημα σας...

  12. #207
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Πάρε για παράδειγμα τον Ανδρέα(ενας ήταν),το είχε για ηγέτης.
    Υ.Γ:Να πούμε και καμιά τρολιά,οκ?
    Καπάκι δεύτερο αστειάκι χωρίς ανταπόκριση. Έτσι νιώθω και εγώ όταν φλερτάρω κοπέλες με χιούμορ. Γελάω μόνος μου, πίνω μόνος μου το ποτό και φεύγω μόνος μου...

  13. #208
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Καλα ναι αλλα πρεπει να το έχεις για ηγέτης και να σ αρεσει κιόλας
    Υπάρχουν άτομα που δεν τους αρέσει
    Εκαστος στο είδος του και ο λουμιδης στους καφέδες.....Που το θυμήθηκα αυτό τώρα
    Εμένα αυτό μου δείχνεις πάντως, μπορεί να μην το έχεις προσέξει. Και εμένα όταν μου είπαν ότι στην παρέα έχω αρχηγικές τάσεις, δεν το είχα παρατηρήσει, τα άλλα παιδιά όμως ναι. Είναι το τι εκπέμπει ο άνθρωπος.

Page 14 of 14 FirstFirst ... 4121314

Similar Threads

  1. Μάτι/Κατάρα/Γλωσσοφαγιά/Ζώδια/Βουντού
    By PositiveWave in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 21
    Last Post: 22-05-2017, 03:58
  2. χαριτωμενο με ΖΩΔΙΑ
    By Remedy in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 95
    Last Post: 18-10-2012, 12:02
  3. ζωδια
    By mateo in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 24-01-2011, 00:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •