Ζώδια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 208

Thread: Ζώδια

  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτος ο τυπος ανθρωπου που πρωτα ειναι καψουρεμενος με καποια και μετα θυμαται κατοπιν εορτης οτι ειναι χαζη και δε ταιριαζει μ αυτη με εκνευριζει και ειμαι σιγουρος οτι και αυτη το ιδιο θα σκεφτεται

    επισης αι εσυ πετας μπηχτες για τα ζωδια κλπ ενω ειναι εμφανες οτι υπαρχουν κοινα χαρακτηριστικα.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Εγώ φταίω που έδωσα αρκετή σημασία στην συγκεκριμένη. Ελπίζω να βρήκε τον άντρα-ζώδιο, που της ταιριάζει, ανάλογα με το δικό της ζώδιο...Ό,τι να ναι...
    καποιος που πρωτα δινει αρκετη σημασια σε καποια και μετα την απαξιωνει με το χειροτερο τροπο ΤΙ ΕΙΝΑΙ ειναι κατι που ΜΕΤΑΒΑΛΕΤΑΙ αρα τι σε προσβαλω με δουλευεις τωρα? την αληθεια λεω απλα

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Δηλαδή ρε φίλε, αν ισχύουν τα χαρακτηριστικά του "καρκίνου" για εμένα, τότε την γάμησα. Είχαν δίκιο τότε οι κοπέλες που με απέφευγαν. Σκορπιό έχω οροσκόπο από τι μου έχουν πει. Ναι είμαι εκδικητικός, ναι μου αρέσει το σεξ, αλλά είμαι και ευαίσθητος, αυτό δεν έχει σημασία αν είμαι καρκίνος ή σκορπιός ή αν κάποιος είναι δίδυμος κλπ. Σε όλους σχεδόν τους ανθρώπους, τους αρέσουν τα ίδια.

    Όλοι θα έχουμε τις μαύρες μας, κάποιοι θα έχουν και διπλό χαρακτήρα. Δεν θέλω να πιστεύω πως είμαστε αναγκασμένοι, λόγω της τυχαίας ημερομηνίας γέννησης μας, αν είμαστε ικανοί, δοτικοί, σεξουαλικοί ή όχι. Δεν γουστάρω να είμαστε σε κουτάκια δηλαδή. Θεωρώ πως ο κάθε άνθρωπος είναι ελεύθερος και αυτό που κάνουν τα ζώδια, είναι να προάγουν την ανελευθερία.

    Δεν με γνώρισαν καν αυτές οι κοπέλες και έβγαλαν αμέσως συμπέρασμα. Κάτσε εδώ μιλάμε για το άκρος αντίθετο. Ωπα είσαι καρκίνος, α έχεις θέμα με τα συναισθήματά σου, α είσαι έτσι, έτσι, έτσι κλπ... Ε όχι ρε φίλε, κανείς δεν με ρώτησε πως είμαι πραγματικά, κανείς δεν με ρώτησε πως νιώθω, τι σκέπτομαι και έβγαλε η άλλη συμπέρασμα για εμένα.

    Εδώ διαφωνώ φίλε Γιώργο.
    Το κάθε ζώδιο φίλε μου έχει και τα αρνητικά του και τα θετικά του..όπως και ο άνθρωπος...κανένας δεν επιλέγει για το πότε γεννήθηκε....ούτε και πρέπει να επιλέγουμε με βάσει τα ζώδια τους φίλους μας ..
    Εγώ απλά σου είπα το τι πρόσεξα...και πάλι δεν τους σταμάτησα από φίλους...αν έλεγα είστε τάδε ζώδιο και τέρμα ναι εκεί θα ειμουν πολύ βλάκας.... επισεις ούτε ξέρω για την; Χαρακτηριστικά του καρκίνου..
    Επισεις ούτε πορευομε στη ζωή με αυτά.... δηλαδή;ν μου πει κάποιος είμαι καρκίνος στο ζώδιο η διδυμος..δεν θα τον κάνω πέρα από αυτό....αλλά θα δω τη χαρά;κτηρας είναι...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Αθήνα
    Posts
    307
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    καποιος που πρωτα δινει αρκετη σημασια σε καποια και μετα την απαξιωνει με το χειροτερο τροπο ΤΙ ΕΙΝΑΙ ειναι κατι που ΜΕΤΑΒΑΛΕΤΑΙ αρα τι σε προσβαλω με δουλευεις τωρα? την αληθεια λεω απλα
    ΔΕν διαβάζεις σωστα μου φαίνεται !!! " μου λέει είσαι "καρκίνος", α ξέρω τι είστε εσείς και έφυγε. ΕΦΥΓΕ!" Αυτη εφυγε οταν έμαθε το ζώδιο του, όχι αυτός!!!!!! Ποιος απαξιώνει ποιον λοιπόν ????

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    @αλέξανδρος77 Ξαναδιάβασε αν θέλεις τι έχω γράψει, γιατί τα έχεις κάνει μια σούπα στο μυαλό σου και δεν βγάζεις ορθά συμπεράσματα. Αν δεν θέλεις βέβαια, υπάρχει και η επιλογή να αποχωρήσεις από το θέμα μου, δεν σε κρατάει κανείς με το ζόρι. Φιλικά...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Το κάθε ζώδιο φίλε μου έχει και τα αρνητικά του και τα θετικά του..όπως και ο άνθρωπος...κανένας δεν επιλέγει για το πότε γεννήθηκε....ούτε και πρέπει να επιλέγουμε με βάσει τα ζώδια τους φίλους μας ..
    Εγώ απλά σου είπα το τι πρόσεξα...και πάλι δεν τους σταμάτησα από φίλους...αν έλεγα είστε τάδε ζώδιο και τέρμα ναι εκεί θα ειμουν πολύ βλάκας.... επισεις ούτε ξέρω για την; Χαρακτηριστικά του καρκίνου..
    Επισεις ούτε πορευομε στη ζωή με αυτά.... δηλαδή;ν μου πει κάποιος είμαι καρκίνος στο ζώδιο η διδυμος..δεν θα τον κάνω πέρα από αυτό....αλλά θα δω τη χαρά;κτηρας είναι...
    Φίλε μου, ο χαρακτήρας του ανθρώπου σύμφωνα με τον Μαξ Βέμπερ, τον "πατέρα" της Κοινωνιολογίας, δημιουργείται, πρώτα από την οικογένεια, έπειτα από το σχολείο και τρίτον από την εκκλησία και την κοινωνία, όχι από τα άστρα. Απλά το θεωρώ δικαιολογία, το να αναγάγει κανείς στα άστρα μια ατυχή συμπεριφορά, λόγω εγωισμού. Φερ'ειπείν, "α δεν φταίω εγώ, το άστρο μου είναι έτσι" κλπ. Γενικά κάνουμε τα πάντα εμείς οι άνθρωποι και εφευρίσκουμε διάφορα τεχνάσματα, για να μην αναλάβουμε τις ευθύνες μας, για να μην ζητήσουμε ένα συγγνώμη. Γιατί πολύ απλά, δεν φταίμε εμείς, αλλά το ζώδιό μας, όχι φίλε μου, εμείς φταίμε. Αυτό λέω σε αυτό το θέμα, με πολύ απλά λόγια.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Φίλε μου, ο χαρακτήρας του ανθρώπου σύμφωνα με τον Μαξ Βέμπερ, τον "πατέρα" της Κοινωνιολογίας, δημιουργείται, πρώτα από την οικογένεια, έπειτα από το σχολείο και τρίτον από την εκκλησία και την κοινωνία, όχι από τα άστρα. Απλά το θεωρώ δικαιολογία, το να αναγάγει κανείς στα άστρα μια ατυχή συμπεριφορά, λόγω εγωισμού. Φερ'ειπείν, "α δεν φταίω εγώ, το άστρο μου είναι έτσι" κλπ. Γενικά κάνουμε τα πάντα εμείς οι άνθρωποι και εφευρίσκουμε διάφορα τεχνάσματα, για να μην αναλάβουμε τις ευθύνες μας, για να μην ζητήσουμε ένα συγγνώμη. Γιατί πολύ απλά, δεν φταίμε εμείς, αλλά το ζώδιό μας, όχι φίλε μου, εμείς φταίμε. Αυτό λέω σε αυτό το θέμα, με πολύ απλά λόγια.
    Εννοείτε ότι φταίμε εμείς ρε Κώστα δεν σε είπα αυτό.και εννοείτε ότι είναι πολύ χαζοί άνθρωποι όσοι λένε φταίει το ζώδιο μου και όχι εγώ αλίμονο...ούτε κρίνω τους ανθρώπους με βάση τα ζώδια..ούτε καν με βάσει την θρησκεία τους..τους κρίνω με βάση το χαρακτήρα τους...απλά ότι προσέξει σε κάποια ζώδια ότι τεριαζει...μπορεί να είναι τυχαίο δεν λέω όχι..αλλά αφού το παρατήρησα να μην το αναφέρω???
    Αυτοί οι άνθρωποι απλά δεν έχουν με τη να ασχοληθούν
    Δεν ξέρω τι γίνεται και πιστεύουν τόσο πολλοί στα ζώδια...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Εννοείτε ότι φταίμε εμείς ρε Κώστα δεν σε είπα αυτό.και εννοείτε ότι είναι πολύ χαζοί άνθρωποι όσοι λένε φταίει το ζώδιο μου και όχι εγώ αλίμονο...ούτε κρίνω τους ανθρώπους με βάση τα ζώδια..ούτε καν με βάσει την θρησκεία τους..τους κρίνω με βάση το χαρακτήρα τους...απλά ότι προσέξει σε κάποια ζώδια ότι τεριαζει...μπορεί να είναι τυχαίο δεν λέω όχι..αλλά αφού το παρατήρησα να μην το αναφέρω???
    Αυτοί οι άνθρωποι απλά δεν έχουν με τη να ασχοληθούν
    Δεν ξέρω τι γίνεται και πιστεύουν τόσο πολλοί στα ζώδια...
    Εντάξει σορρι δεν το κατάλαβα. Ναι να το αναφέρεις εννοείται.

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θα συνενοηθεις με αυτη και με μενα του χρονου τετοιο καιρο ετσι οπως πας

  10. #40
    Member
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Athens
    Posts
    62
    παιδια επειδη ασχολουμαι χρονια και με την αστρολογια και με τα ενεργειακα γενικοτερα, επειτα απο μεγαλη προσωπικη ερευνα κ διαβασμα σασ λεω να μην ειστε τοσο απολυτοι..
    σιγουρα η κοπελα αυτη, οπωσ και ο περισσοτερος κοσμος εχει την αντιληψη του ζωδιου οπωσ το λεει η κα.Πατερα στο πρωιναδικο...
    η αστρολογια πλεον ειναι επιστημη, οι πρωτοι ελληνεσ ακομα κ ο Ιπποκρατησ το γνωριζε...
    Ενα ζωδιο απο μονο του δεν λεει τιποτα... Ο αστρολογικος χαρτης αντιθετα λεει τα παντα..

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Labrujamuerta View Post
    παιδια επειδη ασχολουμαι χρονια και με την αστρολογια και με τα ενεργειακα γενικοτερα, επειτα απο μεγαλη προσωπικη ερευνα κ διαβασμα σασ λεω να μην ειστε τοσο απολυτοι..
    σιγουρα η κοπελα αυτη, οπωσ και ο περισσοτερος κοσμος εχει την αντιληψη του ζωδιου οπωσ το λεει η κα.Πατερα στο πρωιναδικο...
    η αστρολογια πλεον ειναι επιστημη, οι πρωτοι ελληνεσ ακομα κ ο Ιπποκρατησ το γνωριζε...
    Ενα ζωδιο απο μονο του δεν λεει τιποτα... Ο αστρολογικος χαρτης αντιθετα λεει τα παντα..
    Αστρολογια δεν ειναι επιστηημη τα μπερδευεις λιγο, η αστρονομια ειναι επιστημη. Η αστρολογια κι ο αστρολογικος χαρτης εχει αποδηχτει εδω κι 250 χρονια οτι τελικα ειναι αλλιως η διαταξη των αστερων ,των πλανητων και οι ημερομινιες δεν στεκουν! οπως δεν στεκουν κι αυτα που πηστευαν. Ημαρτον δλδη! ταξιδι στην αναγεννηση θα κανουμε ! εποχη νευτωνα εχουν αλλαξη τα πραματα!
    Οτι οι ανθρωποι οπως κι ολα τα ζωα κι τα φυτα επιρεαζωντε απο το συμπαν ,απο τα αστρα κι οπως για παραδηγμα απο την σεληνη οπου αυτο ειναι αποδεδηγμενο με την παλοιρια την αποντη αλλα κι με αλλα πολλα συμβαντα ειναι αληθεια, οπως και οταν καποιοι πλανητες κανουν τους διαθλατους κυκλους τους παλυς υπαρχουν στην γη καποιες επηδρασεςι! αλλα αυτο απο το να ακουσωτο ζωδιο μου ,λυπαμαι δεν !,,,,
    Αν κι παραδεχομαι οτι μερικες φορες τα ζωδια πεφτουν μεσα στους χαρακτηρες καποιον απο εμας!

  12. #42
    Member
    Join Date
    Jan 2019
    Location
    Athens
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Αστρολογια δεν ειναι επιστηημη τα μπερδευεις λιγο, η αστρονομια ειναι επιστημη. Η αστρολογια κι ο αστρολογικος χαρτης εχει αποδηχτει εδω κι 250 χρονια οτι τελικα ειναι αλλιως η διαταξη των αστερων ,των πλανητων και οι ημερομινιες δεν στεκουν! οπως δεν στεκουν κι αυτα που πηστευαν. Ημαρτον δλδη! ταξιδι στην αναγεννηση θα κανουμε ! εποχη νευτωνα εχουν αλλαξη τα πραματα!
    Οτι οι ανθρωποι οπως κι ολα τα ζωα κι τα φυτα επιρεαζωντε απο το συμπαν ,απο τα αστρα κι οπως για παραδηγμα απο την σεληνη οπου αυτο ειναι αποδεδηγμενο με την παλοιρια την αποντη αλλα κι με αλλα πολλα συμβαντα ειναι αληθεια, οπως και οταν καποιοι πλανητες κανουν τους διαθλατους κυκλους τους παλυς υπαρχουν στην γη καποιες επηδρασεςι! αλλα αυτο απο το να ακουσωτο ζωδιο μου ,λυπαμαι δεν !,,,,
    Αν κι παραδεχομαι οτι μερικες φορες τα ζωδια πεφτουν μεσα στους χαρακτηρες καποιον απο εμας!
    μπορει να μην την δεχονται σαν επιστημη γιατι η ερευνα δεν μπορει να πραγματοποιηθει ουτε να ασχοληθει με ομαδες, αυτο ομως δεν την κανει λιγοτερο επιστημη απ τη στιγμη που δινει οδηγιες κατευθυνσεις κλπ (πχ ψυχολογια) ... ειναι ατομικες οψεις, ειναι κατι σαν το δακτυλικο αποτυπωμα...
    τι μπορει να μασ διδαξει η αστρολογια?? πρωτα απ ολα τον ιδιο μασ τον εαυτο! μεσα σε ενα χαρτη μπορουμε να εντοπισουμε τα αρνητικα μασ κ τα θετικα μασ στοιχεια κ να εργαστουμε πανω σε αυτα, επισης να κανονισουμε ραντεβου κ συνεργασιες μερες που σε εμασ ειναι πιο ευνοηκες..
    εχει μια συμβολικη γλωσσα που προπαθει να ερμηνευσει την ζωη, εχει κλαδους (ιατρικη, καρμικη, ερωτικη, πολιτικη, ωριαια κλπ)
    και σιγουρα δεν νομιζω οτι ειναι τυχαιο οτι ολο και περισσοτεροι γιατροι ειδικα στο εξωτερικο που ειναι πιο μπροστα στρεφονται σε αυτη..

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Labrujamuerta View Post
    μπορει να μην την δεχονται σαν επιστημη γιατι η ερευνα δεν μπορει να πραγματοποιηθει ουτε να ασχοληθει με ομαδες, αυτο ομως δεν την κανει λιγοτερο επιστημη απ τη στιγμη που δινει οδηγιες κατευθυνσεις κλπ (πχ ψυχολογια) ... ειναι ατομικες οψεις, ειναι κατι σαν το δακτυλικο αποτυπωμα...
    τι μπορει να μασ διδαξει η αστρολογια?? πρωτα απ ολα τον ιδιο μασ τον εαυτο! μεσα σε ενα χαρτη μπορουμε να εντοπισουμε τα αρνητικα μασ κ τα θετικα μασ στοιχεια κ να εργαστουμε πανω σε αυτα, επισης να κανονισουμε ραντεβου κ συνεργασιες μερες που σε εμασ ειναι πιο ευνοηκες..
    εχει μια συμβολικη γλωσσα που προπαθει να ερμηνευσει την ζωη, εχει κλαδους (ιατρικη, καρμικη, ερωτικη, πολιτικη, ωριαια κλπ)
    και σιγουρα δεν νομιζω οτι ειναι τυχαιο οτι ολο και περισσοτεροι γιατροι ειδικα στο εξωτερικο που ειναι πιο μπροστα στρεφονται σε αυτη..
    Δεν αμφισβητω αυτα που λες, ειδικα στην δευτερη παραγραφω σου ,ειναι δεδομενο οτι υπαρχει εξαρτηση απο το συμπαν οπως και απο την ιδια την γη! Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως εξηγουν τα ζωδια αφου πλεον εχει αποδηχτει -υπαρχει και στο σαιτ της νασα- οτι ο ζωδιακος χαρτης της αστρολογιας δεν ειναι ο πραγματικος, απο την εποχη των Πτολαιμενων εχουν αλλαξει καποια πραματα.
    απλα δεν ειναι επιστημη,αυτο ηθελα να πω.Οσο για τους γιατρους, ξερεις καπωτες και τα ομοιοπαθητικα ειχαν βαλει αλλα πλεον τα αποσυρουν σιγα σιγα.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Διαφωνώ πως είναι επιστήμη τα ζώδια. Στην αρχαιότητα είχαν κοινή βάση και τα δυο αστρονομία και αστρολογία, μαθαίνονταν σαν επιστήμες. Το πρώτο με διαφορά το δεύτερο, είχε τα μαθηματικά και τις μετρήσεις, κάτι που το κάνει όντως επιστήμη.

    Η αστρολογία αναπτύχθηκε αργότερα από τους Ινδούς ιερείς. Οι "μάγοι' της Καινής Διαθήκης, ήταν αστρολόγοι. Κάθε βασιλιάς και αυτοκράτορας, είχαν και από έναν αστρολόγο. Ο Λέων ο Γ' ο Ίσαυρος, είχε αστρολόγο και πολλοί άλλοι ακόμα. Όμως δεν αποτελεί επιστήμη, αυτό το λένε και οι ίδιοι οι αστρολόγοι πολλές φορές, χώρια και που το λένε και οι αστρονόμοι. Από την στιγμή που δεν υπάρχουν οι φυσικοί νόμοι, μαθηματικά και μετρήσεις, δεν αποτελεί επιστήμη. Και δεν είναι μέτρηση για το ηλιακό κύκλο και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.

    Πιστεύω πως η αστρολογία, είναι σαν τα κουπάκια του καφέ κλπ. Μάλιστα ο "αστρολόγος" έδινε αν θυμάμαι καλά μια χρονιά, κουπάκι του καφέ, μαζί με οδηγίες. Πιστεύω πως είναι στην ίδια συνομοταξία, ταρό, κουπάκια, αστρολογία, γυάλινες σφαίρες και δεν ξέρω τι άλλο. Πάντως δεν είναι επιστήμη, άσχετα αν υπάρχουν πολλές κάποια χαρακτηριστικά ζωδίων κοντά στον χαρακτήρα μας, ανάλογα τον μήνα που γεννηθήκαμε.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Τι έχουν πάθει όλοι και πιστεύουν στα ζώδια; Άνθρωποι καταξιωμένοι στον επαγγελματικό χώρο, με πτυχία και γνώσεις, να ανοίγουν να βλέπουν την επόμενη ημέρα στον "αστρολόγο", είτε στα κοινωνικά, είτε στα ερωτικά τους.
    ΤΡΙΤΟΝ: Η επόμενη που θα μου πει για "τι ζώδιο είσαι", θα της απαντήσω αναλόγως

    Έχω δυο ερωτήσεις πάνω σε αυτό το θέμα. Πρώτον γιατί πιστεύετε ότι έχουν φάει όλες κόλλημα με τα ζώδια και ψάχνουν συντρόφους, ανάλογα αν ταιριάζει το ζώδιο τους ή όχι και δεύτερον γιατί επιδράνε τόσο πολύ τα ζώδια στην ζωή μας; Επαναλαμβάνω εδώ, ότι δεν συνηθίζεται να τα πιστεύουν μόνο άτομα της ηλικίας μου, αλλά ακόμη άτομα με πτυχία κλπ. Τι φάση;;;
    Aγαπητε Κωστα , δεν μπορεις να υπονοεις κατι κακο για την νοημοσυνη του αλλου αν πιστευει στα ζωδια και στον ωροσκοπο , μην τον ξεχναμε .......στα ωροσκοπια , ναι , συμφωνω, ειναι βλακωδες να πιστευεις οτι καποιος γνωριζει το μελλον σου .......κι εγω εχω ανοιξει 200 θρεντς , αλλα δεν υπονοω ως χαμηλης νοημοσυνης οποιον δεν εχει τα δικα μου πιστευω ........οι παρατηρησεις μου ειναι εδω και 25 χρονια , δλδ πιο πολλες απο την ηιλικια σου ......και εχω σταμπαρει 3 ζωδια ( Καρκινος , Αιγοκερως , Ιχθυς ) , που στο ακουσμα τους δεν ασχολουμαι καν , φευγω .......ολα ταλλα τα 9 ειναι θεμα χαρακτηρος , κατ εμε ....
    επιστημη δεν θα την θεωρουσα , μην τρελλαθουμε .....

    μην συζηταμε για καφεμαντεια , αυγομαντεια , και ολα τα εις -ντια ......

    κατι υπαρχει εκει εξω , αλλα κανει πολυ κρυο για να πα να δω..................p

    τα πτυχια δεν κανουν τον ανθρωπο .........ουτε η μορφωση , οποιουδηποτε επιπεδου .........η κοινωνικη , καλλιεργεια , οπως κι η παιδεια , ναι ......και οι εγκυκλοπεδικες γνωσεις .....

Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μάτι/Κατάρα/Γλωσσοφαγιά/Ζώδια/Βουντού
    By PositiveWave in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 21
    Last Post: 22-05-2017, 03:58
  2. χαριτωμενο με ΖΩΔΙΑ
    By Remedy in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 95
    Last Post: 18-10-2012, 12:02
  3. ζωδια
    By mateo in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 24-01-2011, 00:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •