23 ετών πλήρως παρθένος - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Posts
    692
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Φιλε μου, δεν ξερω αν ολα τα παραπανω που σου προτεινουν τα παιδια ειναι εφυχτα εκει που κατοικεις. Τα οσα σου λενε ναι μεν ειναι σωστα , εξαλου συμφωνω κι εγω,αλλα δεν ξεω ποσο μπορουν να συμβουν στον κοσμο που ζουμε. Βεβαια εγω μενω Αθηνα, μπορει σε καποιο αλλο μερος, οπως σε καποια περιοχη με φοιτητεςνα συμβαινουν αρα δεν το αποκλειω.
    Ομως εαν καταλαβα καλα το δικοσου θεμα δεν ειναι οτι δεν εχεις κανει ακομα σεξ οσο το οτι εχεις καταθλιψη. Δυστυχως η καταθλιψη ειναι που σε εμποδιζει απο το να κανεις σεξ κι γενικα να κοινωνικοποιηθεις .Ετσι λοιπον θα πρεπει πρωτα απο ολα να απαλλαγεις απο αυτην την καταραμενη νοσο κι υστερα να βρεις οσες γυναικες θελησεις.
    Η καταθλιψη ειναι που σε απομωνονει απο τον κοσμο, η καταθλιψη φταιει που δεν εχεις αρκετους φιλους, η καταθλιψη ειναι αυτη που θα σε αποτρεψη να φιλησεις ακομα κι μια γυναικα που θα της αρεσεις! Για να καταφεεις εναν σκοπο θα πρεπει πρωτα απο ολ να ψαξεις να βρεις τι ειναι αυτο που σε εμποδιζει απο την επιτευση του σκοπου αυτου, ετσι λοιπον και συμφωνα με οσα κι οπως τα περιγραφεις φιλε μου το προβλημα σου το γνωριζουμε, αυτο που αναζητητε επροκειμενου ειναι η λυση αυτου, οπου ειναι η θεραπεια της καταθλιψης.
    Ετσι λοιπον για να κανεις σεξ πρωτα απο ολα θα πρεπει να απευθυνθεις σε καπον θεραπευτη της καταθλιψης σου. Διοτις το σεξ θα σου ελεγα να το εκανες πρωτην φορα με καποια επαγγελματια του ειδους κι οχι με καποια χαζογκομενα που μπορει κι να πει καμια βλακεια με αποτελλεσμα να σου αφησει ψυχικα τραυματα. Διοτις η επαγγελματιας φιλε μου κι θα σε βοηθησει - ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙς ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΞΑΡΧΗΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ! ΚΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΤΗΣ - αλλα και θα σο αφησει μια πολυ καλη αναμνηση με αποτελλεσμα να αναζητησεις αμεσα την επομενη φορα!!
    Οσο για το πως θα πλησιαζεις γκομενες, μην σε στεναχωρει, κανε πρωτα τα βηματα που σου λεω, θεραπευσου απο την κολοκαταθλιψη, η εστω μπαις στην αγωγη να γινεις λιγο καλητερα, μετα πηγαινε με καποια επαγγελματιας κοπελα, κι υστερα ,εδω ειμαστε, εαν ζω μεχρι τωτε; θα σου πω εγω τι να κανεις , εξαλου εχω βοηθησει κι αλλους συμφορμητες αλλα σε προσωπικα μηνυματα.
    Να σου πω την αλήθεια, συμφωνώ με αυτή την πρόταση. Εντάξει άλλη χάρη έχει να "κατακτάς" εσύ την κοπέλα, με τις επικοινωνιακές δεξιότητές σου, αλλά αν έχει τόσο μεγάλο θέμα, μπορεί να το κάνει και αυτό. Συμφωνώ.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Εμένα από άλλα τα είδη χορών, μου αρέσει το ταγκό. Δεν ξέρω, μου αρέσει να είμαι ο καβαλιέρος μιας κοπέλας και να χορεύουμε. Ποτέ όμως δεν το προσπάθησα, δεν έχω και το απαραίτητο σώμα άλλωστε, πρέπει να χάσω κάποια κιλά, γι'αυτό και ξεκίνησα γυμναστική στην φύση, με όλους όσους είναι άνω των 70. Με τις υγείες μου...
    δεν ξερω τι ηλικια εχεις, αλλα περασα φαση απο τα 28 περιπου μεχρι πριν 1 χρονο, σχεδον μια 10ετια δηλαδη, κατα την οποια οπου πηγαινα ήμουν με ατομα ανω των 50-55...και αναρωτιομουν τι λαθος κανω...ή το αντιθετο, φοιτητες 18-20... Για Αθηνα μιλαω και για επαρχιακη πολη.
    Σχετικα με τα κιλα, ΔΥΣΤΥΧΩΣ, η οραση παιζει τον αρχικο 1ο ρολο στις γνωριμιες κλπ...το λεει και η παροιμια απο τα ματια πιανεται, στα χειλη κατεβαινει, και απο τα χειλη στην καρδια ριζωνει και δεν φευγει... Εχω υπαρξει σε ολο το ευρος κιλων, και αδυνατη, και με λιγα κιλα, και με πολλα κιλα, και για λιγο καιρο ευτυχως κανονικη χοντρουλα. Τωρα ειμαι 15 κιλα ανω των κανονικων 53-53...ενω ως και 2016 ημουν 53, με καθημερινο εντατικο γυμναστηριο. τα λεω ολα αυτα για να πω απο την εμπειρια μου οτι υπαρχει τεραστιος ρατσισμος στην εμφανιση. Οπως υπηρχε παλια με τους μαυρους, με τους τσιγγανους, ετσι και με τα κιλα....σε βαζουν σε αλλη καστα, δεν σεπλησιαζουν καν. Οταν ημουν χοντρουλα το 2012, παροτι λενε οτι εχω γλυκα χαρακτηριστικα προσωπου δεν με προσεγγιζε κανεις! λες και δεν υπηρχε ουτε ενας για μενα, ουτε καν για ενα καμακι της πλακας. Μερικοι που με φλερταραν, το εκαναν για να σκεπασουν τις στραβες τους πχ ταξιτζης που με εκλεβε στην ταριφα κλπ
    Οταν εχασα τα κιλα με το γυμναστηριο, απο το 2014 ως το 2016, εβλεπα ανδρες να σταματανε στο δρομο και να με κοιτανε (κατι πρωτογνωρο γιατι δεν το ειχα ξαναζησει), συν το οτι στις παρεες εδινα μειλ και τηλεφωνο αβερτα...παιζει ρολο και η δουλεια μου που εχει επαφη με πολυ κοσμο...οχι οτι εγινε κατι τελικα αισθηματικα, κατεληξα να μεταναστευσω για εξωτερικο οπου ξεκινησα μια νεα ζωη!!

    Επομενως, χασε τα κιλα, σε νορμαλ βαθμο, δε λεμε να αποστεωθεις, κανε μια καποια γραμμωση-δε λεμε να γινεις μοντελο, πηγαινε και σε λατιν σχολη χορου, συν παρτυ, και να εισαι σιγουρος 100% οτι θα γνωρισεις κοπελες. Αλλα ξεκινα το σαν χομπυ, να περνας εσυ καλα πρωτα, να μαθεις, να γινεσαι καλυτερος, να γνωριζεις φιλους και φιλες, και θα προκυψει και το αισθημα...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  3. #18
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by Kostas_14 View Post
    Να σου πω την αλήθεια, συμφωνώ με αυτή την πρόταση. Εντάξει άλλη χάρη έχει να "κατακτάς" εσύ την κοπέλα, με τις επικοινωνιακές δεξιότητές σου, αλλά αν έχει τόσο μεγάλο θέμα, μπορεί να το κάνει και αυτό. Συμφωνώ.
    Εγω πάντως δεν συμφωνώ και ούτε πρόκειται να γίνει κάτι τέτοιο στο άμεσο μέλλον τουλάχιστον.Δεν πρόκειται να ¨χάσω την παρθενιά μου¨ σε μία πουτ@ν@..

    Έτσι το λέω ξεκάθαρα για να είμαστε σωστοί.

    Άλλωστε από τις κοπέλες δεν θέλω το σεξ μόνο γιατί οι περισσότεροι εκεί κολλήσατε αλλά θέλω και τις αγκαλιές,τα φιλιά,να πάρω αγάπη και να δώσω

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ...................
    Η καταθλιψη ειναι που σε απομωνονει απο τον κοσμο, η καταθλιψη φταιει που δεν εχεις αρκετους φιλους, η καταθλιψη ειναι αυτη που θα σε αποτρεψη να φιλησεις ακομα κι μια γυναικα που θα της αρεσεις! ........................... Διοτις το σεξ θα σου ελεγα να το εκανες πρωτην φορα με καποια επαγγελματια του ειδους κι οχι με καποια χαζογκομενα που μπορει κι να πει καμια βλακεια με αποτελλεσμα να σου αφησει ψυχικα τραυματα. Διοτις η επαγγελματιας φιλε μου κι θα σε βοηθησει - ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙς ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΞΑΡΧΗΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ! ΚΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΤΗΣ - αλλα και θα σο αφησει μια πολυ καλη αναμνηση με αποτελλεσμα να αναζητησεις αμεσα την επομενη φορα!!
    ..........................
    εχω την εντυπωση, αν δεν κανω λαθος φιλε νηματοθετη διορθωσε με, οτι ο φιλος μας εδω καταθλιβεται διοτι δεν εχει κοινωνικοποιηθει και ανοιχτει στο αλλο φυλο τοσο οσο χρειαζεται ωστε ηρεμα και ομαλα να ξεκινησει κατι ομορφο που να ταιριαζει στα κυβικα του. Φαυλος κυκλος.
    Δε νομιζω οτι ανεκαθεν ειχε καταθλιψη, αρα ηταν αδρανης και παθητικος, αρα οχι δραστηριος κοινωνικα. Ντροπαλος ειναι, εσωστρεφης, λιγομιλητος, με τις δικες του αξιες, σε ενα κοινωνικο περιβαλλον με αλλα χουγια, συνηθειες, και προτιμησεις πιο θορυβωδεις.
    Αρχικα θα ψαξει να βρει 1-2 ανθρωπους που να μοιαζουν, μεσα σε ομαδα ομως, οχι ξεκαρφωτα, γιατι θα μεινουν εκτος δρασης να αναπαραγουν τα ιδια και τα ιδια. Μετα θα αρχισει να μιλαει σε κοριτσια, θα προσπαθησει να κανει φιλες κοινωνικα, δεν θα πετυχει γκομενα με την 1η....ουτε ολες οι γυναικες ειναι υποψηφιες γκομενες. Και θα μιλησει σε κοπελες που θα του ταιριαζουν σα χαρακτηρες. Αφου κανει τον δικο του κυκλο με τετοια ατομα, θα ανοιχτει ακομη περισσοτερο και θα αρχισει να ψαχνει για κοπελα για σχεση. Θα βγαινει πιο συχνα, θα το πει και στις φιλες που θα εχει κανει να τον βοηθησουν, και παει λεγοντας....
    καπως ετσι γινεται.....

    Για επαγγελματια δεν το συστηνω, γιατι θα χασει πασα ιδεα για το γυναικειο φυλο και υπαρχει κινδυνος να δει τη γυναικα σαν κομματι κρεας, και να χρειαστει πολλη δουλεια μεσα του μετα για να επανελθει... Και σεξ να κανει με την επαγγελματια, μηχανικα θα γινει, και τελος. Δεν θα του μαθει τα κοινωνικα προαπαιτουμενα μιας σχεσης. Αφηστε το ενστικτο της λιμπιντο να εκφραστει ελευθερα, και μην το κακοποιειτε με επαγγελματιες και τσοντες...Δεν εχουν ολοι τους ιδιους ρυθμους...
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  5. #20
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Και κατάθλιψη έχω και άλλα ψυχολογικά προβλήματα που συνδυάζονται.Αυτά είναι επιβεβαιωμένα και από ψυχίατρο που επισκέπτομαι πλέον και επίσης παίρνω και αγωγή όπως προανέφερε κάποιος συνομιλητής

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Καταρχασ αμα εχεισ καταθλιψη εισαι πιο ενδιαφερον σαν ατομο στο λεω εγω 20 χρονια καταθλιψη αγχοσ και δουλευω εχω μια κορη η γυναικα μου με παρατησε ντεμεκ δεν ημουν ανθρωποσ εκανα ψυχοθεραπεια εγω την κορη μου την θωρακισα απο τα παντα την εδωσα λεφτα κι ετσι εμεινα μονοσ μου εγω κι οι μπυρεσ ενοειται εκανα και γυμναστικη μεχρι τα 50 θα παω τωρα ειμαι 40 μετα βλεπουμε παντωσ η κορη μου ειναι καλα γι αυτο παλευα 20 χρονων ειχα παιδι λεσ να ειχα μυαλο τελοσ παντων οσο διορθωνοταν το διορθωσα το θεμα κατι καλυτερο δεν μπορω να κανω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Ρεα αν το βλεπεισ αυτο γι αυτα που λεγαμε μεχρι τα πενηντα το κοβω να ζω μετα δεν ξερω και φιλακια και συγνωμη αλλα εδω που μενω εγινε τησ *******ρασ γτ θωρακισα την κορη μου ψυχολογικα απο τα παντα συγνωμη και παλι αλλα εχω προβληματα μεγαλα εδω και χρονια παιζουμε πολεμο εδω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ρεα αν το βλεπεισ αυτο γι αυτα που λεγαμε μεχρι τα πενηντα το κοβω να ζω μετα δεν ξερω και φιλακια και συγνωμη αλλα εδω που μενω εγινε τησ *******ρασ γτ θωρακισα την κορη μου ψυχολογικα απο τα παντα συγνωμη και παλι αλλα εχω προβληματα μεγαλα εδω και χρονια παιζουμε πολεμο εδω
    Ευχαριστώ που μας έδωσες να καταλάβουμε την ιστορία σου αλλά είσαι εκτός θέματος στο συγκεκριμένο..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Εγω σου λεω μια ιστορια κι εσυ κατι πρεπει να καταλαβεισ κρατα μονο οτι αυτοι με την καταθλιψη ειναι πιο ενδιαφεροντεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #25
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Και κατάθλιψη έχω και άλλα ψυχολογικά προβλήματα που συνδυάζονται.Αυτά είναι επιβεβαιωμένα και από ψυχίατρο που επισκέπτομαι πλέον και επίσης παίρνω και αγωγή όπως προανέφερε κάποιος συνομιλητής
    Αγαπητέ μου πρώτα πρέπει να ισορροπήσεις ψυχολογικα και συναισθηματικά και μετά έρχονται και τα υπόλοιπα ...μη σε νοιάζει τπτ ...βρες τα με τον εαυτό σου... αυτός είναι που θα σε ακολουθεί πάντα....οι έξω λύσεις είναι παροδικές......με τον εαυτό μας και με τη ζωή μας πρέπει να τα χουμε καλά...πρώτα για εμας και έπειτα τραβάει και τους άλλους...να σκέφτεσαι θετικά να κάνεις πράγματα ότι μπορείς....φύγε όμως από την πολύ σκέψη και την αρνητική όσο γντ..Η σκέψη καθηλώνει...πραξε κανε οτιδήποτε σου κατέβει στο μυαλό....
    Σου εύχομαι και ειμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!!

  11. #26
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    .
    Σου εύχομαι και ειμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά!!!!
    Μακάρι , επίσης ζηλεύω γνωστούς κ φίλους που έχουν όμορφα κορίτσια και εγώ τπτ κάπως πρέπει να ξεπεράσω τη ζήλια αυτή γιατί με σκοτώνει

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Καλησπέρα σε όλους,

    Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιος βρίσκεται στην θέση μου δηλαδή να μην έχει κάνει τίποτα με το αντίθετο φύλλο.
    Είμαι 23 ετών του χρόνου 24 και δεν έχω δώσει ούτε το πρώτο μου φιλί..Επίσης αισθάνομαι και άσχημα γιατί από το ελάχιστο ποσοστό γυναικών
    που έχω γνωρίσει γιατί δεν είμαι και πολύ κοινωνικός όλες με απορρίψανε και έχει αρχίσει να με ενοχλεί ιδιαίτερα.Θέλω να σας ρωτήσω εάν κάποιος γνωρίζει
    πως θα πείθω κάθε φορά τον εαυτό μου ότι δεν είναι άχρηστος και πως κυρίως θα φύγω από αυτό το λούκι του να στεναχωριέμαι γιατί έχω και καλύτερα πράγματα να κάνω όπως
    το να ξεφύγω από την κατάθλιψη μου ,το να γίνω παραγωγικός για τον εαυτό μου,και να αποκτήσω 1-2 φίλους..(που να είναι καλοί μαζί μου και να μην με σπάνε πλάκα για το γεγονός αυτό)
    Mικρος εισαι ακομη. Αλλοι αργησαν περισσοτερο. Μεσω ινσταγκραμ κ τιντερ δε μπορεις να κανεις καποια γνωριμια; Εκει γινεται το παιχνιδι τωρα. Αλλιως μεσα απο παρεες, και φοιτητικα παρτυ.

  13. #28
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by nickirkas View Post
    Μακάρι , επίσης ζηλεύω γνωστούς κ φίλους που έχουν όμορφα κορίτσια και εγώ τπτ κάπως πρέπει να ξεπεράσω τη ζήλια αυτή γιατί με σκοτώνει
    Κοίταξε προσωπικά εγώ είμαι εμφανισημη κοπέλα νορμάλ σαν άτομο (θέλω να πιστεύω) πάνω κάτω στην ηλικια σου κ έχω κάνει μόνο μια σχέση έχω ολοκληρώσει μόνο μ αυτόν...κ είμαι αρκετό καιρό μόνη μου ...Δεν το θεωρείς και επιτυχημενη ερωτική ζωή αλλά ντάξει λίγο τύχη λίγο επιλογή....Επίσης ποτέ δεν είχα ωραίο σύντροφο παρόλο π θα το υποστηριζα εμφανισιακα ....σε καταλαβαίνω πως νιώθεις ...όπως βλέπεις όμως αυτή την τέλεια σχέση με έρωτα και με έναν σύντροφο ωραίο κανένας μας σε αυτή την ηλικία δεν τον έχει ζήσει...όλοι ψάχνονται ....οπότε θα σ πρότεινα να χαλαρώσεις και να μη περιμένεις την ιδανική σχέση και τον ιδανικό άνθρωπο για να περιραματιστςις σεξουαλικά ...πρεπει να ξεκινήσεις τος έμπειριες σου από περιέργεια να ανακαλύψεις οχι τόσο να κατασταλλαξεις ακόμα....Και μετά μικρός είσαι θα έρθουν και τα υπόλοιπα...απλά πρέπει να γίνει η αφετηρία .....Και η αποτυχία και η απογοήτευση μέσα είναι στο φλερτ και στον έρωτα απλά μπες και βουτά.....με τη πρώτη ευκαιρία

    (Αυτά εννοείται σου τα λέω με το σκεπτικό ότι από ότι κατάλαβα θα ήθελες σύντομα σχετικά να αποκτήσεις κάποιες εμπειρίες .....αλλιως δεν υπαρχει λογος να βιαστεις μπορεις να ξεκινήσειςκ οταν βρεις τη μια και μοναδικά Αλλά δν ξέρεις αυτό ποτέ θα γίνει και πόσο χρονών θα είσαι μέχρι τότε .....διαφορετικά πρέπει να κατεβάσεις τα στανταρ σου ξεκινώντας....αλλιώς κ γω παρθένα θα είχα μείνει .....γτ τον τέλειο έρωτα ή τον μοναδικό σύντροφο δν τον έχω βρει ακόμα ....μικροί είμαστε όμως δν νομίζεις;;)

  14. #29
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Mικρος εισαι ακομη. Αλλοι αργησαν περισσοτερο. Μεσω ινσταγκραμ κ τιντερ δε μπορεις να κανεις καποια γνωριμια; Εκει γινεται το παιχνιδι τωρα. Αλλιως μεσα απο παρεες, και φοιτητικα παρτυ.


    Δεν πάω σε πάρτυ,δεν έχω παρέα και νιώθω άσχημα αν πάω μόνος μου δεν θα ξέρω και τι να κάνω..Μέσω ινστα πάλι δεν..

  15. #30
    Member
    Join Date
    Dec 2018
    Location
    θράκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Κοίταξε προσωπικά εγώ είμαι εμφανισημη κοπέλα νορμάλ σαν άτομο (θέλω να πιστεύω) πάνω κάτω στην ηλικια σου κ έχω κάνει μόνο μια σχέση έχω ολοκληρώσει μόνο μ αυτόν...κ είμαι αρκετό καιρό μόνη μου ...Δεν το θεωρείς και επιτυχημενη ερωτική ζωή αλλά ντάξει λίγο τύχη λίγο επιλογή....Επίσης ποτέ δεν είχα ωραίο σύντροφο παρόλο π θα το υποστηριζα εμφανισιακα ....σε καταλαβαίνω πως νιώθεις ...όπως βλέπεις όμως αυτή την τέλεια σχέση με έρωτα και με έναν σύντροφο ωραίο κανένας μας σε αυτή την ηλικία δεν τον έχει ζήσει...όλοι ψάχνονται ....οπότε θα σ πρότεινα να χαλαρώσεις και να μη περιμένεις την ιδανική σχέση και τον ιδανικό άνθρωπο για να περιραματιστςις σεξουαλικά ...πρεπει να ξεκινήσεις τος έμπειριες σου από περιέργεια να ανακαλύψεις οχι τόσο να κατασταλλαξεις ακόμα....Και μετά μικρός είσαι θα έρθουν και τα υπόλοιπα...απλά πρέπει να γίνει η αφετηρία .....Και η αποτυχία και η απογοήτευση μέσα είναι στο φλερτ και στον έρωτα απλά μπες και βουτά.....με τη πρώτη ευκαιρία

    (Αυτά εννοείται σου τα λέω με το σκεπτικό ότι από ότι κατάλαβα θα ήθελες σύντομα σχετικά να αποκτήσεις κάποιες εμπειρίες .....αλλιως δεν υπαρχει λογος να βιαστεις μπορεις να ξεκινήσειςκ οταν βρεις τη μια και μοναδικά Αλλά δν ξέρεις αυτό ποτέ θα γίνει και πόσο χρονών θα είσαι μέχρι τότε .....διαφορετικά πρέπει να κατεβάσεις τα στανταρ σου ξεκινώντας....αλλιώς κ γω παρθένα θα είχα μείνει .....γτ τον τέλειο έρωτα ή τον μοναδικό σύντροφο δν τον έχω βρει ακόμα ....μικροί είμαστε όμως δν νομίζεις;;)
    Εγώ έχω αρχίσει να καταλαβαίνω ότι μεγαλώνω είναι πολύ φανερό το ότι είμαι αρκετά πιο down σε όλα τα θέματα απότι στα 18 μου που έσφυζα από ενέργεια.
    Γερνάω λοιπόν σιγά σιγά και όταν θα είμαι 30 για να βρώ την μία και μοναδική ίσως θα είναι πολύ αργα..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ειμαι πλέον 20 ετών παρθένος
    By PurplePuppet(male) in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 58
    Last Post: 28-02-2019, 21:07
  2. Koινωνική φοβία; Παρθένος , ετών 26....
    By giannis_90 in forum Κοινωνικό Άγχος-Φοβία
    Replies: 67
    Last Post: 21-02-2016, 14:12
  3. Παρθένος ετών 26!!!
    By Deleted-Member-06-11-2014a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 24-03-2014, 11:42
  4. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  5. νομίζω μας αντιπροσωπευει πληρως..
    By ilianna in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 04-09-2011, 00:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •