ονειρωξη αντιμετώπιση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 69
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Θα πεισ γεια χαρα νταν και τα κουκια μπαγλαν και θα φυγεισ θα σε θυμαται μια ζωη μετα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    ντρέπομαι το να πλησιάσω και τι να πω
    Αν σε ενδιαφέρει κάποια, απλά της λες τι θα έλεγες αν σου έλεγα να πάμε για κανένα καφε? Δεν θέλει και πολλά να είσαι ο εαυτός σου μη δείχνεις αγχωμένος κοίτα ρώτησε την για τα ενδιαφέροντα τις κτλ και να είσαι πάντα ειλικρινείς και περιποιημενος και όπου βγάλει αν φας άκυρο δεν τρέχει κάτι γεμάτο γυναίκες είναι εκεί έξω όλο και κάποια θα υπάρχει και για εσένα

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    χωρίς να την ξέρω να τις πω να πάμε για καφέ? άσε που θα με λουσι ιδρώτας μπορεί και αυτή με νερό, αν με απορρίψει ή είναι με παρέα τι κάνω? το να την κοιτάς επίμονα δεν λέει κάτι αντί για λόγια?
    Για τον πληρωμένο έρωτα τι γνώμες έχετε?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    χωρίς να την ξέρω να τις πω να πάμε για καφέ? άσε που θα με λουσι ιδρώτας μπορεί και αυτή με νερό, αν με απορρίψει ή είναι με παρέα τι κάνω? το να την κοιτάς επίμονα δεν λέει κάτι αντί για λόγια?
    Για τον πληρωμένο έρωτα τι γνώμες έχετε?
    Κοιτα αν σου αρέσει κάποια σοβαρά δεν θα πας αδιάβαστος, θα ψάξεις να μάθεις αν είναι ελεύθερη με τι ασχολείται τι της αρέσει και αν βρεις το φατσοβιβλιο (Facebook) της ξεκινά την κουβέντα μην γίνεσαι αδιάκριτος στην αρχή, αν δεις να ανταποκρίνεται είσαι σε καλό δρόμο.. Τώρα αν είσαι σε μπαρ έξω και αυτή είναι με παρέα και σου αρέσει μπορείς να παίξεις με το βλέμμα, αλλά όχι να την κοιτάς λες και θέλεις να την σκοτώσεις [emoji846] σκας ένα χαμόγελο της crest βλέπεις αντίδραση με κοφτεσ ματιές δλδ αν κοιτάει και αυτή η αν λέει κάτι στην φίλη της θα καταλάβεις αν σε σχολείαζουν.. Σιγουρέψου ότι δεν είναι κάποιος από την παρέα της το αγόρι της, αν είναι ελεύθερη είσαι κομπλέ. Μπορείς απλά να γράψεις τον αριθμό σου σε ένα χαρτί και να της το δώσεις η να πας να συστηθείς και να πεις στα ίσια ξέρεις κάτι έχεις κάτι που μου αρέσει και έχει κολλήσει το βλέμμα μου πάνω σου και τέτοιες μαλακίες θέλουν να ακούνε οι γυναίκες κοίτα να δείχνεις χαλαρός και με αυτοπεποίθηση..αν είσαι λίγο ωραίος μπορεί να σου την πέσουν και αυτές πρώτα, στις μέρες μας πλέον φτάσαμε οι γυναίκες να μας την πέφτουν και σου μιλάω από προσωπική εμπειρία, έχει τύχει να με πλησιάσουν αρκετές και ντράπηκα που δεν έκανα εγώ το πρώτο βήμα για τον ίδιο ακριβώς λόγο που έχεις και εσύ τον φόβο της απόρριψης.. Πάρε τα πάνω σου και να θυμάσαι τον φόβο θα τον ξεπεράσεις όταν τον αντιμετωπίσεις.

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    χαλαρός και με αυτόπεποίθηση πολύ δύσκολο
    μπορεί και να με σχολιάζουν αρνητικά δεν ξέρεις
    για την ερωτική επαφή αν όλα καλά τα φτιάξουμε και με ρωτήσει αν είμαι παρθένος ή όχι τι να τις πω? αν μου πει αυτή μα μου δεν πάω με παρθένους ή είμαι και εγώ παρθένα τι κάνω?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    χαλαρός και με αυτόπεποίθηση πολύ δύσκολο
    μπορεί και να με σχολιάζουν αρνητικά δεν ξέρεις
    για την ερωτική επαφή αν όλα καλά τα φτιάξουμε και με ρωτήσει αν είμαι παρθένος ή όχι τι να τις πω? αν μου πει αυτή μα μου δεν πάω με παρθένους ή είμαι και εγώ παρθένα τι κάνω?
    Κοίτα μπορείς να πας σε οίκο ανοχής για να πάρεις λίγο αέρα και έτσι θα είσαι πιο έμπειρος όταν έρθει η στιγμή να το κάνεις με την κοπέλα που θα γνωρίσεις. Αλλά αν γνωρίσεις κάποια και σε ρωτήσει πες την αλήθεια, είπαμε ειλικρίνεια πάντα.. Αν παρεξηγηθεί η ξενερώσει τουλάχιστον θα εκτιμήσει ότι είπες την αλήθεια. Πάντως για εμάς τους άντρες είναι ωραία εμπειρία να το κάνουμε με παρθένα, τώρα πως σκέφτονται οι γυναίκες να πάνε με παρθένο άντρα δεν ξέρω.. Ας μας πουν κάποιες την γνώμη τους να σε βοηθήσουν κιόλας.

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    Κοίτα μπορείς να πας σε οίκο ανοχής για να πάρεις λίγο αέρα και έτσι θα είσαι πιο έμπειρος όταν έρθει η στιγμή να το κάνεις με την κοπέλα που θα γνωρίσεις. Αλλά αν γνωρίσεις κάποια και σε ρωτήσει πες την αλήθεια, είπαμε ειλικρίνεια πάντα.. Αν παρεξηγηθεί η ξενερώσει τουλάχιστον θα εκτιμήσει ότι είπες την αλήθεια. Πάντως για εμάς τους άντρες είναι ωραία εμπειρία να το κάνουμε με παρθένα, τώρα πως σκέφτονται οι γυναίκες να πάνε με παρθένο άντρα δεν ξέρω.. Ας μας πουν κάποιες την γνώμη τους να σε βοηθήσουν κιόλας.

    Εστάλη από RNE-L21 στο E-Psychology.gr Mobile App
    Καλύτερα να μην μάθει κάποια κοπέλα ότι είναι παρθένος ο άντρας, καλύτερα να μην το πει καν. Ξενερώνουν εύκολα με κάτι τέτοια, ενώ με μας όπως είπες, το να πάμε με μια παρθένα, είναι κάτι πολύ ωραίο, είναι η πρώτη της εμπειρία σεξουαλικά, κάτι που θα πρέπει να της αφήνει υπέροχες αναμνήσεις στο μέλλον.

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    17
    καλησπερα και καλη χρονια,να σε πω καταρχας οτι πολλοι θα ηθελαν να ειχαν το δικο σου προβλημα δηλαδη να βλεπουν στον υπνο τους ωραιες γειτονισσες και συμμαθητριες ,οι πιο πολλοι βλεπουμε στον υπνο μας θριλερ με πεθαμενους και στην καλη περιπτωση οτι μας ηρθε η εφορια,αν δουμε κανα βυζι η κωλο τοτε ειμαστε χαρουμενοι λες και πηραμε το χαπι της ευτυχιας,οποτε μην αγχωνεσαι και οπως σε ειπαν και αλλοι φιλοι εδω ολα ειναι φυσιολογικα και απολαυσε τα νιατα σου γιατι δεν ξαναερχονται και βουρ στα κοριτσια,μην φοβασαι την απορριψη,ειναι σαν το ποδηλατο αν δεν πεσεις δεν θα μαθεις

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    καταρχήν χρόνια πολλά
    Γιάννη καλά τα λες αλλά πολύ δύσκολο να πάω τα αισθήματα μου
    αν πάω με παρθένα πως θα το καταλάβω και αυτή από εμένα ότι είμαι?
    αν τις το αφήσω μυστήριο μπορεί να είμαι ή μπορεί και όχι να το επιχειρήσω?
    αν έρθω σε επαφή με παρθένα πως να την αντιμετωπίσω?

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    καταρχήν χρόνια πολλά
    Γιάννη καλά τα λες αλλά πολύ δύσκολο να πάω τα αισθήματα μου
    αν πάω με παρθένα πως θα το καταλάβω και αυτή από εμένα ότι είμαι?
    αν τις το αφήσω μυστήριο μπορεί να είμαι ή μπορεί και όχι να το επιχειρήσω?
    αν έρθω σε επαφή με παρθένα πως να την αντιμετωπίσω?
    ασε τον εαυτο σου ελευθερο και ολα θα πανε καλα,μην δισταζεις να πλησιασεις τα κοριτσια,να θυμασαι οτι προτιμουν τους τολμηρους που κανουν το πρωτο βημα

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    στην δικιά μου περίπτωση προτιμώ να κάνει η γυναίκα το πρώτο βήμα

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    στην δικιά μου περίπτωση προτιμώ να κάνει η γυναίκα το πρώτο βήμα
    οπως και να γινει να μην αγχωνεσαι και ολα θα πανε καλα

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    φοβάμαι την απόρριψη και μην γελοποιηθω

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Άνοιξε αν θέλεις, ένα εκ νέου θέμα. Το παρών θέμα νομίζω πως έχει λυθεί.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    μην ανοίγω πολλά θέματα και πιάνουν χώρο
    μια σεξουαλικη πράξη πόσο διάρκεια πρέπει να έχει?
    η σεξουαλικη επαφή με μια μεγαλύτερη 40 ως 50 χρονών τι άποψη έχετε για κάποιον που είναι παρθένος? έναντι με κάποια συνομηλικη?
    Last edited by panos19; 07-01-2019 at 20:25.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. αντιμετωπιση διαταραχης
    By gamder11 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 32
    Last Post: 05-08-2019, 19:23
  2. αντιμετωπιση δυσκολιών
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 04-06-2016, 14:19
  3. Άνιση αντιμετώπιση
    By Φιλομαθής in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 42
    Last Post: 31-05-2012, 20:47
  4. αντιμετωπιση αγχους
    By αγωνια in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 24-07-2010, 23:34
  5. θεραπεία- αντιμετώπιση.....
    By lini in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 41
    Last Post: 01-11-2009, 17:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •